2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canlarım benim sizleri seviyorumm. Radyolog böbreklerdeki büyümeyi 7-8 mm olarak ölçtü. 10 mm Kadar buyuyebilir bir sıkıntı olmaz, 20 mm üzerine çıkınca ameliyat yapılıyor dedi.Yani beni baya rahatlattı. Takip altında tutulacakmışız şimdilik.Daha rahatım artık, şükür.Nabzımı ölçtü 100 ün üzerine çıkmış, cok heyecanlısın galiba dedi:-) Kalbini, diger organlarını, inceledi onlarda bir problem de yokmuş şükür. Bir de biraz aşağı yerleşimliymiş rahmimde, o yüzden kafa hep aşağıdaymış, çok ayakta kaldığımda kasıklarımdaki agrının sebebi de buymuş. Ama hic bir tehlike görmüyorum dedi. Haftasıyla uyumlu dedi.
Mutluyum şu anda, Allah dermansız dert vermesin bizlere.
Çileğim senin de güzel haberlerini alacağız inşallah, meraklandırma bizi.Bekliyoruz

Canım pufpufum cok sagol, organları gibi enteresan, bir o kadar da özel arkadaşım benim. Sen de annelik heyecanıyla deliye dönen ama bunu( kötü bir Şey olacak korkusuyla) pek de çaktırmamaya çalışan, deli dolu, kimseyi takmayan birisin.Baskalarına yardım için çıldıran, cok tatlı bir annesin.Fotografını da gördüm cook da gúzelsin.
Evet ben de yesil erik gibi hem ekşi, hem tatlıyım. Oturup hiç üşenmedn yazmışsın, cok sağol. Seni seviyorum ben de♥

Canım akşam akşam sevindirdin beni güzel haberlerinle.Ben demiştim ağzın kulaklarında çıkacaksın inşallah diye.Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım.Benimde yarın detaylım var heyecanım hat safhada ama kalbimi ferah tutmaya çalışıyorum.İnşallah bende güzel haberler getirebilirim sizlere.

Şükürler olsun kizlar...herseyimiz normal çıktı. Doktorumuz bakti inceledi hafif bir sizinti var ama önemsiz dedi. Down sendromu dusunderecek bir bulgu yok dedi....tabletten yazıyorum. ?. Hepinize iyi dilekleriniz ve dualariniz icin teşekkür ederim. Eve gidince laptoptan bakarim ayrintili yazarim..çıkıyorum cok opuyorum...

Oh oh ne güzel akşam akşam bu ikincidir sevincim.Biri yeşil erikten diğeri senden canım.Dualarım sizinleydi hep Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Hay allah razı olsun canım. Yine Hızır gibi yetiştin. Maşallah diyelimde puf umuza nazar değmesin.. :nazar::KK9:

ne demek canım rica ederim..güle güle kullan :KK34:

Kızlar çok heyecanlıyım yarın detaylıya gireceğim.Randevum öğlen 1.30 da lütfen dualarınızı eksik etmeyin bebişim için.:18:

canımmmm heyecan basmıştır seni şimdi..hadi güzel haberlerle gelirsin inş

4,5 kilo normal canım. Hiç kilo almadan hamilleği geçirmek diye birşey ben ne okudum ne duydum :KK70: Her ay 1 kg almak en ideali

Bazı arkadaşlar 2 kilo almışlar... :KK53: yani maşallah diyim... :nazar:

ay canım olmaz mı çarpıntı önceden koşarak çıktığım merdiveni şimdi bi kere dinlenip öyle çıksam çıkıcam. yukarı çıkana kadar canım çıkıyo.. bi de sinir geliyo noooluyo banaaaa diye:KK53::KK53::KK53:

Ben yuksek sesle bir sey okusam nefes nefese kalip kalbim carpiyor dusun artik:KK1:

Ben acaba kalbimde bi sorun mu var diye düşündüm çünkü gizli kalmış kalp sorunları gebelikte ortaya çıkabiliyormuş... Madem bu durumda yalnız değilim içim biraz rahatladı...:)

Şükürler olsun kizlar...herseyimiz normal çıktı. Doktorumuz bakti inceledi hafif bir sizinti var ama önemsiz dedi. Down sendromu dusunderecek bir bulgu yok dedi....tabletten yazıyorum. ?. Hepinize iyi dilekleriniz ve dualariniz icin teşekkür ederim. Eve gidince laptoptan bakarim ayrintili yazarim..çıkıyorum cok opuyorum...

