2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: benim çeyizim bile bu kadar çok değildiii :KK49:[/QUOTE]

:)))

battanıyeler cok olmuş....

inan kullanmadığım bir tanesi bile yok..o kadar cok kusan bir oglum var ki (daha yeni bitti kusma olayımız 5,5 aylığız) bir günde 3-4 tanesinin leşşş gibi oldugunu bilirim :)

canım cok tsk ederim yardımların için ii liste olmus hersyi dusunmusun bol bol yapmıısnız güle kullansın bebeşin inşallah :KK16::KK16:

annem sagolsun ben tek basıma akıl edip de alamazdım her seyi birbirine karıstırırdım :) yardımı olursa ne mutlu bana..tesekkur ederim Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin :)

merhaba kızlar:) bende 2014 hazıran annesı olcam gıbı duruyor:) 11 haftalık hamıleyım.. ılk hamılelıgım.. aldıgınız cıcılere bayıldım yaaa:) cınsıyet bellı olmadan almadım daha ben. yanlız ananemız ılk duydugunda sarı bır tulum almıs hem kıza hem erkege gıder dıye:KK70: lısteye baktım da hakkaten cok gıbı geldı bu kadar lazım olur mu ya?

merhaba kızlar:) bende 2014 hazıran annesı olcam gıbı duruyor:) 11 haftalık hamıleyım.. ılk hamılelıgım.. aldıgınız cıcılere bayıldım yaaa:) cınsıyet bellı olmadan almadım daha ben. yanlız ananemız ılk duydugunda sarı bır tulum almıs hem kıza hem erkege gıder dıye:KK70: lısteye baktım da hakkaten cok gıbı geldı bu kadar lazım olur mu ya?

hosgeldin canımm hayırlı olsun bebeşin :emir_bebek:bizde ufak etefek bakıyoz daha alamıyoz cinsiyeti belli olmadan yok canım sanmıyorum cunku yaz çocukları olacak :KK14:

hosgeldin canımm hayırlı olsun bebeşin :emir_bebek:bizde ufak etefek bakıyoz daha alamıyoz cinsiyeti belli olmadan yok canım sanmıyorum cunku yaz çocukları olacak :KK14:

hosbuldum canım saolasın senınde:KK70: ay barı beyaz tulum falan alayım dıyorum duz nasılsa ıclık lazım olcak:KK70: evet bende oyle dusundum eger kıslık da ındırımde falan rastlarsam alıp koyayım nasılsa kıs gelınce lazım olcak dedım:KK70: ama cınsıyetı bı bılsem

ayyy çok duygulandım bende 2013 haziran annesiyim. Son aylar alışveriş yapmıştım. Bu zamanlarda çöp almışlığım bile yoktu. Pişman olduğum nokta gögüğ pompamı çok geç aldım doğumdan baya sonra. Büyük bir hata. Ayrıca çok fazla çıtçıtlı uzun kollu badi aldım. Bide penye uzun kollu tulumlar. İstanbul sıcaktı mevsim sıcak oğlumun kolları bacak araları sıcaktan yanmıştı. Bende çözümü uzun kollu ince tulumlar ile ömzdüm. böylece bacaklarını katladığında kollarının içi terden ıslanmıyor eti birbirine değmediği için tahriş olmuyordu. Çok fazla battaniye almadım. Çok kusan biri değildi ama keşke emzirme yastığı alsaymışım onun eksikliğini çok hissettim. Bide ilk zamanlar bebeğimi yarım kundak yapmadığım için çok pişmanım uyuduğunda ellerini kaldırıp kendi kendini uyandıran bir bebekti :KK1: Hepinize güzel hamilelik geçirmeniz dileğiyle

Ayrıca yenidoğan kıyafetleri çok almayın. 2-3 tane işinizi görür. Hava sıcak suyla çitileyip asarsanız 1 saate kurur. Zaten çok çabuk büyüyüyorlar hemen küçülüyorlar. :KK14:

