2014 Aralık Anneleri

Kızlar farkında değildim ama kocaman olmuşum galiba şimdiden:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kız benim hamile kalmadan önce böyleydi zaten göbeğim:KK9: göbekliyim napayım. ama özendiriosunuz hamile kıyafetlerine :KK52:

Bitterim inşallah kızdır beni gören erkek hissediyorum diyor ama yüzüm çillendi kız istiyorum canım

Ya Settar
Sen hislere bakma canim herkes gonlundekini soyluyo aslinda banada genelde erkek dediler.cillenincede kiz oluyo genelde ben kiz diyorum bakalim dogru tahmin ettimmi :)
gaz işte ya şimdiden gazla uğraşıyoruz, inşallah bebişler de öyle olmaz :KK16:
Ayy insallah gazli olmazlar yoksa yandik.
Eşime söyledim hafta sonu hamile kıyafeti alalımbizim klubte Herkes almış heves ettim diye :) tamam dedi.. yazık t shirt almış gelmiş heves ettim diye :) hafta sonu da pantolon alcam :))

Yaa oyle guzel seyler varki aldikca alasim geliyo kendimi durduramiyorum :)
Kızlar farkında değildim ama kocaman olmuşum galiba şimdiden:))

Ayy canim masallah benim boy kisa oldugundan guzel durmuyo sen uzunsun ya daha sirin durmus gobegin :)

kızllaar yardımm:) ya ben cok ıstahızım napıcamı bılmıorum bulantım ole yok ama hıcbısey ıstemıor canım sureklı ne yeem mıdem ekşı gıbı bole olan varmı dr gıttım kılom aynı almamaısım dr serum verdı evın orda gunduz saglık ocagında yıyıp eve gelıorum ama canm hıcbısey ıstemıor sureklı galete yıyorum bu nezaman bıtecek yaa:KK43:(

kızllaar yardımm:) ya ben cok ıstahızım napıcamı bılmıorum bulantım ole yok ama hıcbısey ıstemıor canım sureklı ne yeem mıdem ekşı gıbı bole olan varmı dr gıttım kılom aynı almamaısım dr serum verdı evın orda gunduz saglık ocagında yıyıp eve gelıorum ama canm hıcbısey ıstemıor sureklı galete yıyorum bu nezaman bıtecek yaa:KK43:(

valla canm ılk uc ay ole olutıomus cocuga bır zararı yok denıyor beslenememenın 3 aydan sonra zaten acılıyormus ıstah benımde oleydı az da bulantılarım vardı dun ogleden sonra kesıldı tamamen bende ona takıldım :KK43: bır an once hıssetmeye baslıyalım bebıslerı ınsallah :) :KK49:

Kizlarrrr bugun doktora gittim ikili test icin..benim minnak kusum yatmis sirtustu ohhhh gel keyfim gel..kol bacak durmuo ama nasil hareket edioo :) doktor ense kalinligini olcerken bi ara sirtini dondu sipa :KK70: rabbime sukurler olsun ense kalinligimiz 1.1mm cikti :) kan sonuclarimi da yarin alicam nasipse..insallah rabbim onda da yuzumuzu guldurur..

Ayy canim masallah benim boy kisa oldugundan guzel durmuyo sen uzunsun ya daha sirin durmus gobegin :)

Yooo sen de çooook seker duruon canım emin ol:))
hem Ben de uzun sayılmam 1.67 boyum epi topu:)

Cok tatlisiniz yaa. Masallahh

Çok sağol canımmm :)) hepimize maşallah maşallah :))

kızlar bir şey takılıyor kafama. şu alışveriş merkezleri vs. girişinde güvenlik kapıları var ya geçiyor musunuz oralardan? aslında zararlı olmadığına dair yazılara rastlıyorum hep ama kafamda bir soru işareti yine de.

canım avmlerde de havaalanında da xraydan gecmemek lazım bence , ben söylüyorum elle kontrol oluyor,hatta küçük çocukların da geçmesi ii diilmiş geçen gün bir bayan kızını cok sinirlendi peşinden xrayden geçti die,çok sağlıksız annem die bi azarladı sonra bi sarıldı bende hemen bi duygulanmacılık :KK31: benim oğluşum olsun o da geçmesin ben onu tembihliim die kafamdan bi sürü bulut cıktı o anda :KK31::KK31:

kız benim hamile kalmadan önce böyleydi zaten göbeğim:KK9: göbekliyim napayım. ama özendiriosunuz hamile kıyafetlerine :KK52:

Benim dümdüzdü karnım canım fazla büyümüş ,aslında bebek 4 gr. Ancak vardır ben fazla büyütmüşüm göbeği galiba:KK70: 2 kilo aldım ama göbek maşallah:)) ayyyyy senDe al canım ben de heveslenmiştim bitter paylaşınca ama giyince hevesten farklı hissettim böyle nasıl desem hamile hissettim yani:)) sen de giy de fotonu at annesi :)

Ay hakikaten cokmu cikti karnim acaba belki elbiseden olabilir ayni gibi geldi bana
2udatuty.jpg

Bidaha resim cektim cokmu buyumus gobegim

Hayir cnm cok cikmamis ama elbjsede bayagi iri gorunuyorsun :KK1:

Kizlarrrr bugun doktora gittim ikili test icin..benim minnak kusum yatmis sirtustu ohhhh gel keyfim gel..kol bacak durmuo ama nasil hareket edioo :) doktor ense kalinligini olcerken bi ara sirtini dondu sipa :KK70: rabbime sukurler olsun ense kalinligimiz 1.1mm cikti :) kan sonuclarimi da yarin alicam nasipse..insallah rabbim onda da yuzumuzu guldurur..

