2014 Aralık Anneleri

amin canım inşaallah.Hiç korkma bünye meselesi :)

Ah herşey normal olsa ben de yaptırmam da...bebek tüp.. Dr ne derse yapıyoruz.. O da değerli gebelik olduğu için kırı kırk yarıyor

Canım ense kalınlığı normal çıkmış ense kalın çıktığı halde sağlıklı doğan bebeklerle dolu forum...üstelik tüp bebek diyorsun daha sağlıklı genler seçilmiyor mu tüp bebek de...
Bol bol dua et sağlıkla gelir bebeğin inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

amin canım inşaallah.Hiç korkma bünye meselesi :)

Ayyyy İyi ki var bu site de bu başlık da...tecrübesiz olunca buluttan nem kapıyorum, endişeli yapım da tuzu biberi....çok sağolun içim rahatladı sayenizde:)

İçimi ferah tutmaya çalışıyorum ama olmuyor.. O kadar inançlı ben inanmadığım bir teste bırakıyorum kendimi.. Çok zor... Yaşım 32 ama bebek tüp... Çok büyük uğraşlarla can buldu

Canım benim ne desek boş seni çok iyi anlıyorum anne yüreğin her kötü ihtimali düşünüyor kolay değil.. Benim en yakın arkadaşımın 82/1 çıktı.. Diğer forumdan 3-4 arkadaşımda yüksek risk çıkmıştı yazdım buraya daha evvel.. Hepsi de çok sağlıklı doğdu.. Ha bu demek değildir ki polyannacılık oynayalım ama bu testler hiçbir zaman kesin sonuç vermiyor.. İhtimal üzerine daima.. Bi program sunucusu var bilirsin belki Özge Uzun.Bu hanımın 5-6 yaşlarında %80 engelli bir oğlu var, ve bütün testleri normal çıkmış, bütün ultrason gözlemleri normal çıkmış üstelik.. Anlatır hep bu başına geleni bazı tv programlarında.. Yani diyeceğim o ki hiçbirimizin bir garantisi yok hayatım.. Tevekkül edip, sakin olmak lazım sıkıntı yapma, doktorunun dediklerini dinle, ama sonuçta sağlıklı doğacak endişelendiğinle kalacaksın..:)))

tesekkürler canim 12+3te gittim bebek 2 günde önden gidiyormus.. erkekler hemen belli edio gösteri genelde

Sende sağol canım.Buraya girip yazılanları okuyunca oh bee yalnız değilim bu konuda diye düşünüyor insa n :)

canim insallah hersey yolunda gider dualarim seninle ..icini gercekten ferah tutmaya calis stres cok kötü Allah büyük canim benim

:) peki simdi hamilesin sanirim? o tek cizgiyi gördügün ay mi hamile kaldin?

Ben iki gün önce kontrol için gitmiştim zaten.11+6 dayım.Gitmişken ikili test içinde kan verdim.Kontrolün yakın zamandaysa bekle.12 haftalıkken yapılıyo zaten.

teşekkür ederim haftaya çarşamba randevum var zaten 11+6 oluyorum o zamana sağlıklı haberler alırsın inşallah .Çok güzel bi forum hamileler birbirlerine destek oluyolar harikaaa

teşekkür ederim haftaya çarşamba randevum var zaten 11+6 oluyorum o zamana sağlıklı haberler alırsın inşallah .Çok güzel bi forum hamileler birbirlerine destek oluyolar harikaaa

tam zamanı işte canım.Tekrar gitmene gerek kalmaz.İnşaallah hep hayırlı haberlerini alırız yavrularımızın :)

:) peki simdi hamilesin sanirim? o tek cizgiyi gördügün ay mi hamile kaldin?

Yok canım. Bir sonraki ay hamile kaldım. 1 hafta gecikene kadar test yapmaya cesaret edemedim. Onda da hemen belirdi ikinci çizgi 😊 inş senin de sonuç olumlu olur 😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım ya.., zaten hep tevekkül ediyorum, bak ezan okunuyor yine dua ettim... Ama hiç aklımda yokken huzurum kaçtı. Neticede Allah'ın bildiği birşey. Elimizden dua dışında birşey gelmiyor ama olmuyor işte, zaten hassasım daha da kötü oldum ...

Testte silik çıkan arkadaşım geçen sene benimde adetim 11 gün gecikti dogru hatirliyosam ve ben 5. Ve 7. Günlerde evde test yaptim hep.ama negatif cıktı. Sonra doktora gitmeye karar verdik ve geç dollenme olmuş 2 haftalik fln hamileymisim.tabi bnmki dış gebelik mis. İnşallah sağlıklı bi gebeliğin vardir şuan istiyorsan eğer. ..

Yehu yehu kardeşim inşallah benimde olcekkk

Ya Settar

Midesi bulanan ekşiyen Kokulara hassas olan kk aralık anneleri el kaldırsın

Ya Settar

Midesi bulanan ekşiyen Kokulara hassas olan kk aralık anneleri el kaldırsın

Ya Settar

Kesinlikle ben en son yarim saat once lavobaya yetisemeyip bir poset cikarmis bulunmaktayim iyyy igrencim demi alllahım gecsin nolur bende artik hamilelikten keyif almak istiyorum ufff

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…