2014 Aralık Anneleri

Evet canım olmayan çokmuş da.... benim çok şiddetli vardı aşırıydı yani, aniden kesilince endişelendim çok:KK43: inşallah korktuğumuz başımıza gelmez hiçbirimizin....sağlıklıca gelsin bebeklerimiz inşallah...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rabbim bizlere de nasip etsin canım

Ya Settar

arada tecrübelerinide paylaşırsan çok mutlu oluruz bazen çok tedirgin olduğumuz zamanlar oluyor sana ihtiyacımız olucak annişimiiizzzz:KK16:

Tabi ki paylaşırım sormak istediğiniz de olursa konuşuruz mesela en başta kilo alımını sıkıntı etmeyin derim ben 17kilo aldım ve 13kiloyu doğumdan sonra iki hafta içinde verdim ki ben sezeryanla doğum yaptım

Rabbim bizlere de nasip etsin canım

Ya Settar

Amin canım benim...bugün ilk kez tiksinmeden yemek yedim,iştahla hem de...Ben de tuhafım ama bulansam dert bulanmasam dert:)) normalmiş geçmesi galiba ama netten de baya araştırdım 11. Nci haftada azalmaya başlar büyük çoğunluğu fln yazıo biraz olsun içim rahatladı....

Son düzenleme:
aslinda problem yok bu ay zaten 3. Denememdi :) su an adetim 5 gün gecikmis durumda. Testler hep negatifti. En son dün sabah yaptigim test söyle cikti:
Eki Görüntüle 1136187
hala kafam cok karisik :s

sankii gölge gibi bir çizgi görüyorum :KK53::KK53::KK53: Yarın sabah ilk idrarınla tekrarla ayy heyecanlandım bak şimdii.
Benimde silik çıkmıştı hadi müjdeli haberi ver bize :KK34:

Amin canım benim...bugün ilk kez tiksinmeden yemek yedim,iştahla hem de...Ben de tuhafım ama bulansam dert bulanmasam dert:)) normalmiş geçmesi galiba ama netten de baya araştırdım 11. Nci haftada azalmaya başlar büyük çoğunluğu fln yazıo biraz olsun içim rahatladı....

Aaa o zaman benim de azalır ki inşallah

Ya Settar

Tabi ki paylaşırım sormak istediğiniz de olursa konuşuruz mesela en başta kilo alımını sıkıntı etmeyin derim ben 17kilo aldım ve 13kiloyu doğumdan sonra iki hafta içinde verdim ki ben sezeryanla doğum yaptım

Oyy maşaallah sana cok iyi yaa benim hep kalcak korkusu anlatamam zaten kilolu hamile kalanlardanım o yüzden senin durumundan mutlu oldum stres olmamak mi gerek acaba ama gerci bos bogazlıkta yapmamak gerek:KK66: değilmi?

13.hafta

Aaa o zaman benim de azalır ki inşallah

Ya Settar

Valla aynen öyle okudum canım... 11. Nci hafta anne adayı diye araştırdım
'' gelen iştahınızla mutlu olabilirsiniz, yiyeceklere yeni bi ışık altında bakmaya başlayacaksınız, artan iştah ve biten kusmalarla kilo almaya başlarsınız vs vs '' tarzı şeyler okudum inan içim rahatladı yaa....daha dün gece uyumadan bulanıyordu midem bugün milat gibi oldu o zaman bana:)
benim de aniden kesilince ödüm koptu bi aksilik mi var diye... Amazonun da bıçak gibi kesilmiş bak bulantısı..darısı sana inşallah:KK66:
cumartesi bebeğimin iyi haberlerini de alayım inşallah başka bişi istemem ki been:sly::p

Ayyyy çok güzel olmuş yaaa güle güle giysin inşallah ya :)

Sagol canimm
kızllaaarrrrrr doktorumla konuştum sonuçlarımız güzel çıkmış her hangi bir problem yokmuş :KK16::KK16:
darısı başınıza hepinizden iyi haberler bekliyorum :nazar::nazar::nazar:
Gozun aydin canim darisi bize insallah..
Başarıya ulaşmış :KK34: Çok güzel canım, mutlu, huzurlu giydirirsin inş :KK16:
Thnx tatlim :)
:KK9: evet daha iyi olmş bu canım. inşallah minniş ayaklara giydirmeyi nasip eder rabbim.:nazar:

Sagol canim acemi isi bu kadar oldu

Ayyyyy içime buzz gibi su döktün yaaa Allah razı olsun normal demek ki :) oh be bitti o zaman hamileliğin balayına mı başladım ki o zaman, inşallah :))

Ayy maaşallah ne güzel inşaallah bi daha bulanmazsın.Ben 12. haftamdayım hala çıkarıyorum.Bugünlerim geçsin diye dua ediyorum vallahi.

Oyy maşaallah sana cok iyi yaa benim hep kalcak korkusu anlatamam zaten kilolu hamile kalanlardanım o yüzden senin durumundan mutlu oldum stres olmamak mi gerek acaba ama gerci bos bogazlıkta yapmamak gerek:KK66: değilmi?

