2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Ayy ben buradayım. Bakın uyumadım bile, halbuki 24 saatlik nöbetten çıktım sabah.

Hoşbulduk cici =')

kendimi tanıttım bende umarım yeterli olmuşturr:KK34:

yalnız bana çıkan arkadaş kendini keşke daha çok tanıtsaymış şimdi benim zevkime katlanmak zorunda :KK37:

Hoşbulduk cici =')

kendimi tanıttım bende umarım yeterli olmuşturr:KK34:

yalnız bana çıkan arkadaş kendini keşke daha çok tanıtsaymış şimdi benim zevkime katlanmak zorunda :KK37:

Ben de aldım bir şeyler aldım internetten. İnşallah güzel bir paket de yapabilirim. Hastaneden koli getirmem lazım galiba eve.

Buradaki herkes olabilir.

Çok heyecanlı....

Bir de benim çok özel bir ricam var.

Ben ayın 17sinde verdiğim adreste olmayacağım 2 haftalığına. Acaba benim çıktığım kişi kargoya verdiğinde hediyemi bana mesaj atabilir mi? Ben de onda göre kargoyu takip edip birilerine aldıracağım çünkü. Adresim de ev değil de iş adresim olduğu için birisinin bunu takip etmesi lazım da :)

Çok mu özel bir rica oldu acaba?

Sevgili CİCİ, acaba benim çıktığım kişi bunu görmezse diye bu talebimi kendisine iletebilir misin acaba?

:KK9:

sen kime çıktığını merak ediyor musun cici :KK53:

Senin de durumunun kötü yanı bu herşeyi biliyorsun merak edemiyorsun.

ya kızlar bana çıkan arkadaşta tanıtmamış hıc yazmamaıs.
kendıme baktım bende yazmamışım.
tanıt derken ne dıyelım:KK70::KK70:

Bir de benim çok özel bir ricam var.

Ben ayın 17sinde verdiğim adreste olmayacağım 2 haftalığına. Acaba benim çıktığım kişi kargoya verdiğinde hediyemi bana mesaj atabilir mi? Ben de onda göre kargoyu takip edip birilerine aldıracağım çünkü. Adresim de ev değil de iş adresim olduğu için birisinin bunu takip etmesi lazım da :)

Çok mu özel bir rica oldu acaba?

Sevgili CİCİ, acaba benim çıktığım kişi bunu görmezse diye bu talebimi kendisine iletebilir misin acaba?

tmm canım ben bilgi veririm sana

Hakikaten cici ya sende hiç heyecan oldumu. . Ben kime çıkıcam diye :KK53:

Hediyelerimize küçük mektuplar iliştirelim arkadaşlar :KK6:

X