Son düzenleme:
bizde daha bişi almıyoruz cinsiyet henüz belli olmadığı için. ama geçen gün ananemiz ilk hediyesini almış torununa :) en çok işe yarayacak şey :) bez almış :) :KK9:

anneler dün biraz gene çılgınlık yaptı ince bataniye aldım beyaz yeşil :KK1:napayım dayanamadım böle evde sarmak için beresi önlüğüde var bakınca gözlerim doluyor suanda gözlerim doluyor rabbimden tek dileğim bebeklerimizi sağsalim kucağımıza almak ...

iki tulum bi patik aldım bugün ama resimlerini yükleyemiyorumm :KK43: en kısa zamanda ekliycem inşallah

Bugün bunu aldım markafoni den :) gelsin hepsini ekliycem
$e39d39693473b_0_304x424.jpg

Doktorumuz bi çıkıntı göremedi %80 kızz canım ben de aldım gitti ama daha da almam 16 haftaya kadar kesinleşsin öyle alırım minişime 25 tlydi tulum 0-3 ay aldım

aşkitom sağlıklı olsun inşallah prensesin güzel günlerde giysin :KK16::KK16:ama yaz sıcak olmaz mı 6-9 aylarda uzun kollu almak daha ii değilmi :KK34:

maşallah herkes ne kadar pozitif. Bende 15. Haftadayım inanın hiçbirşey almaya cesaret edemiyorum. Hep çok karamsarım..:KK43:(

Canım bende ilk hamileliğimde almıştım ama giydirmek nasip olmadı.Bu bebişime birşey almaya cesaretim yok henüz.
Hayırlı sağlıklı şekilde kucağımıza aldığımız günler gelecek inşallah karamsar düşünme bol bol dua et.
Bebişin senin stresinden etkilenmesin annesi.

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: benim çeyizim bile bu kadar çok değildiii :KK49:

:)))

inan kullanmadığım bir tanesi bile yok..o kadar cok kusan bir oglum var ki (daha yeni bitti kusma olayımız 5,5 aylığız) bir günde 3-4 tanesinin leşşş gibi oldugunu bilirim :)

annem sagolsun ben tek basıma akıl edip de alamazdım her seyi birbirine karıstırırdım :) yardımı olursa ne mutlu bana..tesekkur ederim Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin :)[/QUOTE]

KIZLAR 15. HAFTADAYIM HALEN BİŞEY OLUR KORKUSUYLA HİÇBİR HAZIRLIK YAPAMIYORUM :KK43:(( NEDEN BÖYLEYİM BEN YA

aşkitom sağlıklı olsun inşallah prensesin güzel günlerde giysin :KK16::KK16:ama yaz sıcak olmaz mı 6-9 aylarda uzun kollu almak daha ii değilmi :KK34:

Canım Haziran zaten çok sıcak bir ay değil ki bi de erken gelirlerse mayıs-haziran uzun kollu tulum giyerler kısa kolluyla üşürler diye düşünüyorum.Temmuz-Ağustos çıtçıtlı bodyle dolaşırlar artık

Canım Haziran zaten çok sıcak bir ay değil ki bi de erken gelirlerse mayıs-haziran uzun kollu tulum giyerler kısa kolluyla üşürler diye düşünüyorum.Temmuz-Ağustos çıtçıtlı bodyle dolaşırlar artık

aaay düşüncesi bile harika..
çıtçıtlı badilerle bacakları ısır dur Allah'ım.. nasip et n'olur :85:

Kızlar yaa şunun güzelliğine bir bakınnnn çoookkk tatlı bi bebek yaaa :) :) :) bayıldım resmen Allah'ım nolur bana da böyle güzel bir bebek nasip et :)
$1456089_702622193088865_1026570176_n.jpg

Kızlar bunu da bugün Unnado sitesinde gördüm harikaaa bişi buu Mevlüt içinmiş bayıldıımmmmm walla :)
$50999_041213_2931.jpg

X