2014 Aralık Anneleri

Cnm bende kiz goruyordum ruyamda hep kiz hissediyordum. Bebisim erkekmis :) tersi oluyo ruyalarin :)) simdide esmer bebek goruyorum. Ben sarisinim esim kumral esmer olma olasiligi az ama oyle goruyorum:))

ayy hayırlısı olsun canım ya kız görüyorum kalkınca of yine kız gördüm diorum bizim içimizden aşırı erkek geçio ismi bile hazır ins Yusuf düşünüyoruz kız olursa isim konusu baya sıkıntılı hayırlsıı tabiki şuan bilemiyoruz ama onların kaderleri belli tam doğum tarihleri kız erkek oluşları off şaka gibi..

Kiz anneleri size soruyorum hamileyken cildiniz bozuldumu bozulduysa kacinci haftalarda acaba hatirlayan varmi?

Benim beş aylıkken yüzümde egzama gibi bişey oldu canım.Cilt doktoruna gittim.Hamileyken çok hassas olduğumuz için en ufak bişeyden mikrop kapabilirsiniz dedi.Yüz havlun kendine özel olsun dwmişti

Canım benim arkadaşımın kızı oldu .. normal de sivilceliydi kız ama 9 ay boyunca o kadar pürüzsüz oldu ki cildi anlatamam fondotenliyken bile böyle olmazdı diyordu kendi de:) cildin bozulacak diye şartlama kendini hiç belli olmaz bozulmaz inşallah:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
İnsallah bozulmaz canim benimergenlik sivilcemde olmadi ben cillenmeden korkuyorum asil bizim akrabalarin kizi olurken yuzleri cok kotu lekelendi ama bende simdilik bise yok..
1.6cikmasi ideal mi cnm bende bugün yaptiracam
Doktorum ust sinir 2,5-3 dedi canim bana
paylaşmak istedim, kırmızı biberler varya çarliston biberin kırmızısı hahh işte ondan tüketin yemeklere katın bol bol kabızlığa iyi
Ay evet ya ne zaman yesem wcden cikamiyorum :KK70:
maşallah minişine canım :nazar:
oruç konusunda ben de danışacağım doktoruma ama üzülüyorum da, tutamayacakmışım gibi geliyor. bir yandan da düşünüyorum iş yerinde herkes oruç tutarken ben nasıl yemek yiyebilirim :44:
Bizim is yerinde yemekhanede yiyodu hamileler canim hatta yemek bile cikiyodu bi donem bizde reglken gidip yiyoduk napalim acmi kalalim.sen ekmek arasi bisey yap ramazanda kendine cekinirim diyosan ogle saatinde git mescitte falan ye kimse sana cok gormez yani hamilesin sonucta.
canım benim sadece tüylenme sıkıntım olmuştu cildimde ne bir sivilce nede hamilelik maskesi oluştu çilim dahi yoktu kızıma hamileyken şimdiki gebeliğimde alnım sivilceden geçilmiyo pul pul oldum resmen

Senin cinsiyet belli oldumu.Bende cillenmekten korkuyorum iste canim disari cikarken hep gunes kremi suruyorum simdiye kadar cildimde bi degisme olmadi cok sukur.bizde butun kadinlarda oldu ozelliklede kizlarina hamileyken

Benim beş aylıkken yüzümde egzama gibi bişey oldu canım.Cilt doktoruna gittim.Hamileyken çok hassas olduğumuz için en ufak bişeyden mikrop kapabilirsiniz dedi.Yüz havlun kendine özel olsun dwmişti

Hmm anladim canim mantikli aslinda bende ayirabilirim havlumu

insallah bozulmaz canim benimergenlik sivilcemde olmadi ben cillenmeden korkuyorum asil bizim akrabalarin kizi olurken yuzleri cok kotu lekelendi ama bende simdilik bise yok..

Doktorum ust sinir 2,5-3 dedi canim bana

ay evet ya ne zaman yesem wcden cikamiyorum :d

bizim is yerinde yemekhanede yiyodu hamileler canim hatta yemek bile cikiyodu bi donem bizde reglken gidip yiyoduk napalim acmi kalalim.sen ekmek arasi bisey yap ramazanda kendine cekinirim diyosan ogle saatinde git mescitte falan ye kimse sana cok gormez yani hamilesin sonucta.

Senin cinsiyet belli oldumu.bende cillenmekten korkuyorum iste canim disari cikarken hep gunes kremi suruyorum simdiye kadar cildimde bi degisme olmadi cok sukur.bizde butun kadinlarda oldu ozelliklede kizlarina hamileyken

yok canım daha cinsiyetleri belli değil kuzuların birtane 3 yaşında kızım var ona hamileyken cildim çok prüzsüzdü bbu hamileliğimde cildimi sivilceler bastı resmen

zor bi durum. nasıl ve ne şekilde yemek yediğinizide bilmiyorum ama yemekhane gibi bi yerde yiyorsanız ayrı bi ortamda sorun etme canım çünkü sen hamilesin.mazeretin var. nice sağlıklı olup oruç tutmayanlar var tabi herkesin kendi düşüncesi ama en azından saygılı olsalar...

