2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
aynı arkadaşım bebek telsizi olarakta bunu önerdi :KK34:

weewell.com/tr/wma230/
Canım kesinlikle tavsiye etmem bunu,benimde 1 yasında oğlum var gecen sene aynısını almıştım ama memnun kalmayinca iade ettim araya başka hatlar karisiiyor,alacaksan bence yine weewell dijital telsizi var biraz fark verip onu alabilirsin bizm gelinimiz kaç senedir kullanıyor cok memnun,ayrıca kraftinda dijital olmayan telsizi vardı buna benzer eltim almıştı elinde kaldı,birde telsiz aliken unutmayın memnun kalmazsan iade süresi var alırken konusun o şartla alın
Ayrıca araba için travel sistem cok kullanışlı hem oto koltug hem puset ben oğlumu arabayla bı yere gitcegmiz zaman kucuk pusetini alıyorum yanıma oto koltug oldug için bagajda da fazla yer kaplamıyor buyuk puseti fazla kullanmadim onuda bu yaz kullanirim her halde benimki kraft twist cok memnunum

canım çok geçmiş olsun, çok üzüldüm ama lütfen sen stres yapmamaya çalış,rahat ol... tabiki istifa ederken senin yazdığın metni kabul etmek zorundalar, eğer biz bunu alamayız diye ısrar ediyorlarsa aynı metni noter aracılığıyla gönder o zaman mecbur kalacaklar...:KK19:

Önelikle geçmiş olsun canım, hamile insana mobing bence 2 kat suç. Kesinlikle arkadaşın dediği gibi olabilir veya iadeli tahahütlüde gönderebilirsin. O zaman işleme koymak zorundalar. Ama yinede bir avukata danış daha doğrusu ne ise yap canım...inşaalah olaylar senin lehine sonuçlanır canım.

Evet güzel fikir canım, sen aç bizde hemen oraya geçelim burda sayfaları takip etmek zor, bir konu açılıyor o konu hakkında herkes bir yorum yapıyor ama bir düzen yok. Ben ce de face daha iyi olur. Grubu gizli yaparsak sadece grup kurucusu üyelikleri onaylar.[/QUOT

evet canım aynen söylediğin gibi grup kapalı olsun yönetici onay versin..ama çok nete giren olmalı ben çalışıyorum okuldan gelince açıyorum pc yi,telefonuma net paketi de almadım radyasyon falan ...haber edin birisi açarsa hem fotolar daha iyi görünür ben buraya pek alışamadım esasında bu başlığa ulaşmam vakit alıyo :)

Evet güzel fikir canım, sen aç bizde hemen oraya geçelim burda sayfaları takip etmek zor, bir konu açılıyor o konu hakkında herkes bir yorum yapıyor ama bir düzen yok. Ben ce de face daha iyi olur. Grubu gizli yaparsak sadece grup kurucusu üyelikleri onaylar.[/QUOT

evet canım aynen söylediğin gibi grup kapalı olsun yönetici onay versin..ama çok nete giren olmalı ben çalışıyorum okuldan gelince açıyorum pc yi,telefonuma net paketi de almadım radyasyon falan ...haber edin birisi açarsa hem fotolar daha iyi görünür ben buraya pek alışamadım esasında bu başlığa ulaşmam vakit alıyo :)

Evet güzel fikir canım, sen aç bizde hemen oraya geçelim burda sayfaları takip etmek zor, bir konu açılıyor o konu hakkında herkes bir yorum yapıyor ama bir düzen yok. Ben ce de face daha iyi olur. Grubu gizli yaparsak sadece grup kurucusu üyelikleri onaylar.

Evet haklısın sürekli ilgilenecek biri olmalı, ben bu hafta raporluydum evdeyim girebiliyorum ama haftaya işe başladığımda zor. Sadece akşamları girebilirim.

