2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bende sevmiyorum ama kullanmak çok önemli heleki folik asit..ayrıca bende decavit içiyorum onun içinde folik asitte var igtiyacımız olan her vitamin var.içmeyi unuttugum gün başıma agrılar giriyor.iç derim arkadaşım :KK34:

benim 3 ay dolduğu zaman doktorum folik asiti bıraktırdı.. çok kişidende duydum, folik asit 3-4 ayda bıraktırılıyor başka ilaçlara geçiliyo..

bende sevmiyorum ama kullanmak çok önemli heleki folik asit..ayrıca bende decavit içiyorum onun içinde folik asitte var igtiyacımız olan her vitamin var.içmeyi unuttugum gün başıma agrılar giriyor.iç derim arkadaşım :KK34:

içmeyince benim de belim ve başım çok ağrıyo o gün içiyorum sonra 3 gün yine yok. ne olacak böyle bilmiyorum çocukda iyi Allahtan

Kızlar şimdi facede grup kuracam. Ben buradaki nikimle yeni sayfa açtım. Babygel gel, grubun adı 2014 Haziran Anneleri olacak. Yalnız grubu kurmak için 1-2 arkadaşım olmalıki grup kurup istek yollamalıyım. Sizde ister normal faceinizle ister benim gibi buradaki nicinizle yeni sayfa açın. Beni ekleyin.

Mine nur seni ekleyecem ama hangisisin 3-4 kişi var aynı isimle

ben ekledim seni canımm

benim 3 ay dolduğu zaman doktorum folik asiti bıraktırdı.. çok kişidende duydum, folik asit 3-4 ayda bıraktırılıyor başka ilaçlara geçiliyo..

evet canım benim doktorumda bıraktırdı.zaten ilk 3 ay içmek çok önemli.decavitin içinde folik asitte var doktorlar o yüzden kesiyor folik asiti...

slm kızlar sayfalar bayaaa birikmiş bebeğinin hareketlerini hissedemeyip yeni hissedenler varmı kaçırdığım..bende hala yık yok :KK50:

ben 14.haftadan sonra baya hıssedıyodum ama 10 gundur bısey yok cunku bebegım poposunu donmus keyıf yapıyor 3 kere gıttım cınsıyetı ıcın yıne aynı pozısyon bır turlu yuzunu donmedı cuma yıne gıdıcem belkı doner meraktan olucem.doktor dedı cok ters olucak bu sız ısrarla ogrenmek ıstıyosunuz o da ısrarla gostermıyo bakalım kım pes edıcek :)

içmeyince benim de belim ve başım çok ağrıyo o gün içiyorum sonra 3 gün yine yok. ne olacak böyle bilmiyorum çocukda iyi Allahtan

neden içmiyosun ? çok mu tiksindiriyor.ben bebeğimi düşünüyorum hep içiyorum.aslında bu daha çok bizim için sonuçta bebek bizden alcagını alıyor.şimdi iyi zamanlarımız biraz daha agırlaşmaya başlayınca çok daha fazla ihtiyacımız olucak bu ilaçlara.zaten zararlı değillerki.bence kendini zorlamalısın

evet ben kendim bırakmıştım 3 ay olunca doktora da gittiğimde söylemiştim o da vermedi tekrardan elevit ve gynoferro kullanıyorum+ magnezyum verdi onu da bazen içiyorum bazen içmiyorum..

ben folik asiti 4 üncü aya girerken bıraktım onun yerine demir ilacına basladım ama iğrenç birşey ya
tek yan etsiki büyük abdestle alakalı

neden içmiyosun ? çok mu tiksindiriyor.ben bebeğimi düşünüyorum hep içiyorum.aslında bu daha çok bizim için sonuçta bebek bizden alcagını alıyor.şimdi iyi zamanlarımız biraz daha agırlaşmaya başlayınca çok daha fazla ihtiyacımız olucak bu ilaçlara.zaten zararlı değillerki.bence kendini zorlamalısın

benim kusmalar bulantılar filan hiç geçmedi
allahım o ilaçların kokusu nedir öyle feci tiksiniyorum. Şuan decavit ve demir hapım önümde şişenin kapağını da açtım onlar bana bakıyor ben onlara.
Bi ilaç içiyorum ardından hemen çikolata yiyorum başka türlü içemiyorum.
Ben de dediğine katılıyorum ilaçlar anne için. Bizzat denedim tecrübe ettim içmediğimde belim ve başım deli gibi oluyor ve daha yorgun hissediyorum