Canlarım benim sizleri seviyorumm. Radyolog böbreklerdeki büyümeyi 7-8 mm olarak ölçtü. 10 mm Kadar buyuyebilir bir sıkıntı olmaz, 20 mm üzerine çıkınca ameliyat yapılıyor dedi.Yani beni baya rahatlattı. Takip altında tutulacakmışız şimdilik.Daha rahatım artık, şükür.Nabzımı ölçtü 100 ün üzerine çıkmış, cok heyecanlısın galiba dedi:-) Kalbini, diger organlarını, inceledi onlarda bir problem de yokmuş şükür. Bir de biraz aşağı yerleşimliymiş rahmimde, o yüzden kafa hep aşağıdaymış, çok ayakta kaldığımda kasıklarımdaki agrının sebebi de buymuş. Ama hic bir tehlike görmüyorum dedi. Haftasıyla uyumlu dedi.
Mutluyum şu anda, Allah dermansız dert vermesin bizlere.

Gözünüz aydın olsun...:) :nazar: Yeşilerikkcim dediğin gibi Allah dermansız dert vermesin ikiniz adına da çok sevindim...:)

Butun gun aklimdaydin cnm hic vaktim olmadi girmeye smdi firsatini buldum coook sukur allaha cook mutlu oldum super bi haber rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsn ins..hadi gozumuz aydin ins. 😊

Aman benim kafa leyla,:KK37: seninde iyi haberlerin gelecek bak bana şimdiden malum oldu.:KK16:

Yeşilerik canım yanlış yazmışım, gözün aydın canım:KK16:

Allah soyletti kizzz. Bizimde bagirsak prob var. Insallah temiz cikacak inaniyorummm

ne demek canım rica ederim..güle güle kullan :KK34:

Seyyy acaba cok mu oluyoyim pufpufum bide telden ayarlasak su isi :)))

canımmmm heyecan basmıştır seni şimdi..hadi güzel haberlerle gelirsin inş

Ohhh beee çok şükür Rabbime gözün aydın çileğim.Rabbim her zaman güzel haberler getirmeni nasip etsin.

Cok sevindim kotu bir sey cikmayacagini biliyordum. Gecmis olsuun.Simdi sira cilekte♥

Ne guzel haberler bunlar Allah kotu seyleri bir daha yasatmasin. Enfeksiyon da geçer sen dert etme.

Aminnnn canımmm Rabbim hiç birimize kötü şeyler yaşatmasın.Enfeksiyon için dr bol su iç dedi su şişesi elimde geziyorum canım :)

olur mu canım yaaa ne üzmesi.. yani senin için yaşadıkların için elbet üzülüp acını binevi paylaştık o ayrı ama yaz tabi.. İçinden ne geliyosa yaz paylaş.. Bazen ders oluyo bizlere bazen tecrübe, Allah tekrarını asla yaşatmasın inş

Allah razı olsun canım ama kötü olaylar yazıp sizleri de kötü etkilemek istemiyorum.Hassas bir dönemden geçiyoruz etkilenmeyelim acı olaylardan.Bundan sonra hepimiz güzel hayırlı olaylar paylaşırız inşallah.
İyi ki tanıdım sizi :KK69:

ohh ohh ne güzell tüm hamişlerimizin gözü aydın , işallah sağlıcakla şu süreci atlatıcaz hepimiz işallah yarabbim

Aminnn canım inşallah

Kızlar çok heyecanlıyım yarın detaylıya gireceğim.Randevum öğlen 1.30 da lütfen dualarınızı eksik etmeyin bebişim için.:18:

