2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar h.sonu giremiorum ama kocamdan fırsat bulup sızlere bır selam vereyim dedim son sayfayı okuyabıldım sadece kendınıze cok ıyı bakın bız son bır kac gundur ıyıce bellı oluk her goreen aaa karnın cıkmıs dıo buda benı mutlu edıor:KK52::KK49:

kızlar h.sonu giremiorum ama kocamdan fırsat bulup sızlere bır selam vereyim dedim son sayfayı okuyabıldım sadece kendınıze cok ıyı bakın bız son bır kac gundur ıyıce bellı oluk her goreen aaa karnın cıkmıs dıo buda benı mutlu edıor:KK52::KK49:

:) yap kaçamak biraz bizde özlüyoruz hep kocan hep kocan :)) şaka yapıyorum tabi.. bende çok mutlu oluyorum hamilemisin diye sorduklarında :) sende iyi bakın yeğenimize annesi :)selam söyle bizdende :)

Canım arkadaşım benim her ay oldu..hep izin aldım rapor aldım yattım evde..doktor dediki bu adet kanamaları dedi..eski kanama ki rengi kahverengi dedi..evde yat dinlen dedi..4.ayıma kadar devam etti...sonra bitti canım :) regl gibi 3-4 gün sürdü..bende hep yattım annem geldi baktı sağolsun :) şimdi kalmadı hiç gelmiyor :) üzülme sende oldumu ..sinir oluyordum bende her wcye gittiğimde hemen günlük ped takardım gördükçe sinir oluyordum..ama sonra doktorum sağolsun rahatlattı beni..inşallah sneinde geçer gider hemen :) mide yanmalarım başlamadı gerçi benim ne mide bulantım ne kusmam oldu sadece ilk aylarda iştahsızlık vardı şimdi normal biri gibiyim..sadece daha fazla yoruluyorum uykum geliyor ve karnım şiş :)

Ayyy tatlım yaa öylesi daha zor. Benim onca zamandır ilk kez oldu ama korkutmaya yetti. Bizim şekercikler biraz nazlı mı nedir :)
Ne güzel, uykun oluyormuş. Bende zerre uyku yok. Geceleri de doğru dürüst uyuyamıyorum. Ne tuhafım ben yaa :KK53: Benim de sadece göbişim şiş. 2 kilo aldım, ikisi de göbişte sanırım :KK9:

Maşallah size :KK16: Yaaa bi şey değil, tam kışa denk geldik. Kabanların altında hiç belli olmuyo minnoşlar :KK9: Hala otobüslerde yer veren yok bana :KK53:

Ayyy tatlım yaa öylesi daha zor. Benim onca zamandır ilk kez oldu ama korkutmaya yetti. Bizim şekercikler biraz nazlı mı nedir :)
Ne güzel, uykun oluyormuş. Bende zerre uyku yok. Geceleri de doğru dürüst uyuyamıyorum. Ne tuhafım ben yaa :KK53: Benim de sadece göbişim şiş. 2 kilo aldım, ikisi de göbişte sanırım :KK9:

annem bana hamileyken hep yatmış teyzemler bakmış anneme.. :) ablamla kardeşime hamileyken hiç sorun yokmuş... ben anneme kızımda bana naz yapıyor demekki :) evet yer vermiyorlar banada ama ben bazen istiyorum :) negüzel az kilo almışsın ben çok aldım :)

iyi akşamlar hepinize :) yapayalnız bıraktınız bugün beni işyerinde :) neyse siz iyi olunda :) hepiniz öptüm kızlar ve güzel yakışıklı sıpaları :)

annem bana hamileyken hep yatmış teyzemler bakmış anneme.. :) ablamla kardeşime hamileyken hiç sorun yokmuş... ben anneme kızımda bana naz yapıyor demekki :) evet yer vermiyorlar banada ama ben bazen istiyorum :) negüzel az kilo almışsın ben çok aldım :)

Hehe sen de nazlısın, kızın da :KK9: Ben eskisi gibi acıkmıyorum canım yaa. Hoş, ilk zamanlar çok sık acıkıyordum ama kilo almadım. Şimdi pek acıkmıyorum ve 2 kilo aldım 20 haftada. Bakalım bundan sonrası ne göstericek :KK52:

kızlar sizlere sorularım var?özellikle benimle aynı dönemde ki hamilelere..

