2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar selam,
size dün başıma geleni anlatmıştım kolumun halini instagramda görenler olmuş zaten ne halde olduğumu azıcık olsa anlamışsınızdır...
neyse doktorum bebek yorulduğu için de 10 gün rapor verdi...
ben bir holdingte kurumsal iletişim sorumlusu olarak çalışıyorum. beni oraya alan ve gayet iyi tanıyan kişiye dün gece hastane dönüşünde durumumu anlattım , doktorun beebk hakkında söylediklerini söyledim ve kolumun da fotoğrafını gönderdim...
bana verilen cevaplar:

- geçmiş olsun ama işlerin yetişmesi gerekiyor. koordinasyon ve takibini rica ederim. İşler gün çok aksadı, sana ulaşamadık telefon ile işleri halletmen gerekiyor, bilgisayarı göndereceğiz işleri koordine etmeni rica ederiz bitmesi gerekiyor vs vs vs...

bu cevaplardan sonra gerçekten tepem attı arkadaşlar. bu kadar vicdansızlık olamaz. kadın bu ve bir de çocuğu var...
ben de bugün bilgisayar eve geldi işleri de hallettim ve halletmeye devam edicem.
istifamı verdim, İK departmanına da ilettim. benim normal bir istifa dilekçesi doldurmamı istiyorlar.
ben de doldurmayacağımı ve bu iş yerindeki fiziki ve psikolojik koşullar hamilelere uygun olmadığı ve hiçbir yasal süreç uygulanmadığı için ayrıldığımı yazacağım dedim. kabul edemeyiz dediler, ben de siz bilirsiniz dedim.
ayrılınca da mobing davası açacağım.
sizlerin de görüş ve desteklerinizi beklkiyorum arkadaşlar.
günde 7,5 saat çalışma hakkımız varken benim günlük çalışma saatim 9,5 saat ve sürekli mesailerle 12 saati buluyor.
her gün 6 vesait yapıyorum.
raporluyum ama çalıştırılıyorum...
ve atılan mesajlar uygulanan baskılar da cabası....
haklı bulunurum diye düşünüyorum...

Canim cok gecmis olsun......
Gercekten oldukca dusuncesizlik etmis seni taniyan kisi.....
Cikis nedeninide kesinlikle o sekilde bildir canim....
Calusmiyirum falan ama az cok bilgi sahipligim var.....
Tabi ki hakli taraf sensin.....
Holding oldugu icin giris cikis saatlrinde sistemde kayittadir .....
Her halukaarda karli sensin......
Sonuna kadar hakkini ara bence.....:KK34:

face de bi grup mu kursak kızlar..hepinizi merak ediyorum açıkcası,hoş grup kursak fake hesabımdan girerim tanıdıkların yazdıklarımı okumasını istemem doğrusu:)

face de bi grup mu kursak kızlar..hepinizi merak ediyorum açıkcası,hoş grup kursak fake hesabımdan girerim tanıdıkların yazdıklarımı okumasını istemem doğrusu:)

Bence instagram hesabı olanlarımız eklesin sırf foto oluyor ya bebeklerimiz Doğunca onları da görürüz :)face grubu da var diye biliyrm
Canm ama gizli imiş

kızlar uzun zamandır yoktum umarım hepınız ıyısınızdır tabi bebişlerinizde :) pufpuf bebek kaç aya kadar o arabada kalabilio canım biraz küçük değil mi? arkadaşın bir bilgi verdimi ?

ben birebirde gördüm arabayı arkadaşımda,öyle ufak değil..mesela kızı 1 yaşını doldurdu hâlâ rahatlıkla kullanıyolar.. Ama yünede sorarım :KK34:

araba çok güzelmiş ben krafttan beğenmiştim bitane bu da güzel ama hem de tavsiyeli madem daha güzel tabi benim çok hoşuma gitti düşünülebilir
pufpuf arkadaşına sorabilirmisin puseti kaç kiloymuş nette genelde araştırılan konu bu ben göremedim yazmıyor sanırım

tamam canım hemen soriyim hatta :KK34: telden...

Bence instagram hesabı olanlarımız eklesin sırf foto oluyor ya bebeklerimiz Doğunca onları da görürüz :)

benim eşim bu konuda baya temkinli.. Kesinlikle öyle hemen resimdi videoydu koydurmam diyo (nazardan dolayı) bende ısrarla koycam diyorum bakalım nolcak :KK1:

araba çok güzelmiş ben krafttan beğenmiştim bitane bu da güzel ama hem de tavsiyeli madem daha güzel tabi benim çok hoşuma gitti düşünülebilir
pufpuf arkadaşına sorabilirmisin puseti kaç kiloymuş nette genelde araştırılan konu bu ben göremedim yazmıyor sanırım

cvp geldi arkadaşımdan, aynen yazıyorum :KK34:

mutlaka araba alirken pusetli olmasına dikkat et.. 3 ay sona pusete koyarsin ilk 6 ay pusetli araba kullaniosn.. 6. Aydan sona konforlu arabanin has yatagina gecis yapiosn yatio oturuo 5 kademeli oluo 180 derece donuo vs.. Benim puset 13 kg kadar tabiki kilo kilo farklı seçenekleri var ama zaten zaman ilerledikçe çocuk oturmuyo içinde hep sürünmek istiyor

