2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar perşembe günü rahim ağzı ölçümü yapılacak galiba, 10 gun önce agrı şıkayetıyle gıttım 10 gun sonra sıkışık gel rahım agzına bakalım dedı.:26::26::KK53::KK53:

Rahim ağzına her ultrasonda bakıyor dr, normal dedi. Kasık ağrısı bebeğin eşi aşağıda olduğunda oluyormuş... Onu da sor, bebeğin eşi rahim ağzını kapıyormuş mutlaka sor...

Yok canim genellikle gulumsuyordu ....
Bir ara bu pozisyona gecti doktor kacirmadi sagolsun :KK16:
Bende baya oluyor pc den girmiyorum.....
Telefonumun radyasyonu daha az oldugu icin telden cikmiyorum :KK52:
Bizimkinde de 5mm gibi birseydi yanilmiyorsam.....
Canim gittigim doktorlardan sadece bu plasentamin sekilli oldugunu bant olmadigini soylemisti....
Zamanla kaybolur demisti dedigi oldu plesante bagim kayboluyo yavas yavas.....
Bunda da bir aya kalmaz gecer dedi o nedenle hiiiic takmiyorum kafama ......
Genellikle gorulen birsey dedi......
Normal gittiginiz ultrasonlar boyle detayli gostermedigi icin cogu teshis edilmez ama cogunlukla olur dedi.....
Seninde ucun rahat olsun canim :KK34:

anaaaamm yesinler kız senin oğluşunu..maşallah :nazar: iyi haberlerinede çok sevndm cnm

Kizlar misafirim vardi yeni gittiler. Cok yorulmadim ama nasil uykum geldi.ama bu fasil da aradan cikti ne zamandır gelmek istiyorlardi. Iyi oldu.neler taptiniz takip edemedim ama cann doktorda olacakonu biliyorum allah yardimciniz olsun . Ben de yatayim iyi geceler ballarim.muck

Kızlaar benim bebişim büyüdükçe ben çocuklaşıyorum galiba yaa :KK43:( eşime aşırı düşkünüm şu sıralar iş arkadaşından kıskanır oldum hiç yapmayacağım bişey :KK43:( çok utanıyorum bu durumdan ama kendime engel olamıyorum aranızda bunu yaşayanınız var mı ? Normaldede kıskancımdır ama iş arkadaşlarından kıskanacak kadar değildi şimdi işe yeni bi kız girdi,tanıyorum kızı pek sevmem çok itici bişey.şuan eşim ilgileniyor işi öğrenmesi açısından aklım hep orada bütün gün acaba ne yapıolar diye düşünüyorum. Halbuki normalde hiç takılmam böyle şeylere niye böyle oldu anlamadım, hiç hoş bir durum değil :KK43:((

hamilelikte hormonlar tavanda canım ondandır.ama bende kıskancım hamile olmasan da senin durumunda kıskanırdım :KK1:

Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri...Hepinize hayırlı cumalar diliyorum.

benim bebeğimde her gittiğimde uyuyor oluyor hiç hareketli görmedim daha merak ediyorum bende ilk hamileliğimde hep hareketli görüyordum bebeğimi bunda daha hiç yakalayamadık hareketlerini,cinsiyetide hala öğrenemedim bende malesef merakla bekliyorum,peki sana önce kızmı demişlerdi bana önce kız sonra gittiğim iki doktorda erkeğe benziyor dedi ama hala kesin değil
canım benim ilk bebeğim çok hareketliydi bu yavrum çok tembel.ilk önce bana erkek dedi başka bi dr kız dedi çünkü nezaman gitsem bacaklarını sımsıkı kapatıyordu dün erkek dedi zaten 2 defa erkek demişse dr oyledir:)

günaydınnn kızlar nasılsınız bakalım bugün bir cuma gününden merhaba ve gelsin haftasonuuuu yuppiii :KK76:

canım seni çok iyi anlıyorum ben iki doğumumu da devlette yaptım o yüzden bu hamileliğimde kontrol için de olsa devlete gitmedim doğum daha büyük bir facia devlette ya da benim gittiğim hastaneler öyleydi bilemiyorum doktor hemşireye tembihledi bu hastanın sancıları artınca doğumhaneye indirin diye hemşire hiç aldırış etmiyor söylüyorum söylüyorum gayet rahat bir şekilde aheste aheste salatalık domates doğruyor bana şöyle dedi dur bir dakika kahvaltımı yapayım yani böyleler ama beni benim durumumdan daha fazla üzen şey ise ben ilk hastaneye yattığımda sancım yoktu beni o yüzden erken doğum riski olanların yanına aldılar yirmi yataklı bir salon orada hamile bir bayana bağıran bir doktor şu yüzden bağırdı bebeğin kalp atışları çok yavaşmış kadın bu konuda bir soru sordu ve şöyle cevap aldı bebeğinin bu kalp atışıyla yaşayacağını mı düşünyorsun sakın ümitlenme dedi ve bunu bağırarak söyledi ben o anda çok kötü oldum kadın sesli bir şekilde bağıra bağıra ağlamaya başladı beni bu olay çok etkiledi bunu yapan da bir bayandı belki anne değildi ama ne olursa olsun bu kadar düşüncesiz olamazdı her yer böyle olacak diye kural yok ama ben bunu yaşadım ve maalesef devlete karşı ön yargılarım var

