2014 Aralık Anneleri

Ay canim benim ilk hamileligimde cok hafif bulantilarim oldu ama hic kusmadim özellikle cig et kokusuna herkes erkektir dedi ama kizim pldu :) bunda da hi bulanti kusma olmadi yine yani bir farki yok acep ne olucak :))

Kizlar esimle aramda oyle diyalog gectiki buraya yazmak istedim. Ben kiz istiyordum erkek olcakmis bebegimiz. Burdada kiz olanlari gordukce icim gidiyor. Dedimki kizlari olcaklar ne guzel sirin seyler alcaklar dedim ozenerek. Esimde diyoki bende ogluma derimont alcam gomlek alcam onlarin kizini elinden alcaz dedi guldurdu beniiiiii :)) icimde kaldi kiz bebek %99 erkek dedi ama ayin 23 unde bida gtcez degisir belki :))))

Kıyamam yaa bi dahaki bebişe inşallah...eşine bak sen valla kızımızı kaptırmayız çok isterseniz kilosunca altın isteriz ehehe şaka hepsi tabi sağlıklı olsunlarda kız da bir erkek de:) Rabbim onların sağlığıyla imtihan etmesin hiçbirimizi...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlarrr benimde büyük ihtimalle oğluşum gelioo inşallah sağlıkla kucağımızza alırız hepimizz
Masallah canim
Benim kızım da cildim daha güzeldi şimdi ergen gibi sivilce oldu :)
Hmm sivilce problemimde olmadi ben sadece yuzdeki cil ve lekerden korkuyorum olursada kapatici alicam :)

Hahaha cok guldum bu diyaloga bizim kiz neyseki uzakta.yakin olsa bile babasi goz actirmazdi zaten sizin oglana

İnsallah bidakine artik saglikli olsunlarda. Ben hamile kalmadan once erkek istiyodum kaldiktan sonra hep kiza odaklandigimdan boyle oldu :))

Masallah canim

Hmm sivilce problemimde olmadi ben sadece yuzdeki cil ve lekerden korkuyorum olursada kapatici alicam :)

Hahaha cok guldum bu diyaloga bizim kiz neyseki uzakta.yakin olsa bile babasi goz actirmazdi zaten sizin oglana
Ahaha bizimki erkekya oyle konusuo kizi olsa varya vermez kimselere :)) gozetler onu gece gunduzz :)) cok seviyo oda kizlari :)) bana erkek annesi tipi var diyolar esimede kiz babasi tipi var diyolar nasil oluyosa o :))) insallah bidakine olur :))

Son düzenleme:
Ay canim benim ilk hamileligimde cok hafif bulantilarim oldu ama hic kusmadim özellikle cig et kokusuna herkes erkektir dedi ama kizim pldu :) bunda da hi bulanti kusma olmadi yine yani bir farki yok acep ne olucak :))

hayırlısı olsun canım.Ama sanki bu sefer erkek olabilir galiba senin.Az bulantında kız olduysa bunun erkek olması yüksek ihtimal..:)

Ben de bugün cinsiyet öğrendim bi prensesim vardı bi de paşam olacak hayırlısıyla :)

hayırlı olsun :) Bende ikizlerime hamileyim.Benimde biri gösterdi erkek :)

kızlarrr benimde büyük ihtimalle oğluşum gelioo inşallah sağlıkla kucağımızza alırız hepimizz

hayırlı olsun prensleriniz kızlar:) sağlıkla gelsinler inşallah..

Ahaha bizimki erkekya oyle konusuo kizi olsa varya vermez kimselere :)) gozetler onu gece gunduzz :)) cok seviyo oda kizlari :)) bana erkek annesi tipi var diyolar esimede kiz babasi tipi var diyolar nasil oluyosa o :))) insallah bidakine olur :))