Masallah canim kuzuna bisey cikmaz insallah hic korkma.yarin ola hayrola :)
Yooo sen de çooook seker duruon canım emin ol:))
hem Ben de uzun sayılmam 1.67 boyum epi topu:)
7 cm az bi fark degil ama :)
Eminim tum anne adaylari cok seker ama resim atmiyolar.gobegine guvenen resim atsin bakalim kimin gobegi daha buyuk :KK70:
canım avmlerde de havaalanında da xraydan gecmemek lazım bence , ben söylüyorum elle kontrol oluyor,hatta küçük çocukların da geçmesi ii diilmiş geçen gün bir bayan kızını cok sinirlendi peşinden xrayden geçti die,çok sağlıksız annem die bi azarladı sonra bi sarıldı bende hemen bi duygulanmacılık :KK31: benim oğluşum olsun o da geçmesin ben onu tembihliim die kafamdan bi sürü bulut cıktı o anda :KK31::KK31:
Ayy ne guzel yazmissin canim cok tatli.bende aklimin bi kosesine not ettim bunu :)
Benim dümdüzdü karnım canım fazla büyümüş ,aslında bebek 4 gr. Ancak vardır ben fazla büyütmüşüm göbeği galiba:KK70: 2 kilo aldım ama göbek maşallah:)) ayyyyy senDe al canım ben de heveslenmiştim bitter paylaşınca ama giyince hevesten farklı hissettim böyle nasıl desem hamile hissettim yani:)) sen de giy de fotonu at annesi :)

Oo ben disari cikiyorum hamile kiyafetlerimle hamileyken giycez napalim kucuk bedenli kiyafetlerde var.tadini cikarin derim cok guzel seyler var :)
Hayir cnm cok cikmamis ama elbjsede bayagi iri gorunuyorsun :KK1:
Evet goguslerim buyuk ya elbisede gogus altindan bollasiyo ondan oyle gorunuyo ama cok rahat :)

Masallah canim kuzuna bisey cikmaz insallah hic korkma.yarin ola hayrola :)

7 cm az bi fark degil ama :)
Eminim tum anne adaylari cok seker ama resim atmiyolar.gobegine guvenen resim atsin bakalim kimin gobegi daha buyuk :KK70:

Ayy ne guzel yazmissin canim cok tatli.bende aklimin bi kosesine not ettim bunu :)

Oo ben disari cikiyorum hamile kiyafetlerimle hamileyken giycez napalim kucuk bedenli kiyafetlerde var.tadini cikarin derim cok guzel seyler var :)

Evet goguslerim buyuk ya elbisede gogus altindan bollasiyo ondan oyle gorunuyo ama cok rahat :)

Genelde telwfondan giriyorum yoksa bende resim yuklerdim telefondam yuklemeyi bilmiyorum

kızlar saltalık çook iyi geliyo tavsiye ederim hayatımda yemediğim domates ve salatalığı yedim diyebilirim az önce 3 taane salatalık yedim mideye iyi geliyor bilginize...:KK56::KK56::KK76::KK8::KK28::KK28::emir_bebek::KK76::KK36:

Son düzenleme:
kızlar saltalık çook iyi geliyo tavsiye ederim hayatımda yemediğim domates ve salatalığı yedim diyebilirim az önce 3 taane salatalık yedim mideye iyi geliyor bilginize...:KK56::KK56::KK76::KK8::KK28::KK28::emir_bebek::KK76::KK36:

aynen bulantının aşırı olduğu zamanlarda salatalık yiyorum sadece.dün akşam anneme gitmiştik yemeğe iy gibiydim yedim biraz.bu akşam kayınvaldem çağırdı ben gidemedim eşim gitti buakşam yine salatalık:KK25:

Genelde telwfondan giriyorum yoksa bende resim yuklerdim telefondam yuklemeyi bilmiyorum
Tapatalktan giriyosan mesaj yazarken fotograf makinasi simgesine basiyosun galeriden resim secip gonderiyosun canim :)
Bende cok yiyorum salatalik.
Bende göbek şov yapmak istiyorum yahu :KK70: Ama mobilden resim atılmıyo sanırsam :KK70:
Ben telefondan giriyorum canim surekli bilgisayar plastik kokuyoda :)

Tapatalktan giriyosan mesaj yazarken fotograf makinasi simgesine basiyosun galeriden resim secip gonderiyosun canim :)

Bende cok yiyorum salatalik.

Ben telefondan giriyorum canim surekli bilgisayar plastik kokuyoda :)

Bende çıkmıyor canım fotoğraf seceneği..Normal internetten giriyorm..

Sen hislere bakma canim herkes gonlundekini soyluyo aslinda banada genelde erkek dediler.cillenincede kiz oluyo genelde ben kiz diyorum bakalim dogru tahmin ettimmi :)

Ayy insallah gazli olmazlar yoksa yandik.

Yaa oyle guzel seyler varki aldikca alasim geliyo kendimi durduramiyorum :)

İnşallah miniş bi kızım olur heyecanlandım kızım bile deyince benim kızım demi oyy

Ya Settar

X