2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar anadolu yakasında hamile platesi yapıcak kurs arıyorum ama çoğu caddede bana uzak yerlerde , daha şimdiden belim kalçam vs ağrımaya başladı, doktorumda plates yada yüzme öneriyor, yüzme yapamam soğuk dışarısı hasta olurum ama plates benimde aklıma yattı ama 5 aydan sonra kendi başınıza yapmayın muhakkak uzman kişilerin gözetiminde yapılsın deniliyor. allahım şimdiden topallamaya başladım ilerde ne olucak halımm, hani çalışmasam evde olsam sorun değil bir şekilde idare edilir ama :KK50:

tatlım benim eşim de evlendikten sonra askere gitti seninki gibi kısa dönem. ilk bir ay geçmek bilmiyor ama sonrasında bi tempo tutturuyosun ve zaman nasıl geçiyo anlamıyosun ki sen bi de bebek bekliyosun uğraşıcak okadar şey var ki.. ayrıca eşime sordum doğum için izin veriyolar kafasına takmasın dedi doğumunda yanında olucak yani :KK66: bi de komutanıyla mutlaka iyi geçinsin. zaman çooook hızlı geçicek bi bakmışsın ki ohoo dönmüş de aradan iki sene de geçmiş bile :))

Canim meraba,
askerlikten bahsetmissiniz ben sende kendimi gordum
esime okadar asiktimki hisbirsey teselli edemedi beni.
Yani anliyacagin sadece 10 haftalik hamileydim ve esim
askere gitmistiokadar agladimki yastiklar hep sirilsiklam olurdu
kendimi yedim bebegimide uzdum taaaa kizim dogdu 6 aylikti esim geldi askerden.
Evet zordu hemde cok ustelik yeni evliydim.kaynanamlarda kaldim cogunluk of of neyse bu
konular cok yaraliyo beni.rabbim baska ayrilik vermesin
biliyorum teselli edemem seni ama ogunlerimi hatirlattin bana.
Bizde birbirimizi cok sevdik kactim ben esime hala seviyorum hemde cok.
Allah bisekilde yardim ediyo sabrini veriyo.....

Sabır istiyorum Allah'tan sadece oğlum için çünkü onu düşünmek zorundayım babası bana emanet etti onu. :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım pufpufum cok sagol, organları gibi enteresan, bir o kadar da özel arkadaşım benim. Sen de annelik heyecanıyla deliye dönen ama bunu( kötü bir Şey olacak korkusuyla) pek de çaktırmamaya çalışan, deli dolu, kimseyi takmayan birisin.Baskalarına yardım için çıldıran, cok tatlı bir annesin.Fotografını da gördüm cook da gúzelsin.
Evet ben de yesil erik gibi hem ekşi, hem tatlıyım. Oturup hiç üşenmedn yazmışsın, cok sağol. Seni seviyorum ben de♥

oooyyyy canım benim güzel yürekli arkadaşım :KK69: yürekten gelen güzel sözlerin için çok teşekkür ediyorum...

ayyy bende cok dogum fotografcısı ıstıorum ama doguma dısardan bırını sokmuolarmıs orda hemsırelerden rıca edıomussun onlar cekıomus bende prof makıne var cebine 3-5 para verip çektiricem cıkıncada zaten eş dost cektırım 1000 tl fılan veremem yazıkk yaa acırım cocuma cıcıler alırım o paraya :KK53:

valla ben son çarem olursa veririm :KK34: benim için önemli ve güzel bi anı çünkü..

Canlarım benim sizleri seviyorumm. Radyolog böbreklerdeki büyümeyi 7-8 mm olarak ölçtü. 10 mm Kadar buyuyebilir bir sıkıntı olmaz, 20 mm üzerine çıkınca ameliyat yapılıyor dedi.Yani beni baya rahatlattı. Takip altında tutulacakmışız şimdilik.Daha rahatım artık, şükür.Nabzımı ölçtü 100 ün üzerine çıkmış, cok heyecanlısın galiba dedi:-) Kalbini, diger organlarını, inceledi onlarda bir problem de yokmuş şükür. Bir de biraz aşağı yerleşimliymiş rahmimde, o yüzden kafa hep aşağıdaymış, çok ayakta kaldığımda kasıklarımdaki agrının sebebi de buymuş. Ama hic bir tehlike görmüyorum dedi. Haftasıyla uyumlu dedi.
Mutluyum şu anda, Allah dermansız dert vermesin bizlere

aaaaaay eriğim yaaaa çok sevindim valla.. İşte böyle Allah'a inanıp bol dua ve istan etmeden yola inançla devam edince belkide bazen böyle kader dönüyor iyi şeyler gösteriyor bizlere.. Süper valla
:KK9:

Şükürler olsun kizlar...herseyimiz normal çıktı. Doktorumuz bakti inceledi hafif bir sizinti var ama önemsiz dedi. Down sendromu dusunderecek bir bulgu yok dedi....tabletten yazıyorum. ?. Hepinize iyi dilekleriniz ve dualariniz icin teşekkür ederim. Eve gidince laptoptan bakarim ayrintili yazarim..çıkıyorum cok opuyorum...

