2014 Aralık Anneleri

bende yapacam konuşmam bile hazır ben ikili test için gidiyorum 12 snde. ayyy inşallah öğreniriz haftaya.inşallah iyi sonuçlar alırım. sen en son ne zaman gittin.ben cumartesi gitmiştim göbek bağı oluşmuştu

Kızlar dün bi sol bi sağ kasığıma sürekli sancı girdi benim bide akşam adet olacakmışım gibi bi sancı oldu çok sürmedi sizded böle olan varmııı

ben de de oluyor ara ara canım doktorum olabileceğini söyledi rahim büyüdükçe çok normal dedi ben doktoruma çok güvendiğim için rahatım takmıyorum sen de rahat et bende mesela o sancının ardından 1-2 damla kahverengi akıntı da geliyor doktorum pembe ve kırmızı olmadığı sürece takılma dedi o na da takılmıyorum ben biraz gamsız davranıyorum sıkma canını ve takma

lcw dan aldım canım elbise +kot+tayt+2 tanede bluz aldım uzun çok şekerler

TUNİKLERİMİ ABLAMDAN ALDIM HAMİLE KIYAFETLERİNİ VERDİ SAĞOLSUN BAYA İŞİME YARIYOLAR

Gulegule giy cnmm.ya lcw de hep kisa bady var uzun gormedim ben

ya kızlar ben sata göre 2 hafta geriden geliyorum.bu hamilelik takviminde tahmini doğum tarinini yazdığımız halde 1 hafta önden gidiyo.ben ultrasonda 10 haftalığım doğum tarihini buraya yazdığımda 11 hafta çıkyo. nasıl iş anlamadım

Kızlar kot pantolonla artik rahat edemiyorum beli rahat bir pantolon almaya cikmaliyim daha cok erken olduğunu dusunuyorum hamilelik kiyafetlerin simdiden giyersem 9.ayimda çuvala anca sigarim

canım gec kalmışsın hemen al. ben nerdeyse 1.5 aydr giymiyrm kotlarımı.lastikli seylr giyorum . hamile kıyafeti henüz almadım bende belki 4 ayın sonunda alırım

ay eet canım bende cok heyecanlanıorum o zaman herkese sevgiyle bakıorum artık cocuklu çiftlere gülümsüyorum fln insanlar deli mi diolardır kesin bazen baya muhabbet oluyor hamilelik öle mi geçti aman bende de bulantı var vs seklinde ışıklarda bile insanlarla ahbab oluyorum eşim dünyanın en sıcak kanlı insanısın die dalga geçioo

aaa aynıyız senle canımmmm bende cumartesi gitmeyi düşünüyorum ense kalınlığı için doktor cumartesi yoksa haftaya gitcem

Kızlar dün bi sol bi sağ kasığıma sürekli sancı girdi benim bide akşam adet olacakmışım gibi bi sancı oldu çok sürmedi sizded böle olan varmııı

benimde olmştu canım.hatta korktum ve doktora gittim. magnezyum eksikliği kramp yapabilir dedi. ve suda eriyen magnezyum verdi.bide bol su içiyorum.şimdilik iyiyim bidaha öle şiddetli ağrı olmadı.

içimi rahatlattın canım akıntı olmuyo şükür bende

Adet donemlerimde banada oyle oluyo canim korkulacak bisey degil:)
Bende baski yaptim nazlanarak kiza benziyo dedi.yaniltici olabilir dedi olsun dedik.2 hafta sonra yolunuz duserse gelin bakayim dedi dusmesede dusururuz yolumuzu
Tiroid muayeneme gidince tepesindeyim valla :)
lcw dan aldım canım elbise +kot+tayt+2 tanede bluz aldım uzun çok şekerler

TUNİKLERİMİ ABLAMDAN ALDIM HAMİLE KIYAFETLERİNİ VERDİ SAĞOLSUN BAYA İŞİME YARIYOLAR
Ooo benden beterleride varmis :)
Bende tayt alcam bi tane..1-2 tanede tisort alabilirim :)

Son düzenleme:
benimde olmştu canım.hatta korktum ve doktora gittim. Magnezyum eksikliği kramp yapabilir dedi. Ve suda eriyen magnezyum verdi.bide bol su içiyorum.şimdilik iyiyim bidaha öle şiddetli ağrı olmadı.

doktor kontrolume gittiğimde sorayım bende bebişleri görünce herşeyi unutoyorum ben varya eşime tembihlicem unutma bunlarıda soralım diye

aa şaşırdım, ben hamile olduğumu öğrenir öğrenmez konuşmuştum sigortayla, o zaman vardı demek ki yeni bitmiş dediğin gibi. ben memorial a devam edeceğim Allah kısmet ederse doğumu da orada yaparım.
sen nereye karar verdin peki?

geçmiş olsun canım. bol bol yat dinlen.erkenden kalkıyosun bakıyorum.ben 11e kadar uyuyorum valla gözüm açılmıyor.

evet ya eşim erken gidince kalkıyorum kahvaltısı için daha yatmıyorum öğleden sora bazen baaaaya uyuyorum .gec gidiyo bazende o zaman da gec kalkıyorum .

Benim göbişşş 5 aylık gibi oldu canımmmmm

Eklentiler

• $20140604_080846.jpg
    118 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…