2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar ne güzel bebişlerinize birşeyler almaya başlamışsınız.Ben henüz bir çorap dahi almadım.6.aydan sonra bişeyler almak istiyorum ne olur ne olmaz.Bebişlerinize aldıklarınız hayırlı uğurlu olsun.Rabbim inşallah giydirmeyi,kullanmayı nasip eder.

Sizlere de gunaydinnnnnnn :KK16:
Kizlar bugun 21+6 olduk bulanti hapini birakmistim ya.....sadece birkac gun etkilenmedim.....
Ben hala bulanti kusma yasiyorum :KK14:
Perinatolog artik bitmis olmasi gerek falan dedi idrar yolu enfeksiyonu da buna neden olabilirmis .....
Yada benim tsh larda biraz dengesizlik soz konusu bakayim sonuclarimi bugun alacagim....
Ins. Idrardan dolayidirda fitil var onu kullanirim doktor yazmistida kullanmamistim korktugumdan :26:
Ayrica Yasin im gece fahat durmadi tekmeledi durdu haliyle pek uyuyamadim....
Sutumuzu bitirip yatiyoruz.....
Optuk hepinizi :KK54:

hmm benim hoşuma gitti zaten pusetin kendi ağırlığını sormuştum ben bazı yerlerde çok ağır oluyo diye yazıyo mesela benim baktığım kraftın 3.5 kilo e bi de bebek eklencek buna hesaplayın yani taşıması kolay olması lazım ama bununda tekerlekleri hoşuma gitti sağlam duruyo ama aklıma yattı yani

bu bahsettiğim arkadaşımı acaip severim ve çoğu huyumuz aynıdır o yüzden ına güvenirim ve bende bu model istiyorum zaten o yüzden benimde aklıma yartı açıkçası :KK34: her an alabilirim

Ayyy bu adamların hepsi mi öyle benim yunus da aynı. Bebeğin kalp atışlarını duymadan sakın oraya buraya bişey yazma demişti :)

benimki hâlâ öyle..yazsam yada ima bile etsem kızar kesin :KK1:

Benm eşim instagram hesabım oldgnu bilmiyor yoksa oldukça kıskanç cocuğun ultrason resimlerini bile göstertmiyor kimseye

oooo gizli hesap? :KK1: ama bigün bi öğrenirse daha kötü bak benden söylemesi :KK34:

Gordunmu mesajimi oglumun ismi mirac olacak

ekledim ya kız :KK34: :KK1:

Canım kesinlikle tavsiye etmem bunu,benimde 1 yasında oğlum var gecen sene aynısını almıştım ama memnun kalmayinca iade ettim araya başka hatlar karisiiyor,alacaksan bence yine weewell dijital telsizi var biraz fark verip onu alabilirsin bizm gelinimiz kaç senedir kullanıyor cok memnun,ayrıca kraftinda dijital olmayan telsizi vardı buna benzer eltim almıştı elinde kaldı,birde telsiz aliken unutmayın memnun kalmazsan iade süresi var alırken konusun o şartla alın
Ayrıca araba için travel sistem cok kullanışlı hem oto koltug hem puset ben oğlumu arabayla bı yere gitcegmiz zaman kucuk pusetini alıyorum yanıma oto koltug oldug için bagajda da fazla yer kaplamıyor buyuk puseti fazla kullanmadim onuda bu yaz kullanirim her halde benimki kraft twist cok memnunum

aaaa cidden mi? Ama arkadaşım 1 sene oldu kullanıyo ve çok memnun.. Ufacık bi şikayeti bile olmadı.. Ama telsizde de arabada da dediğin modellere bi bakiyim :KK34:

ben doğum fotoğrafçımı yılbaşından önce ayarladım! çünkü hepsinin o dönemde hediyeleri oluyordu.
burcu katırlı ile anlaştım...
fiyatı diğerlerine göre oldukça uygun, bir de evde bebek çekimi hediye edecek bize... ikisinin uygun bir fiyata yapacak Allah izin verirse.
Piyasası yüksek bir sektör. ben de fotoğrafçılık yapıyorum ancak aynı döneme geleceği için müşteri alamam yoksa hepinize koşardım valla :)

mutlu masal fotoğrafçılığı da tavsiye ederim.. ben 10-15 yerden teklif aldım. mutlu masal da çok iyi facebooktan bakabilirsiniz her ikisine de :)

kaça anlaştınız cnm ve paket içeriği nedir tam olarak yazar mısın?bu piyasanın fiyatlarını hiç bilmiyorum :KK1: benim kına geceme arkadaşımın tanıdığı gelmişti fotoğrafçı ve sağolsunlar tek kuruş para almadan harikalar yaratmışlarsı o yüzden piyasa fiyatlarını bilmiyorum..

