2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kizlar mrabalar,dunden beri giremedim.kiz bebisler one gecmis hayirli olsun cinsiyet ogrenenlerede.bendeayri oda yapamicam ogluma.kizimla ayni odayi paylasicaklar park dusunuyorum bide kucuk bi sifonyer komidin gibi biseler.kizlar dr banada hamur isi kizartma falan yeme dedi rekor bende 6.5 7 kilo aldim.ama canimin istedigini yedim hep simdi kendimi durduramiyorum neyseki normalde zayiftim.:KK49:

Kizlar mrabalar,dunden beri giremedim.kiz bebisler one gecmis hayirli olsun cinsiyet ogrenenlerede.bendeayri oda yapamicam ogluma.kizimla ayni odayi paylasicaklar park dusunuyorum bide kucuk bi sifonyer komidin gibi biseler.kizlar dr banada hamur isi kizartma falan yeme dedi rekor bende 6.5 7 kilo aldim.ama canimin istedigini yedim hep simdi kendimi durduramiyorum neyseki normalde zayiftim.:KK49:

rekor sende değil canım bi arkadaşımız 10 kilo almış.bünye meselesi ben hiç almadım zaten kiloluyum karnımda büyüdü ama kilom sbit çok şükür.önemli olan saglıklı olmak arkadaşlar kilolara çok takılmamak lazım emzirirken hepsi uçucak inşaallah :KK34:

rekor sende değil canım bi arkadaşımız 10 kilo almış.bünye meselesi ben hiç almadım zaten kiloluyum karnımda büyüdü ama kilom sbit çok şükür.önemli olan saglıklı olmak arkadaşlar kilolara çok takılmamak lazım emzirirken hepsi uçucak inşaallah :KK34:

o benim :)) hatta yeni kilom 62 :)) hemde aç karna :) sabah ilk işim tartılmak.
şu an 17+5 deyim ve bu 12 kiloyu buldum 17 haftada :))

eşim bana artık breeh brehh diyor:)

ben de baya kilolu hamile kalmıştım.. 1 kilo almışım ama son 1 haftadır aldım onu da.. çünkü deli gibi yemeye başladım ve yer yemez uyuyorum ne hikmetse. bu arada ben sanırım bebişimi de hissediyorum tam anlamıyorum yok o değildir diyorum bu kiloda bebiş mi hissedilir diyorum ama kuzumun tepikleri sağlam galiba. gün içerisinde 3 5 kıpırdanma oluyor mutlaka..:KK52::KK52::KK52::KK52:

hangi doktor?memnunmusn?birde doğum hastane fiyatları nasıl?

Meliha hanıma gidiyorum canım...doğum fiyatlarını henüz görüşmedim ama biraz yüksek dedi arkadaşlar :KK43:( doktorumdan çok memnunum herzaman arayabiliyorum..görüşemessem geri dönüş yapıyor kendisi...bebeğime bakarken sanki bir yakınımmış gibi heyecanlı ve güleryüzlü davranıyor..yememden içmeme kadar hangi ayda ne kadar kilo almam lazım vs hepsiyle ilgilendi sağolsun..moralimi yüksek tutuyor ve normal doğumdan yana... ben sevdim..

aynen canım ne yapayım hevesimi kıramazlar benim. Allah'ın izniyle sağlıkla büyüyor bebişim.. aydan aya anca görüyprum zaten ultrasonla. miniş miniş kıyafetleri sevip karnıma koyuyorum.. bu zevkimi de almasın mümkünse elimden kimseler :KK52::KK52::KK52::KK52:[/QUOTE

Ben artık ultrasonlada göremiyorum detaylı ultrasona giriyorum ondada doktorun kendi görüyor bize resim bile vermiyor verdiği resim plasanta çok sinir bozucu ama bende almaya başlıycam dayanamıyorum artık

offffff demeyin yaaa canım çok çekiyor ama doktor yasakladı ekmek makarna pilav tatlı yasak :KK43: yiyemiyorum ondan canım daha çok çekiyor.

Maşallah hoşgelsin oğluşun :) :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Ayy canım benim benim özeldeki doktorumda maalesef bişey anlaşılmıyor çok fazla özel olduğu halde. özellikle soruyorum uğraşıp görüyoruz ama net değil neden acaba? Sen hangi hastanede muayene oluyorsun canım özelde?

Ama çok sık ultrasona girmek iyi olmuyor diyorlar. Boşver aileleri salla gitsin ya. Onlar değil sen önemlisin ama bebeğin için biraz daha sabredip gitmelisin bence.

ayyyyy ne güzel olurdu valla ohhh gelsin kilolar :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

oooohhh prensessss maşallah büyüsün büyüsün cici bi kız olsun. Yer onu teyzesi :KK49::KK49::KK49::KK49:

Aynen canım benim doktorda hamur işi makarna ekmek pilav yok dedi onları tüketme kilo yapmaktan başka bişe değil dedi bi kaç gün direnmeye çalıştım ama olmadı yenik düştüm ve yaptım yedim bi kereden bişe olmaz :))))

Allah sağlık versin canım.Kontrol altındaysan sıkıntı yok.