cvp geldi arkadaşımdan, aynen yazıyorum :KK34:

mutlaka araba alirken pusetli olmasına dikkat et.. 3 ay sona pusete koyarsin ilk 6 ay pusetli araba kullaniosn.. 6. Aydan sona konforlu arabanin has yatagina gecis yapiosn yatio oturuo 5 kademeli oluo 180 derece donuo vs.. Benim puset 13 kg kadar tabiki kilo kilo farklı seçenekleri var ama zaten zaman ilerledikçe çocuk oturmuyo içinde hep sürünmek istiyor

hmm benim hoşuma gitti zaten pusetin kendi ağırlığını sormuştum ben bazı yerlerde çok ağır oluyo diye yazıyo mesela benim baktığım kraftın 3.5 kilo e bi de bebek eklencek buna hesaplayın yani taşıması kolay olması lazım ama bununda tekerlekleri hoşuma gitti sağlam duruyo ama aklıma yattı yani

benim eşim bu konuda baya temkinli.. Kesinlikle öyle hemen resimdi videoydu koydurmam diyo (nazardan dolayı) bende ısrarla koycam diyorum bakalım nolcak :KK1:

Ayyy bu adamların hepsi mi öyle benim yunus da aynı. Bebeğin kalp atışlarını duymadan sakın oraya buraya bişey yazma demişti :)

Benm eşim instagram hesabım oldgnu bilmiyor yoksa oldukça kıskanç cocuğun ultrason resimlerini bile göstertmiyor kimseye

kızlar selam,
size dün başıma geleni anlatmıştım kolumun halini instagramda görenler olmuş zaten ne halde olduğumu azıcık olsa anlamışsınızdır...
neyse doktorum bebek yorulduğu için de 10 gün rapor verdi...
ben bir holdingte kurumsal iletişim sorumlusu olarak çalışıyorum. beni oraya alan ve gayet iyi tanıyan kişiye dün gece hastane dönüşünde durumumu anlattım , doktorun beebk hakkında söylediklerini söyledim ve kolumun da fotoğrafını gönderdim...
bana verilen cevaplar:

- geçmiş olsun ama işlerin yetişmesi gerekiyor. koordinasyon ve takibini rica ederim. İşler gün çok aksadı, sana ulaşamadık telefon ile işleri halletmen gerekiyor, bilgisayarı göndereceğiz işleri koordine etmeni rica ederiz bitmesi gerekiyor vs vs vs...

bu cevaplardan sonra gerçekten tepem attı arkadaşlar. bu kadar vicdansızlık olamaz. kadın bu ve bir de çocuğu var...
ben de bugün bilgisayar eve geldi işleri de hallettim ve halletmeye devam edicem.
istifamı verdim, İK departmanına da ilettim. benim normal bir istifa dilekçesi doldurmamı istiyorlar.
ben de doldurmayacağımı ve bu iş yerindeki fiziki ve psikolojik koşullar hamilelere uygun olmadığı ve hiçbir yasal süreç uygulanmadığı için ayrıldığımı yazacağım dedim. kabul edemeyiz dediler, ben de siz bilirsiniz dedim.
ayrılınca da mobing davası açacağım.
sizlerin de görüş ve desteklerinizi beklkiyorum arkadaşlar.
günde 7,5 saat çalışma hakkımız varken benim günlük çalışma saatim 9,5 saat ve sürekli mesailerle 12 saati buluyor.
her gün 6 vesait yapıyorum.
raporluyum ama çalıştırılıyorum...
ve atılan mesajlar uygulanan baskılar da cabası....
haklı bulunurum diye düşünüyorum...

canım çok geçmiş olsun, çok üzüldüm ama lütfen sen stres yapmamaya çalış,rahat ol... tabiki istifa ederken senin yazdığın metni kabul etmek zorundalar, eğer biz bunu alamayız diye ısrar ediyorlarsa aynı metni noter aracılığıyla gönder o zaman mecbur kalacaklar...:KK19:

Haziran annişleri nasıl gidiyor :KK3:

Yarın ikili sonucumu alacağım bakalım hayırlısı... Sizin cinsiyetler beli olmuş artık benim hala belli değil, tahmin bile yapmadı doktorum pek temkinlidir kendisi :KK9:

Cuma günü kesemizde kanamamız meydana gelmişti, progestan kullanıyorum Allahtan kanama kesildi, bebeğim de iyiymiş ama hala ilaca devam... :KK31:

HUZEYFE arkadaşımızı merak ettim ben açıkçası en son baktığımda canı çok sıkkındı, morali bozuktu, sinirleri gerilmişti şimdi nasıl oldu acaba diye.... Haberi olan var mı acaba aranızda :44:

Evet güzel fikir canım, sen aç bizde hemen oraya geçelim burda sayfaları takip etmek zor, bir konu açılıyor o konu hakkında herkes bir yorum yapıyor ama bir düzen yok. Ben ce de face daha iyi olur. Grubu gizli yaparsak sadece grup kurucusu üyelikleri onaylar.

Bence instagram hesabı olanlarımız eklesin sırf foto oluyor ya bebeklerimiz Doğunca onları da görürüz :)face grubu da var diye biliyrm
Canm ama gizli imiş

Bencede instagram hesabı olanlar yazsın isimlerini ordan görüşelim :) benim var mesela başka kümlerin var instagram

X