şuan hangi ilaçları kullanıyorsunuz?

hangi testleri yaptırdınız şimdiye kadar ?

bide bebişleriniz bişeyler aldınız mı?

[sıze=3]teşekkürler canım bizde hissetcez inş :KK34: Ooooo sizin muhabbette baya koyuymuş kızzzz :KK1:[/sıze]

[sıze=3]söyle bilgileri hemen ekleyelim :KK34:[/sıze]

[sıze=3]oooooo ben yine iyitmişim yav deliyim sanarken :KK1: Ahahahaha güldürdün beni valla allah'ta seni güldürsün[/sıze]

[sıze=3]uzatma arayı gel yahu buraya[/sıze]

antalyadayım 30 yasındayım ilk bebeğim ve erkek :)

Kızlar naber benım daha önce sol tarafımda agrı vardı doktor rahım buyudugu ıçın bağlar geriliyo demişti sonraları geçti şimdi aynı ağrı sağ tarafta ayaga kalktıgımda bazen doğrulmıyorumçok ağrıyor bu ağrılar ne zaman geçer:KK43: fikr olan var mı

oooooo ankettede kızlar baya öne geçmişler... Artık prenslerimiz yaşadı bisürü kız :KK1:

Aynen ogluslarimiz yasadi benim oglan kismetli olcak ins. Bugun bi magazaya girdim bayan eleman cinsiyeti sordu oglan dedim ayy gelininiz olabilirim diyo hee dedim olabilir o zamana sen kalirsan😎 heheee😌 😚

Kızlar gece sancım oldu karnımın sol tarafında.hreket etmekte zorlanıyorum acile gittik doktor herşeyin iy oldugunu söylesi bebekle ilgli.çok ilgisiz bi doktordu soryn ne peki.dedim sorun yok gb görünüyo dedi idrar tahlili temi çıktı.artarsa yine doktora gdersin dedi belki erken dogum riski vardır ded.hayır benim anlamadıgım belki ne yaa sen doktor değil misn.ayrıca geçen hafta doktora gittim.öyle bişey olsa söylerdi bana..bebeğimin iyi oldugunu öğrendiğim için rahatladum ama sancım hala aynı geçmiyo.eşim gaz sancısı oldugunu düşünüyo.bende hayatımda hiç gaz sancıaı çekmedim.nasıldır bilmiyorum ams hiç.gaz sancısı gib gelmiyo bana :KK43: bi akıl vern nolur çok canım sıkkın

Oyy cnm bnm gecmis olsun usuttun mu acaba cnn blki ondandir icini ferah tut allah korusun oyle seyler dusunme o doktorun agzina da ķürek sapiyla vurcan..smdi nasilsin peki?

akşamdan beri içim içimi yiyor...eşimin abisinin 2.çocuğu kalbinden rahatsızmış ve normal doğumda oksijensiz kalmış yaşamamış ölmüş..acaba kalp genetikmidir benim çocuğumdada öyle olabilirmi ki?onların yaklaşık 15-20 yıl önce olmuş bu olay.o dönemde doktorada gitmemiş.ultrasona girmemiş yani.acaba kalple ilgili bi sorun varsada ultrasonda doktor görebilirmi?bizim kalbine,beynine böbreklerine,idrar torbasına falan baktı organlarına herşeyi çok güzel demişti.çok moralim bozuk:KK43:(

Canım tabi ki görürlerdi bi sıkıntı olsaydı. Hiç kötü düşünme. Icini ferah tut. Kaç yıl onceki mesele o, şimdi herseyi görüyorlar.

