2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
evet canım ismim betül ve çok memnunum anlamı çok güzel
ve anlamlarını taşıdığımı söyler herkes babama hep teşekkür ederim bu ismi verdiği için
bence ver kızına çok güzel

Teşekkür ederim canım biz AZRA BETÜL olarak düşündük babası son anda değiştirmesse ismi bu olacak
inşallah

ayyy maşalahhh maşalahh kızınaa :) ayakkabılarına bayıldımmmmm inanılmaz güzel bişi bu :) güle güle kullansın prenses inşallah :)

kızlar bir de mide yanması olan var mı.benim çok midem yanıyor.üst tarafları

canım bende mide yanması yaşıyorum sürekli doktoruma anlattım durumu oda bana rennie duo şurup önerdi bunu gönül rahatlığıyla içebilirsin dedi ve gerçekten benim hayatımı kurtardı o şurup...başucumda duruyor..

Kızlar herkese günaydın
bende bugün daha halsizim sanırım şifayı kapanlardanım bende
bide çok ağlak duygusal bişey olduk cıktım aksam durup dururken ağlamaya başladım eşimde şaşırdı noluyo sana dedi şaştık kaldık
engel olamadım ama döküldü gözyaşlarım bebeğimi çok merak ediyorum niye tekmelemiyor diye akşam çok konuştum meleğimle o yüzden ağladım galiba :KK43:

canım ben sizin yazdıklarınızı okurken bile ağlamaklı oluyorum komik gelebilir belki ama bi arkadaş yazmış ya kolum şişmiş diye onu okurken bi gözlerim doldu sonra kocişlerle kavgalarınızı okuyuncada boğazıma bi yumru geliyo :KK50:e merak da ediyorum sizleri kendimi alamıyorum da okumaktan :KK1:sonra biri bebişiyle ilgili duygusal bişiyler yazınca yine boğazım düğümleniyo

kızlaaaaaarrrrrrrrrr günaydın... şimdi okula bir yazı gelmiş milli eğitimden sanki benim için göndermişler yaz tatiline denk gelen analık iznini çalıştıgı döneme aktarabilir diye bir bilginiz var mı ben tam anlamadım yazıyı :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK53::KK53::KK53:

ayyy gerçek mi acaba benim bildiğim son 3 haftaya kadar çalışıp doğum sonrası 8 haftaya eklenebiliyo ama zaten bu bize yaramıcak haziran annesi olduğumuz için çatlayana kadar çalışsak da eylülde bitiyo her halükarda inşallah doğrudur da bebeğimize bakarız doya doya bana da haber verin olur mu

maşallah kızına Allah esirgesin cicişleri de çok tatlı güle güle giysin prenses

kızlaaaaaarrrrrrrrrr günaydın... şimdi okula bir yazı gelmiş milli eğitimden sanki benim için göndermişler yaz tatiline denk gelen analık iznini çalıştıgı döneme aktarabilir diye bir bilginiz var mı ben tam anlamadım yazıyı :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK53::KK53::KK53:

Ayyyy arkadasimmm agzindan bal damliyo bendede ayni dert var ama be heyet raporluyum okula gitmiyorum ogrenmem cok zorrrr bisey ogrenirsen lutfen haber verrrr burdada

Canim yaziyi yanlis anlamissiniz aktarilamaz diye geldi gecen cuma yazi kesinlikle aktarilamaz diyo fiilen calisilan sureler aktarilir diyor. Ve 32. Haftadan sonra calisilabilir raporu aldikran sonra eger rapor alirsan onu bile aktarmiyacaklar, ben mudur yardimcisiyim cuma mudurum sanki mujdeymis gibi soyledi :KK43:

Kızlaaaaaar biz geldiiiiik :):)

Dün kontrolümüz vardı ve cinsiyetimizi öğrendik :) Biz de pipililer kervanına katıldık Rabbimin izniyle :):):) Bebeğim 202 gr sanırım da 17 cm :) Herşey yolundaymış. İç organları falan herşey normal dedi :) 4 lü tarama için kan tahlili verdim :) Korkarak gitmiştim ama şükürler olsun ki herşey yolundaymış :)

Canım Allah analı babalı büyütmek nasip etsin etsin çok sevindim :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

günaydınn güzel anneler ve bebişleri....kızlar zarada inanılmaz indirim var haberiniz olsun..özellikle bebek şeyleri çok güzel :) ben kızıma aldım bi kaç tane çok şık çok güzel şeyler..haberiniz olsun bakabilirseniz bakmaya çalışın :) bi ara koymaya çalışcam fotoğrafını...bakmanızı tavsiye ederim :)

yüle canımm hemen lütfeenn :)))

