2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
puhahahaha hay Allah iyiliğini versin kızzzz valla kahkaha attım yorumunu okuyunca :KK1:

ben hissetmiyorum hâlâ :KK43:

oyyyy cnm çok geçmiş olsun :KK19:
ben daha hissetmiyorum diye üzülüyordum üzülmiyim bari sen bile 20.haftadasın daha hissetmemişsin

bazen böyle 2013 haziran annişleri yazıyo benim çok hoşuma gidiyo ama bana o günler şu an ne kadarda uzak geliyo..bian önce zaman geçsin istiyorum

Kociste atti kahkahayı :KK70:

selam kızlar, dünkü sonuçlarımı bugün kendi doktoruma gösterdim, korkulacak bir şey yok dedi. biz sıvı az olunca korkarız erken doğumu tetikler dedi. bu durum bebeğin kilolu olacağını gösterir dedi. bakalım inşaalah sağlıklı olsunda zayıf kilolu farketmez :KK1::KK1::KK1::nazar::nazar::nazar:

kızlar selam 40 gün rapor hakkını bir kerede nasıl kullancaz? onu sağlık ocakları en fazla 1 hafta veriyor, diyelim 10 gün aldın 11. gün gidip işe başlamamız gerekmiyor mu. bilgisi olan cevap verebilirmi?

2. gebeliğinse bu haftalarda hissedermişsin ama ilk gebelikse 22. haftaya kadar bile hissedilmiyormuş. dün gittiğim doktor öyle dedi. endişelenme.

Ay anlattığın bence içenleri korkutmalı. ben hep allaha yalvardım allahım bırakamıyorum ama hamile kalırsam bana öyle bir tiksinti ver ki sigara lafı geçtiğinde bile midem bulansın ve kusayım. (kusmaktan çok korkarım, kusmaya başladımmı durmaz, onun için üşütmek, grip, nezle korkulu rüyam) ve allahım dualarımı kabul etti ve ben öğrendiğim gün bıraktım ve öğrenmeden öncede sigara içerken midem bulanıyordu, çok azaltmıştım 3-4 bile içemiyordum, hep yarım söndürüyordum. allahım herkese bırakmayı nasip etsin....inşaallah başlamam bir daha.:KK20::KK20::18::18:

geçmiş olsun canım, uyu dinlen geçmez başka türlü.

Cnm 40 gunu tek seferde kullanamazsin zaten tek hekim en fazla 20 gun verebilir. Parca parca alirsin cnm goreve baslamanda gerekmez tabi idarene bagli ama sorun cikarmiyorlar genelde ya da en kolay yolu rapor bitimini cmtesi ne getirmek boylece araya gunde giriyor rapor ustune rapor gorunmuyor... ama olmazsa mecburen bitince yenisini alacaksin ki ben 5 +5+5 seklinde almayi dusunuyorum

