2014 Aralık Anneleri

Allah korusun canım.inşaallah bişey çıkmaz.Huzurlu bi şekilde geçiririz hamileliğimizi.

aminnn inşallahhh

bende sana msj atacaktım şimdi nerelerdesin diye:26: ya niye evham yaptın şimdi Allah ın izni ile bi sorun çıkmaz inşalla sen ne okudun ki böyle korkmuşsun canım ya

Ya iste bu aylar downsendromu riski aile karariyla bebegi aldirma ilerleyen haftalarda karindan su aldirma buda dusuge sebep olur falan 16.haftada yapilan ultrasyon kontroku ile bi sakatlik varsa belli olmasi falan içim karardı resmen.basim hâlâ agiriyo

Bendede vardi kabizlik doktor dubbalac verdi. 2 saatte etki ediyor :) yan etkiside yok. Serbet gibi mideyi yakiyor biraz :44: ilk zamnlar dusme tehlikesi var dedi doktor ikinmada yasak dedi icmistim simdi arada iciyorum.

kızlar şimdi geldim doktordan miniş gayet sağlıklı ve gelişmekte kasık ağrım olduğu için gitmiştim. cumartesi zor yürüyordum. magnezyum verdi eksikliği kasık krampları yapar dedi. bol su içicem. bu arada bende yüzüstü yatıorum.yatış pozisyonu bebeği etkilemez dedi. birde orucu sordum. günde 6 öğün yiyen birinin oruç tutması doğru mu dedi? bebeği aç bırakmak sevap mıdır? dedi. yani bu yıl oruç yok.sağlıklı doğsunlarda öderiz sonra inşallah. ayın 20sinde bidahaki randevum ense kalınlığı,kol bacak uzunluğu,ve burun kemiğini ölçücez dedi.

Cnm bende kiz goruyordum ruyamda hep kiz hissediyordum. Bebisim erkekmis :) tersi oluyo ruyalarin :)) simdide esmer bebek goruyorum. Ben sarisinim esim kumral esmer olma olasiligi az ama oyle goruyorum:))

Hadi yaa :)) tabi ki önce sağlık ama ben de hep ilk çocuğum kız olsun istiyorum rüyamda iki defa kız bebek gördüm aynı seninki gibi kapkaraydı kızım :) anneme esmer kızımı anlattığımda aç tavuk rüyasında darı ambarında görüşmüş dedi
ne hissettiğime gelince herkes senin oğlun olacak dediği için mi bilmem ama erkek hissediyorum :)) cumartesi öğrencez cinsiyeti çok merak ediyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar ya yorumları okudukça fena oluyorum, herkes bir şikayetten bahsediyor ama bende hepsi var toplu halde mide bulantısı, kusma, gaz, aşırı şişkinlik, sivilce, cildimde solma, saç dökülmesi, bel-sırt ağrısı ooo daha sayamıyorum. kaç tane doğuracağım acaba ben :44:

Banada herkes kiz dedi arada tek tuk birileri erkek demisti. Cin astrolojidinde de kiz cikmisti hep kiz dusunuyordum. Tersi oldu :)

Kiz anneleri size soruyorum hamileyken cildiniz bozuldumu bozulduysa kacinci haftalarda acaba hatirlayan varmi?

Canım benim arkadaşımın kızı oldu .. normal de sivilceliydi kız ama 9 ay boyunca o kadar pürüzsüz oldu ki cildi anlatamam fondotenliyken bile böyle olmazdı diyordu kendi de:) cildin bozulacak diye şartlama kendini hiç belli olmaz bozulmaz inşallah

canım ben çok fazla rüya görürüm ve yorumlarına bakarım hep. hamile bi kadının rüyasında kız doğurduğunu görmesi erkek evladı olacağına,erkek doğurduğunu görmeside kız olacağına işaretmiş. ben kendim rüyada görmedim ama eşimin rüyasının yorumunda erkek olacağını okumuş. hayırlısı. bizim için tek önemli olan sağlıklı olması. ve hayırlı evlat olması.

dualarımız seninle rahatla lütfen, Rabbim hepimize sağlıklı bebekler nasip eder inşallah