Ayyy pis kadın :KK43: ben de sırf bu yüzden devlette doğum yapmam diyorum eşime.kv de ben 3 çocuğu da devlette doğurdum onlar daha uzman diyip duruyor. Sinir oluyorum banane dedim sen sensin ben benim. İmkanım varken neden kullanmayayım ki. Doğum paramla rahat rahat öderim boşuna mı çalışıyorum ben.Sinir şey. Ben de böyle çook hikaye duydum valla doğum yapan çevremden o yüzden olmaaaaz dedim eşime. O da tamam dedi. :) :KK9::KK9::KK9::KK9:

Cicek nerdesin istanbuldaysan gel tatlim ben o dedigini yarin azicik yapicam yeriz :nazar:

Anadolu yakasındayım canım sen nerdesin? Dün akşam yaprak aldım bu akşam sarmayı düşünüyorum ctesi misafir gelecek akşam çaya. Hem onlara hem kendime yapmış olacağım :) :KK53::KK53::KK53::KK53:

Niye utanacaksın ki insanlık hali.Rahat ol canım herkesin başına gelebilir.

ya utanılmayacak bişey değil ki eşime bile diyorum yaklaşma bana ya saçmalama ben senden nasıl uzak durayım diyo :) :KK54::KK54::KK54::KK54:

Kizlar bir yandan icimde bi ferahlik var bi yandan da bobreklerimde agri var ins psikolojiktir. Yarin sabah gidiyorum tahlil ve ultrason icin sorun cikmaz insallah :105::105:

Sorun çıkmaz bebeğim sakin ol hiiiç bişey olmayacak. Herşey yolunda gidecek içini ferah tut :KK16::KK16::KK16::KK16:

Hayırlı Cumalar Güzeller güzeli anneler sizi ve kuzucuklarınızı çoook kocaman öptümmm

Son düzenleme:
günaydın bebeğimmm :) ben harikayım bugün yarın tatil ya uçuyorum şimdiden :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

aynen valla sabah yatak tak cıkarken esıme dıyorum yaırn neymıs uyku zamanııı :KK52: uykuya hasretim ama evdeykende sabah en gec 9 ayaktayım fellik acıkıorum cunku neapı :KK50:

Gunaydin tatli annisler dun doktordaydim yazmistim seker yuklemesi istemisti ne zormus ya 2 bardak bol sekerli su bide ac karnina simdi eve geldim bekliyorum saatim dolunca tekrar gidicem sonra bidaha 75 g lik yuklediler toplam 3 defa kan vercem midem cok bulaniyo ama aklinizda kalsin arkadaslar olurda kusarsam ictigim sekerin hic bi faydasi kalmicak baska gun yeniden yapilcak
Bide ben erken yaptirdim sebebide normalde aclik kansekerim hep dusuk cikio hamilelikten once glifor kullaniyodum insulin direnci icin (pkos ta vardi) 6 7 kilo alinca doktorum bi bakalim dedi

bide ben hamilelikten once 3 4 ay icinde 10 kilo vermistim hamile oldugumu duyunca ilk sigarayi biraktim sigarayi birakiyim derken abur cubur sonrada hamileleigin heyecaniyla bi baktim verdigim kilolari geri topluyorum doktorada hizli geldi oyle iste 9.50 de kan vercem gene ins sekerle alakali bisi cikmaZ

aynen valla sabah yatak tak cıkarken esıme dıyorum yaırn neymıs uyku zamanııı :KK52: uykuya hasretim ama evdeykende sabah en gec 9 ayaktayım fellik acıkıorum cunku neapı :KK50:

hihihihihi bizde de durum aynı :KK1::KK1::KK1::KK1: açlıktan uyuyamıyorum ki uykum açılıyor sonra da :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Günaydın kızlaaarrr