Evet haklısın sürekli ilgilenecek biri olmalı, ben bu hafta raporluydum evdeyim girebiliyorum ama haftaya işe başladığımda zor. Sadece akşamları girebilirim.

Şimdi bu sayfamızın yöneticisi puf pufa teklif edelim, veya gönüllüde olabilir. En azından önemli konuları kaçırmamış oluruz. Mesela şu araba ve telsiz konuları önemli, işte nebileyim dr. Tavsiyesi, ileride doğum için hastane falan filan... Bu sayfalardan zor oluyor. Geçengün bir arkadaş Eyüp hocayı sormuş cevap yazdım ama arkadaş gördümü cevabını bilmiyorum. Veya bana bir şey soruluyorsa göremiyorum.... :KK43::KK4:

tam olarak ne istediniz anlayamadım ama :26:
ben zaten çevremden öneri aldıkça yada kendim görüp buldukça ekliyorum hemen bakın diye :KK34:

yaa tam istediğim arabadan bayılıyorum bu travel sistem modele fiyatı çok uygunmuş biz krafta baktık 840 felan dı sunny babynin var bir de 650 lira yine aynı model ben başka modele bakamıyorum taktım kafama illa bu tarz alcam:)) demek arkadaşın memnunmuş sevindim benim çevremde kullanan biri yoktu bu modelden fikir alamamıştım o yüzden... keşke bu arabanın farklı rengi olsaymış yaa:KK43:(

kızzz tek renk olur mu deli :KK1: siyahı grisi kırmızısı ve bu rengi var..internet sitesi için verdiğim linke girince alağıda mı yanda mı ne çıkıyo renk seçenekleri..

Evet haklısın sürekli ilgilenecek biri olmalı, ben bu hafta raporluydum evdeyim girebiliyorum ama haftaya işe başladığımda zor. Sadece akşamları girebilirim.

Şimdi bu sayfamızın yöneticisi puf pufa teklif edelim, veya gönüllüde olabilir. En azından önemli konuları kaçırmamış oluruz. Mesela şu araba ve telsiz konuları önemli, işte nebileyim dr. Tavsiyesi, ileride doğum için hastane falan filan... Bu sayfalardan zor oluyor. Geçengün bir arkadaş Eyüp hocayı sormuş cevap yazdım ama arkadaş gördümü cevabını bilmiyorum. Veya bana bir şey soruluyorsa göremiyorum.... :KK43::KK4:

kızlar kesinlikle katılıyorum size.. benim ablamda 2011 ağustos annelerine takılıyodu burdan sonra face de grup kurdular kapalı bi grup üye olmayan kesinlikle dışarıdan anasayfayı bile göremiyo görüştüler hatta birbirleriyle güzel arkadaşlık kurdular.. destekliyorum ben de grup fikrini:KK9::KK9:

kızlar kesinlikle katılıyorum size.. benim ablamda 2011 ağustos annelerine takılıyodu burdan sonra face de grup kurdular kapalı bi grup üye olmayan kesinlikle dışarıdan anasayfayı bile göremiyo görüştüler hatta birbirleriyle güzel arkadaşlık kurdular.. destekliyorum ben de grup fikrini:KK9::KK9:

bi grup var oluşturulmuş zaten 43 kişiyiz şu an ama başka birini almama kararı aldı yöneticiler..geçenlerde bi kişi fake çıktı o yüzden..hamile bile değilmiş,psikolojik sorunlu biri bi blogdan resim yazı alıp alıp ekliyordu hergün action lı hikayeleri vardı falan..

Günaydın anneler bugün daha güzel dün akşam eşim yoktu bi geceliğine iş toplantısına gitmişti her sene gider ama bu sefer çok koydu çok şükür ki akşam geldi. 💝💝💝

kızzz tek renk olur mu deli :KK1: siyahı grisi kırmızısı ve bu rengi var..internet sitesi için verdiğim linke girince alağıda mı yanda mı ne çıkıyo renk seçenekleri..
[/QUOTE]

canım baktım ama tek renk seçeneği vardı yaa sen bulursan bana link atsana.. eşimin beynini yedim resmen aşkım ne olur bunlardan alalım lütfen diye bir haftadır bakınıyoduk:))

