2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

kaç gündür tinylove girmedi umarım iyidir...

günaydın kızlar nasılsınz fulya hedıyelerını lmış hepsı cok guzel kedıfatoş kesene bereket..

benım hedıyelerımde yoldaymışş cumaya kadr gelır herhalde.Ama katılım hbr vermedı bak kargon cıktı yoldaa dıye

neyse bende uzulerektn söyluyorum bugun paketlerımı evde unuttum:18:yoksa bnde bugun verıcektım kargoya (
Yarın kesın verıcem Allahın ıznıyle kargoya kurbanımda cuma yada en gec pazrtesı alır artık sanırım:)

günaydın canlarr

fulyacım gözün aydın gelmiş hediyelerin güle güle kullan

kedifatoş kesene bereket canım

Kızlar günaydın,

Hediyelerimin resmini çektim ama ipadden çekmiştim oğlum sabah ipad i bana vermedi hasta olduğu için kıramadım Katilim fulya Bizim hediyelerimiz çok çok güzel, paketlerimizde harika Oğlumu da düşünmüş ona da bir sürü hediye koymuş sağolsunEge iyileştiğinde kullanmaya başlayacak teyzesiHastalığımız hala devam etmekte. Çocuğu olan anneler dikkatli olun Hastanede 100 çocuktan 90 ı aynı şikayetle gelmişti. Oğlumun sindirim ve boğaz yollarında enffeksşyon varmış, iyileşmes yaklaşık olarak 10 gün sürermiş. Bugün 5. gün bitti. İnşallah 5 gün sonar çok iyi olacağız. Bizden dualarınızı eksik etmeyin lütfen.

Bu arada ben katilimi kedifatos sanmıştım hatta whats appta fulya cığıma söylemiştim Ama onun katili kedifatos muş Neyse bize geçmiş olsun Ara ara girmeye çalışacağım. 1 haftadır gelmediğimden işler çok birikmiş. Öpüyorum hepinizi Sevgili kurbanım bugün hediyelerini gönderiyorum bende inşallah

gunaydin
canim iyi olmaniza sevindim biraz daha toparlanmistir oglusun
simdiden gule gule kullan hediyelerini

günaydın canlarr

fulyacım gözün aydın gelmiş hediyelerin güle güle kullan

kedifatoş kesene bereket canım

gunaydinlaaaaaaaaaaarrrrrr
nasilsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…