2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Iyi dedin goldum .huuuu kizlar uyusaniza niye uyumuyorsunuz.acliktan mi yoksa.sabah ben de cok acikmistim.

canımcım aynı şehirde olsaydık seni kahvaltıya götürürdüm ama malesef ya bende yemek yemek için yaşıyorum sanki bu aralar nolcak bu kilolarrr:44::44:

Kızlar ya bel ağrısı çeken var mı ?
Hamileliğimin ilk ayından itibaren bel ağrısı yaşadım önceden oturunca geçiyordu şimdi öyle şiddetli ki uyurken otururken hiç geçmiyor. Delircem bu ağrıdan hele ayakta 2 dk bile duramıyorum. Dün ağladım sinirimden daha şimdiden böyle olursa karnım büyüyünce ne yapıcam ben ya. Doktor da bişey yapmıyor

aynı şikayet bendede var kadrajımm ikinci ayda başladı helebi ayakta çok kalayım o akşam kabus yatıyorum yattığım yerden bile kalkamıyorum bazısının böyle geçermiş hamileliği bizde o bazılarındanız canım:KK19:

merhaba anneler size sorum tetanos aşısı kaçıncı haftada yapılıyor yaptıran var mı?

ayrıca şuan 20. haftadayım ve sadece 2 kilo aldım. sizlerin kiloları nasıl bilgi verirseniz sevinirim.
:KK9:

sabah sıcak yataktan kalkıp bu soğukta dışarı çıkmak zor geliyo bana yaaaa off:KK43:

aynen canım camdan bakasım gelmiyo ama işe geliyozz:KK19: hayırlısı artık benim bu ay son nasipse bekleyemicem iki ay daha taa nisanda doluyo 32hafta zaten eleman içinde ayrılmak zorundayım bi an diyorum sayılı gün geçer yani karlı olan sizsiniz sabrediceniz benim öyle bi anıma geldiki bu ay son dedim patrona şimdi keşke demsetdim geçerdi zaman diyorum ama artık çook geççç:KK19:

Kızlar ya bel ağrısı çeken var mı ?
Hamileliğimin ilk ayından itibaren bel ağrısı yaşadım önceden oturunca geçiyordu şimdi öyle şiddetli ki uyurken otururken hiç geçmiyor. Delircem bu ağrıdan hele ayakta 2 dk bile duramıyorum. Dün ağladım sinirimden daha şimdiden böyle olursa karnım büyüyünce ne yapıcam ben ya. Doktor da bişey yapmıyor

bende işyerinden kalma sinir sıkışması var tek korkum hamilelikte karşıma çıkmasıydı öyle de oldu bazen çok ağrı yapıyo ne kalkabiliyorum ne yatabiliyorum bacağıma vuruyo bazende hiç olmuyo bende korkuyorum ilerde napıcam diye doktor fizik tedavi uzmanına gözükmen lazım dedi ama onlarda bişey yapamazlar dedi çekcez yani bunu böyle :KK50::KK50:

Aynen katiliyorum :KK56:
Bende toplu halde yemeyi sevenlerdenim.....
Birde asiri yavas yerim sohbet ederek yemek benim icin super oluyor :KK52:
Eee ne zaman nerede toplaniyoruz :KK52:

masaallah kizina canim :nazar:
Rabb'im anali babali buyutmeyi nasip etsin ins. ::KK16:

O zamaaaaannn ben acilisi yapiyorum hadi buyrun kahvaltiyaaaaa :KK70:

kızlarrr niye uyandınız ozamaaaannnn uyusanıza yahuuu oh miss gibi evdesiniz keyif yapın:KK24:

canım bazen uyuyamıyorum.. Eşim giderken uyanıyorum ister istemez,sonra bidaha yatınca bazen uyuyor bazen uyuyamıyorum..

O değilde bugün erken kalkış amacım şu :KK1:

annem,teyzem ve anneannem gelicek bana.. Kahvaltı hazırladım onları bekliyorum.. Çocuk odadı yapılcak oda şu an nerdeyse full dolu.. Ben kitap okumayı çok severim o yüzden büyük dolap kitaplığım var bekarlıktan getirmiştim.. Ütü masası elektrik süpürgesi koşu bandım var o bu şu derken baya dolu yani.. Yavaş yavaş odayı halletmeye başlıcaz boşaltcaz kolilicez falan..

heyecanlıyım yani
:KK52:

aynen canım camdan bakasım gelmiyo ama işe geliyozz:KK19: hayırlısı artık benim bu ay son nasipse bekleyemicem iki ay daha taa nisanda doluyo 32hafta zaten eleman içinde ayrılmak zorundayım bi an diyorum sayılı gün geçer yani karlı olan sizsiniz sabrediceniz benim öyle bi anıma geldiki bu ay son dedim patrona şimdi keşke demsetdim geçerdi zaman diyorum ama artık çook geççç:KK19:

malesef ben son 3 hafta kalasıya kadar çalışcam memurum çocuk doğunca kullanmak istiyorum iznimi bakalım nası dayancam :26:

merhaba anneler size sorum tetanos aşısı kaçıncı haftada yapılıyor yaptıran var mı?

ayrıca şuan 20. haftadayım ve sadece 2 kilo aldım. sizlerin kiloları nasıl bilgi verirseniz sevinirim.
:KK9:

canım aşı 20.hafta civarında yapılıyor sağlık ocağı çağırıyor.. Kilo açısından da ben 4 ayda 4.5 kilo aldım, doktorum iyi gidiyorsun dedi..

