2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Fetih mobilyacilar çarşısına çok yakınım canım araba ile 10 dk ordan hangi mobilyacı ve ne kadara aldınız. Buradaki arkadas modoko kervan bebe den almış ben öğretmenim bir Veli'm de orayı çok övdü biraz pahalı demişti o da üçlü dolap ve buyuyen beşiği 3250 ye almış onlar. Bu hafta ıcı sipariş vermem lazım benim de ancak 20 25 güne geliyormuş panik yaptım iyice

Teşekkür ederim cnm ben bursadayım bursaya gelme şansınız olursa bursada ayşen bebeden aldım 4000 tl peşin fiyatına aldım mobilyada peşin ile vadeli arasında çok fark oluyr eğer imkanın varsa peşin almaya çalış cnm bnmki gardrobu dört kapılı olduğundan fiyat arttı eğer 3 kapılı alırsan biraz daha uygun fiyatlar .. Bu arada bobilya yapımı 1 ay sürüyyor ve evdede biraz havalandırman gerekiyr bilgin olsun istedim inşaallah gönlüne göre çok güzel mobilyalar bulursun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eki Görüntüle 1099010 Eki Görüntüle 1099011 Eki Görüntüle 1099012 . Perdemiz ve fonumuz

Bayıldım odanın bütün detayları ne kadar güzel olmuş. Ben de duvar kağıdı yaptıracaktım ama artık seneye falan evimi badana yaptırıken yaptıracağım duvar kağıdını. Bende zebra perde düşünüyorum yaptırmayı ama fonla nasıl durur diye kararsızdım. Sende gayet güzel durmuş. ama bizim odamız biraz küçük. Senin oda gayet ii görünüyor. Birazda fonu o yüzden yaptırmakdan yana deilim. Ne kadara mal oldu canm komple perdelerin

Canım çok teşekkürler ben bursadayım tuğba mefruşatta yaptırdım perdemi cumhuriyet caddesinde ama tek fonun fiyatını hatrlamıyrm bebek odasına zebra fon birde mutfağıma perde yaptrdım 340 tl verdim canım

Ben de siparişlerin 25-30 günde teslim edildiğini bilmediğim için geç kaldım. Modoko, eyüp modessa ve fetih mobilyacılar çarşısını 1 hafta içinde gezdim ve siparişimi verdim. Bi süre sonra hepsi birbirine benziyor ama herbiri kendi mobilyasını överken ayrıntıları da öğrenmiş oluyorsun. MDF 3 kapılı dolap (orta bölmesi camlı ve tülü var), büyüyebilen beşik (80x140 / 80x180) , şifonyer (4 katlı çekmeceli) , oyuncak sandığı, duvar rafı, nevresim takımı, yatak Enes mobilyadan 2650 ye(sipariş verirken 300 tl kapora verdik, isteğe bağlı) aldım. Beğendiğim kız takımıydı ama, dolap tülü, kulpları ve nevresim takımını mavi seçerek erkek modeline dönüştürmüş oldum. Kulp ve nevresim takımı katoloğu var, oradan istediğini seçiyorsun. Rafa çok ihtiyaç olduğu için dolabın bir gözünde içine bir tane raf eklettim. Temizliği kolay olsun ve kalitesi için dolabın ve şifonyerin alt ayaklarını ağaç istedim. Dolap ve şifonyer biraz daha yükseldi, başka bir modelde görerek istedim. Beşiğimi bazalı aldım. Bazasızlarda beşik kısmı kademeli aşağıya iniyormuş ama bazalılarda yatak aşağıya inmiyor. İsteğe göre üretiyorlar, bazalı mı bazasız mı kullanışlı kullanınca anlayacağım. Tüm mağazaların hepsini 2 kere gezdim. Birinde görmediğini diğerinde farkediyorsun. Üçüncü girişte artık zaman yok diyerek aldım ve çıktım. Ayrıca, engin bebe, okyanus bebe, dream baby vs. diğer dükkanlarda da güzel modeller vardı. Erkek bebek bekleyince çok cicili bicili süslü olanlara bakmadım. En fazla 3000-3300 tl ye için rahat ederek ve komple set alarak alışverişi tamamlayacağını düşünüyorum. İstersen parça sayısını ve dolayısıyla fiyatı azaltabiliyorsun.

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba,ben de sizin deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum. daha önce sizin önerdiğiniz siteden sticker tasarladım ama nasıl çıktı alıyorsunuz boyutlaını nasıl ayarlıyorsunuz bana yardımcı olabilir misiniz?

Canım bende tasarladım daha almadım ama inşaallah 1 yada 2 güne kadar alcam ben tasarladıklarımı usb ye kopyalayıp bir matbaacıya götrtcem eşime ve çapını kaç cm istediğimide söylicem inşaallah olur

Canım bende ozalitciye gidip bastırdım. mantar tıpalı 50 cc şişeyi yanımda götürdüm cetvelle ölçtüm. 50 CC şişeye 5 cm en - 5 cm boy olan sticker yeterli oluyor.

Canım bende ozalitciye gidip bastırdım. mantar tıpalı 50 cc şişeyi yanımda götürdüm cetvelle ölçtüm. 50 CC şişeye 5 cm en - 5 cm boy olan sticker yeterli oluyor.

teşekkür ederim kızlar matbaacıya gittim uygun bıçağım yok yapamam dedi belki de benim gittiğimde yoktu özalitciyi deneyeceğim :) sağalosanız

Canım, eşim dün internette şişeleri gördü ve hoşuna gitti. Şişeleri ne kadar aldın, içine kolonya mı kokulu bitki mi koydun, onlar ne kadar tuttu. Cumartesi günü eminönüne gideceğim, orda bulurum sanırım. Hazırlaması da kolay görünüyor. Etiket hazırlamam ve kurdele almam yeterli mi.

Kızlar siz etiketleri kaça bastırdınız ben 6 cm çapında istedim matbaacı 100 taneye 75 tldedi bana çok geldi ;(

Kızlar siz etiketleri kaça bastırdınız ben 6 cm çapında istedim matbaacı 100 taneye 75 tldedi bana çok geldi ;(

Matbaacı yerine ozalitçilere sorsan , belki daha ucuz olur. Daha önce yaptıran arkadaşlar vardı. Sanki onlar uygun fiyatlıydı. 1 sayfayı 10 ve 20 tl ye aldılar sanıyorum. Ayrıca çapını küçültsen fiyatta da indirim olur.

Canım, şişeleri nikahşekerimalzemeleri . com adresinden aldım. tanesi 0,80 kuruş. içine gül suyu koyacağım. mavi renkte. henüz gül suyu almadım. evde olanlar ile denedim. stickerları tekin ozalitten bastırdım. bir sayfada 24 adet var. 1,50 TL.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…