Canlarım benim sizleri seviyorumm. Radyolog böbreklerdeki büyümeyi 7-8 mm olarak ölçtü. 10 mm Kadar buyuyebilir bir sıkıntı olmaz, 20 mm üzerine çıkınca ameliyat yapılıyor dedi.Yani beni baya rahatlattı. Takip altında tutulacakmışız şimdilik.Daha rahatım artık, şükür.Nabzımı ölçtü 100 ün üzerine çıkmış, cok heyecanlısın galiba dedi:-) Kalbini, diger organlarını, inceledi onlarda bir problem de yokmuş şükür. Bir de biraz aşağı yerleşimliymiş rahmimde, o yüzden kafa hep aşağıdaymış, çok ayakta kaldığımda kasıklarımdaki agrının sebebi de buymuş. Ama hic bir tehlike görmüyorum dedi. Haftasıyla uyumlu dedi.
Mutluyum şu anda, Allah dermansız dert vermesin bizlere.
Çileğim senin de güzel haberlerini alacağız inşallah, meraklandırma bizi.Bekliyoruz.
Cok sevindim kotu bir sey cikmayacagini biliyordum. Gecmis olsuun.Simdi sira cilekte♥

Ali Ege'min güzel teyzeleri ve güzel / yakışıklı arkadaşları.
Artık rahat rahat oğluşum diyebilirim.Bugün doktordaydım.Geçen defa gittiğimde büyük ihtimal erkek ama kesin değil demişti doktorumuz.Bugün pipisini rahat rahat gösterdi çocuğum :)

Ben normal bir kontrol diye gittim ama doktorum detaylı ultrason istedi.Herşey yolunda çok şükür.
21+5 günlük ve 435 gr ağırlığındayız.Doktor gelişimine iyi dedi ama sizce nasıl kızlar tombik bir bebiş mi olacak acaba.
Rahim ağzı ölçüsü iyi dedi. Şimdilik erkek doğum tehlikesi yok çok şükür.İlk bebeğimi erken doğumda kaybettiğim için çok takılıyorum erken doğum konusuna.
İdrar tahlili istedi ve enfeksiyon çıktı.Bir önce ki gittiğimde de enfeksiyon çıkmıştı malesef.Hala geçmemiş.Amannn kızlar suyu ihmal etmeyin.
Şimdilik bizden haberler bu kadar güzel anneler :KK16:
Ne guzel haberler bunlar Allah kotu seyleri bir daha yasatmasin. Enfeksiyon da geçer sen dert etme.

Son düzenleme:
Aminnnn pufpufummm çok üzücü yıpratıcı bir dönem ama Rabbim dayanma gücünü de verdi çok şükür.
Bundan sonra kimseye yaşatmasın bu acıyı Allah'ım.

Hadi konuyu değiştirip bebişleri mıncırmaya devam :)
Sizleri üzdüysem hakkınızı da helal edin canım

olur mu canım yaaa ne üzmesi.. yani senin için yaşadıkların için elbet üzülüp acını binevi paylaştık o ayrı ama yaz tabi.. İçinden ne geliyosa yaz paylaş.. Bazen ders oluyo bizlere bazen tecrübe, Allah tekrarını asla yaşatmasın inş

Şükürler olsun kizlar...herseyimiz normal çıktı. Doktorumuz bakti inceledi hafif bir sizinti var ama önemsiz dedi. Down sendromu dusunderecek bir bulgu yok dedi....tabletten yazıyorum. ?. Hepinize iyi dilekleriniz ve dualariniz icin teşekkür ederim. Eve gidince laptoptan bakarim ayrintili yazarim..çıkıyorum cok opuyorum...

cidden ooohhhh beeeee süpersiniz kızlar yaaaa önce erik şimdi sen harika vallaaaaa :KK9:

Ben zaten erikten de sen den de umudumu kesmemistim kotu hic bir sey dogmamisti icime biliyordum kotu bir sey cikmayacagini. Gecti bitti insallah ohhh beeeeee!:21::KK52::KK3:

ohh ohh ne güzell tüm hamişlerimizin gözü aydın , işallah sağlıcakla şu süreci atlatıcaz hepimiz işallah yarabbim

Çok şükür canımm.. Gözümüz aydınn. İnşallah hepimiz sağlıkla sıhhatle kucağımıza alıcaz bebişlerimizii..

arkadaşlar sizin mesajlarda çok güzel smiley görüyorum. ama benim mesaj metnimde onlardan yok.. bir iki tane numarasını bildiğim var anca onları yapıyorum :))
Acaba benim ayarlarda mı bir problem var.. Cep telefonundan girince olmuyor tamam ama laptopta da aynı durum geçerliii

arkadaşlar sizin mesajlarda çok güzel smiley görüyorum. ama benim mesaj metnimde onlardan yok.. bir iki tane numarasını bildiğim var anca onları yapıyorum :))
Acaba benim ayarlarda mı bir problem var.. Cep telefonundan girince olmuyor tamam ama laptopta da aynı durum geçerliii

ceptende pc dende çıkıyo canım ama açman lazım..

