2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar ben köftemin odasına isme özel halı istiyorum ve bi site buldum...
hatta direk köftemin ismini bile buldum ... EFE ... :KK69:
isme özel ve istediğiniz boyut desende yapıyolar isterseniz inceleyin..

www.hediyeleradasi.com/isme-ozel-bebek-halisi--hayalinizdeki-haliyi-size-ozel-yapalim_550_detay.html

$image.jpg

merhaba tatlı anneler ve minnoş bebişleri.umarım keyifler yerindedir.
az önce nette doğum ücretlerine baktım yeni zamla fiyatlar uçmuş valla.gerçi hastanelere göre değişiklik te gösteriyo.
fiyatlar hakkında bilgisi olan varmı canlar?hiç sorabildinizmi hastanelere yada bilen birine?

canın ben İst'dayım mesela..fiyatlar 600-1000 den başlıyor alabildiğine gidiyo.. Mesela benim hastanede 7.000 sezeryan :KK1:

canın ben İst'dayım mesela..fiyatlar 600-1000 den başlıyor alabildiğine gidiyo.. Mesela benim hastanede 7.000 sezeryan :KK1:

kız naptın sen milletin ocağına incir ağacımı dikcek bunlar 7000 çok fazla bana göre tabi !
:KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

merak ettim hangi hastaneymiş bu ?

kızz o ne fiyat öyle doğurttuktan sonra 1 yıl bakıcaklar heralde maşallah yani sende bu parayı vermeyi kabul ettin mi
ettim deme düşer bayılırım hangi hastane bu yaaa

Herkese selammmmm bacilar......
Anammmmm bu sayfalar durmak bilmiyor.....
Aksamdan kaldigim yerden devam ettim....
Basladim alintilamaya 4 sayfa kala 15 kisininkini alintilamisim....:KK30:
Baktim otuzu bulacak bende toplu boyle yazayim dedim.....
Doktordan gelen arkadaslarim hosgeldiniz......:KK16:
Ne guzel haberlerle gelmissiniz.....
Artik cinsiyetleri ogrenmeyenlerimiz hic kalmadi gibi sanki :KK54:
Bir takim ufak kaza geciren arkadaslarima gecmis olsun diliyorum :KK16:
Asimizin etkisi bitti cok sukur rahatlikla yatmaya basladim.....
Ayrica bacilar ben neden kilo alamiyorum yaaaaa :KK14:
Esimde soylenip duruyor hamile degilsin sanki diye :KK14:
43 kilolu 1.65 boylu bir gebeyim iste :KK50:

ben daha cinsiyeti öğrenmedim canım tahmin bile yok :KK43: inş ayın 3 de ultrasyon kontrolum var o zaman belli olur . o zaman da göstermesse doğuma heralde :) ondan sonra tekrar ultrasyonadan bakarlarmı bilmiyorum dua edin benim için de inş .rabbim bebeklerimizi sağlıkla hayırlasıyla kucağımıza almaya nasip etsin inş ...

ben daha cinsiyeti öğrenmedim canım tahmin bile yok :KK43: inş ayın 3 de ultrasyon kontrolum var o zaman belli olur . o zaman da göstermesse doğuma heralde :) ondan sonra tekrar ultrasyonadan bakarlarmı bilmiyorum dua edin benim için de inş .rabbim bebeklerimizi sağlıkla hayırlasıyla kucağımıza almaya nasip etsin inş ...

Seninkide tam bir nazliymis be canim :KK9:
Ins. Ogrenirsin ki buyuk ihtimal ogrenirsin diye dusunuyorum :KK16:
Amin hayirlisiyla kucaklarimiza aliriz ins. :nazar:

Slm kızlar uzun zamandır girmiyordum umarım herkesin keyifleri yerindedir inşallah özledim sizleri bebişler nasıl

Seninkide tam bir nazliymis be canim :KK9:
Ins. Ogrenirsin ki buyuk ihtimal ogrenirsin diye dusunuyorum :KK16:
Amin hayirlisiyla kucaklarimiza aliriz ins. :nazar:

naz değil canım yurtdışındayım sadece 13 haftada ultrastona girdim o zaman birşey demediler birde inş ayın 3 de giricem inş o zaman söylerler...

Slm kızlar uzun zamandır girmiyordum umarım herkesin keyifleri yerindedir inşallah özledim sizleri bebişler nasıl

hoş geldin canım. Keyifler iyi çok şükür bebişlern cinsiyetleri belli oldu isimler konuldu vs tabi bu genel :) istisnaları geçmişleri okuyarak öğreneceksin :)

naz değil canım yurtdışındayım sadece 13 haftada ultrastona girdim o zaman birşey demediler birde inş ayın 3 de giricem inş o zaman söylerler...

