2014 Aralık Anneleri

benimde 5 gün geriden gidiyo canım bende takıyorum kafama ama sorun olmayacağını söylüyor herkes...

Erik işe yarıyo mu? Bende hiç bir şey etki etmiyo artık...Sabah muz deniyim dedim, 2dk içinde çıkardım
Tuzlayip yersen eksi eksi off bak yine canim cekti, bende biras olsun bastiriyor dedim ya bisey yoksa o an tuz tasir oldum cantamda tuz yiyorum

rüyada kaka görmek kesinlikle iyi canım. ben mezun olamama kaygısı yaşadığım dönemde gördüm ellerim kaka oldu. ertesi gün finaller açıklandı, kritik olan sınav sonucum iyiydi ve okul uzamadan mezun oldum:)

Kizlar bugün kese görmeye geldim keseler gördüm ikizin olucakmis :)

hayırlı uğurlu olsun canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:)

canım bence tek dr ile karar verme, başka bir dr daha muayene ol. geçmiş olsun.

niye gidilmemiş canım her gün binlerce gebe gidiyor ilk 3 ay içersindeki..vaginal usg için mi tereddüt, karından usg yaptırırsın.

:) cok tesekkur ederim. Herkes çook sağlıklı hamilelik geçirsin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sağolasın canım valla içime su serptin :)

Canım bi doktora gittim oda kisti söyledi ama detaylı bilgi vermedi zamanla bakıcaz dedi sonra o doktoru beğenmedim ilgilenmediği için başka doktora gittim çok ilgili ve deneyimli bi doktor 60 yaşlarında falan herkes çok iyi dedi doktor için ama oda o şekilde söyledi sorun yaratırsa 13 yada 14.haftada gebeliğe zarar vermeden alırız dedi ama yinede korkuyorum bişey olursa diye

Arkadaslar 6+6 lık hamileyim kalp atışları henüz duyulmadı 7+2 de gidicez doktora duyulurmu sat 4 mart
Bi de benim hiç mide bulantım yok kasık agrım yok ne biliim malum belirtiler olmayınca insan daha çok evham yapıyor var mı benim gibi hiç bulantısı olmayan?

kızlarrr kilo durumlarınız nasıl?? doğru düzgün birşey yemememe rağmen yarım kg almışım şimdiden ben

cnm ben kalp atışlarını 6+3 de duydum. ama o sırada hiç bulantım yoktu. aynen ben de endişeleniyordum niye yok diye. dr da anca başlar dedi gerçekten de 3 gündür yoğun bi şekilde başladı bulantılar. hiç evham yapma olmaması büyük şans bence

Evet canım benimde hiç bulantım yok bende diyorum acaba sorunmu var diye Ama doktora sordum hiç belirtisi olmayanda varmış benim sadece ara ara olan kasık ağrım var belki bu haftadan sonra başlar mide bulantısı bide beni bu çarşamba kalp atışı için çağırdı doktor ama sen hala duymamışsın ozaman benimde erken değilmi ?

Merhaba arkadaşlar benim bat 11 nisandı 10 gün oluyor gecikmem 7.ve 8.günlerde yaptığım testler işte bunlar. Bugün kan verdim yarın 2 de çıkacakmış pozitif çıkarsa bende aralık annesi olacağım sizce umut var mı:26: 4 ay önce düşük yaptım çok istiyorum bebeğimin olmasını

Eklentiler

• $CYMERA_20140419_143827.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 26
Bu kalp atışı konusunu bi türlü anlamadım gitti herkesde farklılık gösteriyor doktorun söylediği haftaya mutlaka artık görmemiz lazım dedi sanki geç kalmışız gibi
Bazen de 6 haftada duyan hamileler oluyor geç döllenme gibi etkenlerde var

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Teste göre var gibi gözüküyo gecikmede var diyosun inşallaah vardır bebişin aralık annelerimiz çoğalırr

Nutella bence gebesin 2. Çizgi çok net
Bende düşükten 2 ay sonra hamile kaldım Alan Allah veren Allah

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

teşekkür ederim. sen neden duyamadın? ama ultrasonda pır pır ettiğini görmek de çok güzel aslında adet düzensizliğim yoktu. ama son zamanlarda hep bîkaç gün geç olurdum. heralde ondan. sen de canını sıkma. moral oldn bna çok saol:)

Aramızda 1 gün var ama doktor beni daha keseyi görmek için bu çarşamba çağırdı. Ya günler de geçmiyor resmen. Bir de kalp atışını duysam rahatlayacağım :)

Aramızda 1 gün var ama doktor beni daha keseyi görmek için bu çarşamba çağırdı. Ya günler de geçmiyor resmen. Bir de kalp atışını duysam rahatlayacağım :)

Ben kesemi gördüm 1 hafta önce cumartesi günüde küçücük bebişi gördüm nokta gibiydi ama sağ yumurtamda kist var ondan korkuyorum bu çarşamba inşallah kalp atışınıda duyarım doktor ozaman rahatlarız dedi ama gerçekten zaman geçmiyorrrr heyecandan ölücezzz

dedîğin gibî o herkestefarklı oluyo. mesela ben bugün 7+1 günlük hamileyim daha yeni duydum kalp atışın. belki de geçen hafta duyamicaktım çok küçük diye. bazısı da kalp atışını duyuyo ama bebeği göremiyo. gelişimine bağlı yani. sabırsızlanma sen de bugünlerde duyarsın aslnda ama dr garanti olsn diye haftaya demiştr. stres yapma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…