Dualarımız seninle canım hayırlı güzel haberlerle gel inşallahhhhhh

Merhaba bacilarrrr :KK54:
Biz geldik oglumla ama bitmis bir vaziyette :KK53:
Misafirleri agirladiktan sonra misafirlige gittik bu saatlerde donduk :KK47:

cann2014
deli dolu tam kafa dengi birisin.. özelliklede normal sezeryan doğum muhabbetlerimiz bi harika :KK1:

rapunzel_ysr
enerjik,zaman zaman hüzünlü ama çok eğlencelisin :KK34:

karadenizki
genelde panikliyor olsanda olaylar karşısında,sımsıcacık temiz bi kalbin var bence :KK69:

cileksurat
nasıl güzel,nasıl özel bi kalp taşıyosun hayret ediyorum.. asla art niyetli değilsin ve daima sevecensin..

babygel
bacımmmm sen tam benim kafadansın :KK19:

deterjan
gizemliiiiii ama bi o kadarda dışa dönük güzellik :nazar:

yesilerikk
eminim sende yeşil erik kadar tatlı aranılası bi kişiliksin,seviliyosun tatlım :KK16:
:KK42:
kadraj
kilo aldığın için üzülüyor olsanda eminimki azimlisin ve doğum sonrası fit olacaksın :KK34: dert etme

mujjum
tatlı bi nick seçmişsin kendine ve gülümsetiyorsun beni.. :KK8:

azerikizi91
hep pozitifliğinle,yazılarındaki sıcaklığı bile hissediyorum..güzel yürekli :KK19:

nhrkbl
sende tam benim kafadan gibisin ya,hadi bakalım :KK1:

GOLD_WOMEN
kanımın hemen ısındığı, tatlı kişilik :KK34:

pretty_rose
yorumlarını sevdiğim,devamlı buralarda görmek istediğim bi anne..

HUZEYFEE
benim arananlar listemdesin,unutmayasın :KK34:

neslihanbursa
gerçekten kocaman güzel bi yüreğe sahipsin bence :21:

gur_bet
doğumdaşım :emir_bebek: :nazar:

Guzel dileklerin icin tesekkur ederimmm pufpufummm ♥♥♥
O senin guzel yurekliligin :KK54:

Ewettt gecmisi okudum geldim muhabbetler on numara cilek ve erige coook sevindim bi arkadasin tanidigi golwomen in sanirim rahmini kaybeymis cook uzuldum bu da onun sinavi rabbim sabrini versin ins..
Ben de bugun uyandim ise gtmk istemedim artik hergun ayri stres dayanamiyorum basim catliyo vatandasla ugrasip laf anlatmak cok zor zaten carpintim var bi de onlar ustume geliyo vs. Durum boyle olunca saglik ocagina gttm 3 gun rapor yazdirdm snra arkadasimi cagirdm bi guzel oturduk kisir yaptik dedikodu yaptik nasil da ozlemisim evde olmayi ohhh miss..
Saglik ocaginda tartildim 71 ciktim ama umrumda degil artik bn kndimi gayet cagla sikel gibi hissediyom😊😊

Ewettt gecmisi okudum geldim muhabbetler on numara cilek ve erige coook sevindim bi arkadasin tanidigi golwomen in sanirim rahmini kaybeymis cook uzuldum bu da onun sinavi rabbim sabrini versin ins..
Ben de bugun uyandim ise gtmk istemedim artik hergun ayri stres dayanamiyorum basim catliyo vatandasla ugrasip laf anlatmak cok zor zaten carpintim var bi de onlar ustume geliyo vs. Durum boyle olunca saglik ocagina gttm 3 gun rapor yazdirdm snra arkadasimi cagirdm bi guzel oturduk kisir yaptik dedikodu yaptik nasil da ozlemisim evde olmayi ohhh miss..
Saglik ocaginda tartildim 71 ciktim ama umrumda degil artik bn kndimi gayet cagla sikel gibi hissediyom😊😊

Canim basim agriyor diye pek gecmisi okumadim....
Sayende ozetini aldim sagol :KK52:
Cilek ve erik arkadaslarim guzel haberle gelmissiniz gozumuz aydin :KK76:
Ohhhh belinda arkadasinla iyi keyf yapmissin canim yarasinnnn....
Dinlenmek bebisle seninde hakkin tabi :KK16:

Guzel haberler gelceksin insallah dualarimiz seninle!