Evet canlarım yatakta ben de debelenip duruyorum resmen.Stres oldum simdiden.Allah' a emanet bebişlerimiz. Uyku halinde naptıgımız belli olmuyor işte..

Canım hiç üzülme benim de arkadaşımın bebeginde vardı ama 24. Haftadan sonra geçecegini söyledi doktorlar.Bir kaç doktora daha gitti.4 boyutlu ultrasona girdi.Ama bi sıkıntı olmadıgı anlaşıldı.Sonra gerçekten de kist kayboldu..Arkadaşım yeni dogum yaptı bebegi çok sağlıklı.İnşaallah senin bebegin de çok sağlıklı dogacak.İçini ferah tut.

Evet kuzum ya çok bilmek, çok araştırmak da iyi degil.Herşeyi incik cincik ediyoruz sonra hadi bakalım sabahlar olmasın:-) Dediginde haklısın dikkat etmeli ama abartmamalı

Demek kafasını eziyormuşsun gibi geliyor:-) Güldürdün kız benii. Iyi bari yalnız degilmişim sanki ben abartıyorum gibi geldi de.Demek ki annelik iç güdüsü böyle bir şey:-) Dikkat edelim biz yine de ama abartmayalım.

canım inşallah prensesimdeki de gecer dualarınız eksik etmeyin

Tatlı hamişler merhaba içinizde Ankarada yaşayan ve bana doktr tavsiyesinde bulunacak biri varmı ben bilgi hast gidiyodum doktorumdan memnunum ama randevu bulmak zulüm devlet olursa iyi olursa çok dh iyi olur <3

Canım ben Ankara Üni.Cebeci Tıp Fak.ne gidiyorum.Saat 4.30 dan sonra özeline gidiyorum.doktorum Batuhan Özmen, gereksiz yere endişelendirmiyor insanı,sorularıma cevap alabiliyorum.Ayda bir randevu veriyor tabi gebeliğinde sorun yoksa.

canım kilo almışsın ama 62 kilo bence çok iyi baya zayıfsın hala:KK1:

Tatlı hamişler merhaba içinizde Ankarada yaşayan ve bana doktr tavsiyesinde bulunacak biri varmı ben bilgi hast gidiyodum doktorumdan memnunum ama randevu bulmak zulüm devlet olursa iyi olursa çok dh iyi olur <3

Canım ben Ankara Üni.Cebeci Tıp Fak.ne gidiyorum.Saat 4.30 dan sonra özeline gidiyorum.doktorum Batuhan Özmen, gereksiz yere endişelendirmiyor insanı,sorularıma cevap alabiliyorum.Ayda bir randevu veriyor tabi gebeliğinde sorun yoksa.

Ooo maşallah ben çok almadım 2.5 kilo aldım doktorum iy dedi ama ayda 1 kilodan fazla almamaya çalış dedi bu aydan sonra sık sık ye az ye 3 bardak süt 1 kase yoğurt 1 bardak ayran iç dedi hergün haftada 1balık şart balık yiyemiyceksem balık hapı verdi onu kullan dedi balık yediğim hafta ilaç içmiycem bide Demir ilacı verdi vitamini kullanma dedi fazla kilo almaya gerek yok dedi ben normalde kilomuda değilim doğum kolay olur dedi

Ooo maşallah ben çok almadım 2.5 kilo aldım doktorum iy dedi ama ayda 1 kilodan fazla almamaya çalış dedi bu aydan sonra sık sık ye az ye 3 bardak süt 1 kase yoğurt 1 bardak ayran iç dedi hergün haftada 1balık şart balık yiyemiyceksem balık hapı verdi onu kullan dedi balık yediğim hafta ilaç içmiycem bide Demir ilacı verdi vitamini kullanma dedi fazla kilo almaya gerek yok dedi ben normalde kilomuda değilim doğum kolay olur dedi

Kızlarrrrr başıma geleni sormayın saçımda beyaz beyaz bişeyler çıktı
ne olduğunu sordum eczaneye sirke dedi. :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: Şok oldum nereden nasıl kapmış olabilirim anlamadım ya deli olacağım eczaneden bi şampuan aldım ama doktoruna sor dedi nasıl söyleyeyim kadına ben bitlendim diye. Ayyy kızlar bana bir çare bulun noluuuuurrrrrrr :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

merhaba kizlar ben de bugun doktora gittim malum biri erkek birI de kiz demisti doktorlarin .cok sukur benimde pipilim olucak:-) yalniz bebegim kac seferdir gitsem hareket etmiyo uyuyo ins korkulacak bisey yoktur

X