2014 Aralık Anneleri

hımmm Sağol bacımmmm sincan koruda arkdşmız bile var kadın doğumcu ama ne bilemmm yer olarak uzak ötesiiii..... olsa olsa balgat oda ben cüneyt beye gidiyorum hep 4 boyutlu cihazı muayene 260tl ama 15gün içinde bir kez badeva gidilebiliyor diye 130 tl olarak düşünülebilir ama ciddi meblağ....
dışarda yaptırdım kan testleri vs.. bakalım ikili teste ne diyecek haftaya görücezzz ..... işte 10 kezden fazla gidiliri muayeneye 260tl den 2600 tlyi geçiyor sonra testlerle en az 3500 desek yine neyse

ama ya doğummmm seçeceğmiz 5 alternatif hastaneden birinde doğum 5500 tl sezeryan ve epiduralllarıda istersek bu meblağ 7000 i geçiyorrr.... orda takılı kaldım bennn şeytan diyo git git parayı ver muayene ol ama doğumu yap sami ulusda :KK53::KK53::KK53::KK53: ama nerde bende o yürek o cüret :KK43::KK43::KK43:

biz ankaraya geleli daha 1 sene olduğu için çok bilmiyorum hastaneleri. sami ulus dediğin devlet hastanesi mi
bir de başkent ünv hastanesinin çok methini duydum. o da biraz tuzlu galiba

Kızlar ağrınız var mı?? Bazen ara ara sol kasigimda ağrı oluyor normal mi?? Sanki vajina ağrısı gibi oluyor :KK43:((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mantar olmasın canım. gebelikte mantar da sık görülüyor. bende de akıntı var ama kaşıntı yok

Doktoruma söyledim bu durumu da, 3 ay fitil veya ilaç önermiyorum dedi, bi krem ismi verdi, kaşınınca vajinanın dış taraflarına sürebilirsin dedi, O rahatlattı sonunda.. Yoksa deliricektim..

Kızlar ağrınız var mı?? Bazen ara ara sol kasigimda ağrı oluyor normal mi?? Sanki vajina ağrısı gibi oluyor :KK43:((

Var canım.. Sol kasığım benim de ağrıyor, normal canım.. Kasık ağrısı, karın ağrısı, bel, sırt, mide,kalça, hepsi normal..

Doktoruma söyledim bu durumu da, 3 ay fitil veya ilaç önermiyorum dedi, bi krem ismi verdi, kaşınınca vajinanın dış taraflarına sürebilirsin dedi, O rahatlattı sonunda.. Yoksa deliricektim..

Var canım.. Sol kasığım benim de ağrıyor, normal canım.. Kasık ağrısı, karın ağrısı, bel, sırt, mide,kalça, hepsi normal..

Ayyy geçmiyor ki günlerr.. 5.de kontrol var bi gitsem de rahatlasam.10+4 de ikili test istedi doktor. Gel bi kontrol edelim yıllık izne girmeden de trstini yaparız dedi. Boşa gidecekmisim gibi geliyor :KK43:

Kizlarrrr cok sacma bi soru sorucam affiniza siginiorum uzgunum :KK43: doktor bana fitil olarak progeatan vermisti vajenden yerlestiriorum iki aydir..az once fitili yerlestirirken cok can yandi ve inanilmaz zor girdi..acaba diorum yanlislikla idrar deligine falan yerlestirmis olamam dimi? Ay cok sacma soru oldu ama lutfen cok korkuorum suan :KK43:

Yerlstirdikten snra vajeni parmagimla yokladim ama ilac degmedi parmagima..esim kayip gitmistir o dio ama cok korkuorum yaaa :KK43:

canım ben meltem hanıma gidiyorum. birkaç arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. 2000 tl den emin değilim ama spinal anestezili sezeryan kesin 2000 üstü bişeydir. çünkü normal doğum 1800 dediler. spinal henüz sormadım. dr a ayrıca para vermiyorsun canım. bahsettiğim hastaneye ödenen doğum ücreti.
Anladim canim senin doktorun korunun bunyesindeki doktor
O yuzden ameliyat icin extra ucret almiyor o zaman
Benim doktorum ozel muayenehane ama koruda dogum yaptiriyor onlar extra aliyolar o yuzden sordum canim
Gerci bizim hocamiz Allah razi olsun 1lira para almadi sansliyim saglik konusunda:))