Epey celiskili bi durummus
İnsallah Allah gonlunuze gore verir canim kizinda erkeginde hayirli olanini nasip etsin rabbim hepimize :)

nil karaibrahimgil oğlu için yazmış. çok duygulandım paylaşmak istedim

Meğer ben suymuşum. İçimdeki akvaryumda bir insan büyüyebilirmiş.
Meğer ben aklım değilmişim sadece, kalbim de değilmişim, bir bedenmişim ben. Ikınıp bir canlıyı hayatla buluşturabilecek basit bir beden.
Meğer ben kadınmışım. Kadın gibi bir kadın. Çocuk gibi bir kadın değil sadece.
Meğer ben aynadaki ben değilmişim. Aynadaki kimmiş ben başkaymışım. Bir içim varmış benim. Bir de dışım.
Meğer tek aşk, şarkılardaki değilmiş. Başka bir aşk varmış yavruya duyulan. Kalbe doğumla dolan. Kaynağından gözyaşlarıyla fışkıran.
Meğer annem... Ah annem... Bakın yazamıyorum ona gözlerim doluyor.
Meğer beslemeye muktedirmişim. Sütmüşüm ben, ilaçmışım, balmışım.
Meğer kokum birine cennetmiş, sığınakmış, yuvaymış.
Meğer kaderde en sevdiğim adamdan çocuk yapmak da varmış, şükür.
Meğer bilmediğim ne çok şey varmış. Asıl anlatacak ne çok şey varmış bilmem ki nereden başlasam... Dünyadan? Kıtalardan? Hayvanlardan? Annenden, babandan, insanlardan?
Meğer uykusuzluk da güzel olabilirmiş. Hatta fazla uyku hasret yaparmış, yavrunla arana girermiş.
Meğer her şey yeniden başlarmış. Eski olan her şey bir anda eskirmiş.
Meğer seninle konuşmayan minnacık bir adam, sana kendini anlattırırmış.
Meğer benim bir oğlum olacakmış, kim bilebilirdi.
Meğer ben bir matruşkaymışım. İçimden bir küçüğüm çıkarmış.
Meğer geceyle gündüz palavraymış. Hepsi şimdiymiş. O uyumayınca uyku da neymiş. Uykun gelmezmiş. Zaman güneşin uydurmasıymış.
Meğer annem beni bundan merak edermiş, arayıp sorarmış, dayanamaz gelirmiş, başımdan eksik olmazmış, deli gibi severmiş.
Meğer ben Nil Karaibrahimgil, Aziz Arif’sizmişim eskiden.
Meğer minik bir yavrunun gözlerinde kainatın sırrı gizliymiş. Bakıp çözülmezmiş sadece dalıp gidilirmiş.
Meğer avuçlarım onun elleri için kılıfmış.
Meğer kollarım onun ilk eviymiş.
Meğer sesim ona müzikmiş, hikâyeymiş, ninniymiş.
Meğer dualar gerçek olurmuş.
Meğer kalbim artık onun kalbiymiş. Onda atacakmış.
Meğer büyümenin, öğrenmenin, çoğalmanın, yenilenmenin sonu yokmuş.
Meğer yeryüzünde cennet varmış.
Meğer mutluluk gözyaşları varmış.
Meğer biri uyurken yapacak şeyinin kalmadığı, aklına bir şeyin gelmediği olurmuş.
Meğer sevginin sonu yokmuş.
Meğer iki kelime bir büyü gibi diline dolanıp bir ömür bütün cümlelerinin öznesi olabilirmiş. Aziz Arif.
Meğer babamın dediği gibi bizim için artık, ‘saatli maarif takvimi’ yokmuş, ‘sıhhatli Aziz Arif takvimi’ varmış.
Hoş geldin oğlum.
Aziz ol.
Arif ol.
Amin.

Son düzenleme:

Cok guzel cok begendim. Agladim sabah sabah. Gene aglama nobetlerim siklasti (

regl gunlerinde bendede o his oluyo canim korkulacak bisey yok :)

çok aşırı artınca sancı dokrora gittim işten izin alıp ultrasonla baktı doktor iyiler maşallah ikiz olduğu için rahim birden genişlemeye çalışıyo iki katı büyüyor gerilmeden dolayı oluyo bu sancı dedi idrar tahlilde verdim azda enfeksiyon çıktı monurol verdi iyiyim şuan çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…