Bizim is yerinde yemekhanede yiyodu hamileler canim hatta yemek bile cikiyodu bi donem bizde reglken gidip yiyoduk napalim acmi kalalim.sen ekmek arasi bisey yap ramazanda kendine cekinirim diyosan ogle saatinde git mescitte falan ye kimse sana cok gormez yani hamilesin sonucta.

yemekhanemiz yok, ya dışarıda yiyoruz ya da ofise söylüyoruz arkadaşlarla burada yiyoruz. artık en olmadı buraya isteyip mescitte veya toplantı odasında falan yerim tek başıma. gerçi bizim ofistekiler manyak biraz, karşımızda yersin sevabımız daha çok olur diyorlar ama yapmam tabi ki :KK9:

hayırdır inşallah canımm hassasiyetin için teşekkür ediorum ayrıca aklımdan geçeni bile canım çekio kimi zaman :KK55::KK55:

ben de aynen öyleyim, anlayabiliyorum o yüzden :)

Kızlar ben örgü model tığ fln hiç bilmem ama böyle düz örgü öğrendim renk renk yaptım ortalarını anneme işletip birleştittireceğim bebeğime bebek battaniyesi olacak inşallah:) sizce nasıl? :) tabi daha bi bu kadar daha örmem gerek :KK66:

Eklentiler

• $1401707987073.jpg
    $1401707987073.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 35
  • $1401708001223.jpg
    $1401708001223.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 44
yok canım daha cinsiyetleri belli değil kuzuların birtane 3 yaşında kızım var ona hamileyken cildim çok prüzsüzdü bbu hamileliğimde cildimi sivilceler bastı resmen
Benim kizkardesim ogluna hamileyken cok guzellesmisti cildi sivilceleri falan azalmisti demekki erkekle kizla alakasi yokmus :)
yemekhanemiz yok, ya dışarıda yiyoruz ya da ofise söylüyoruz arkadaşlarla burada yiyoruz. artık en olmadı buraya isteyip mescitte veya toplantı odasında falan yerim tek başıma. gerçi bizim ofistekiler manyak biraz, karşımızda yersin sevabımız daha çok olur diyorlar ama yapmam tabi ki

Toplanti odasida varmis tamam canim iste zorlanmazsin bizim isyeri merkezden cok uzakti yemek soyleyecegimiz yer bile yoktu evden getiriyodu zavallilar :)

KIZLAR, ORUÇ Meselesini hiç düşünmeyin bence..ne güzel Alllah lütfetmiş, hamilelere tutmama hakkı vermiş...çok sık acıkıyoruz zaten...onu geç, sık sık su içmemeiz lazım ... zorlamayın kendinizi...

Kızlar ben örgü model tığ fln hiç bilmem ama böyle düz örgü öğrendim renk renk yaptım ortalarını anneme işletip birleştittireceğim bebeğime bebek battaniyesi olacak inşallah:) sizce nasıl? :) tabi daha bi bu kadar daha örmem gerek :KK66:

Harika olmus canim bence renkler falanda cok guzeller ortasi islenip birlesince ortaya cok iyi bisey cikacaktir eminim.ellerine saglik..

canım ben çok fazla rüya görürüm ve yorumlarına bakarım hep. hamile bi kadının rüyasında kız doğurduğunu görmesi erkek evladı olacağına,erkek doğurduğunu görmeside kız olacağına işaretmiş. ben kendim rüyada görmedim ama eşimin rüyasının yorumunda erkek olacağını okumuş. hayırlısı. bizim için tek önemli olan sağlıklı olması. ve hayırlı evlat olması.

yaa...inşallah öyledir :KK9: ben de sürekli oğlum olduğunu görüyorum ama feci halde kız istiyorum....oğlum var zaten....hayırlısı...

canım çok güzel olmuş.eline sağlık.bende kendime örmüştüm evlenmeden tek kişilik. böle kırkyama tarzı şeyler benim çok hoşuma gidiyor.. bende ip alıp örmeyi düşünüorm :)

süper olur, rengarenk bayılırım :) annem de battaniyeye başlamış, ben beyaz istemiştim o da beyaz ip almış sağolsun yarılamış bile :) akşam gidersem fotoğrafını çekip atarım buraya

Toplanti odasida varmis tamam canim iste zorlanmazsin bizim isyeri merkezden cok uzakti yemek soyleyecegimiz yer bile yoktu evden getiriyodu zavallilar :)