Annecikler selam,

Bugün güne kötü bir başlangıç yaptım. Sabah uyandım, tuvalete çıktıktan sonra içeri bir geçtim, bir ıslaklık hissttim. Hemen baktım ki kahverengi şekilde kanamam var. Gece de karnım ağrımıştı ve sabah kıpkırmızı yanaklarla uyanmıştım. Varmış demekki bir sıkıntı :KK43: İlk bebeğimi bu şekilde kahverengi kanamaların ardından kaybettiğim için çok korktum. :KK43: Hemen gittik doktorumuza, bir serum yedik ve ardından ultrasonla kontrolümüz yapıldı. Rahim ağzında açılma vs... yoktu çok şükür. Sebebi bilinmeyen bir kanama... Çok şükür kanama sadece sabah gelen bir miktarla kaldı, devamı gelmedi. Bebeğim de kıpır kıpır şükürler olsun. Doktorum da fazla hareketli maşallah dedi. Belki diyorum, belki fazla hareketinden bi kılcal damar çatlatmıştır. Olamaz mı? :KK43: İnşallah devamı gelmez. Nolur bizim için de dua edin :KK43:

Bu arada sınav stresime bağladık biz bu durumu. Bu yüzden eşim sınava gitmemi yasakladı. Zaten haziran sınavına girme şansım da çok azdı, o yüzden kaydımı dondurucam. Bu sene kaldı böyle...

Canım 2 gündür giremiyorum foruma babam yeni eve taşındı onun evini yerleştirdik.Çok geçmiş olsun canım.Üzme ve yorma kendini.Çok şükür bebeğin sağlıklıymış.Rabbim seni ve bebeğini korusun.

Canım tabi ki görürlerdi bi sıkıntı olsaydı. Hiç kötü düşünme. Icini ferah tut. Kaç yıl onceki mesele o, şimdi herseyi görüyorlar.

görürlerdi dimi cnm.sizlerede detaylı ultrason yapıldığında kalbede ayrıntılı olarak bakıldımı?ne bileyim çok hassaslaştım iyice.herşeyden korkar oldum...

kızlar sizlerinde ultrasonda tüm organları özellikle kalp ayrıntılı olarak incelendimi?benim bebeğiminde organları incelendi ama kalbi ayrıntılı bakıldımı hatırlamıyorum.olsaydıda çıkardı sanırım ve doktorumuzda söylerdi dimi.
..

kızlar sizlere sorularım var?özellikle benimle aynı dönemde ki hamilelere..

şuan hangi ilaçları kullanıyorsunuz?

hangi testleri yaptırdınız şimdiye kadar ?

bide bebişleriniz bişeyler aldınız mı?

Canım kan ilacı, folic plus (bunu benim özel bir durumumdan dolayı hala kullanıyorum), devit damla ve b12 eksikliğim olduğu için 15 günde bir b12 iğnesi kullanıyorum.Şimdiye kadar 2'li ve 3'lü taramalarımı yaptırdım ve her gittiğimde rutin tahlillerim yapılıyor hemogram b12 vs.. Bebeğimede yavaş yavaş alıyoruz birşeyler.7. ay bittikten sonra herşeyi tamamlanmış olsun diyoruz malum erken doğum muhabbeti olabilir Allah korusun...

Kızlar gece sancım oldu karnımın sol tarafında.hreket etmekte zorlanıyorum acile gittik doktor herşeyin iy oldugunu söylesi bebekle ilgli.çok ilgisiz bi doktordu soryn ne peki.dedim sorun yok gb görünüyo dedi idrar tahlili temi çıktı.artarsa yine doktora gdersin dedi belki erken dogum riski vardır ded.hayır benim anlamadıgım belki ne yaa sen doktor değil misn.ayrıca geçen hafta doktora gittim.öyle bişey olsa söylerdi bana..bebeğimin iyi oldugunu öğrendiğim için rahatladum ama sancım hala aynı geçmiyo.eşim gaz sancısı oldugunu düşünüyo.bende hayatımda hiç gaz sancıaı çekmedim.nasıldır bilmiyorum ams hiç.gaz sancısı gib gelmiyo bana :KK43: bi akıl vern nolur çok canım sıkkın

Canım geçmiş olsun çok :KK43: benimde sancım çok oluyordu bazen sağda bazen solda ama gece ben üstümü çok açıyorum evimiz sıcak oluyor diye ama sanırım üşütüyormuşum.çünkü dün gece uyumama pahasına hiç üstümü açmadım özellikle ayaklarımı hep sıcak tuttum ve bugün ağrım yoktu.Sende üşütüyor olabilirsin canım dikkat et sıkma canını

X