2014 Aralık Anneleri

bunu duyduğuma sevindim.çünkü benim annem beni doğurmaya gittiğinde bile istifra etmiş. bende 15 gün kaldı die sayıklıyorum.inşallah 12. haftada şıp die kesilir

yok yok öyle olmaz inşallah, bence tamamen kendi yapınla alakalı. iyi düşünelim iyi olsun :)

Allah bağışlasın.Benimde bu ikinci hamileliğim.Aynı vicdan azabı bende de var.3,5 yaşında ki kızımla hiç ilgilenemiyorum ve bazen kendime hakim olamayıp azarlıyorum yavrumu.Sonra çok üzülüyorum ağlamaya başlıyorum.İkinci hamilelik gerçekten daha zor geçiyor..

Aynen asıl hamilelik buymuş...Önce cinsiyet farklı diye yorumluyodum ama o da değilmiş.

Evet. İnşallah sizin gibi hamiş olurum ben de ☺
Sen nasılsın her şey yolundadır inşallah?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

inşallah canım allah herkeze versin mucizesini
sanırım çok fazla ağzımı açtım bişeyim yok diye sabahtan beri bulantı başladı bende umarım geçicidir,ilk kez oldu

Gunaydin kizlar.haftasonu bomba dusmus gibi oluyo buralara kimsecikleri bulamiyoruz haftaici oku oku bitiremiyoruz :)
Tek tek alinti yapamadim.moral bozukluklari,bulantilar,endiseler...
İkili testten korkmayin bi kere kesin sonuc gozuyle bakmiyorum ben.hem bu kadar endiseyle uzmeyin bebisleri

Kızlarr rüyamda yine kız bebek gördümm içimde çok erkek var ama bakalım hayırlısını versin Rabbim tabi ki sağlıklı olsun inşallah hepsi , siz rüya görüo musunuz sık sık anlatın hamişleeerr

Ben her gece oyle macerali ruyalar goruyorumki uykumda yoruluyorum resmen acayip ortamlarda ilginc durumlarda baska ulkelerde daha hatirlayamiyorum ama sabah uyanmadan bol kopuklu suyla hali koltuk siliyodum deli gibi

Hafta sonu kocişler evde olduğu için pek giren olmuyo sanırım :)
Ben ilk bebeğimde ikili ve üçlü test yaptırmamıştım.Doktorum önermiyorum dedi resmen.Bişey çıkarsa gebeliğini sonlandırır mısın diye sordu.Bende hayır kesinlikle dedim.Ozaman hiç yaptırma dedi.Hiç stres olmamıştım ne güzel.Şimdiki doktorum sormadı bile zaten.Direk ikili test yapıcaz dedi.Yarın beli olucak sonuçlarımız hayırlısıyla.

oo ben neler neler görüyorum rüyamda, uzun metrajlı film gibi rüyalarım geçen hafta iki gün üst üste aynı yemeği gördüm rüyamda (ne gördüğümü söylemeyeceğim, canınız çekmesin :) )
dün de yumurtladığımı gördüm, benim normalde sol yumurtalığım sıkıntılı ama soldan yumurtladığımı gördüm, hayırdır inşallah

Evet canım doktor da susam değil artık 3.5 cm olmuş dedi ama sevgili susamım diyorum yapıştı kaldı minnağııma:)) hadi inşallah hamsi kadar olmuştur senin kuzu da annesiiii:)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

Bende çok fazla rüya görmeye başladım.Özellikle kabuslar daha fazla görüyorum.Uyku düzenim biraz bozuldu benim.Sık sık uyanıyorum o yüzden sanırım rüyalarımı hep hatırlıyorum.

vücudun kendini toplamasını gerektiren ne oldu ki canım ya. benimde sivilcelerle başım dertte ergen gibiyim oysa ergenlikte bile sivilcem yoktu benim

bende sana msj atacaktım şimdi nerelerdesin diye:26: ya niye evham yaptın şimdi Allah ın izni ile bi sorun çıkmaz inşalla sen ne okudun ki böyle korkmuşsun canım ya

Bana ense kalinligina bakicaz kani siz bilirsiniz dedi esimde yaptiralim diye tutturdugu icin verdik kani 2 hafta sonra cikacakmis kesin baska yere gonderecekler kani kucuk bi il burasi sonucta.ense 1.6 cikti kanida bekliycez ama ne cikarsa ciksin hiiic aldirmam valla.

Sanırım patlayacağım, sindirim sıfırrr

Ayyyyy benden bi arkadaş daha.... bende aynıyım çok sıkıntılı yaaa... Çok zorlama hemoroit olursun dediler geçeceği günü bekliyorum... Doktora sordum normal olur gebelikte dedi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

Cnm bende kiz goruyordum ruyamda hep kiz hissediyordum. Bebisim erkekmis :) tersi oluyo ruyalarin :)) simdide esmer bebek goruyorum. Ben sarisinim esim kumral esmer olma olasiligi az ama oyle goruyorum:))

Kiz anneleri size soruyorum hamileyken cildiniz bozuldumu bozulduysa kacinci haftalarda acaba hatirlayan varmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…