Hmmm anladim....
13. Haftdaki tahminde ne kadar dogru cikardi kim bilir....
Allah (c.c.) sabir versin canim....Bizlere oranla gercekten az goruyorsun ....
Ogrenirsinde bundan sonra baslarsin hazirliklarina ins. :KK16:

bu aralar hastalıktı, isim muhabbetiydi derken çok gerildim, benim korkumda o yüzden :KK43: eşim sağolsun ciddiye almıyor pek ağrıları dr da taa sökede, git gel bi gün gidiyor ondan sanırım :KK43:

bugünde dinleyeyim kendimi güzelce, devam ederse yarın gideyim bari. sağol cnm umarım bişi çıkmaz.

Ben de dün aynı şeyi sormuştum senden önce ama bana kimse cevap vermedi beni kimse sevmiyor galiba:'( benim de 4 gün önde ve hangisini baz alacagımı bilmiyorum.

Aydınlı mısın canım sen? Eger öyleyse hemşehriyiz.

Aydınlılar artıs var, ben de Aydınlıyım, hatta kısmetse doğumdan 20 gün sonra Aydına gidecem 40 ını orada çıkaralım diyoruz. oranın havasını suyunu alsım kızım :KK16::KK16::KK16:

İşin kötüsü bebişe pike takımı, fistodan kundak diktirmiştim pembe, hatta bıkac esya da almıstık giysi hep pembe, hepsi yalan oldu :KK70:
Allah'tan eltimin kız kardesi de dogum yapcak onunki kız, ona satıcam dikilenleri o da bana aynısının mavisini yaptırıcak artık :) aldıgım gıysılerden de degıstırebıldıklerımı degıstırıcem, degısmeyenlerde hedıye artık ::)

neyse canım gözün aydın doğumda cinsiyeti öğrenenleri duydum, onun için şimdi daha vaktin var, değiştirirsin, hediye götürürsün ya hep böyle gidip doğumda erkek gelse ne yapardınız :KK52::KK52::KK52:

günaydın annelerim :KK69:

işe gidenlere Allah dayanma gücü versin,güç kuvvet versin..
ben gibi evde olanlarada bol miskinli bi gün bol dinlenmeler yayılmalar olsun..
:KK1:

hepiciğinizi öpüyorum göbişlerden..
:KK54:

Sağol şekerim bizim yerimize de keyif yap

Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri.Hepinize sağlıklı,mutlu ve sıkıntısız bir hafta diliyorum.

sana da canım...

Kızlaar! Bebeklerinizin haftasını, boyunu ve kilosunu yazar mısınız? Bebekten bebeğe değişiyor ama üç aşağı beş yukarı karşılaştırma yapalım.

19+1 de 22 cm 268 gr, zayıf bizim kız, manken yapacam kızımı :KK16::KK1::nazar:

canim sagolsun benim gicik dr haftasini bile soylemedi:KK53:

aman böyle dr. ları hiç sevmiyorum, ne diye para alıyor o zaman?

18+4te gittim 280 gram 21 cmdi

hoışgeldn cnm hayırlı olsun kızın

ama kızların babaya düşkünlüğü çok hoşuma gidiyo benim..onların o aşık halleri çok tatlı oluyo:KK1: bence öylede olsun kızım babasına düşkün olsun..ondan gerektiğinde korksun çekinsin ama bi okadarda çoook sevsin :KK16:

evet benimde düşkün olsun hoşuma gider.... ikisini daha da severim ben. ilgili baba olsun, kızı ona düşkün oldukça o daha mutlu olacak ben de onların mutluluğundan. hiç kıskanmam:KK54::KK54::KK54:

KIZLAR benımde ikili taramaya girdiğimizde ben sat tarihini hatırlayamamıştım heyecandan olsa gerek doktor bakmıştı birazda gıcıklık olsun dıye soylemedim bakalım bilebiliyorlar mı diye bir hafta fazlasını söylemişti bana
sonra ben dedim hatırladım 14/09/2013 baktılar bir haftaya yakın önden gidiyoruz maşallah felan demişti
ben çok özledim bebişimi ya 3 hafta oldu görüşemedik daha 4 haftamız var 14 şubat gel artık bebişimi göreyim

Benim randevum da 14 şubat :) sevgililerimizle buluşucaz ne güzel :)

evet bizimde kızımla randevumuz 14 şubatta. artık sevgilimiz o...o gün ultrasondan sonra 3 ümüz yemeğe gideceğiz kutlayacağız kısmetse:KK9::KK9::KK9:

ya kızlar sabahtan beri haftasonu geçmişini okuyorum ve alıntı yapıyorum.. Tam hepsini yanıtladım bi okeyledim sayfa zaman aşımına uğradıı :KK43:((

Doktora gidecek arkadaşlarımız iyi haberlerle gidip gelin inşallah..