Kızlar bugün biraz keyifsiz uyandım.Geceleri pek uykumu alamıyorum sürekli sağa sola dönmekten.Kalçalarım ağrıyor artık.Hergün uykusuz işe geliyorum kendimi çok yorgun hissediyorum.Bebeğin hareketlerini de hissedemiyorum henüz ve randevu 3 şubatta.:KK14:

3 lü test sonuçların kaç çıktı? Çok mu yüksek risk çıktı? Ben Eyüp hocayı tavsiye ederim, çok rahatlatıyor. Bence git canım rahatlarsın

Ay ne güzel allah ömür versin onlara, bizede nasip etsin seneye bu zamanlar yazalım bizde :)

3lü test sonucum iki hafta sonra çıkacak. Bu haftalarda organ incelemesi önemli diye git dedi. Özeldeki doktorum da bu hafta ayrıntılı organ incelemesi yapacak ama onlarda ayrıntılı ultrason yok. Herhalde daha gelişmiş bir ultrasonla yapacağı için öyle dedi. Bakalım ondan sonra karar vereceğiz.

Canım sen Ankara'damı yaşıyordun?eğer yakın bir şehirdeysen Eyüp ekici işinde iyi bir radyolog diye biliyorum.O yüzden en iyisine göndermiş seni doktorun endişelenecek birşey yok.
Hayır canım Bartın da yaşıyorum. Ama pek gitmeyi düşünmüyorum Çünkü iki hafta sonra okullar tatil olunca memlekete gideceğim. Eğer çok önemli ise orada yaptıracağım. En son böyle karar verdik. Bir de bu hafta sonu özele gidicem, organlara ayrıntılı bakacak dr
Canım bizim okula da geldi o yazı ama maalesef sizin umutlandığınız gibi değil. Yazıda diyor ki; doğum sonrasına atılacak olan 5 hafta eğer yaz tatiline denk gelirse kullanılamaz. Ben de çoook isterim öyle olmasını, izinlerimiz hep tatile gidecek.

Günaydınlar olsun hepimize cici anneler

günaydın hatunlar ve datlı bebeklerii

Canım sen Ankara'damı yaşıyordun?eğer yakın bir şehirdeysen Eyüp ekici işinde iyi bir radyolog diye biliyorum.O yüzden en iyisine göndermiş seni doktorun endişelenecek birşey yok.

günaydınnnlaarr :KK16:

Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri.

Gunaydinnn
Aksam 16 kadar toplantimmm varrrr....

Günaydınn güzel anneler..

Kızlaaaaaar biz geldiiiiik :):)

GÜNAYDINNNNN, iyi haberler bekliyoruz, hastalarımıza şifa, umutsuzlarımıza umut istiyoruz. herşey için şükür yarabbim...

Dün kontrolümüz vardı ve cinsiyetimizi öğrendik :) Biz de pipililer kervanına katıldık Rabbimin izniyle :):):) Bebeğim 202 gr sanırım da 17 cm :) Herşey yolundaymış. İç organları falan herşey normal dedi :) 4 lü tarama için kan tahlili verdim :) Korkarak gitmiştim ama şükürler olsun ki herşey yolundaymış :)

Gözün aydın tatlım, maaşallah pipilimize :KK52:

kızlar içinizde hamilelikten önce veya halen sigara kullanan varmı ?

yada bırakanlar azaltanlar

vallaha ben içiyordum hamile olduğumu öğrendiğim anda bıraktım, şimdi kokusu nasıl tiksindirici geliyor.

ay maaşallah çok tatlı, güle güle giysin bıcırığın. Ay ben 7. haftaya kadar birşey almayacam dedim, bizim adam dün internetten 2 tane tulum beğenmiş bana gösteriyor bunları beğendim alalım mı kızımıza dedi. :KK53: şaşırdım, ay nazar değer daha bir şey almayaım diyen adam ne oldu acaba:KK37: hadi dedim hevesi kaçmasın alalım dedim. ama gerçekten görünce bende dayanamadım çok şekerdi :KK16::KK16::KK16:

Kızlar ben dokunsalar ağlayacak kıvamdayım sebep mi çok yeterki düşüneyim

eşim benim çok ilgilidir aslında hiç beni yormaz üzmez ama sanki sorumsuzlaştı gibime geliyo
ben bebişime kıyafet alıyorum daha erken diyo sonra bi bakıyorum o cicilerin resmini çekiyo diyorum sen kızımızla konuşmuyorsun hiç
sitem ediyorum sonra uyurken bi bakıyorum üstümü örtüyor sırtıma bakıyor terlimiyim diye ilaç saatlerimi hatırlatıyor gün içinde
arayıp soruyor nasılsın diye ama nasılsınız kızım nasıl demiyor
birde pazar günü yengem le konustum gecen salı gununden beri yoğun bakımdaymıs ben üzülmemeyim diye söylememişler
anneme kızdım niye söylemiyorsunuz diye söylesem kalkıp geleceksin dedi ya sana bişey olsaydı dedim
sonra düşündüm anneme bişey olsa Allah göstermesin ben burdan karşıya gidene kadar arabamızda yok bu aralar
herşeyi takıyorum kafama anlıcanız
bebeğim tekme atmıyor onu en son 2 hafta önce gördüm ve 14 şubata renkli ultrasona giricez diye o tarihe kadar gelme dedi doktor
ben bebeğimi görmeyide özledim Allah ım içime ferahlık ver nolur mevlam yalvarıyorum