Son düzenleyen: Moderatör:

evet bana da geçen ay bıraktırmıştı. bulantı ilacı dışında bi ilaç almadım decaviti de içmiyorum gerek yok dedi sadece demir hapı alıyorum kalanı doğal gıda besin diyorlar bulantılarımız azaldı diye

benim kusmalar bulantılar filan hiç geçmedi
allahım o ilaçların kokusu nedir öyle feci tiksiniyorum. Şuan decavit ve demir hapım önümde şişenin kapağını da açtım onlar bana bakıyor ben onlara.
Bi ilaç içiyorum ardından hemen çikolata yiyorum başka türlü içemiyorum.
Ben de dediğine katılıyorum ilaçlar anne için. Bizzat denedim tecrübe ettim içmediğimde belim ve başım deli gibi oluyor ve daha yorgun hissediyorum.

benimde bulantılarım geçmedi ama kusmalarım geçti geçen hafta içinde.bulantılarda hafifliyor.müteesir olma senle aramızda 1 hafta var sende rahatlamaya başlarsın yakında inşallah canım.iç onları hadi :KK34:

benimde bulantılarım geçmedi ama kusmalarım geçti geçen hafta içinde.bulantılarda hafifliyor.müteesir olma senle aramızda 1 hafta var sende rahatlamaya başlarsın yakında inşallah canım.iç onları hadi :KK34:

decaviti içtim öküz gözü mübarek kaldı 1 tane hadi bismillah :KK1:

kızlar ya ben ilaçlarımı hiç kullanmıyorum ne olacak benim bu halim. :KK14:
Folikaasit verdi 3 yada 4 kullandım bidaha almadım.
13.haftada demir hapı ve decavit verdi şuan 17.haftadayım 4 haftada toplam7 tane kullanmışım.
ne olacak bu halim iğreniyorum ilaçlardan ya. Hele decavit öküz gözü gibi kocaman zaten sürekli midem bulanıyor ilaçlarda cabası

aynı ben canımmm başka doktora git benim gittiğim 3. doktor kendide hamile üstelik içme zorlama doğal yollarla almaya çalış dedi ama demiri ölçüp içmelisin dedi o decaviti az daha büyük yapsalardıda boynumuza taksaydık :KK9: ben kuruyan çiçeklerin dibine koydum missss gibi canlandılar her yönden faydalı vesselam :KK53:

evet ben kendim bırakmıştım 3 ay olunca doktora da gittiğimde söylemiştim o da vermedi tekrardan elevit ve gynoferro kullanıyorum+ magnezyum verdi onu da bazen içiyorum bazen içmiyorum..

ben folik asiti 4 üncü aya girerken bıraktım onun yerine demir ilacına basladım ama iğrenç birşey ya

evet bana da geçen ay bıraktırmıştı. bulantı ilacı dışında bi ilaç almadım decaviti de içmiyorum gerek yok dedi sadece demir hapı alıyorum kalanı doğal gıda besin diyorlar bulantılarımız azaldı diye

benim kontrol 10 gün sonra o gün kısmetse 18+2 falan olucaz..
demir ilacı balık yağı ilacı falan o gün vericem demişti..
tabi şu ağrımdan dolayı ben dayanamayıp erken gitmezsem :KK1:

decaviti içtim öküz gözü mübarek kaldı 1 tane hadi bismillah :KK1:

elevit'te öyle..baya büyük bi ilaç..
zaten bu decavit, elevit'in diğer önerisi heralde.. :KK34:

kullanıcı adımla yeni bir adres açtım, ilk defa kullanıyorum instagram... o yüzden profil fotoğrafı hariç hiç fotoğrafım yok şuanda...
buradaki kullanıcı adımla açtım adresimi... takip etme isteği gönderdiğim arkadaşlar o kişi benim :)

Tamamdır canm:)

Kızlar merhaba :)

Yardımınıza ve fikirlerinizi ihtiyacım var :KK34:

"TALHA" ismi hakkında fikirlerinizi söyler misiniz :)

Benim yeğenimin adı Kerem Talha yeğenim diye demiyorum çok zeki bir çocuk biz sahabe adı olduğu için koymuştuk pişman da olmadık :) ben çok beğeniyorum ablamın oğlu olmasa ben de koyabilirdim.

