2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlarrrrr başıma geleni sormayın saçımda beyaz beyaz bişeyler çıktı
ne olduğunu sordum eczaneye sirke dedi. :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: Şok oldum nereden nasıl kapmış olabilirim anlamadım ya deli olacağım eczaneden bi şampuan aldım ama doktoruna sor dedi nasıl söyleyeyim kadına ben bitlendim diye. Ayyy kızlar bana bir çare bulun noluuuuurrrrrrr :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım geçmiş olsun doktorunu ara ve sor bir zararı varmı diye.Eczacı anlamamışda olabilir.Sirke değil de belkide kepektir bir cildiye doktoruna görün bence.

merhaba kizlar ben de bugun doktora gittim malum biri erkek birI de kiz demisti doktorlarin .cok sukur benimde pipilim olucak:-) yalniz bebegim kac seferdir gitsem hareket etmiyo uyuyo ins korkulacak bisey yoktur

Canım günde 22-23 saat uyuyorlarmış.İçin rahat olsun.Sorun olsa doktorun söyle zaten.

aynen canım ne yapayım hevesimi kıramazlar benim. Allah'ın izniyle sağlıkla büyüyor bebişim.. aydan aya anca görüyprum zaten ultrasonla. miniş miniş kıyafetleri sevip karnıma koyuyorum.. bu zevkimi de almasın mümkünse elimden kimseler :KK52::KK52::KK52::KK52:[/QUOTE

Ben artık ultrasonlada göremiyorum detaylı ultrasona giriyorum ondada doktorun kendi görüyor bize resim bile vermiyor verdiği resim plasanta çok sinir bozucu ama bende almaya başlıycam dayanamıyorum artık

ayy çok sinir bozucu hakkaten gösterilmeyince.. ben de 3 hafta nasıl dayanıcam hiç bilmiyorum :KK43::KK43::KK43::KK43:

merhaba kizlar ben de bugun doktora gittim malum biri erkek birI de kiz demisti doktorlarin .cok sukur benimde pipilim olucak:-) yalniz bebegim kac seferdir gitsem hareket etmiyo uyuyo ins korkulacak bisey yoktur

benim bebeğimde her gittiğimde uyuyor oluyor hiç hareketli görmedim daha merak ediyorum bende ilk hamileliğimde hep hareketli görüyordum bebeğimi bunda daha hiç yakalayamadık hareketlerini,cinsiyetide hala öğrenemedim bende malesef merakla bekliyorum,peki sana önce kızmı demişlerdi bana önce kız sonra gittiğim iki doktorda erkeğe benziyor dedi ama hala kesin değil

Canım geçmiş olsun doktorunu ara ve sor bir zararı varmı diye.Eczacı anlamamışda olabilir.Sirke değil de belkide kepektir bir cildiye doktoruna görün bence.

Anneme de sordum sonrasında annem de aynısını söyledi ama ilacı kullanıp kullanmamak konusunda ne yapacağımı bilmiyorum. Acaba kullansam nolur ki? ya doktoru arayıp sormaya utandım vallahi ne diyim kadına ya offff :KK43:

Biz geldik... :KK3: Doktordan sonra kendim için bişeyler baktım malum alt giyisi sorunumuz var anca gelebildim...
Oğluşumuz da gayet iyi yüzünü gömmüş yatıyordu zar zor çevirdik...:) 18+2 deyiz 226gr olmuşuz... ocak sonunda ayrıntılıya girecekmişim İnşaallah iyi geçer... Dün bacağım çok kötüydü kasılmasından yürüyemedim doktorda magvital verdi umarım işe yarar bu ara bunu kullanan var mı acaba...?