Kizlarrrr cok sacma bi soru sorucam affiniza siginiorum uzgunum :KK43: doktor bana fitil olarak progeatan vermisti vajenden yerlestiriorum iki aydir..az once fitili yerlestirirken cok can yandi ve inanilmaz zor girdi..acaba diorum yanlislikla idrar deligine falan yerlestirmis olamam dimi? Ay cok sacma soru oldu ama lutfen cok korkuorum suan :KK43:

Yok canım korkma öyle bir ihtimal yok rahat ol

Ya Settar

lokman hekim 58 60 civarı tabi yine testler cabası orda bir kadın dr iymiş onada aylar sonra randevo geliyormuş... keza keçiören özel hastane 30 tl giriş ama girin göreyim pisliktennn yürüyemezsiniz sami ulus yanında cennet bence:) diğerleri zaten parayı veren düdüğü çalıyor

normal doğuma az diyen nadide yerlerdennnn desene burası neresi bacım. BENDE ANKARADAYIM hrs Yİ VE tobb I BİLİYORUMMM FİYATLAR UÇUK
Daha uygun ozel hastanede var aslinda hemde tertemiz:))
Turgut ozal unv eski adiyla fatih hastanesi.
Asistan 30 doc dr 50 die biliyorum prof 130
Benim esimin hastanesi
İyi doktorlarda var ama ben nedense direttim bi hocada o yuzden disariya gidiyorum bosu bosuna baska hastaneye dogum parasi vericez maalesef
Bazen mantik disi seyler yaptiriyo bu annelik duygusu sanirim

Shimarik canim ben bi de biyoloji ogretmeniyim bilio musunnn :KK43: bebisim beni oyuncak etti cahil etti bildigim tum biyo bilgilerimi altust etti valla yani o derece :KK70: minik sipa :p

Daha uygun ozel hastanede var aslinda hemde tertemiz:))
Turgut ozal unv eski adiyla fatih hastanesi.
Asistan 30 doc dr 50 die biliyorum prof 130
Benim esimin hastanesi
İyi doktorlarda var ama ben nedense direttim bi hocada o yuzden disariya gidiyorum bosu bosuna baska hastaneye dogum parasi vericez maalesef
Bazen mantik disi seyler yaptiriyo bu annelik duygusu sanirim
YOK BE BACIMMM o hastanede olması gerek nermin köşiş diye bir doktor vardı ilk gebeliğimde çok aramıştım en erken 35 gün sonraya veriyolarda randevoyu anlayacağın orayıda denemiştim.. ufff uffff

kızlar iki gün önce ikili testimi yaptırdım sata göre 12 haftalığım ama bebişim 12+5 çıktı ultrasonda ense kalınlığıda 1.3 çıktı kan sonuçlarını salı gününe alıcam.
ayrıca çok net bi şekilde erkek olduğunuda gördük :))

YOK BE BACIMMM o hastanede olması gerek nermin köşiş diye bir doktor vardı ilk gebeliğimde çok aramıştım en erken 35 gün sonraya veriyolarda randevoyu anlayacağın orayıda denemiştim.. ufff uffff
:)) bu kadar tesaduf olur ilk 2 ayimi nermin hoca takip etti canim
Hemen randevu aliyoduk zaten her hafta cagiriyodu ilk baslarda
Alla alla sasirdim simdi sen telefonla filan mi aliyodun ki randevuyu belki gitmek mi gerekli?

