2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ben batman da yasiyorum kizlar.burda ozel hastaneler devlet hastanelerinden fena.son gittigim kontrolde dr bana ayrintili ultrasonun 2 boyutludan cokta farkli olmadigini soyledi.

benim doktorumda gereksiz bulmuştu, ben kendi isteğimle yaptırıcam canım... yaptıran arkadaşlar daha iyi bilir tabi ama bebişin organlarının ayrıntılı taraması yani tek tek bakılması zaten ayrıntılı ultrason... kaç boyutlu çok önemli değil yani görüntüyü yorumlayan kişi uzman sonuçta...:emir_bebek:

benim doktorumda gereksiz bulmuştu, ben kendi isteğimle yaptırıcam canım... yaptıran arkadaşlar daha iyi bilir tabi ama bebişin organlarının ayrıntılı taraması yani tek tek bakılması zaten ayrıntılı ultrason... kaç boyutlu çok önemli değil yani görüntüyü yorumlayan kişi uzman sonuçta...:emir_bebek:
Kendi doktorunuz disinda baska bi yerde yaptiracaksiniz sanirim.

Şu an sağ tarafta var..biraz netten baktımda kimileri kasılma diyo :44: ama ben bebişin hareketlerini henüz tam olarak hissedemiyorum ki..inş. Dediğin gibidir :18:

gaz o canım yüksek ihtimal bende 18. haftadan beri gerilmeler var. yürüyünce ve tuvalete çıkınca rahatlıyorsa gazzzzzzz.
sancıda yapıyor bazen son aylarda gaz sancısını doğum sancısıyla karıştıranlar olurmuş öle geriyor yani insanı.
:KK53:

aminnnn:KK16:
büyükşehir ve geniş imkanlar tabiki canım, sen uygun fiyatlara yaptırmışsın aslında, bunlar hiç gözümde yok inan ki,yeterki sağlıklı olsunlar bebişlerimiz ve her şey yolunda gitsin...:nazar::nazar:

tam tarif ettiğin çekilme hissini yaşıyorum canım, bebeğin hareketleri olarak yorumluyorum ben...

mutlaka bakılmıştır,kadın doğum uzmanları istiyor genelde...

http://www.gata.edu.tr/cerrahibilimler/arsiv/kadindogum/sss/gvd18.html

başka bir yerde de rahmin büyümesi ile bağlantılı demiş ağrılar için, endişelenme, değişik ağrılara alışacağız bu süreçte..Allah korusun bebeklerimizi...:nazar:

Aminın canım benim :nazar:

bu arada Gur-bet ve Arjin, arkadaşlar listede isimlerinizi göremedim...

Puffpuff sayfamızın sorumlusudur, onun bir msjını alıntı yaparak ya da özel msj atarak sizi de listeye eklemesini isteyebilirsiniz...:KK16:

gaz o canım yüksek ihtimal bende 18. haftadan beri gerilmeler var. yürüyünce ve tuvalete çıkınca rahatlıyorsa gazzzzzzz.
sancıda yapıyor bazen son aylarda gaz sancısını doğum sancısıyla karıştıranlar olurmuş öle geriyor yani insanı.
:KK53:

huzeyfee nasılsın? nasıl gidiyor tekmeler başladı mı canım?:KK16:

huzeyfee nasılsın? nasıl gidiyor tekmeler başladı mı canım?:KK16:

nerdeeeee tembel olacak benim oğluşum herhalde yada annesi gibi ağır kanlı olacak :KK9:.henüz bişey hissetmiyorum diyebilirim tatlım gazlada karıştırıyorum ama olsa anlarsın diyorlar bir iki defa döndğünü hissettim birde namaz kılarken kafasını hissediyorum başaşşağa duruduğu için o kadar.ama genelde iyiyiz sağlığımız yerinde elhamdülillah.:KK16:
sen nasılsın bebiş nasıl.

nerdeeeee tembel olacak benim oğluşum herhalde yada annesi gibi ağır kanlı olacak :KK9:.henüz bişey hissetmiyorum diyebilirim tatlım gazlada karıştırıyorum ama olsa anlarsın diyorlar bir iki defa döndğünü hissettim birde namaz kılarken kafasını hissediyorum başaşşağa duruduğu için o kadar.ama genelde iyiyiz sağlığımız yerinde elhamdülillah.:KK16:
sen nasılsın bebiş nasıl.

