2014 Aralık Anneleri

hayir olsun insaAllah

Bak canım internette şu şekilde yazıyor rüya yorumun :)

Rüyada bebek kakası görmek sağlık ile tabir edilir. Rüya sahibinin hiçbir sağlık sorunu yaşamayacağına her zaman afiyette olacağına delalet eder.
Hadi bakalım inşallahh

Seninle ayni durumdayiz allahtan bugün işim yok koydum başımı masaya uyukluyorum masa altindan midemi bastirsin diye habire tuzlu erik yiyorum, bu gidisle tuz tavan yapip tansiyon yapacak bende yada odem

Erik işe yarıyo mu? Bende hiç bir şey etki etmiyo artık...Sabah muz deniyim dedim, 2dk içinde çıkardım

Kızlar bide ben size bişey sormak istiyorum ben cumartesi gittim doktora bebişi gördü ama sağ yumurtalıkta büyük bi kist varmış eğer sorun olursa 13 yada 14. haftada gebeliğe zarar vermeden kisti alırız dedi doktor 2 gün sonra yani çarşamba günüde kalp atışları için çağırdı duyarsak rahatlarız en azından dedi sizce bi sorun yaratırmı bu kist ?:18:

kızlar bugün bebeğimi gördümmm kalp atışını gördüm ve duydumm Allah ım ne güzel bir duygu.. gözyaşlarıma hakim olamadımmm :'( ama mutluluktannn.. tek bişey canımı sıktı ultrasonda bebeğim 4 gün geri gözüküyo ama dr. bi hafta gibi bi süreyi bile bebek kapatırmış büyürmüş yani sorun değil dedi. sizce endişelenmeli miyim??

canim doktor vitamin tarzi bir ilac verdi bu sabah daha iyiyim insallah bir sey olmamistir bebise:2: halen doktora gitmedim beni korktuktular uc ay olana kadar gidilmez diye dusuge sebep olabilirmis ultrason dediler korktum o yuzden biraz daha bekleyip gitmek istiyorum azicik daha buyusun kalbini duyayim filan cok ama cok duygusalim resmen duygu patlamalari yasiyorum yaa

Kizlar bugün kese görmeye geldim keseler gördüm ikizin olucakmis :)
ayy çok heyecanlandim ne güzel :) ben de görsem bi keseyi. kan testi yaptirmis miydin bu arada? kaç cikti? alttan ultrasonla mi karindan mi gorduler? belki benim de ikiz olur. esim gorumcem falan hep öyle diyo

elocan gozun aydin :) iki tane olacak ne guzel allah saglikla kucagina almayi nasip etsin
kocaeliden gelen arkadaslar ben gebzedeyim siz nerdesiniz
yarin kalp atisi icin randevumuz var acaba alttan muayene edermi ki
kuafore gidecektim ama kendimi iyi hissetmiyorum evde kendim halledeyim dedim cok hirpalamaya korktum :/ puf ne zor sey bu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba, canim benim bildiğim iki hafta fark bile olabiliyor. çünkü geç döllenme olmuş olabiliyor. ya da Allah tealanin izniyle bebek bi hafta hizli gelişip diğer hafta daha yavaş devam edebiliyo gelişimine. hiiic kafana takma. bebeğini, kalp atisini gormussun ya masaAllah

Düşüge sebep olur dedikleri ne anlamadım ayrıca ilk üç ay önemli neden Dr gidilmez çözemedim açıklarmısın yazını

gözünüz aydın olsun. gerçekten güzel bir duygu ben duyamadım ama gördük kalbini minnoşun :)
benimki 1 hafta geride gözüküyor hiç sıkma canını regl düzensizliğin varsa sat önemli diilmiş bebeğin boyu önemli olan.
benim düşükten dolayı döngüm bozulduğu için bekliyordum zaten geriden takip etmeyi.
hatta buraya bile son adet tarihimi zamanında diil daha geç kaydetmiştim yumurtlama geç idi çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…