Anne Adayımız :21:Yaş :26: Kaçıncı Bebiş :KK49: Şehir En Büyük TÜRKİYE BDT :emir_bebek: Bebiş Cinsiyeti :KK73: Bebiş İsimlerimiz :KK52:
pufpuff 27 İlk İstanbul 24 Haziran ERKEK :KK55: Ahmet Efe
oetgsl 31 İlk İstanbul 14 HaziranERKEK :KK55:
ilepetzog 26 İlk İzmir 14 Haziran KIZ :KK12: Ada
seraaap 30 İlk İzmir 17 Haziran
mihrimah24 27 2. Bursa 23 Haziran
miss_night 25 İlk Bursa 6 Haziran
guness14 30 İlk İstanbul 21 Haziran ERKEK :KK55:
bahar3432 31 İlk İstanbul 17 Haziran ERKEK :KK55:
sevgi2005 27 2. İzmir 26 Haziran
fabor 38 2. Bursa 18 Haziran
blackgirll 28 İlk Konya 9 Haziran ERKEK :KK55:
nimet1 34 İlk Newyork 15 Haziran
zkibar82 31 İlk İstanbul 25 Haziran
Plebisit82 31 İlk Kahramanmaraş 17 Haziran ERKEK :KK55:Hasan Kerem
Azerikizi91 22 İlk İstanbul 1 Haziran ERKEK :KK55: Ali Yasin
wilmos 28 İlk İstanbul 15 Haziran
deryaderya17 29 İlk Balıkesir 29 Haziran ERKEK :KK55:
ttet 25 İlk Samsun 10 Haziran KIZ :KK12:Zeynep
besebaba 27 İlk Van 19 Haziran KIZ :KK12:
CLeOpaTRa 24 2. İstanbul 29 Haziran
mymahkamab 23 İlk Isparta 29 Haziran
patikpat 28 İlk Antakya 2 Haziran ERKEK :KK55:
yazyagmuru07 24 2. Antalya 8 Haziran
bademcube 27 İlk Ankara 9 Haziran
GD2104 24 İlk Bursa 13 Haziran KIZ :KK12:Elif
ESMERSIRINE 28 İlk Adana 20 Haziran
ciceek 27 İlk İstanbul 6 Haziran ERKEK :KK55:Muhammed Ayaz
gültuğ 31 İlk İstanbul 25 Haziran KIZ :KK12: Erva Eflin
nagihannnn 23 İlk Bursa 24 Haziran
lilyum0320 29 İlk Ankara 16 Haziran KIZ :KK12: Cemre Elvin
adaarin 26 İlk Adana 6 Haziran ERKEK :KK55:Arın
ahmtkdr 22 İlk Ankara 11 Haziran ERKEK :KK55:
balmmm 21 İlk Malatya 6 Haziran
SERPILzh 34 2. 5 Haziran
tubakara 29 İkinci Gaziantep 9 Haziran ERKEK :KK55:
LoReNaaa 33 İlk İzmir 8 Haziran
famura 30 3. İzmir 2 Haziran
mozijiku0134 23 İlk Kıbrıs 6 Haziran
pretty_rose 27 İlk Kayseri 30 Haziran KIZ :KK12: Beren
cileksurat 33 İlk Eskişehir 12 Haziran KIZ :KK12:Asya Melek
E_M_A 27 İlk 19 Haziran
umudumrabia 20 İlk Ankara 12 Haziran KIZ :KK12:
negiff 34 İlk İzmir 14 Haziran
nokul90 23 İlk Kütahya 9 Haziran KIZ :KK12:
Zemrush 27 İlk İstanbul 1 Haziran
judith35 27 İlk İzmir 20 Haziran ERKEK :KK55: Demir
UfuruktenPrenses 29 İlk İstanbul 26 Haziran KIZ :KK12:
Rosaleda 30 İlk Tekirdağ 23 Haziran KIZ :KK12:
belinda31 25 İlk Diyarbakır 20 Haziran ERKEK :KK55: Mustafa Eymen
eseski 24 2. Eskişehir 16 Haziran ERKEK :KK55: Yiğit
SERAP54 37 2. 25 Haziran
denizkao 30 2. Ankara 6 Haziran
zehranurum 26 2. İstanbul 26 Haziran
RaziyErkan 21 İlk Almanya 5 Haziran
Feyza81 22 İlk İzmir 7 Haziran ERKEK :KK55:
axigirL 26 İlk İstanbul 17 Haziran ERKEK :KK55:
EMLEB 26 İlk Bilecik 7 Haziran KIZ :KK12:
betul1645 25 ilk Bursa 14 Haziran ERKEK :KK55:Mustafa
10YBetul 26 İlk Kütahya 21 HaziranERKEK :KK55:
POLY74 39 2. İstanbul 13 Haziran ERKEK :KK55:
ashkk 30 İlk Bursa 18 Haziran
pembesebboy 28 İlk İstanbul 7 Haziran KIZ :KK12:
Kedim 29 İlk Bursa 20 Haziran
sengul1 25 3. Viyana 1 Haziran
didari 30 İlk 29 Haziran
HUZEYFEE 31 İlk Eskişehir 6 Haziran ERKEK :KK55: Ahmet Faruk
karemine 26 İlk İngiltere 3 Haziran ERKEK :KK55:
Lahesis 31 İlk Denizli 16 HaziranERKEK :KK55:
ankara12 36 İlk İstanbul 27 Haziran ERKEK :KK55:
bkti2 26 İlk Manisa 3 Haziran KIZ :KK12:Alya
burchecan 26 İlk İstanbul 14 Haziran
alangu 34 İlk Mersin 14 Haziran KIZ :KK12:
Ayaz12 25 İlk Çanakkale 26 Haziran ERKEK :KK55:
cips 23 İlk İstanbul 15 Haziran KIZ :KK12: Zeynep
Julietta 30 İlk İstanbul 27 Haziran
esmeraldaszone 31 İlk İstanbul 19 Haziran
deterjan 32 İlk Ankara 28 Haziran KIZ :KK12:
1melodi 28 İlk İstanbul 26 Haziran
ist3434 27 İlk İstanbul 23 Haziran KIZ :KK12:
cedi85 28 2. Ankara 12 Haziran
tubaceyln 28 İlk Bursa 16 Haziran
almisim 24 2. Ankara 13 Haziran
rapunzel_ysr28İlkAntalya27 Haziran
leylvea34İlkİstanbul15 Haziran
huzursokagi0127İlkSivas18 HaziranKIZ :KK12:
beyazzzzzz28İlkİzmir2 HaziranERKEK :KK55:
kulvan212.Bursa2 Haziran KIZ :KK12: Ada
esmeradr27Ankara16 Haziran
elpim29İlkİzmir18 HaziranKIZ :KK12:Su
neslihanbursa24Bursa18 HaziranKIZ :KK12:
organiksekerr282.25 Haziran
aysenazim272.Sakarya15 HaziranERKEK :KK55:Akif
karadenizki31İlkİstanbul12 HaziranERKEK :KK55:
tugbaglc25İlkİstanbul9 HaziranKIZ :KK12:
GOLD_WOMEN24İlkBayburt9 HaziranKIZ :KK12:
YalnizMelek312.İstanbul29 HaziranERKEK :KK55:Eymen Efe
pearly1905232.Bolu27 HaziranKIZ :KK12:
babygel8 HaziranKIZ :KK12:
yesso1978352.15 HaziranERKEK :KK55:
juliette0928İlkKuşadası11 HaziranKIZ :KK12:
yesilerikk28İlkBartın23 HaziranERKEK :KK55:
Delilah25İlkSiirt10 HaziranKIZ :KK12:
elif13527İlkManisa7 HaziranİKİZ :13:
akmelek30İlkManisa2 HaziranKIZ :KK12:Derin
brcnkb25İlkİstanbul4 HaziranKIZ :KK12:Melek
bergennnİlkEskişehir21 HaziranERKEK :KK55:
nurmur8727İlkİstanbul21 HaziranERKEK :KK55:
ucakKIZ :KK12:Elif Hayal
azsekerli27İlkKonya1 HaziranKIZ :KK12:Ezgi Defne
mrsPhoenix28İlkİstanbul5 HaziranERKEK :KK55:Mete
babygel35İlkAnkara8 HaziranKIZ :KK12:Su
esbel29İlkAnkara24 HaziranKIZ :KK12:
suncaptain27İlk28 Haziran
hasretim_27İlkİzmir14 HaziranKIZ :KK12:
simage26İlkİstanbul20 HaziranKIZ :KK12:
lilas85282.Mersin3 HaziranKIZ :KK12:
didasesa828İlkİstanbul21 HaziranKIZ :KK12:Liya