ben de daha çok net hissetmedim ara ara kıpırdanmalar hissediyorum ama işte bu tekmeydi diyemiyorum henüz, babası gibi ağır kanlı olacak bizim oğlan da....:KK1: ama sabah uyandığı zamanları biraz anlayabiliyorum sanki... aynen dediğin gibi namazda hareketlenme fazla geliyor sanırım gıdıklanma hissediyorum ben, gülesim geliyor çok fena:26:

ben de daha çok net hissetmedim ara ara kıpırdanmalar hissediyorum ama işte bu tekmeydi diyemiyorum henüz, babası gibi ağır kanlı olacak bizim oğlan da....:KK1: ama sabah uyandığı zamanları biraz anlayabiliyorum sanki... aynen dediğin gibi namazda hareketlenme fazla geliyor sanırım gıdıklanma hissediyorum ben, gülesim geliyor çok fena:26:

ya evet uyuyup uyandığını anlayan çok nasıl anlıyosunuz yaaa benimki 24 saat uyuyor sanki.diyorum doğunca bayrakları bi açarsa poposundan ısıracam.şimdi böle sakin aynı performansı doğduktan sonrada bekliyorum oğluşum die tembihliyorum ama bakalım.7. ayda hissederim herhalde artık sabırsızlıkla bekliyorum.:KK16:

Günaydın, iyi haftalar...

hafta sonu girmedim ama site almış başını gitmiş, kim bilir neler yazdınız ama okuyamıyorum cok uzun geldi :)

günaydın canlar hayırlı haftalar sağlıklı sıhatli inşlhh biz tekmeleri yemeye başladık cumartesi aksamından beri :KK9: maşlh taapp tupp çakıo oğluşum ayakta arabada sürekli titreşim halinde :)

ya evet uyuyup uyandığını anlayan çok nasıl anlıyosunuz yaaa benimki 24 saat uyuyor sanki.diyorum doğunca bayrakları bi açarsa poposundan ısıracam.şimdi böle sakin aynı performansı doğduktan sonrada bekliyorum oğluşum die tembihliyorum ama bakalım.7. ayda hissederim herhalde artık sabırsızlıkla bekliyorum.:KK16:

hepinize günaydın güzel anneler güzel bir hafta olur inş. hepimiz için ağrısız sancısız ve boll tekmeli..
kızlar ben cuma gününden beri bebeğimin tekmelerini kasıklarımda çok aşağıda hissediyorum o da çokk hafif hafif cuma günü akşam en son karnım bi gerildi sivrildi ondan sonra böyle oldu çok taktım kafama yaa bu kadar aşağıda olur mu ki önceden göbek deliğimin hizasında sağında solunda hissediyordum var mı benim gibi olan acaba? olmazsa yarın doktora gitcem..

Canım 2 gündür giremiyorum foruma babam yeni eve taşındı onun evini yerleştirdik.Çok geçmiş olsun canım.Üzme ve yorma kendini.Çok şükür bebeğin sağlıklıymış.Rabbim seni ve bebeğini korusun.

Sağol tatlım, Allah razı olsun. Bugün itibariyle sanki geçecek gibi, inşallah da öyle olur. Sizlere de kolay gelsin. Bu soğuklarda ev taşımak zor olmuştur. Aman sen dikkat etseydin kendine

Son düzenleme:

Huzeyfem sen hala hissetmiyor musun :26:
Kizlar desenize ben iyi hissetmeye baslamisim.....
uyuyup uyandigida soyle belli oluyor.....
Benim oglan masaallah biraz haylaz :KK1:
Bakiyorum kipirti falan yok uyudugunu dusunuyorum....
Diger zamanlarda ara ara tekmeleri yediriyor bana sagolsun :KK16:
Bu tekmelerle cok uyanmisligim var heleki sabah namazlarinda :nazar:

:KK28:
Huzeyfem sen hala hissetmiyor musun :26:
Kizlar desenize ben iyi hissetmeye baslamisim.....
uyuyup uyandigida soyle belli oluyor.....
Benim oglan masaallah biraz haylaz :KK1:
Bakiyorum kipirti falan yok uyudugunu dusunuyorum....
Diger zamanlarda ara ara tekmeleri yediriyor bana sagolsun :KK16:
Bu tekmelerle cok uyanmisligim var heleki sabah namazlarinda :nazar:

Aynen canm benmki de öyle gecen sabah ezanında tekme ile uyandm dedim daha yeni okunuyor yataym braz daha sonra tekmeler arttı tamam tamam dedim kalkıyrm :)öyle yani inş imanlı evlatlarımız olr

X