2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Esram sevdicegimin babasi rahmetli oldu dun hic ama hic birseyi yoktu adamin iki dakika icinde vefat etti bende bugun onlarin o halini gorunce babami kaybettigim gunlere dondum acim yeniden tazelendi ben nasil toparlayacagim onu bilmiorum yikildi cocuk bi anda nasil eski haline dondurecegim off off hersey bizi buluo ama rabbim bu nasil bir aci bu nasil bir izdirap rabbim sabir verioda dayaniyoruz. Ama acisi hic gecmio cok yoruldum. O beni toparliodu simdi ben onu nasil toparlicam bundan sonra cok acilar yasayacak daha bilmio aglama krizleri gecirecek:KK43: rabbim sen yardim et:KK43::KK43:

canım inan çok üzüldüm başınız sağolsun
bir laf vardır canım insan ancak babası ölünce büyür derler
mecburen artık oda büyüyecek
sabır ve senin desteğin yok gösterecek
taktiri ilahi işte canım ne denilirki eceli gelmiş
sen onu iyi anlarsın bu yüzden desteğini esirgeme sakın
sende oda sabıredin canım başka diyecek bişey bulamadım cidden üzgünüm ama onun adına

bende katılmak istiyorum bende bende bende :KK52:

canım katılabilmen içi özel msj atabiliyor olman ve ciciye iletişim bilgilerini yollaman gerkiyor
sen yazabilyormusun özel msj
yazabiliyorsan ciciye msj atki unutmadan eklesin senide listeye

Sana mesaj attım beni unutma CİCİ35:KK3:

canım başarmışsın 50 yapmayı
bugün son gün zaten cici akşam yapacak çekilişi sanırım
hadi hayırlısı diyelim
geçen yıklki topik ilk sayfada var ordanda bak canım kurallarıda oku
sanada ilham olur hem

Selam katılım zamanı bitti mi acaba? bende bu sene kk de bi yılbaşı çekilişine katılmak istiyorum yaa benide aranıza alın çok hevesliyim :KK16:

canım ciciye özel mesaj yolla adres tel fln ilk sayfada yazıyor galiba akşam olcak çekiliş

ay çok sevindim yaa :KK16::KK16::KK16:

çok seviyorum hediye almayıda vermeyide çok güzel heycanlar:KK16::KK16::KK16:

ciciye özel msj attım acaba kendimi tanıtma kısmına yazssam mı şimdi yoksa ciciden cevap gelmesini mi beklemeliyim bilemedim offline kendisi şuan :44:

ay çok sevindim yaa :KK16::KK16::KK16:

çok seviyorum hediye almayıda vermeyide çok güzel heycanlar:KK16::KK16::KK16:

ciciye özel msj attım acaba kendimi tanıtma kısmına yazssam mı şimdi yoksa ciciden cevap gelmesini mi beklemeliyim bilemedim offline kendisi şuan :44:

hoşgeldin canımm
cici den cevap gelecektir ama zaten eski üyesin yani özel msj atma sıkıntın yok o yüzden sorun olmaz takılma

Kızlar bende çok heyecanlıyım ilk defa katıldım, :13:merakla bekliyorum

hoşbulduk canımm :KK3:

çok heves ettim vallahi bu çekilişe buara hayatım pek bi monotonda renk gelir diye düşündüm :KK16:

kızlar bana güvenin çok eğlenceli olacak
biz geçen yıl o kadar eğlendikki tarif edemem
dönen muhabbetin haddi olmuyor
birde hediye paketleri filan paylaşıyoruz ki eğlencenin katsayısı yükseliyor

X