13.hafta

Canım sen hiç dert etme dünyanın en güzel duygusu ve en güzel hediyesi sana verildi o kilolarda zamanla gider inşallah kaç haftalık tatlım senin?

Ben 12+0 oldum..biticek gibi durmuo bulantilar D:

mrb 2 li testi kaçıncı haftada yaptırdınız acaba 11+0 dayım bu gün yarın gitsemmi test için:

Ben iki gün önce kontrol için gitmiştim zaten.11+6 dayım.Gitmişken ikili test içinde kan verdim.Kontrolün yakın zamandaysa bekle.12 haftalıkken yapılıyo zaten.

canım stresini anlıyorum. pozitif düşünmeye çalış ve bol dua et. kaç yalındasın, yaş otomatik olarak yukarı çekiyor rakamları. ense kalınlığı normal ve burun kemiği oluşmuş ise içini ferah tut canım. geçen gün Amazon yazdı bak 1/82 çıkmış arkadaşında risk ama bebek sağlıklı doğmuş. benim iş arkadaşımda risk yüksek çıkmış, amniyosentez denmiş. ankarada bu konuda çok meşhur bir prof Eyüp Ekici yapmış amniyosentezi. amniyosentez sonucunda %100 down denmiş. psikologlar eşliğinde geçmiş hamileliği ve bebek sağlıklı doğmuş. şu an 4,5 yaşında oğlu. benim de geçen hafta riskim yüksek sandık, sonuçlarda bir karışıklık vardı, yüksek bilmeme rağmen amnisontez düşünmedim hiç. çünkü inanmıyorum bu teste. inanmıyoruz ama dr yaptırmak istedi yaptık işte.

İçimi ferah tutmaya çalışıyorum ama olmuyor.. O kadar inançlı ben inanmadığım bir teste bırakıyorum kendimi.. Çok zor... Yaşım 32 ama bebek tüp... Çok büyük uğraşlarla can buldu

Ben 12+0 oldum..biticek gibi durmuo bulantilar D:

Benim ilk hamileliğinde 16. haftaya kadar sürmüştü :KK43: Şimdide 12. haftayım ve şiddetle devam ediyor.Birde ikiz olduğu için mi bilmiyorum daha ağır geciyor.

sankii gölge gibi bir çizgi görüyorum :KK53::KK53::KK53: Yarın sabah ilk idrarınla tekrarla ayy heyecanlandım bak şimdii.
Benimde silik çıkmıştı hadi müjdeli haberi ver bize :KK34:

Evet bi cizgi var cok silik. Su var ki ben bu cizgiyi saatler sonra gördüm. Bilmiyorum o yüzden hala süpheliyim ama cok istiyorum :)
Yarin sabah ise gidiyorum erkenden yapamam ama aksam alip yapicam. Bakalim haber veririm :)

ahh bitanem ya beni yanlış anlama ama ben bu testleri yaptırmayı mantıklı bulmuyorum benim çevremde 3 kişiye aynı şeyi dediler hepsi de sağlıklı doğdu maşallah. Bu doktorları da anlamıyorum ya bu testler kesin sonuç vermiyo ki düşük risk çıkan birinin bebeği down sendromlu olurken senin gibi yüksek çıkan birinin bebeği çok sağlıklı doğuyor. İçini ferah tut Allaha dua et bebeğin sağlıklı doğacak inşallah. Madem yüksek risk çıkması öyle olduğu anlamına gelmiyomuş neden yaptırttılar hamileliğini zehir etmek için mi anlayamıyorum doktorları. Keşke yaptırmasaydın demek isterdim ama yaptırmışsın artık olsun sen dua et bebeğinin hiçbir şeyi yoktur inşallah ben yaptırmayacağım mesela doktorum da nasıl arzu edersen dedi.

Ah herşey normal olsa ben de yaptırmam da...bebek tüp.. Dr ne derse yapıyoruz.. O da değerli gebelik olduğu için kırı kırk yarıyor

Ayy maaşallah ne güzel inşaallah bi daha bulanmazsın.Ben 12. haftamdayım hala çıkarıyorum.Bugünlerim geçsin diye dua ediyorum vallahi.

İnşallah canım darısı sizlere...bebeklerimiz sağlıklıca gelsinler de gerçi razıyım her şeye :) ben böyle bulanmayınca korktum aksine :))

aslinda problem yok bu ay zaten 3. denememdi :) su an adetim 5 gün gecikmis durumda. testler hep negatifti. en son dün sabah yaptigim test söyle cikti:
Eki Görüntüle 1136187
hala kafam cok karisik :S

Canım silik de olsa ikinci çizgi var :) ben ilk testi yaptığımda saatlerce bekledim. Ama yine de tek çizgiydi. Adetim hiç geçikmezdi. O yüzden çok umutlanmıştım. Bence testini tekrarla.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X