:)) bu kadar tesaduf olur ilk 2 ayimi nermin hoca takip etti canim
Hemen randevu aliyoduk zaten her hafta cagiriyodu ilk baslarda
Alla alla sasirdim simdi sen telefonla filan mi aliyodun ki randevuyu belki gitmek mi gerekli?
bir arkdş vasıtasıyla aramıştım aynennn öyle olmuştu derken bebeği kaybedince bu seferkinde bulaşmaıdm bile aararamadım da yani... ayrıca ben onu ısrarla isterken o yok 2 hafta sonraya nermin köşüşün eşi aydın beymi ne varmış ona yönlendirdiler oda demet evlerdemiydi ne gitmemiştim.... ben istiyorumki bugün arasam en geç 4-5 gün sonraya versinler randevoyu ne yapsammm... siz memnun kaldınızmı nermin köşüşten...
ayrıca normal doğuma sıcak bakıyormu yoksa bir çok dr gibi kesip biçme sürümden kazanmamı derdinde ?????

gitsemmiii acaba

bir arkdş vasıtasıyla aramıştım aynennn öyle olmuştu derken bebeği kaybedince bu seferkinde bulaşmaıdm bile aararamadım da yani... ayrıca ben onu ısrarla isterken o yok 2 hafta sonraya nermin köşüşün eşi aydın beymi ne varmış ona yönlendirdiler oda demet evlerdemiydi ne gitmemiştim.... ben istiyorumki bugün arasam en geç 4-5 gün sonraya versinler randevoyu ne yapsammm... siz memnun kaldınızmı nermin köşüşten...
ayrıca normal doğuma sıcak bakıyormu yoksa bir çok dr gibi kesip biçme sürümden kazanmamı derdinde ?????

gitsemmiii acaba
Gecmis olsun canim uzuldum.
Ben nermin hocayi cok severim cok destek oldu bana saolsun
Esi aydin kôsüs de suan bestepede onceden demetevlerdemiydi bilemiyorum
Ben hamile kaldigimda esim tum hemsirelere sormus kime gidelim diye nermin hanimin ismini vermisler iyiymis yani ongorulu diyolardi
Ama dedigim gibi benim takintim ahmet erdemdi o yuzden nermin hocayada ayip ettik:KK43:(
Dogumu hic konusmamistik canim ama sunu biliyorumki gece sancilanirsan o anki nobetci asistan ilgileniyor seninle sabah olup hoca gelene kadar. Yani hocalar icaba gelip dogum yaptirmiyolar

Son düzenleme:
Gecmis olsun canim uzuldum.
Ben nermin hocayi cok severim cok destek oldu bana saolsun
Esi aydin kôsüs de suan bestepede onceden demetevlerdemiydi bilemiyorum
Ben hamile kaldigimda esim tum hemsirelere sormus kime gidelim diye nermin hanimin ismini vermisler iyiymis yani ongorulu diyolardi
Ama dedigim gibi benim takintim ahmet erdemdi o yuzden nermin hocayada ayip ettik:KK43:(
üniversite hastanelerinde tık diye irtibat kurabilmek için o üniversiteile bağlantılı bir eş bir şey olmalı ya... yoksa bilemiyorum.... ahmet erdem takıntısı neden sizin gebelik tüb bebek mi???

hopeful bacım çok çok sağolasınnn bakalım inşallah şöyle makul fiyatlarda bir üniversite hastanesi buluruz bizde inşallahhh.... iyi geceler görüşmek ümidiyle

üniversite hastanelerinde tık diye irtibat kurabilmek için o üniversiteile bağlantılı bir eş bir şey olmalı ya... yoksa bilemiyorum.... ahmet erdem takıntısı neden sizin gebelik tüb bebek mi???
Cnm dogumla ilgili sorunun cevabini yukarda duzeltip verdim gormemisim:))
Yok tup diil bizim ikinci denememizde oldu cok sukur ama esim cok hayran hayran anlatirdi ogrenciyken her turlu komplikasyonun ustesinden gelirmis bide sezeryan ameliyatini izledigini cok profesyonel oldugunu soyleyip duruyordu
O gunlerden beri takintim var:))
Bence nermin hocayada gorun sen esden dolayi randevu buldugumuzu sanmiyorum ama o hastaneden aliyodu telefonla gec veriyo olabilirler

X