Şimdi bu sayfamızın yöneticisi puf pufa teklif edelim, veya gönüllüde olabilir. En azından önemli konuları kaçırmamış oluruz. Mesela şu araba ve telsiz konuları önemli, işte nebileyim dr. Tavsiyesi, ileride doğum için hastane falan filan... Bu sayfalardan zor oluyor. Geçengün bir arkadaş Eyüp hocayı sormuş cevap yazdım ama arkadaş gördümü cevabını bilmiyorum. Veya bana bir şey soruluyorsa göremiyorum.... :KK43::KK4:

Allah'ım izin verirde o günlere erersek eğer, ben kesinlikle %100 yaptıracağım.. Çok yakın bi arkadaşımınkine şahit oldum o kadar güzeldi ki öyle güzel anılar çıktı ki anlatamam insan bakmaya doyamıyo.. Allah'ım nasip eder inş o günleri, ben yaptıracağım
:nazar:

ben doğum fotoğrafçımı yılbaşından önce ayarladım! çünkü hepsinin o dönemde hediyeleri oluyordu.
burcu katırlı ile anlaştım...
fiyatı diğerlerine göre oldukça uygun, bir de evde bebek çekimi hediye edecek bize... ikisinin uygun bir fiyata yapacak Allah izin verirse.
Piyasası yüksek bir sektör. ben de fotoğrafçılık yapıyorum ancak aynı döneme geleceği için müşteri alamam yoksa hepinize koşardım valla :)

mutlu masal fotoğrafçılığı da tavsiye ederim.. ben 10-15 yerden teklif aldım. mutlu masal da çok iyi facebooktan bakabilirsiniz her ikisine de :)

Canim cok gecmis olsun......
Gercekten oldukca dusuncesizlik etmis seni taniyan kisi.....
Cikis nedeninide kesinlikle o sekilde bildir canim....
Calusmiyirum falan ama az cok bilgi sahipligim var.....
Tabi ki hakli taraf sensin.....
Holding oldugu icin giris cikis saatlrinde sistemde kayittadir .....
Her halukaarda karli sensin......
Sonuna kadar hakkini ara bence.....:KK34:

çok sağol canım teşekkür ederim.
kesinlikle arayacağım zaten, doktor bebiş yorulmuş dedi ya o an dünya durdu resmen benim için üzüntüden ölüyorum sandım!

canım çok geçmiş olsun, çok üzüldüm ama lütfen sen stres yapmamaya çalış,rahat ol... tabiki istifa ederken senin yazdığın metni kabul etmek zorundalar, eğer biz bunu alamayız diye ısrar ediyorlarsa aynı metni noter aracılığıyla gönder o zaman mecbur kalacaklar...:KK19:

aa süper oldu bunu öğrendiğim! Çok çok teşekkür ederim!

Anneler ve bebişkolar günaydınnnn
dışarısı aydınlık ve güneşli... içim açıldı
sizin içinde aydınlık ve mutlu bir gün olsun :)

kızlaaar benim çooook yakın bi arkadaşım var 1 sene oldudoğum yapalı.. Ben hep ona soruyorum bebek arabasıydı telsizdi falan.. Kendinin alıp kullandığı arabayı önerdi bana, kampanyaya giriyor devamlı dedi ve baktım şu an kampanyada :KK1: size limki veriyorum bakın isterseniz pusetle beraber :KK34:

http://www.e-bebek.com/nobler-travel-sistem-bebek-arabasi_NOB-NOB03

arkadaşım çok memnun ve kesinlikle öneriyor.. Birebir gördüm,şık bi araba :KK34:

yaa tam istediğim arabadan bayılıyorum bu travel sistem modele fiyatı çok uygunmuş biz krafta baktık 840 felan dı sunny babynin var bir de 650 lira yine aynı model ben başka modele bakamıyorum taktım kafama illa bu tarz alcam:)) demek arkadaşın memnunmuş sevindim benim çevremde kullanan biri yoktu bu modelden fikir alamamıştım o yüzden... keşke bu arabanın farklı rengi olsaymış yaa:KK43:(

yaa tam istediğim arabadan bayılıyorum bu travel sistem modele fiyatı çok uygunmuş biz krafta baktık 840 felan dı sunny babynin var bir de 650 lira yine aynı model ben başka modele bakamıyorum taktım kafama illa bu tarz alcam:)) demek arkadaşın memnunmuş sevindim benim çevremde kullanan biri yoktu bu modelden fikir alamamıştım o yüzden... keşke bu arabanın farklı rengi olsaymış yaa:KK43:(

bu nasıl canım?
http://www.e-bebek.com/sunny-baby-olivera-travel-sistem-bebek-arabasi_SUN-631115
Fiyatıda rengide gayet iyi hem de sunny baby'nin ürünü

günaydın arkadaşlar sayfaları okumaya başlamadan bi selam vereyim dedim dün akşam itibari ile demir ilacına yeniden başladım e haliyle bulantı oldu hayırlısı bakalım kolay gelsin hepimize a dostlar

X