Anlatıyorum : yukarıda sağda "kullanıcı kontrol paneli" ne gir.. Az aşağıda solda "seçenekleri düzenle" ye tıkla.. sonrada aşağılarda "çeşitli seçenekler" başlığı altındaki "mesaj editörü" kısmını "gelişmiş düzenleyici" yap ve bu şekilde kaydet :KK34:

sonra dilediğin gibi kullan , msj yazarken çıkcaklar...

ceptende pc dende çıkıyo canım ama açman lazım..

Anlatıyorum : yukarıda sağda "kullanıcı kontrol paneli" ne gir.. Az aşağıda solda "seçenekleri düzenle" ye tıkla.. sonrada aşağılarda "çeşitli seçenekler" başlığı altındaki "mesaj editörü" kısmını "gelişmiş düzenleyici" yap ve bu şekilde kaydet :KK34:

sonra dilediğin gibi kullan , msj yazarken çıkcaklar...

Hay allah razı olsun canım. Yine Hızır gibi yetiştin. Maşallah diyelimde puf umuza nazar değmesin.. :nazar::KK9:

Gözünüz aydın kızlar, allaha şükür güzel haberlerle döndünüz.

Bugün ayrıntılısı olan arkadaşlar sizlerin yazılarıda alıntılıyamadım, sizlerin sonuçlarıda çok güzel, hayırlı olsun

Hepinizi öpüyorum iyi geceler

Gözünüz aydın kızlar, allaha şükür güzel haberlerle döndünüz.

Bugün ayrıntılısı olan arkadaşlar sizlerin yazılarıda alıntılıyamadım, sizlerin sonuçlarıda çok güzel, hayırlı olsun

Hepinizi öpüyorum iyi geceler

Canım yesilerik ve cilegin guzel haberleri var. Insallah bende haftaya size guzel haberler verebilirim.. ama icim rahat inşallah korktugumuz gibi olmayacak..

cann2014
deli dolu tam kafa dengi birisin.. özelliklede normal sezeryan doğum muhabbetlerimiz bi harika :KK1:

rapunzel_ysr
enerjik,zaman zaman hüzünlü ama çok eğlencelisin :KK34:

karadenizki
genelde panikliyor olsanda olaylar karşısında,sımsıcacık temiz bi kalbin var bence :KK69:

cileksurat
nasıl güzel,nasıl özel bi kalp taşıyosun hayret ediyorum.. asla art niyetli değilsin ve daima sevecensin..

babygel
bacımmmm sen tam benim kafadansın :KK19:

deterjan
gizemliiiiii ama bi o kadarda dışa dönük güzellik :nazar:

yesilerikk
eminim sende yeşil erik kadar tatlı aranılası bi kişiliksin,seviliyosun tatlım :KK16:

kadraj
kilo aldığın için üzülüyor olsanda eminimki azimlisin ve doğum sonrası fit olacaksın :KK34: dert etme

mujjum
tatlı bi nick seçmişsin kendine ve gülümsetiyorsun beni.. :KK8:

azerikizi91
hep pozitifliğinle,yazılarındaki sıcaklığı bile hissediyorum..güzel yürekli :KK19:

nhrkbl
sende tam benim kafadan gibisin ya,hadi bakalım :KK1:

GOLD_WOMEN
kanımın hemen ısındığı, tatlı kişilik :KK34:

pretty_rose
yorumlarını sevdiğim,devamlı buralarda görmek istediğim bi anne..

HUZEYFEE
benim arananlar listemdesin,unutmayasın :KK34:

neslihanbursa
gerçekten kocaman güzel bi yüreğe sahipsin bence :21:

gur_bet
doğumdaşım :emir_bebek: :nazar:

Bak şimdi hem gizemli hem dışa dönük nasıl olunuyor bacım.Bu benmiyim?Eşimle aynı işyerinde farklı odalarda çalışıyoruz.Ekim de hamileliğini öğrenenler topiğinden arkadaşlar bilir.Laptop tek günün az bir kısmı bende geriye kalan zamanlarda eşimde duruyor.O yüzden gündüz konuşmalarının bir kısmına katılabiliyorum ancak.1-1.5 aydır haftasonları genelde babamın yanındayım biliyorsun annem vefat etti babamı yalnız bırakamıyordum.Babamı yeni eve taşıdık ev yerleştirmesi falan filan haftasonlarımda doluydu hep.Eğer gizemliyi bunun için dediysen açıklık getirmiş oldum.Öpüyorum canım benim.:KK16:

Çok sevindim canım, gözün aydın, minik kelebeğini üzmek yok bidaha ok :KK16:

Canım yesilerik ve cilegin guzel haberleri var. Insallah bende haftaya size guzel haberler verebilirim.. ama icim rahat inşallah korktugumuz gibi olmayacak..

Aman benim kafa leyla,:KK37: seninde iyi haberlerin gelecek bak bana şimdiden malum oldu.:KK16:

Yeşilerik canım yanlış yazmışım, gözün aydın canım:KK16:

X