Kızlar üzücü ama gerçek ben aldatılmış bir kadın olarak konuşuyorum inanın ne döve görür gözleri ne başka bişey insan bir kere şeytana uymasın karşısındaki insan için hiç sorun olmuyor evli olmaları erkeklerin
o yüzden mevlam vefalı vicdanları insanlarla karşılartırsın hepimizi ben bu konu hakkında çok detaylı konuşmıcam ama aldatıldım
ve sizi üzmek için söylemiyorum inancım şu her erkek aldatır eşini birgün

o kadar çok insan tanıdım ki hayatta yapmaz dediğim insanlardan duydum bunu o yüzden babama bile güvenmem bu konuda

QUOTE=zeynelim;33529634]cnmmm güvenmek gorecelı heralde bendee cokkk guvenıyorum derım yerı gelır guvenmıorum derım esım allah ıcın ufacık hatasını gormedım bu konuda ama erkk mılletı seytana uyuyorlar ama rabbım bızlere yasatmasın helekı hamıleykennnn heralde en zor olan donemdır bu kk da benı bazen cok uzuor konuları okuorum sonra nıye okuosun etkılenıosun dıorum o aksam kocamı tehdıt edıorum aldatırsan sole yaparım boyle yaparım fılan aılede herkez ılıskımızı parmakla gosterır bu merve kocasına neyapmısta zynel gozu ondan baskasını gormuor dıye bugunun yarınında var :nazar:

canım hersey gecmıste kalmıs bosver sımdı bunları karnındakı bebegını dusun ben yargılamam kımseyı dedım gıbı yatmak kalkmaz ınsan sasar yapar sımdıkı kadınlar cok fena hııcc yapmaz dedımız adamlar dahı yapıorrr allah eslerımıze dını kuvvetlı vıcdanlı ve namuslu erkekler nasip etsin :KK37::18:[/QUOTE]

Rabbim Allah korkusu olan insanlardan eylesin tün arkadaşlarımızın eşlerini ve tabiki benim kocişimi. Bİlmiyorum ya ben beklemem böyle bir şey eşimden. Ben böyle bir konudan bahsettiğimde bile konuşmayalım böyle şeyleri ben öyle bir adam değilim asla yapmayacağım diyo. Bi kere rüyamda gördüm beni aldattığını ağlayarak uyandım nasıl vuruyorum ama sinirden ne olduğunu bile anlayamadı zavallım sarıldı sakin ol kötü bir rüya gördün heralde geçti dedi. Beni aldatırsan seni öldürürüm dedim. Güldü ben o kadar aciz bir adam mıyım dedi. Valla onu bunu bilmem dedim bi dene bakalım ne oluyor dedim. Bütün gün rüyanın etkisinden kurtulamadım. Eşlerimiz iyi adamlar olsa bile kadınlar artık çok kötü haklısınız. Neyse ki eşim erkeklerle çalışıyor ve işten çıkar çıkmaz konuşuyoruz. Telefonunu asla saklamaz. Facebooku yok vs vs vs ne bileyim işte beklemiyorumRabbim korusun bizi o kadınların şerrinden.

Son düzenleme:
sanırım bunlar pamuk olanalrdan ıslak mendil değil.bende bunlardan istiyorum alsammı acaba fiyatı uygun sanırım

Evet evet tabiki al canım hiç düşünmeden hemde. Samsu ve pamuklu . Bana da kuzenim tavsiye etti. Dr. lar yeni doğan bebeklerin alt temizliği için pamuk ve suyla temizleyin diyormuş. Bunlar böyle işte. her paketin içinde 40 tane oluyormuş normal mendillerden kalınmış yapıları ilk aylar bunları kullan san ayeter sonra primaya geç dedi.

benim kontrol 10 gün sonra o gün kısmetse 18+2 falan olucaz..
demir ilacı balık yağı ilacı falan o gün vericem demişti..
tabi şu ağrımdan dolayı ben dayanamayıp erken gitmezsem :KK1:

elevit'te öyle..baya büyük bi ilaç..
zaten bu decavit, elevit'in diğer önerisi heralde.. :KK34:

Bizim haftamız seninle aynı diye biliyordum cano. Ben bugün 18+5 oldum allahın izniyle :KK70:D. Ve Ben 13. haftadan beri demir ilacı kullanıyorum. bu gitmeme dede bel ağrım için magnezyum verdi. İlaç üstüne ilaç içiyorum tiroidim içinde içiyorum ayrıyedden. eleviti ikiye kırıp içiyorum kafam kadar çünkü. :KK70:

hahahaaa evet canım aynen ttek yan etki büyük abdetsle ilgili :KK70:... Folik asiti bıraktırmıyor aslında ilk 3 aylık dönemde içtiğimi folik asit sadece folik asit. 3 aydan sonra verdiği elevitin içinde folikasit ile beraber pek çok vitamin var.

X