2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ben de canım çok eleştirildiğim için artık tınlamıyorum neden bir anne çocuğunu emzirmek istemesin ki sırf insanı suçlamak için sebep arıyorlar ben çocuğum için bunun doğru olduğunu düşünüyorum de geç boşver hiç moralini bozma
Bu sefer bosvermeyi düşünüyorum emerse ne ala,emmezse dunyanın sonu değilmiş

kızlaaaar bugünde bisürü cici aldık köfteme..
ciciler sayfamıza ekledim hepsini ama bikaç büyük parça var, almak isteyenlere örnek olsun diye burayada ekliyorum...

bu telsizimiz..özellikle almadan orda açıp denedik,süper ses geliyor :KK34:

Eki Görüntüle 976399

bu ateş ölçme cihazı ama aynı zamanda oda ve su sıcaklığınıda ölçüyor..

Eki Görüntüle 976402

buda banyo setinin bi kısmı :KK34: giderli küvet,kova,sünger,maşrapa ve ilk şampuanları,kremleri vs...

Eki Görüntüle 976408

Cicileriniz cok güzel güle güle kullanın,ateş ölçeriz nerden ve kaça aldın?bende almayı düşünüyorum ayrıca bubchenin banyo setini oğlumda kullanıyorum cok memnunum tavsiyem bubchenin ağzı ponpali 400 ml sampuani var hem sac hemde vücut icin kullanıyorsun,ponpali oldug icinde kullanması daha kolay

kızlar ya siz kaç tane hastane çıkışı aldınız benim 4 tane hastane çıkışım 3 tane 5li takımım oldu çokmu acaba :26:

Cicileriniz cok güzel güle güle kullanın,ateş ölçeriz nerden ve kaça aldın?bende almayı düşünüyorum ayrıca bubchenin banyo setini oğlumda kullanıyorum cok memnunum tavsiyem bubchenin ağzı ponpali 400 ml sampuani var hem sac hemde vücut icin kullanıyorsun,ponpali oldug icinde kullanması daha kolay

canım İstanbul'da İçerenköy Hello Baby'den aldık hepsini.. Ateş ölçer şu an indirimde ve 90 tl civarıydı.. Aynı zamanda havayı ve su sıcaklığınıda ölçüyor

teşekkür ederim bu arada cicişleriniz hayırlı olsunn iyi günlerde kullansın oğluşun..

çok teşekür ederiz :KK19:

kızlar ya siz kaç tane hastane çıkışı aldınız benim 4 tane hastane çıkışım 3 tane 5li takımım oldu çokmu acaba :26:

bende 5 tane hastane çıkışı oldu :KK1: ama bunu cidden gereksiz görmüyorum,sınuçta sırf hastane çıkışı değil o adımı öyle koymuşlar..ilk doğunca hep onları giycekler çünkü :KK34:

bende 5 tane hastane çıkışı oldu :KK1: ama bunu cidden gereksiz görmüyorum,sınuçta sırf hastane çıkışı değil o adımı öyle koymuşlar..ilk doğunca hep onları giycekler çünkü :KK34:
herkes çok almışsın diyo sinirim bozuldu yaa:KK47: 6-7 adet 1-2 ay için çokmu..sonuçta kusucaklar batıcak anlamadım ben bu işi..banada hep hediye geldi gerçi ama bencede çook dğil yaa öyle diyenlere sizeneee demek istiyorummmm
ben daha hiç almadım :KK1::KK1: toplu alışveriş yapınca alacağım inşallah..

kaç tane alıcaksın cnm sen

Kız öyle deme, otobüste kimse yer vermiyo hep ayakta kalıyorum. Ayakta kalmakta tabiki bir şey yok ama kalabalıkta çarpan marpan olur Allah korusun. Bi kere de otobüs kaza atlattı ve en önde ayaktaydım. Az kalsın camdan fırlayacaktım :2:

Seninki de mi çok hareketli? Yerim ben onu :KK16: Maşallah minişlerimize, bin kere :KK16:

bnmkide çok hareketli cnm maşallah :nazar: banada metroda falan kimse yer vermiyo illa açıp göbekmi gösterelim kardeşim ayakta dikiliyoruz bnde düşücem diye korkuyorum :KK53:

canım İstanbul'da İçerenköy Hello Baby'den aldık hepsini.. Ateş ölçer şu an indirimde ve 90 tl civarıydı.. Aynı zamanda havayı ve su sıcaklığınıda ölçüyor

çok teşekür ederiz :KK19:

Bizim burdan almissinz cok iyi bilirim hello baby :) 115 tl en son tekrar bakayım kampanya bitmeden

herkes çok almışsın diyo sinirim bozuldu yaa:KK47: 6-7 adet 1-2 ay için çokmu..sonuçta kusucaklar batıcak anlamadım ben bu işi..banada hep hediye geldi gerçi ama bencede çook dğil yaa öyle diyenlere sizeneee demek istiyorummmm

ben valla hiiiiiiiç ama hiiiiiiiiiiiç takmıyorum kim ne derse desin inan umrumda değil.. sonuçta benim tercihim beğendim mi alıyorum,gerekirse her gün farklı giydiririm ama yinede kullanırım.. kullanamadıklarım olursada hediye gidebilir,ihtiyaç sahiplerine verilebilir yani seçenek çok..

bnmkide çok hareketli cnm maşallah :nazar: banada metroda falan kimse yer vermiyo illa açıp göbekmi gösterelim kardeşim ayakta dikiliyoruz bnde düşücem diye korkuyorum :KK53:

ben bu konuda çok şanslıyım şimdiye kadar hep kendi imkanlarımla giderdim işe. İş yerimin servisi vardı ama düzergah bana uymuyordu. Hamileliğimin 3. ayında benim düzergaha servis kondu. Hemde tam kapının önünden geçiyor. Oğluşum kısmetli geldi bana

arkadaşlarr çok güzel bi video izledim şimdi 'anne karnındaki bebek hareketlerini baba hissederse?ağlayan babamı ararsın sevinen korkan müthişş kesin izleyin:KK1:

arkadaşlarr çok güzel bi video izledim şimdi 'anne karnındaki bebek hareketlerini baba hissederse?ağlayan babamı ararsın sevinen korkan müthişş kesin izleyin:KK1:

..................

m.facebook.com/story.php?story_fbid=10201174822203075&id=246024335413770

Iyi aksamlar kizlar. Gecmis olsun dikeklerinde bulunan herkese cok tesekkur ederimm...
Biz bebisimle hala hastanedeyiz. Ben cok hastayim ana Neyseki bebeğim iyi..
Bugun ayrintili ultrasonumuzuda yaptilar. Allah a şükür temiz cikti..
Veeee bebegimzin cinsiyetini de sonunda ogrenebildik.. bebegimiz kizmis :))) .

Kizlar ben daha kizima hicbirsey almadim. Sizler baslamissiniz almaya tembellik mi yapiyorum. Hoş bir sey baksam 7 aylik olmadan alma diyorlar belkide onun icin elim gitmedi almaya. Ama ne güzel ciciler almissiniz. Bende almaya baslasam mi kiskandim şimdi

ıstedıgın kadar alıs verıs yap hepsı lazım olucak emın ol.ben hergun ıkı uc defa degıstırıyodum kusması var kakası var bıde yaz bebegı olucak degıstırmek lazım daha cok zıbın tarzı al ama buyuk kıyafetlerı az al hedıye cok gelıcek

kızlaaaar bugünde bisürü cici aldık köfteme..
ciciler sayfamıza ekledim hepsini ama bikaç büyük parça var, almak isteyenlere örnek olsun diye burayada ekliyorum...

bu telsizimiz..özellikle almadan orda açıp denedik,süper ses geliyor :KK34:

Eki Görüntüle 976399

bu ateş ölçme cihazı ama aynı zamanda oda ve su sıcaklığınıda ölçüyor..

Eki Görüntüle 976402

buda banyo setinin bi kısmı :KK34: giderli küvet,kova,sünger,maşrapa ve ilk şampuanları,kremleri vs...

Eki Görüntüle 976408

iyi günlerde kullanın canım telsiz süper birşey çok işe yarıyor ama biz abim ben ve kızkardeşim bazı eşyalarımız dönüşümlü olarak kullanıyoruz telsiz abimin oğlunundu kardeşim kullandı şimdi ben kullanacağım küvet de kardeşimden alacağım filesini ben alacağım bunun gibi ana kucağı oto koltuğu mama sandalyesi var onları almayacağım

Iyi aksamlar kizlar. Gecmis olsun dikeklerinde bulunan herkese cok tesekkur ederimm...
Biz bebisimle hala hastanedeyiz. Ben cok hastayim ana Neyseki bebeğim iyi..
Bugun ayrintili ultrasonumuzuda yaptilar. Allah a şükür temiz cikti..
Veeee bebegimzin cinsiyetini de sonunda ogrenebildik.. bebegimiz kizmis :))) .

canım gözün aydın hayırlı olsun kızın herşeyin iyi çıkmasına da ayrıca çok sevindim umarım sende bir an önce iyileşirsin canım

X