Bravo bence en iyisino yapmissin.yeter kisenin keyfin yerinde olsun gerisi viz gelir tırıs gecer:KK24::KK34:

Saol kuzucum iyi ettim valla evet bebegim de mutlu inşallah kipir kipir yavrum bugün♡♡

benim kizim sevinince yuppii cok eglenceli diye bagirir.. simdi bende bagirmak istiyorum..
yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK52::KK52::KK52::KK52:
cok eglenceliiiiiiii:KK1::KK1::KK1::KK1:

Sayfalar hızla ilerlemiş yetişemedim :KK1: yeşil erik ve çilek surat ikiniz adına da cok sevındım darısı basıma.

canım haberinize çok sevindim... Allah'ıma şükürler olsun.. sen mutluysan biz kat be kat mutluyuz. Allah'ım bir daha yaşatmasın o günleri.. dediğin gibi dermansız dert vermesin bizlere... :KK16::KK16:

Oh cnm güzel haber günü bugün çok sevindim cnm birazdan Çilekde güzel haberler getirecek
Her nerde isteyen bekleyen üzülen varsa Rabbim onlarada nasip etsin bu duyguları( üzüntü , endişe , sevinç vs...) amin

Mutlu olmana ve kafanın daha rahat olmasına ve herşeyin yolunda olmasına çok sevindim canım.Hep böyle güzel haberlerle gelirsin inşallah :nazar:
Çilek doktora mı gitti bugün.
Hayırlı güzel haberlerle gelsin inşallah.

aaaaaay eriğim yaaaa çok sevindim valla.. İşte böyle Allah'a inanıp bol dua ve istan etmeden yola inançla devam edince belkide bazen böyle kader dönüyor iyi şeyler gösteriyor bizlere.. Süper valla
:KK9:

Cok sevindim canim arkadasim...tekrar girecegim opuyorum sizi

Cok sevindim kotu bir sey cikmayacagini biliyordum. Gecmis olsuun.Simdi sira cilekte♥

Ne guzel haberler bunlar Allah kotu seyleri bir daha yasatmasin. Enfeksiyon da geçer sen dert etme.

Aman benim kafa leyla,:KK37: seninde iyi haberlerin gelecek bak bana şimdiden malum oldu.:KK16:

Yeşilerik canım yanlış yazmışım, gözün aydın canım:KK16:

Canım akşam akşam sevindirdin beni güzel haberlerinle.Ben demiştim ağzın kulaklarında çıkacaksın inşallah diye.Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım.Benimde yarın detaylım var heyecanım hat safhada ama kalbimi ferah tutmaya çalışıyorum.İnşallah bende güzel haberler getirebilirim sizlere.

Gözünüz aydın olsun...:) :nazar: Yeşilerikkcim dediğin gibi Allah dermansız dert vermesin ikiniz adına da çok sevindim...:)

benim kizim sevinince yuppii cok eglenceli diye bagirir.. simdi bende bagirmak istiyorum..
yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK52::KK52::KK52::KK52:
cok eglenceliiiiiiii:KK1::KK1::KK1::KK1:

Sayfalar hızla ilerlemiş yetişemedim :KK1: yeşil erik ve çilek surat ikiniz adına da cok sevındım darısı basıma.

Canlarım, güzel annelerim, bitanelerim. Sizlerle konuşamayınca nasıl bir boşlukta oluyorum anlatamam. Hala memleketteyim,o yüzden sık giremiyorum ama yarın dönüyorum evime. Sevincimi paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Beni düşünmüşsünüz cok mutlu oldum. Geçmişi okuyamadım bugün de. Beni affedin:-(
Hepimizin bebişleri çok iyi olacak inşallah. Allah hayırlı dogumlar nasip etsin bizlere.

X