Ben kesinlikle istiyorum fotoğrafçı şimdiden ufak ufak araştırmaya başladım bile :-) bir annenin yepyeni hayatının en önemli ilk dakikalarının ölümsüz olması harika bişey bence :-)

bende cok ıstıorum ama suanda gıtım hastanede dogumhaneye kımseyı almıolarmıs ama hemsırelerden rıca edenler varmıs cekıolarmıs ufak paralara bakalım kımset zaten hastanemı degıstırıcem suan gıtım yerde dogum yapmıcamm:KK50:

bende cok ıstıorum ama suanda gıtım hastanede dogumhaneye kımseyı almıolarmıs ama hemsırelerden rıca edenler varmıs cekıolarmıs ufak paralara bakalım kımset zaten hastanemı degıstırıcem suan gıtım yerde dogum yapmıcamm:KK50:

biz nişan+kına+düğün de dış çekim yaptık düğün fotocusu tuttuk eşime gına gelmişti foto çektirmekten dün ağzını aradım biraz doğum fotocusu için bi kaç foto gösterdim hiiiççç gereği yok aşkım biz çekeriz diyo gıcık yaa:KK35: ama çok güzel oluyo kızlar imkanınız varsa yaptırın valla..

kızlar selam,
size dün başıma geleni anlatmıştım kolumun halini instagramda görenler olmuş zaten ne halde olduğumu azıcık olsa anlamışsınızdır...
neyse doktorum bebek yorulduğu için de 10 gün rapor verdi...
ben bir holdingte kurumsal iletişim sorumlusu olarak çalışıyorum. beni oraya alan ve gayet iyi tanıyan kişiye dün gece hastane dönüşünde durumumu anlattım , doktorun beebk hakkında söylediklerini söyledim ve kolumun da fotoğrafını gönderdim...
bana verilen cevaplar:

- geçmiş olsun ama işlerin yetişmesi gerekiyor. koordinasyon ve takibini rica ederim. İşler gün çok aksadı, sana ulaşamadık telefon ile işleri halletmen gerekiyor, bilgisayarı göndereceğiz işleri koordine etmeni rica ederiz bitmesi gerekiyor vs vs vs...

bu cevaplardan sonra gerçekten tepem attı arkadaşlar. bu kadar vicdansızlık olamaz. kadın bu ve bir de çocuğu var...
ben de bugün bilgisayar eve geldi işleri de hallettim ve halletmeye devam edicem.
istifamı verdim, İK departmanına da ilettim. benim normal bir istifa dilekçesi doldurmamı istiyorlar.
ben de doldurmayacağımı ve bu iş yerindeki fiziki ve psikolojik koşullar hamilelere uygun olmadığı ve hiçbir yasal süreç uygulanmadığı için ayrıldığımı yazacağım dedim. kabul edemeyiz dediler, ben de siz bilirsiniz dedim.
ayrılınca da mobing davası açacağım.
sizlerin de görüş ve desteklerinizi beklkiyorum arkadaşlar.
günde 7,5 saat çalışma hakkımız varken benim günlük çalışma saatim 9,5 saat ve sürekli mesailerle 12 saati buluyor.
her gün 6 vesait yapıyorum.
raporluyum ama çalıştırılıyorum...
ve atılan mesajlar uygulanan baskılar da cabası....
haklı bulunurum diye düşünüyorum...

canım sakın vazgeçme haklısın tabiki bu işveren böyle işte iyiyken iyisn hasta olunca senden kötüsü yok madem işler yetişmiyo eleman alsın bu ne yaa nasıl insan bunlar bide anneymiş benim patronumda çok anlayışsız rapora kadar çalıştırmam diyodu sonra vazgeçti çalış dedi ama ben onun saçmalıklarına dayanamıcam artık benimde nasipse buay son bebklerimiz zaten yeterince stres aldı bundan sonra huzurlu büyüsünler....

canım baktım ama tek renk seçeneği vardı yaa sen bulursan bana link atsana.. eşimin beynini yedim resmen aşkım ne olur bunlardan alalım lütfen diye bir haftadır bakınıyoduk:))

aaaa cidden şu an başka renk görünmüyor.. Enteresan ben ilk linki buraya kopyalarken varsı hatta hepsine baktık tek tek biz, belki internetten alan olduysa net satışında bitmiştir.. Almaya karar verirsen zaten e-bebek mağazasına git bak öyle al,mağaada vardır kesin renkleri.. Arkadaşım siyahını aldı mesela :KK34:

doğru söylüyorsun bide almama durumları var ama benim doktorum alıyor ondan eminim o konuda şanslıyım çünkü ben eşimide istiyorum yanımda onuda alacak doktorumuz :) eşim şimdiden benden heyecanlı ben nasıl gircem içeri korkarım diyip duruyo :) bakalım vazgeçmez inşallah son anda :)

günaydıınn annişler nasılsınız bakalımmmm iyi haberler dumak dileğiyle..:KK16::KK16:

X