2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Hadi canım sevindim.Maşaallah bebegin ne güzel çok büyümüş.Boyu kilosu yerindeymiş.

Masaallah size canim
Ohhh daha ne olsun...
Rabb'im tum kardeslerimizin boyle guzel haberlerle gelmesini nasip etsin ins.

Maddi imkani.iyi olan arkadaslara bugaboo almalirini tavsiye ederim cok guzel ve hafif ama.birazcik pahali ben 7.aydan sonra netlestiricem kararimi birde orbit var 360 derec donenlerden arkadasim cok.memnundu... ufak lastikli alma dedi bi cok arkadasim cok sarsiyormus ama buyuk.lastikkilerde cok yer kapliyor suan bakma.asamasimdayim

Hoşgeldiniz canım, maaşaallah senin çocuk kilosu boyu posu yerinde, yerim ben onun kol bacak boğumlarını...hadi bakalım artık 24. Haftaya şeker testine kadar sende rahatsın.

Kızlar bu arada grubumuz 28 kişi oldu ve güzel paylaşımlar başladı. Özelden mesaj atın istek için. Buradan reklam içeren veya başka sayfaların reklamının yapılması yasakmış.

Eyvaah desenize seneye biz de onları yaşıcaz.Bakalım babalar nası bakacak bebişlere.
ay bende üzülüyorum biliyomusun ikizler burcu olcak kızım diye ama kısmet naparsın
halasına çekmesinde en büyük arzum bu
benimki de tam sınırda.Haziran 21 ve öncesinde dogarsa ikizler, 22 ve sonrasında dogarsa yengeç.Ben de yengeç istiyorum.Internetten ikizler burcuna baktım, kimse üzerine alınmasın ama insan kılıgına girmiş bukalemundur diyo.korktum ben de

Maşallah oğluşuna canım
Boyunu sevsinler paşanın

Canım maşşllh senın adına çok sevindim bakalım yarın biz napıcaz

Hadi canım sevindim.Maşaallah bebegin ne güzel çok büyümüş.Boyu kilosu yerindeymiş.

Masaallah size canim
Ohhh daha ne olsun...
Rabb'im tum kardeslerimizin boyle guzel haberlerle gelmesini nasip etsin ins.

Maşallah oğluşuna canım
Boyunu sevsinler paşanın

sağolun canlar bende rahatladım biliyosunuz bide kocişle kavga etmiştik çok korkuyordum doktorum üzülmekle bebeğe bişey olmaz sadece sana küser dedi.ama tabi üzülmeninde derecesi var yani.ben çok endişelenmiştim ama çok şükür bebiş büyümeye devam ediyor hemde 1,5 hafta önde gidiyor kurabiyem.önümüzdeki ay şeker yüklemesi var ama bana tok gel dedi :26:

oh maşallah bitti sonunda ne konuşmuşsunuz aman aman
kayınvalidem vardı bugün temizlik yaptık ondan pek giremedm daha çok o yaptı desek daha doğru
araba konusunda herkes kararsız anlaşılan

hamile yastığı için tavsiyede bulunucam tanıdık terziniz falan varsa ben 30*150 boyunda yaptırıcam yastık uzun 3 kilo kadar silikon gidermiş içinede 30 lira falan tutcak ucuza mal edicem yani çok gereksiz pahalı geldi o yastıklar bana ve çok büyükler onu yatağa koydunmu her yeri kaplar amaç karnı korumak ve üstüne bacak atıcak bişeyse sizde yaptırabilirsiniz bence kullanışlı olucak

bebek arabası gıbı bı derdım yok cunku oglumda var acıkcası 7 sefer kullanmadım sanırım çünkü bn koyde oturuyorum cıkıp bebek arabasıyla gıdebılecegım bı ryer yok annemlerın evıde merkezde oraya kadar aracımızla gıdıyoruz ordan da gıdebılecegımız bı ryer yk bebek arabasıyla

Kızlarrr yarın kontrolümüz var çoookk heycanlıyımmm

Yarın inş. güzel haberlerle bekleniyor olacaksın beyazzz :)

Şeker yüklemesine aç gitmen gerekiyor diye biliyorum canım bence doktorunu ara tekrar sor..

Gozunaydin canim bizde bugun oglusumu gorduk. Haftasiyla uyumlu ne onde ne geride. Bi sikinti yok masallah pipisinin resmini verdi dr. 3 hafta sonra ayrintilimiz var

Cok mantikli valla

Kizlar bisey soracagim bu netten aldigimiz kremin orjinal olup olmadigini nasil anlayacagiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…