Sağlık problemi yaşayan annişlerimizz tezz zamanda iyileşin inşallah..

Bebişine yeni hediyeler alan annişlerimiz güle güle kullanın inşallahh..

kocişiyle küsen annişlerimiz hemenn barışırsınız inşallah..

hergün bebişinden tekme yiyen annişlerimizz darısı başımıza inşallahhhh.. (AMİNNNN)

şu anda bende yaıyorum kısmet bakalım ne olacak, olmazsa akşama senin gibi toplu mesj yazarım canım :KK52::KK52:

Kızlar hamileliğimin 20+4 üncü haftasındayız. Sırt ağrım oluyor. Tam olarak sırtımın sağ tarafı uzandığımda ve otururken bir gerilme hissediyorum kramp desem , kramp geçici oluyor bu sürekli benimle. Kas ağrısı gibi ama bunu 3 haftadır falan yaşıyorum. Aynı dertten müzdarip olan var mı aranızda?

canım benim geçen hafta bileğim ağrımaya başladı, yoğrt ve peynir miktarını arttırdım. birde magnezyum hapı aldım eczaneden iyi geldi, tavsiye ederim.:KK28:

bizim yeşilerik rumuzlu hamişimizin rumuzunu gördükçe aklıma düşüyor yaa

kocisimden istedim de buldu saolsun ama çok pahalı bın tl 1,000 olmuk kilosu aldırmadım dayanıyorum cıkana kadar sabır dıyorum ama
bu ismide gördükçe aklıma düşüyor yahu rüyamda gördüm yedim çıtır çıtır ucuza bulan bilen varsa haber etsin Allah rızası için kızlar
avcumu yalamaktan aşındırıcam

bizim yeşilerik rumuzlu hamişimizin rumuzunu gördükçe aklıma düşüyor yaa

kocisimden istedim de buldu saolsun ama çok pahalı bın tl 1,000 olmuk kilosu aldırmadım dayanıyorum cıkana kadar sabır dıyorum ama
bu ismide gördükçe aklıma düşüyor yahu rüyamda gördüm yedim çıtır çıtır ucuza bulan bilen varsa haber etsin Allah rızası için kızlar
avcumu yalamaktan aşındırıcam
Benimde kayinvalidem biseyler anlatinca canim cekmisti erikcim diye bi siteden aldim 3 tane erik kargoyla beraber 35 tl geldi ama tadi biraz Acimsiydi ama goruntu ayni erik en azindan aklimdan cikmisti benim seninde cikar : )

Ya bebişlerinin hareketlerini hisseden anneler sizlere sorum olacakk..

İçimde günde kimi zaman 1 kere , kimi zaman birkaç kere sanki baloncuk patlaması gibi bişey oluyor mesela bugün 4ü 5i bulmuştur..
Bide böyle karın alt kısmına ceketim pantolonum gelsin azcık sıkık olsun orda sürekli bişey kımılkımıl yani nasıl desem uyuşma gibi oluyo böyle titreme gibi anlam veremedim henüz... Bunlar bebişim mi yoksa bağırsaklarım mı :/ çünki elimi koyduğumda hiç. Hareket yok :KK43:

Son düzenleme:
Ya bebişlerinin hareketlerini hisseden anneler sizlere sorum olacakk..

İçimde günde kimi zaman 1 kere , kimi zaman birkaç kere sanki baloncuk patlaması gibi bişey oluyor mesela bugün 4ü 5i bulmuştur..
Bide böyle karın alt kısmına ceketim pantolonum gelsin azcık sıkık olsun orda sürekli bişey kımılkımıl yani nasıl desem uyuşma gibi oluyo böyle titreme gibi anlam veremedim henüz... Bunlar bebişim mi yoksa bağırsaklarım mı :/ çünki elimi koyduğumda hiç. Hareket yok :KK43:

bebiş o bebişşş :) benim de öyle oluyor. daha çok akşam uzanınca hissediyorum. bgn gündüz otururken de hissettim hep :)

X