2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Eki Görüntüle 941321
canlar hemen almam zati piyasaya bakmam lazım.. Antalya'dayım ondan biraz burdakilerde kazıkci.. ama gene de bakıcam mutlaka. zaten babişkomuz aldırmıyo iki kıyafet aldım diye bissürü mızırdadık bunu da ondan habersiz alamam :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

normalciler daha fazla olsada sezeryancılar 1 numara :119:

olmuş canım :KK34:

yok şekerim hata veriyo,açılmıyo..

:KK34: :KK34: :KK34: :KK34: :KK34: :KK34: :KK34:
senin beğendiğinin var mı resmi? merak ettim..

olsun :KK1: sonuçta sezeryan :KK1:

canım modeli eklemeye çalıştım ama oldu mu acaba?

aa delikilo almadım diye üzülür mü insan. Benim boy 170 49 kiloyla hamile kaldım 54 kilo olmuşum doktor acaip kızdı çok kilo almışsın diye. Şuan alınan kilo bebeğin değil senin kilon dedi. Son 3 ay kilo alacaksın bu çok fazla gelecek kontrole kadar 1 gr almadan gel dedi:KK14:
Sevinmelisin:KK1:

Kadraj ım masaallah en iyi almışssın :KK9:
neyse görürsünüz siz son aylarımda hepinizi gecicem :KK76:

10 gün canm:)hatta başı 2hafta önden gidiyoms Dr dedi büyük ihtimal ya babasına benzick ya da iri olcak olan bebeklerin kafası bu haftalarda önden gidermiş öyle dedi:))

maşallah bebişine:nazar:bakalım artık son haftalarda aha önemliymiş bu durum canım sapasağlim alalım kucaklara inş...

Kadraj ım masaallah en iyi almışssın :KK9:
neyse görürsünüz siz son aylarımda hepinizi gecicem :KK76:

Annem bana doğuma gidip elinde çocukla gelince komsulardan bazıları aa o gelin hamilemiydi demiş. O kadar az kilo almış düşün hiç belli değilmiş. Ben sıkıntı yaptım utanmasam rejim yapacam valla. Zaten kız bebeğe hamile olduğum için belden yanlardan şişmeye başladım.Göt göbek kocaman oluyor ki benim belim 63 cm di şimdi saymıyorum bile:KK1:

Kızlar zaten bi süredir deli gibi bebek odası araştırıyorum..
ve bi site var, bağlı olduğu üretici yeri Almanya/Hollanda yazıyor ama Masko var ya İst'da mobilyacılar sitesi..orada farklı farklı mağazalarda satılıyo ürünler..
dilerseniz bakın :KK34:

http://www.euromobilya.com/DetaySayfasi.aspx?a=zafir bebek odası&UrunNo=46269

sizlere bazı örnekler ekliyim de görün diye 5 tane seçtim,beğendiklerimden..

Eki Görüntüle 941239
Eki Görüntüle 941240
Eki Görüntüle 941241
Eki Görüntüle 941242
Eki Görüntüle 941243

Pufpuff bunları fiyatları nedir canım?

Annem bana doğuma gidip elinde çocukla gelince komsulardan bazıları aa o gelin hamilemiydi demiş. O kadar az kilo almış düşün hiç belli değilmiş. Ben sıkıntı yaptım utanmasam rejim yapacam valla. Zaten kız bebeğe hamile olduğum için belden yanlardan şişmeye başladım.Göt göbek kocaman oluyor ki benim belim 63 cm di şimdi saymıyorum bile:KK1:

sanırım bende annen gibi olacagımm :KK9:
Neyse yeter kı bebişlerimiz saglıklı olsunlar :KK16:
Benim sadece karın sısıyor birde gögüsler o kadar :21:

kızlar iki tane çürük dişim var hamileliğimde en çok ondan korktum ve dün akşam diş ağrısından zor uyudum :KK53: doktoruma soordum dolgu yaptırabilirisn dedi yarın iş çıkışı dolgu yaptırıcam :18:

gecmiş olsun canım. ben de geçen perşembe 20 lık dişimi çektirdim.iğneyle uyusturdular ve çok kolay oldu. benim 20 liklerim çürümüş hepsi. yazdan beri ağrı çekiyordum ama hamilelik planlamadığımız için ve tabi korkudan da dişçiye gitmemiştim. ama artık dayanamıyorum ben de. doktorum da 2. 3 aylık dönemde yapılabilir dediği için gittim çektirdim. haftaya pazartesi birini daha cektireceğim. boşuna korkmuşum aylardır. git sen de bence.

kızlar yardıımmm lierac krem alcam hangi sitedenaldınız ne kadara aldınız orjinalmi bi yardım edinnnnn:18:

Canım sen hangi ildesin bilmiyorum ama Ankara'daysan Kızılay mithatpaşa caddesinde Mumcu eczanesi var orda 49 TL'ye satılıyordu. Nette de sanırım eczanemizde.com uygun fiyattı galiba

Canım sen hangi ildesin bilmiyorum ama Ankara'daysan Kızılay mithatpaşa caddesinde Mumcu eczanesi var orda 49 TL'ye satılıyordu. Nette de sanırım eczanemizde.com uygun fiyattı galiba

yok canım ankarada deilim malesef ama acilen almam lazım çatlıcam yoksa eczanemizde.com da orjinalmidir peki

Herkese selammmmm bacilar......
Anammmmm bu sayfalar durmak bilmiyor.....
Aksamdan kaldigim yerden devam ettim....
Basladim alintilamaya 4 sayfa kala 15 kisininkini alintilamisim....:KK30:
Baktim otuzu bulacak bende toplu boyle yazayim dedim.....
Doktordan gelen arkadaslarim hosgeldiniz......:KK16:
Ne guzel haberlerle gelmissiniz.....
Artik cinsiyetleri ogrenmeyenlerimiz hic kalmadi gibi sanki :KK54:
Bir takim ufak kaza geciren arkadaslarima gecmis olsun diliyorum :KK16:
Asimizin etkisi bitti cok sukur rahatlikla yatmaya basladim.....
Ayrica bacilar ben neden kilo alamiyorum yaaaaa :KK14:
Esimde soylenip duruyor hamile degilsin sanki diye :KK14:
43 kilolu 1.65 boylu bir gebeyim iste :KK50:

ben almaya başladım valla 47de başladık 53 olduk bebeğin iyi olsunda canım gerisini boşver annem bana hamileliğinin sonunda 45 kilo ile doğum yapmış :KK9:

kızlarbi arkadaşım hamile kalamıyor bugün de beta hcg baktırdı 58 çıktı hamile mi ki acaba

canım inşallah hamiledir ben 2 ay bekledim zor sabrettim hamile kalmak isteyenler topiğindeydim ve sürekli düşünmekten psikolojim bozulmuştu artık takmasın kafasına ama kendimden hatırladığım kadarıyla sabah idrarının rengi biraz pembeleştiyse rengi değiştiyse hamiledir ben öyle anlamıştım sonra test yaptırdım

X