Bosver tatlim. Sende hamileliginin tadini cikar artik sicacik yataginda uyku keyfi yap. Ha iki ay fazla ha eksik ne cikar. Rabbim meleklerini unutmaz nasiplerini de gonderir insallah. Ben dogdugumda babama para cikmis misal :)))))

benim cinsiyet belli olduğu halde eşim yüzünden alamıyorum ki
:KK47:
Allah'ım ne temkinli adam yahu.. Daha erken diyo hâlâ, oysa görüyorum kendide hevesli.. Önceki kayıplarımızdan dolayıdır belki bilmiyorum ama ben deli gibi köfteme alışveriş yapmak istiyorum.. Gerekli gereksiz bakmadan içinin gittiği herşeyi almak istiyorum.. Ama sanırım 1 ay kadar daha var bu zevki tatmama..

Günaydın kızlaaarrr

Puffpuf'um dün eve gittiğimde azarı yedim ben de zaten.. "daha cinsiyeti belli değil. hem erken bir karnın çıksın bi büyüsün doğum yakınlaşsın çıkar alırız ne acele ediyosun" bitbitbit söylendi durdu. :KK52::KK52::KK52::KK52: popomu dönüp uyudum vallahi be heveslenmişim almışım hıhhh :21::21::21::21:

canım bazen uyuyamıyorum.. Eşim giderken uyanıyorum ister istemez,sonra bidaha yatınca bazen uyuyor bazen uyuyamıyorum..

annem,teyzem ve anneannem gelicek bana.. Kahvaltı hazırladım onları bekliyorum.. Çocuk odadı yapılcak oda şu an nerdeyse full dolu.. Ben kitap okumayı çok severim o yüzden büyük dolap kitaplığım var bekarlıktan getirmiştim.. Ütü masası elektrik süpürgesi koşu bandım var o bu şu derken baya dolu yani.. Yavaş yavaş odayı halletmeye başlıcaz boşaltcaz kolilicez falan..

heyecanlıyım yani

ay canım benim ne güzel özendim valla benim burda kimsem yok keşke banada annemler filan gelebilseydiiii çekip çevirseydi biraz evi herşeyi bi başıma halletmeye çalışıyorumm:KK50: inş güzel bi oda hazırlarsınız bebişine canım benim:nazar::nazar::nazar:

heyecanlıyım yani

ayyy ne güzel benimde bi odam var öyle ıvır zıvır dolu bi de baza var kaynanam bazasını verdi eşimin bi de şimdi ev bakıyoruz kiradayız satcaklarmış evi 3 odalı olursa yeni evim yapcam oda bebişime yoksa bitek yatak alıcam bi de şifonyer alırım

öyle canımda onlarda tüylenme yapıyo diyolar zaten vardı iyice artarsa o yüzden güvenemedim yaaa:KK19: biraz ara vericem ondanda olmaz zaten bakalım görücem sonuca göre hareket şeytan diyo hiç bişey sürme bepanten kullanan varmış faydası olurmu ki ondan kullanurım..

canım bepanthen de iyidir olay vücudunu nemli tutacaksın tek ondan geçiyor.. susam yağı da tüylenme yapmaz diye biliyorum. badem için kesin bir şey söyleyemem ama susam yapmaz diye biliyorum. ama bepanthen de iyidir..

malesef ben son 3 hafta kalasıya kadar çalışcam memurum çocuk doğunca kullanmak istiyorum iznimi bakalım nası dayancam :26:

Ben sana eslik ederim canim.ben de kendi istegimle kismetse son uc haftaya kadar calismak , bebekle daha cok zaman geçirmek istiyorum.Bakalim insallah bir hastalik ters giden bir sey olmaz da calisabilirim.sabah kalkmalar ve aksam eve donus olmasa isyerinde rahatim aslinda.bu arada iki hamis kahvalti yapsak gercekten guzel olurdu artik masayi bile yerdik herhalde.Yemek kavgasi yaparmisiz hayiir o son zeytini bwn yiycek tim diye hahahhaha:KK1:

günaydınlar
ayy erken kalkmayı unutmuşum kocişle kahvaltı yapim dedim 7.30 da kalktım ama hala açılamadım :) 5 aydır çalışmıyorum alışmışım rahata :KK53:
çalışanların allah yardımcısı olsun
dett kıskanıorum ama evde olanları bende ıse geldım sandıvıch yaptım yedım peynır domates salatalık bırde meyve suyu ühühühüh :KK14: evde olsam kendıme yumurtalar yapardım acaba ben bebegımı besleyemıormuyum :KK43:

doğru valla.. Ben işi bırakalı bugün 4.gün iş günü olarak ama öyleee rahatım kiiii sorma.. (aaaay çok kıskandırmayalım çalışmak zorunda olanlar var)

kıskandırmayın tabı :KK4::KK47::KK43:

bende işyerinden kalma sinir sıkışması var tek korkum hamilelikte karşıma çıkmasıydı öyle de oldu bazen çok ağrı yapıyo ne kalkabiliyorum ne yatabiliyorum bacağıma vuruyo bazende hiç olmuyo bende korkuyorum ilerde napıcam diye doktor fizik tedavi uzmanına gözükmen lazım dedi ama onlarda bişey yapamazlar dedi çekcez yani bunu böyle :KK50::KK50:

Canim bende bel fitigi ameliyatindan sonra hamile kaldim. Hem beyin cerrahi hen kadin dogum uzmani hamileligin ilerleyen doneminde agrilarimin olacagini soylemisti. Benimde senin gibi ilk aylarda agrimaya basladi belim. Son aylara dogru gecti. Meger bizde bebek yeli derler tiptaki karsiligini bilmiyorum ama oymus. Yururken zorluk cekiyodum kalcamin icinde bir agri vardi hatta disardan bakanda anlardi yuruyusumden o derece. Bu hamileligimde de yine kalcamin ust kisimlarinda agri var hele sirt ustu uzandigimda kilitleniyorum resmen. Ins bu da kisa surer

X