Son düzenleme:
Hu huuuuuuu biz geldik bacilarrrrrr :KK16:
Plasenta bagimiz kayboldu kaybolacak
Cok sukur ya hicbir tehdit yokmus yalniz kafasinda gecici kistten bebegimde de varmis....
1 aya kaybolur dedi uzulmeni gerektirecek hicbir durum yok dedi....
Bebeklerde gorulurmus bu kist o nedenle icim rahat.....
Cok sukur kizlar ama renkli degildi ultrasyonumuz....
4D ile bakti.....
Birde saglik ocagindaki asiyi yaptirabilirsin dedi
Resmimize bakin hele sipa kendini sakladi :KK52:
$IMG-20140109-WA0000.jpg ....

Son düzenleme:
benim kızım doğduktan sonrada hiç uyumamıştı :KK70: ondan onu hep uyanık yakalıyorduk herhalde ultrasonda

evet bak bu olabilir ama ben gün içinde hissediyorum kuzumu uyuyorsa yüzüyor diye mi hissediyorum acaba? Doktorun yanına gideceğim zaman da hissetmiştim ondan uyanık mı acaba diye merak ettim ama maleseffffff uyuyordu serseri :):KK55::KK55::KK55::KK55: Annesi onu verene kurban olsun yaaaa nasıl da içim kaynıyor oğlumdan bahsederken. Aman da aman annesinin minik prensimiymiş o :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Plasenta bagimiz kayboldu kaybolacak :KK30:
Cok sukur ya hicbir tehdit yokmus yalniz kafasinda gecici kistten bebegimde de varmis....
4D ile bakti.....
Eki Görüntüle 925884 ....

Anaaaa teyzesi yesinnnn.. yuzunu saklamis cikin sey....
masallah masallah... :nazar::nazar:
ne guzel canim !! insallah hep boyle guzel haberler alirsin..
darisida bana.. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

evet bak bu olabilir ama ben gün içinde hissediyorum kuzumu uyuyorsa yüzüyor diye mi hissediyorum acaba? Doktorun yanına gideceğim zaman da hissetmiştim ondan uyanık mı acaba diye merak ettim ama maleseffffff uyuyordu serseri :):KK55::KK55::KK55::KK55: Annesi onu verene kurban olsun yaaaa nasıl da içim kaynıyor oğlumdan bahsederken. Aman da aman annesinin minik prensimiymiş o :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bende bir öğrenseydim yaw herkes oğlum kızım diyor ben hala bebeğim,bebek diyip duruyoruz evde kızımda sabırsızlanıyor kızmı erkekmi ne zaman söyleyecekler diye

Biz geldik... :KK3: Doktordan sonra kendim için bişeyler baktım malum alt giyisi sorunumuz var anca gelebildim...
Oğluşumuz da gayet iyi yüzünü gömmüş yatıyordu zar zor çevirdik...:) 18+2 deyiz 226gr olmuşuz... ocak sonunda ayrıntılıya girecekmişim İnşaallah iyi geçer... Dün bacağım çok kötüydü kasılmasından yürüyemedim doktorda magvital verdi umarım işe yarar bu ara bunu kullanan var mı acaba...?

Hoşgeldiniz canım.Maşallah bebişine.

4D ile bakti.....

Ay cok tatli suna bak gozunu kapamis haha casper a benziyor.

4D ile bakti.....

Maşallah oy oy yerim ben onu.Utangaçmı olacak oğluşun acaba annesi.

4D ile bakti.....

ayyy hayırlı olsun canımm. ayy çok tatlı maşşallah sanki birazdan cee eee yapacakmış gibi duruyor :KK52::KK52::KK52::KK52: yesin onu teyzesi :KK56::KK56::KK56:

Anneme de sordum sonrasında annem de aynısını söyledi ama ilacı kullanıp kullanmamak konusunda ne yapacağımı bilmiyorum. Acaba kullansam nolur ki? ya doktoru arayıp sormaya utandım vallahi ne diyim kadına ya offff :KK43:

Cicegim ne var bunda ayol. Arayacaksin bana bir yerden bit bulasmis ne yapmam gerekiyo diyeceksin heheheheeee bu kadar basit. Insanlik hali olmayacak bisey degil. Dr sormadan kullanma ama gecte kalma.

X