2014 Aralık Anneleri

umut var mı ne demek. kesin gebesin. hayırlı olsun

kızlar nasılsınız ? benim adet günüm geçen çarşambaydı hadi diyelim geç oldu cumartesi adet olmam lazımdı şunu soracağım adet günlerim bitene kadar kasıklarım belim aşırı ağrıdı şimdi ise hiç bişey yok canım sıkıldı böyle olunca bi anormallik var mı yoksa o ağrılar adet ağrılarım mıydı ? :) teşekkür ederim yorumlar için

Teste göre var gibi gözüküyo gecikmede var diyosun inşallaah vardır bebişin aralık annelerimiz çoğalırr
inşallahhh merak içinde yarını bekliyorum çok sağol cevap verdiğin için Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Nutella bence gebesin 2. Çizgi çok net
Bende düşükten 2 ay sonra hamile kaldım Alan Allah veren Allah

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
ayy inşallah canımmm rabbim seni de meleğine kavuştursun sağlıklı bir hamilelik diliyorum sonucu yarın yazarım artık buraya

Amin canım Allah hepimize sağlıklı bi şekilde bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsinn Yarın mutlaka haber bekliyoruzzz

İnş ikinizde çok sağlıklı bir şekilde atlatırsınız bu süreci Belki keseyle beraber kalp atışını da duyarım :) Cuma günü BetaHCG 1369 çıktı. Doktor da daha görünmez deyip gönderdi. Hayırlısı artık...

benim 12 nisanda beta hcg değerim 1507 çıkmıştı bikaç gün sonrada doktora gidip kesemi görmüştüm ama kalp atışı için erken demişti doktor sonra o doktoru beğenmedim başka doktora gittim bu daha ilgili bi doktor ama çarşamba bakalım kesin olsun dedi bakıcaz artık 2 gün sonra nolucak inşallah duyarım sende muhtemelen bu gidişinde keseni görürsün belki bebişinide görürsün ayyy böyle söyleyince daha çok heyecanlanıyo insan hayırlısı olsun hakkımızda inşallahhh

Hmm benim değerim çok düşük o zaman İnş sağlıklı bir şekilde alırız kucağımıza bebeklerimizi.

Kizlar bugün kese görmeye geldim keseler gördüm ikizin olucakmis :)

Hayirli olsun tatlim ben cok isterdim ikiz olsun ama benimki tek kalp atislarini duydum ve gordum insallah ailesine vatanina milletine hayirli evlatlarimiz olur hepimizin

insaAllah hamilesin canim net olarak :)

hayırlı olsun taze anne hamilesin :118:

kızlarrr kilo durumlarınız nasıl?? doğru düzgün birşey yemememe rağmen yarım kg almışım şimdiden ben

canım benimde aynı şekilde daha bismillah almışım hayırlısı olsun ne diim ya .. doktorum kola cipsten uzak dur dedi bende severim baya kek pasta börek vs buaralar dikkat ediorum onun yerine süt yoğurt kraker fln bakalımm neler olcak

kızlaaaaar yardımmm

bulantım bgn tavan yaptı ne kraker tuttu sabah ne bi dilim ekmek bulantı da cok kötü sabah öğlen devam etti ... şimdi duruldum cok şükür..
su içinde hemen hareketlenio midem sizin de öle oluo mu :26:sudan soğuyacağım sanırım yakında

Merhaba lulumea, bende seninle aynı durumdayim duygusalim bu aralar onun disinda herhangi bir belirti yok , diğer arkadaslarin yazdıklarını okuyunca Allaha Şükür diyorum umarim boyle devam eder , ammaaa insanin ici rahat etmiyor di mi acaba ters giden birsey mi var diye ister istemez soruyorum kendime ve hata doktora da sordum ne güzel şanslisin işte hersey yolunda dedi , sende icini ferah tut :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim gibi olan yok mu cevap veren yok ki :-(

Ya Settar

ben de bugün tam 5 haftalık hamileyim 8 aydır hamile kalmak için uğrşaıyordum ilk hamileliğimde sigara kokusundan çok rahatsız oldum bu sefer hala o belirti yok diye tedirgindim bugünden itibaren beni yanıltmadı radar gibi koku almaya hepsini sınıflandırmaya ve hepsinden ayrı ayrı ayrı mide bulantısı yaşamaya başladım işim gereği oldukça kötü kokular duyuyorum allah kolaylık versin böyle devam ederse fena

merhaba arkadaşlar bi aksilik olmazsa ben de aralık annelerinden olacağım inşallah.sat 4 mart.6+1 günlük gebeydim doktora gittiğimde.çok şükür ki kesenin,yolk sac kesesinin iiyi yerleştiğini,gebeliğin iiyi başladığını söyledi doktorum.ancak kalp atışı başlamamıştı,çarşamba tekrar randevum var,umarım duyulur.endişeliyim biraz

üff valla ya. ben de çok dikkat ediyorum. o tarz şeyleri sağlıksız diye de hiç yemiyorum zaten ama yine de almışım yarım kiloyu. ilk 3 ay kilo almamaktı niyetim :) ilk 3 ay alınan kilolar kalıcı oluyormuş. hayırlısı bakalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…