2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar nbr iki gundur gıramemıştım nete bısuru sey yazmıssınız takıp edemedım:KK16: kızlar ya bızım kı bu hafta felaket acayıp tekmeler atıyor:KK16::KK16: eşim de hissedebıldı çok güzel bişey bu yaaaaaa

imdaaaaat :KK52: grip oldum çok feci de ösürüyorum kızlarrrr boğazım yanıyo korkuyorum bebeğim öksürürken gürültüden korkacak yada bişi olcak diye ne yapacağımı bilemiyorum doktorumu arasam kesin bi şey olmaz normaldir dicek her şeye bişi olmaz diyo deli ediyo beniii :KK53: ilaç alamam zaten bitkisel de alamam zencefille bal ve karabiber karıştırıp yedim ama napimmm başka ???? bi çare lütfen :KK43: yavrum ben öksürünce deprem oluyo zannedecekkk :26:

vala ben 2 hafta önce çok kötüydüm hem bulantı kusma hem grip çok fenadı hiç bişey yiyemedim 4 gün doktor kontrolum vardı suda eriyen antibiyotik verdi kullanabilirsin dedi bitirmedim tabi hepsini 3 gün içtim bıraktım bi de tadını sevdiğin bi pastil kullanabilirsin dedi bilmiyom artık noldu ne bitti ama çok kötüydüm o hafta 3 kilo verdim hamile kaldığımdan beri zaten alcağıma vermeye başladım ama bebiş normal büyüyo besleniyo demekki 3 hafta olcak kontrolden beri 1 kilo aldım sonunda ama hamile kaldığımdan beri 5 kilo verdim :)

Slm canlar slm larınızın yeni gördüm a.s artık bidahaki sefere teyzeleri ya yerim ben sizin gibi şeker teyzeleri ve onların minnak bebişlerini biz kontrolden geldik çok şükür bi sıkıntı yok ama ben pek göremedim nede doğru dürüst resmi var çok sinir oldum ama çok şükür sağlıklı bide özel olacak yok böyle bişe detaylı ultrasonu bu yüzden sevmiyorum inşallah ay sonunda 4Boyutluya geçicez inşallah orda net görürüm

Canım çok şükür bebeğin sağlıklıymış önemli olan bu.Gerisine sıkma canını bende pazartesi aynı şeyi yaşadım senin gibi.

oh be şükürler olsun evimdeyim :) kızlar kontrol çok iyi geçti bebeğim büyümüş koccaman olmuş yaaa :) cinsiyetide gördük :) kızlar ya benim meğersem dünyalar güzeli bir kızım olacakmış :) desteklerini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma çooooook teşekkür ederim canımsınız hepinizi öpüyorum :)

oh be şükürler olsun evimdeyim :) kızlar kontrol çok iyi geçti bebeğim büyümüş koccaman olmuş yaaa :) cinsiyetide gördük :) kızlar ya benim meğersem dünyalar güzeli bir kızım olacakmış :) desteklerini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma çooooook teşekkür ederim canımsınız hepinizi öpüyorum :)

Gözünaydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı olsun kızçen

Canım çok şükür bebeğin sağlıklıymış önemli olan bu.Gerisine sıkma canını bende pazartesi aynı şeyi yaşadım senin gibi.

Bende kendimi o şekilde teselli ediyorum ama benim diğer doktorum herşeyi çok net gösteriyor tek tek söylüyor bunda hiç bişe anlamadım yinede canımız sağolsun

Kizlar simdi bir arada olacaktik. Sonra hep beraber mutfaga girip biseyler hazirlayip sonra bir guzel oturup yiyecektik mmmh birbirimize bakar istahimiz acilirdi hem. Sonraa gelsin kilolar yenilsin guclu tekmeler :KK9: valla boyle bir basima hiiiic yiyesim yok:KK50:

Aynen katiliyorum :KK56:
Bende toplu halde yemeyi sevenlerdenim.....
Birde asiri yavas yerim sohbet ederek yemek benim icin super oluyor :KK52:
Eee ne zaman nerede toplaniyoruz :KK52:

masaallah kizina canim :nazar:
Rabb'im anali babali buyutmeyi nasip etsin ins. ::KK16:

Kizlar ben geldim..nihayet pipiyi gorebildik :)) bide resmini aldik geldik oh yaaa oglusum geliyoooo

kızlaaaaaar hayırlı olsun gözünüzaydın :KK34:

Arkadaşlar günaydın,

uzun zamandır forum u takip ediyorum ama ilk kez dahil oluyorum :)
bende 19 haftayı bitirmek üzereyim ve hala cinsiyeti öğrenemedim :KK43: ve daha kötüsü hareket falanda hissetmiyorum
ben mi anlamıyorum, yoksa çok gerçekten çok mu tembel kendisi ?
hala hisetmeyeniniz var mı? :KK19:

Gözün aydın kızın hayırlı olsun canım.:KK16:

Arkadaşlar günaydın,

uzun zamandır forum u takip ediyorum ama ilk kez dahil oluyorum :)
bende 19 haftayı bitirmek üzereyim ve hala cinsiyeti öğrenemedim :KK43: ve daha kötüsü hareket falanda hissetmiyorum
ben mi anlamıyorum, yoksa çok gerçekten çok mu tembel kendisi ?
hala hisetmeyeniniz var mı? :KK19:

Canım bebeğinin cinsiyeti kız ve ilk ise geç hissedersin canım.20. haftadan önce hissedemezsin dedi bana doktor.

evet ilk ama arkadaşlar tekmeleri falan hissettiğini yazınca bunalıma giriyorum :KK43:
teşekkürler.

günaydınlar
ayy erken kalkmayı unutmuşum kocişle kahvaltı yapim dedim 7.30 da kalktım ama hala açılamadım :) 5 aydır çalışmıyorum alışmışım rahata :KK53:
çalışanların allah yardımcısı olsun

X