Puffpuf'um dün eve gittiğimde azarı yedim ben de zaten.. "daha cinsiyeti belli değil. hem erken bir karnın çıksın bi büyüsün doğum yakınlaşsın çıkar alırız ne acele ediyosun" bitbitbit söylendi durdu. :KK52::KK52::KK52::KK52: popomu dönüp uyudum vallahi be heveslenmişim almışım hıhhh :21::21::21::21:

amaaaan aynen öyle yap cnm.. Dön arkanı uyu hehehehhe :KK1:

ay canım benim ne güzel özendim valla benim burda kimsem yok keşke banada annemler filan gelebilseydiiii çekip çevirseydi biraz evi herşeyi bi başıma halletmeye çalışıyorumm:KK50: inş güzel bi oda hazırlarsınız bebişine canım benim:nazar::nazar::nazar:

birinin yardım etmesi güzel tabi ama olsun bide olumlu taraftan bak :KK34: kendi ellerinle herşeye sen karar vererek yapacaksın

ayyy ne güzel benimde bi odam var öyle ıvır zıvır dolu bi de baza var kaynanam bazasını verdi eşimin bi de şimdi ev bakıyoruz kiradayız satcaklarmış evi 3 odalı olursa yeni evim yapcam oda bebişime yoksa bitek yatak alıcam bi de şifonyer alırım

bizim evde kira şunan ama 3+1 o yüzden 1 oda köftemin olcak inş hazırlıklara başladık ufaktan
:emir_bebek:

kızlar site çok garip..... yoğunluktanmı bilemedim habire hata veriyor..yazdım daha yeni düşmüş cvp..sizdede varmı aynı sıkıntı..

eveeeeeetttttt :KK47:

benimde bir odam var aynı senin bahsettiğin gibi herşey var yatak dolabı ütü masası,elektrik süpürgesi,kitaplık ıvır zıvır.. en zoruda bu odayı toplamak olcak :)) ama en güzelide bebişimize güzel bir alan açacaz. ben daha odayı ellemedim erken diye :KK43: :KK16:

benim görümcem kayınvalidem vs hepsi İst dışındalar iş için ve şubat ortadı gelecekler..geldiklerinde de odayı halledelim dediler bende hemen atladım tabi tamam diye..yoksa erken tabi Allah'ım utandırmasın inş

benimde dün dayım ingiltereden geldi phılıps avent yedı dogan bıberron setini almıs bayıldım bır emzıgı var kucucukkkkkkk oyy alhım dogsun dıye delı oldum :KK54:

birde kızlar siz bebek odası takımı alıcakmısınız yoksa sadece besık kucukte dolapmı dsunuosunuz ben karrasızım herkez bsık 1 yasına kadar bıle yatamıor dıyoda :KK50:

aaaaa aynı biberon setimi benim köfteme almış babanesi p.tesi bi kargo yollucaklar bisürü şey almışlar öyle meraklardayım ki aaay ne heyecanlıymış yaaa.. Bide evt cnm ben oda yapacağım takım alcam

kızlar kaç haftalık gebesiniz ve kilolarınız ne alemde merak ettim :KK54::44::KK49:

17.haftadayım 4.5 kilo aldım
Hu huuuuuuu biz geldik bacilarrrrrr :KK16:
Plasenta bagimiz kayboldu kaybolacak
Cok sukur ya hicbir tehdit yokmus yalniz kafasinda gecici kistten bebegimde de varmis....
1 aya kaybolur dedi uzulmeni gerektirecek hicbir durum yok dedi....
Bebeklerde gorulurmus bu kist o nedenle icim rahat.....
Cok sukur kizlar ama renkli degildi ultrasyonumuz....
4D ile bakti.....
Birde saglik ocagindaki asiyi yaptirabilirsin dedi
Resmimize bakin hele sipa kendini sakladi :KK52:
Eki Görüntüle 925884 ....

aaaaaay harika bi görüntü yaaaa maşallah
:nazar:

Gunaydin tatli annisler dun doktordaydim yazmistim seker yuklemesi istemisti ne zormus ya 2 bardak bol sekerli su bide ac karnina simdi eve geldim bekliyorum saatim dolunca tekrar gidicem sonra bidaha 75 g lik yuklediler toplam 3 defa kan vercem midem cok bulaniyo ama aklinizda kalsin arkadaslar olurda kusarsam ictigim sekerin hic bi faydasi kalmicak baska gun yeniden yapilcak
Bide ben erken yaptirdim sebebide normalde aclik kansekerim hep dusuk cikio hamilelikten once glifor kullaniyodum insulin direnci icin (pkos ta vardi) 6 7 kilo alinca doktorum bi bakalim dedi

bide ben hamilelikten once 3 4 ay icinde 10 kilo vermistim hamile oldugumu duyunca ilk sigarayi biraktim sigarayi birakiyim derken abur cubur sonrada hamileleigin heyecaniyla bi baktim verdigim kilolari geri topluyorum doktorada hizli geldi oyle iste 9.50 de kan vercem gene ins sekerle alakali bisi cikmaZ

o kadar çok mu oluyor işlem yaa. Ben geçen doktora gittim orada bir kadın yapmıştı bekliyordu valla nerdeyse akşam olacaktı hala bekliyordu benim ev de uzak git gel yapamam ne yapsam acaba :KK43: :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Günaydın Canlar...

Cumanız Mübarek Olsun İnşAllah.

Yarın Detaylı Randevumuz var. Dualarınızda beni ve kızımı da unutmayın olurmu...

X