çok uzun oldu başınızı ağrıttım ama içimden gelenleri paylaşmak istedim başka kimsem yok anlatacak anlayacak
:KK43: :KK43: :KK43:

Kizlar hatirlar misiniz bilmiyorum cumartesi galiba hasta oluyorum diye yazmistim.Hasta mi beter oldum.o gece bir atesim cikti ilik dusa girdim.minosetle dustu.sabah bir daha .minosetin etkisi 6 saat suruyor. 6 saat sonra ates cikmis.belirrilerim ise yok yok.Ates, bogaz agrisi, burun tukanikligi, geniz akintisi, baş agrisi ve oldurucu bir oksuruk. Ilk gum oksuruken ciğeri m agriyordu.simdi o gecti kasiklarim agriyo ve yine oksuruken basim agriyor. Doktora gittim 37.5 38 derece ates sinir dedi. 38 daha çok mus.sormayin benim 38 e de cikti hemen indi.Antibiyotik augmentin verildi.ayrica assist ve gargara.once gogus hastaliklari bakti sonra kadin dogum.augmentini hamileler kullanabiloyormus.su an atesimin düştüğü bir zamda uzanirken yaziyorum. Ama basim agriyor ve burmum tikali nefes alamiyorum.Bebegi gordum iyiydi.ama dondugumse 38 e çıktı atesim. Dua edin. Ben ve bebegim Allah a emanet iz .

canımm çookk geçmiş olsun.. annemler, iş yerindeki herkes sıra sıra hastalıktan kırılıyorlar ben de korkuyorum..:KK53::KK53::KK53: çünkü ilk başta kanama sonra hemen ardına grip sonra 1 ay öksürük çekmiştim zaten.. anca toparlayıp kendime gelmiştim ki tekrar hasta olmak hiç istemiyorum.. inşallah tez zamanda iyileşirsin canımm...:2::2::2:

merhaba kızlar...
dün gece feci bir şekilde bulantım oldu ve karnım ağrıdı, sabah kalktığımda ise her yerim dökülüyordu... hemen doktoruma gittik...
doktor hemen enfeksiyon var mı diye test yaptı ve ultrasona aldı bizi...
neden bebek bu kadar yorgun görünüyor sen ne yapıyorsun böyle dedi.....
geçen hafta çok çalıştım akşam 22:00-22:30 gibi eve gelebldim dedim.. ben sana böyle mi yaşamanı söylüyorum nasıl kendine ve bebeğine bunu yaparsın dedii ve çok kızdı haklı olarak...
o an dünya benim için durdu...
o kadar üzüldüm ki razı olduğum için bu mesailere... saatlerce ağladım.. hastaneye yatırdılar... serum verilirken ağlamaktan uyuyakalmışım...
yeni mezun ve yine hiçbir şey bilmeyen başka bir hemşire kolumu hiç kontrol etmemişler...
tuvalete diye kalktım bir baktım kolum BALON!!!!
fotoğrafına isntagramda beybilianne adımla bakabilirsiniz... böyle birşey olamaz... ve biraz daha fark edilmese patlama tehlilkesi varmış...
bizi Allah korudu... Kandil gecesi namaz kılıp çok Kuran-ı Kerim okumuştum... Onun yüzü suyu hürmetine Allahım bizi birbirimze bağışladı... Serum alırsanız çok çok dikkat edin diye anlatmak istedim...

Sevgiler, Allahım hepimizi korusun... :nazar::nazar::nazar:

banada dedı canım gecen hafta cuma gunu işten cıktım doktotra gıttım karın agrısı ve tansıyonum dusmus yatırdı serum yedım sabaha kadar ve çok kasılmıssın dedı ne yapıyorsun boyle dedı ertesı gun ısı bırakmak zorunda kaldım mecburen bu arada çok gecmıs olsun cnm

Son düzenleme:
ayyy maşalahhh maşalahh kızınaa :) ayakkabılarına bayıldımmmmm inanılmaz güzel bişi bu :) güle güle kullansın prenses inşallah :)

canım bende mide yanması yaşıyorum sürekli doktoruma anlattım durumu oda bana rennie duo şurup önerdi bunu gönül rahatlığıyla içebilirsin dedi ve gerçekten benim hayatımı kurtardı o şurup...başucumda duruyor..

Teşekkür ederiz teyzesi

X