1.6cikmasi ideal mi cnm bende bugün yaptiracam

paylaşmak istedim, kırmızı biberler varya çarliston biberin kırmızısı hahh işte ondan tüketin yemeklere katın bol bol kabızlığa iyi

maşallah minişine canım
oruç konusunda ben de danışacağım doktoruma ama üzülüyorum da, tutamayacakmışım gibi geliyor. bir yandan da düşünüyorum iş yerinde herkes oruç tutarken ben nasıl yemek yiyebilirim :44:

kiz anneleri size soruyorum hamileyken cildiniz bozuldumu bozulduysa kacinci haftalarda acaba hatirlayan varmi?

canım benim sadece tüylenme sıkıntım olmuştu cildimde ne bir sivilce nede hamilelik maskesi oluştu çilim dahi yoktu kızıma hamileyken şimdiki gebeliğimde alnım sivilceden geçilmiyo pul pul oldum resmen

Kızlar ben bir de 3-4 kez rüyamda kalabalık misafir ağırlıyordum ama öyle böyle kalabalık değil.. her odam tıklım tıklım misafir doluydu..internetten baktım erkek bebeğe delaletmiş ayyyyy çatlayacağım yaa cumartesi gelse de öğrensem kuzumuuu:)) prensesim mi gelecek prensim mi <3 ya aslında dr.um tahmin etti ama söylemedi haftaya söyleyeceğim tahminimi dedi ufff :)

zor bi durum. nasıl ve ne şekilde yemek yediğinizide bilmiyorum ama yemekhane gibi bi yerde yiyorsanız ayrı bi ortamda sorun etme canım çünkü sen hamilesin.mazeretin var. nice sağlıklı olup oruç tutmayanlar var tabi herkesin kendi düşüncesi ama en azından saygılı olsalar...

Allah korusun canım.inşaallah bişey çıkmaz.Huzurlu bi şekilde geçiririz hamileliğimizi.
Amin canim ben hic olumsuz dusunmuyorum zaten hayirlisiyla
Gozun aydin canim korkacak bisey yolmus neyseki.bu yil oruc tutmamaliyiz bebeklerimiz icin.ben bazi gunler hic doymuyorum midem surekli kaziniyo.biraz fazla ac kalsak bayilacak gibi oluyoruz.gunlerde uzun zaten sonra tutariz insallah..

Ben hic cinsiyet gormedim ruyamda ama esim hamile kaldigimi bilmeden 1 ay once ruyasinda bebek gormus gitmis altini acmis kiz bebek
Zaten hep kiz olacak diyip duruyodu.
Simdide kiza benziyo ya ben demistim ruyamda bile gordum dedi ogrenince.erkek cok istiyodu ama kiz fikrine alismaya calisiyo simdi :)
İnsallah degismezse 2 hafta sonra bidaha bakicak doktor ben hep kizim olsun istemistim zaten

hayırdır inşallah canımm hassasiyetin için teşekkür ediorum ayrıca aklımdan geçeni bile canım çekio kimi zaman

hayırlısı canım.sağlıklı olsunlarda dioruz ama yine merakımıza yenik düşüyoruz.birde cinsiyetine uygun şeyler almak için meraktayız. rabbim gönlüne göre versin inşallah..

vücudun kendini toplamasını gerektiren ne oldu ki canım ya. benimde sivilcelerle başım dertte ergen gibiyim oysa ergenlikte bile sivilcem yoktu benim

Fiziksel bir şey olmadı aslında. Ama oğlum erken doğdu, gaz problemi 1.5yaşında dek sürdü, ailelerden uzak tek başıma mücade ettim, kreşe başladı her hafta hastalandı vs vs derken yorgun düştüm sanırım.
yoksa bnm vücut böle asi değildi yaw

Bende çok fazla rüya görmeye başladım.Özellikle kabuslar daha fazla görüyorum.Uyku düzenim biraz bozuldu benim.Sık sık uyanıyorum o yüzden sanırım rüyalarımı hep hatırlıyorum.

benim de uyku düzenim bozuldu sabahları 5ten sonra özellikle yarım saatte bir kalkıyorum geç mi kaldık işe die fırlıorum yataktan bi de çişe kalkmazdım şimdi baya baya sıkıştırıyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…