pufpufcum merhaba ben yeni katıldım. denizlideyim. ilk bebeğim ve kızım olacak doğum tarihi 21.06.2014 ve ismi İKRA olacak inşallah. yaşım 26 beni de eklersen sevinirim

puhahahaha hay Allah iyiliğini versin kızzzz valla kahkaha attım yorumunu okuyunca :KK1:

ben hissetmiyorum hâlâ :KK43:

oyyyy cnm çok geçmiş olsun :KK19:
ben daha hissetmiyorum diye üzülüyordum üzülmiyim bari sen bile 20.haftadasın daha hissetmemişsin

bazen böyle 2013 haziran annişleri yazıyo benim çok hoşuma gidiyo ama bana o günler şu an ne kadarda uzak geliyo..bian önce zaman geçsin istiyorum

banada öyle geliyordu geçiyor emin ol bi bakmışsın doğum olmuş..sabırsızlanıyrsun ama tadını çıkar bende gün sayıyordum..hamileliğinde zevkini yaşayın..ben pek yaşamadım ya..aşerme vs olmadı.streslerm oldu ama çok şükür üstesinden geldim sağlıklı oğlum var ins sizinde olur..

milletn ağzı torba değilki büzesin canımmm boşverr banada neler diyolar genişlemişin diyolar bi hamile arkadaşım var onun erkek olunca karnı biraz çıktı o benden iki ay önde ve ben şuan ona göre hem daha genişim hemde daha çok kilo aldım bana işte sen zor vericen kiloları bilmem ne diyo bende olsun kuzum için razıyım versemde olur o sağlıklı olsunda diyorum öyle doğru diyosyn diyoo normalde kiloma dikkat eden bi insanım şimdi bebeğim için hoşgörüyorum bide yüzüm çok sivilcelendi millet naber demeden e bu surat diyo kızıyorum sonrada diyorum normall sonuçta gebeyimmm:KK9: takma kafana bebeklerimiz sağlıklı olsunda veriririz sonraaa...

canım bn de normalde kiloma çok dikkat ederim ama şu an hiç bir şekilde umrumda değil bebeğim sağlıklı olsun da inşallah ben de aynı şekilde senin gibi düşünüyorum bebeğim için alırım kilo olsun diyorum sonuçta canımızdan bir can çıkacak ve bunun da bir bedeli olacak.. insanlar işte maalesef kıskançlıklarından napacaklarını bilmiyolar canım.. ben sürekli felak nas okuyorum bu tiplere karşı allah esirgesin inşallah..
benim de ilk başlarda feci şekilde sivilcelerim artmıştı millet noldu sana felan diyodu bi de bunları diyenler gebelik geçirmiş insanlar yani anlamaları lazım.. çok ta tın çok ta fifiii:)):KK76::KK76::KK53::KK53:

merhaba arkadaşlar uzun süredir forumu takip ediyorum 17 haftalık hamileyim bir kızım olacak nasip olursa. bu arada ben de rehber öğretmenim branşdaşlarımı görünce dayanamadım yazayım dedim :))) herkese mutlu hamilelikler bebişlerinizle arkadaşlar :KK66:))

iyi yapmışsın tatlım bende çok mutlu oldum branşdaşlarımı görünce
zaten aynı branş olsun olmasın hepimiz kardeş olduk bu topikte..:KK16:

canım bn de normalde kiloma çok dikkat ederim ama şu an hiç bir şekilde umrumda değil bebeğim sağlıklı olsun da inşallah ben de aynı şekilde senin gibi düşünüyorum bebeğim için alırım kilo olsun diyorum sonuçta canımızdan bir can çıkacak ve bunun da bir bedeli olacak.. insanlar işte maalesef kıskançlıklarından napacaklarını bilmiyolar canım.. ben sürekli felak nas okuyorum bu tiplere karşı allah esirgesin inşallah..
benim de ilk başlarda feci şekilde sivilcelerim artmıştı millet noldu sana felan diyodu bi de bunları diyenler gebelik geçirmiş insanlar yani anlamaları lazım.. çok ta tın çok ta fifiii:)):KK76::KK76::KK53::KK53:

Ayy ne guzel cokta tin cokta fifi :KK70:

Kızlar Ben eşimle 7 buçuk yıldır evliyim ve sürekli en büyük sorunumuz bu sigara oldu çocugu ben çok istedim sigarayı bırak dedi
bırakamadım ama çok şükür mevlam nasip etti hamileyim
Sizlerden yardım istiyorum ben bugün kesin karar aldım bu son sigaram olsun dedim ve birdaha içmek istemiyorum
çünkü meleğimden değerli değil o duman benim için sizden ricam bırakanlar nasıl bıraktı neler YAPTINIZ ne tavsiye edersiniz
Birde ben nisan ayına kadar daha çalışmak zorundayım ve işyerimde herkes içiyor bu zıkkımı görünce dayanamıyorum bana yardım edin tavsiyelerinizi bekliyorum
destekleriniz için teşekkür ederim şimdiden

kızlar ya dün parkta dolasırken bi köpek üzerime doğru koşmaya başladı bende köpeklerden çok korkarım bu arada o kadar korktum ki anlatamam birşey yapmadı ağrım falansa olmadı ama çok korktum işte bebişe birşey olmamaştır dime inş. yaa zaten harekerlerini hissetmiyorum görüşmemde taa subat 3 de çokk merak ediyorum yaaa :KK43:(([/QU

sağolun ya bende sizden bi cevap bkliyorum ama kimse birşey dememiş :KK43:(((((

Bende de yanlara doğru genişleme var öne doğru değilde. Sanki hamile değilimde kilo alan bir bayanım. Gerçi evet kiloda aldım hemde tammmmmmmmmmmm 6 kg :KK43::KK43: offf çok canım sıkkın bu duruma

hayır canım neden sıkıyosun canını yaa hiç takma verirsin doğumdan sonra bir daha gelmez bu günler tadını çıkarmak lazım canım :KK36::KK36::KK36:

kızlar ya dün parkta dolasırken bi köpek üzerime doğru koşmaya başladı bende köpeklerden çok korkarım bu arada o kadar korktum ki anlatamam birşey yapmadı ağrım falansa olmadı ama çok korktum işte bebişe birşey olmamaştır dime inş. yaa zaten harekerlerini hissetmiyorum görüşmemde taa subat 3 de çokk merak ediyorum yaaa :KK43:(([/QU

Canım benimde başıma geldi hemde bir köpek değiş 5 köpek birden çıktı karşıma gecen hafta sabah ile gelirken
bende çok korktum hatim indirdim resmen sonra dedim bebeğime bişey olmuşmudur acaba ama doktora gitmedim ondan sonra hiç
kaynanam bişey olmaz korkma dedi dua ediyorum bol bol sende korkma dua et

kızlar ben tekmeleri 2 gündür aynı yerden ve aynı saatte yiyorum dogrumudur yaa ben delirmedim dimi :KK30: ilk baslarda olemi hisedilio daha ılerıkı haftadakıler yardım ediiinnn :KK53::KK76:

Ins bisey olmamistir canim. Ben ikinci bebegimi kaybettigim icin bu bebegimde acayip endiseliydim. Inan bana dr geleli bir hafta olmasina ragmen sanki aylardir gormemisim bebegimi bu arada ona bir sekilde zarar vermisim yada bisey olmus gibi hissediyordum. Bu durumu druma da yansitmis olmaliyim ki en sonunda kizdi bana bazi anneler tuvalet ihtiyaci disinda yerlerinden kalkmazken bebeklerini kaybedebilirler bazi anneler damdan duser bisey olmaz. Rahat ol biraz bebegini strese sokma Allahin takdiri demisti.
Sen yurtdisindaydin degilmi canim. Dra gidemiyorsun istedigin zaman telefonla gorusme sansin var mi kafanin rahat etmesi icin. Ama bence bisey olmamistir canim endiselenme bisey olsa bi belirtide olurdu agrin kanaman falan

canım bazen gözden kaçabiliyor bazı mesajlar, alınma lütfen... ben de alınıyorum öyle neden yazdığımı kimse görmüyor birşey yazmıyor diye:KK1:

bende kayınpederimin arabasına azcık sürttüm geçen gece park ederken:18: o kadar korktum ki, çarpıntım tuttu resmen,elim ayağım titredi... ama akşam içimde kelebekler uçmaya devam ediyordu, çok şükür... ağrın sancın ya da çok rahatsız edici bir durumun yoksa canını hiççç sıkma strese girip bebişini de üzme... Rabbim koruyor onları..:KK16:

X