çalışırken hamilelik ne kadar zor değil mi :) ben ramazan bayramından 3 gün önce doğmuşum ve o güne kadar oruç tutmuş annem, babaannem kızar diye. şimdi anlatıyor işte sen zorluk yaşama, tutma diyor. ben de yemek yemek için yer bulma konusunda ne kadar sıkıntı çektiğimi anlatırım artık çocuklarıma :KK9:

Kızlar mrb benimde Sat 21 mart tahmini doğum tarihim 27 aralikkk bende araniza katilmak istiyorumm benide araniza alinn

Harika olmus canim bence renkler falanda cok guzeller ortasi islenip birlesince ortaya cok iyi bisey cikacaktir eminim.ellerine saglik..

canım çok güzel olmuş.eline sağlık.bende kendime örmüştüm evlenmeden tek kişilik. böle kırkyama tarzı şeyler benim çok hoşuma gidiyor.. bende ip alıp örmeyi düşünüorm :)

süper olur, rengarenk bayılırım :) annem de battaniyeye başlamış, ben beyaz istemiştim o da beyaz ip almış sağolsun yarılamış bile :) akşam gidersem fotoğrafını çekip atarım buraya

Kızlar çok sevindim beğenmenize çok mutlu oldum :)) teşekkür ederim :)

Selamlar herkese.. Bir Aralık anne adaycığı olarak yeni katıldım aranıza. Eskiden saç renkleri ruj numaraları rinoplasti fln için bakardım siteye ama ana yüreği işte evladım için üye oldum:) 13. Haftaya doğru ilerliyoruz Çarşamba günü ense kalınlığına bakılcak ve Dr um cinsiyetini söylerim dedi. Bu kadar erken öğrenmeyi beklemiyodum tabi merak had safhada :) Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Iyi günler..

Kızlar mrb benimde Sat 21 mart tahmini doğum tarihim 27 aralikkk bende araniza katilmak istiyorumm benide araniza alinn

mrb canım hoşgeldin aramıza :)

Selamlar herkese.. Bir Aralık anne adaycığı olarak yeni katıldım aranıza. Eskiden saç renkleri ruj numaraları rinoplasti fln için bakardım siteye ama ana yüreği işte evladım için üye oldum:) 13. Haftaya doğru ilerliyoruz Çarşamba günü ense kalınlığına bakılcak ve Dr um cinsiyetini söylerim dedi. Bu kadar erken öğrenmeyi beklemiyodum tabi merak had safhada :) Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Iyi günler..

mrb canım. sende hoş geldin. haydi hayırlısı bakalım .)

günaydın, aynen valla biri bana bugün pazar desin diye bekledim sabah ama kimse demedi :) hamileler için o sıcacık yataktan kalkıp işe gelmek ne kadar büyük bir fedakarlık bir bilseler :KK9:

inş gönlüne göre bi' ev bulursun canım, çok ağırlaşmadan bulsan da taşınsan ah ne güzel olur

geçmiş olsun canım, benim de migrenim var, özellikle doğum kontrol hapı daha da arttırmıştı ama hamile kaldığımdan beri hafif hafif ataklar şeklinde birkaç defa atlattım çok şükür daha öncekiler gibi kötü olmadım :nazar: hiç bir şey yiyemiyorum diyorsun, açlıktan da olabilir. su içebiliyor musun? ben sadece soğuk su içebiliyorum, zorluyorum kendimi içmek için çünkü benim migrenimi susuzluk da inanılmaz tetikliyor :KK43:

Hayir cnm inan kucuk sasali anca iciyorum sudan acayip midem bulaniyor su takviyesini tuzlu ayranla yapmaya calisiorum.

Evde sana ihtiyacı olan bi ufaklık olunca daha zor değil mi:KK43:

Bİr de bnm ikinci hamileliğim daha zor daha farklı geçiyo. Oğlumda yüzüm pırıl pırıldı, bu kez yüzümde eşşek kadar sivilceler var. O zamanlar bulantılarım bitti tamamen rahatladım. Daha sonra hiç mide problemi yaşamadım. Reflü nedir bilmedim.., Bunda bulantı bitti mii, yoksa deli gibi mide yanmam bulantıyı bile baskılıyo mu onu bile çözemedim.

Vücut kendini toparlayamadan mı hamile kaldım acaba...

Aynen sanirim yas ilerledikce hamilelik daha cekilmez oluyor ilkinde 25 yasindaydim simdi 30 ama bu daha zor geciyor. 35 yas ustu dahada zor olsa gerek esim sen bunu dogur 3.yu yapar noktayi koyariz diyor. Yok dedim asla cekemem ona artik tasiyici anne bulursun:KK50:

X