2014 Aralık Anneleri

Kızlaaaarr bu mucize resmen muhtesem bişey yaaaa hareketler ordan oraya maşaallah bebeğime cok güzel haberlerle döndüm mükemmel Allahım herkese yaşatsın:) ❤️❤️❤️ bütün sıkıntım geçti resmen miniğimi görünce:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

vuuuuuu çok güzel yaaa :KK16: :nazar::nazar: aminn inşallahh bende randevumda görürüm bebişimi :KK16:

Merhaba bayanlar..benimde kendi doktorumla randevum 3hafta sonra ikili tarama icin ama bugun dayanamayip ilcedeko doktora gidicem. Minigim iyi mi cok merak ediyorum 9+1im hareket gorebilir miyim acaba.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

10 haftalık olduğunda hareket etmeye başlıyorlar diye biliyorum. göremezsen üzülme. ama ultrasona çok sık girmek iyi değil haberin olsun

Sana sonuna kadar katılıyorum canım ama burası Türkiye.. Ben neler çektim bu sağlık ocağının sisteminden.. Annem kanser hastasıydı ve son 1 ayı yatalak geçirdi evde. Serum taktırıcam, sağlık ocağına yalvarıyorum gelio de biri takmadı, evde bakım hizmeti alın dediler..1 hafta içinde dönüş yaparız dediler. 1 hafta yaşamaz ki annem dedim.. Doktor 3 gün içinde evinize gelip muayene edecek ve duruma göre takması gerekirse takar dediler.. Gerekli yerlere müracat ettim, serumu dışarıdan taktırtmıştım.. Doktor 3 değil tam 15 gün sonra telefonla aradı beni müsaitseniz geleceğim diye.. Ne yazık ki annem vefat etmişti..

Başın sağolsun canım, Allah yardımcın olsun :KK43:
Ben de bunun farkında olduğun için arkadaşıma elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım çünkü konuya hakimim, yapılması gerekenleri, yapılabilecekleri çok iyi biliyorum. iyi niyetle yönlendirme çalışıyorum ama yanlış bir şey söylemiş gibi tepki gösterdiler saolsunlar arkadaşlar, sesimi çıkarmıyorum o yüzden artık.

Merhaba arkadaşlar ben de bugun sonunda doktora gittim çok şükür bebiş yerinde ve iyi görünüyordu ama bulantılarına da çok arttı. Haftaya Perşembe işe başlayacağım ne yapayım dedim doktora bulantı için premesis tablet verdi ilkini bu akşam içtim bir de sabah içeceğim inş işe yarar bir taraftan da folic 1 içmeye devam ediyorum. Sizler nasılsınız? Premesis kullanan var mı aranızda? İşe yarıyor mu?

canım bana da premesis verdi folik asit içerdiğinden folbiolu bıraktırdı ama premesis benim bulantılarıma fayda etmio yani cıkaracağım varsa o sabah cıkarıyorum öğürüyorum deli gibi sonra mutlu oluyorum demek ki bebeğimiz ii diorumm :KK16: hala şaşkınımm şaşkınız heyecanlıyız bakalım bugün kontrolüm var insallah güzel geçer hersey :KK16:

bebişlerini gören güzel anneler gözünüz aydın güzel haberlerle gelmişsiniz, bende sabırsızlanıyorum 2 li taramayı yaptırıp öyle gidicem doktora :)

Hepinizin yazılarını okudum inanın sevincime ortak oldugunuz için cok tşk ederm diğer randevusu olan arkadasları ve duygularınıda heycanla bekliyorum:) telefondan girdiğim için tek tek alıntı yapablyrm oyuzden yazamadm hepinize iyi ki varsınız...

kızlar gaz durumunuz nasıl, benim karnım patlayacakmış gibi şişiyor ve çok da rahatsız ediyor. yediğim 2 kaşık yemek ama hiç fark etmiyor su bile içsem sürekli gazım oluyor. bunun önüne geçmek için ne yapabiliriz acaba, sizin uyguladığınız bir şeyler var mı?

canım bana dr um surup verdi yan etki yokmuş hiç bebeğe ama gaz sorunum geçti içmiyorum, bazı yiyeceklere dikkat et onlar yapabiliyor bende soğan falan çok yapıyo

kızlar çok mutluyum.Çok şükür bebeğin hareketlerini gördük kıpır kıpırdı hem de bayağı insana benziyordu.Ellerini kaldırıp indirdi ayaklarını oynattı çok mutlu olduk bu arada merak edenlere tam 10. haftaya girdiğim gün gördüm :nazar::nazar::emir_bebek:

:nazar::nazar::nazar: bende bi hafta sonra falan gidecem tam 9+6 da inşallah bende görürüm oynarken, gözün aydın . tam olarak 10+0 da gittin o zaman demi

Kızlaaaarr bu mucize resmen muhtesem bişey yaaaa hareketler ordan oraya maşaallah bebeğime cok güzel haberlerle döndüm mükemmel Allahım herkese yaşatsın:) ❤️❤️❤️ bütün sıkıntım geçti resmen miniğimi görünce:)

:nazar::nazar::nazar::nazar:

teşekkür ederim. sez neresindesiniz. bizim neresi olduğu daha sonra belli olacak fikir alırım daha sonra senden :KK75:

merkezde oturuyoruz canım, elimden geldiği kadar yardımcı olurum tabiki, çok güzeldir buralar seviyorum burda yaşamayı , yazın çok sıcak oluyor kapalı klimalı yerde çalıştığımdan gündüz onuda pek hissetmiyorum, siz hangi şehirden geliceksiniz

merkezde oturuyoruz canım, elimden geldiği kadar yardımcı olurum tabiki, çok güzeldir buralar seviyorum burda yaşamayı , yazın çok sıcak oluyor kapalı klimalı yerde çalıştığımdan gündüz onuda pek hissetmiyorum, siz hangi şehirden geliceksiniz

vandan geliyoruz kısmetse. doğu görevi bitti eşimin :KK9:

canım bana dr um surup verdi yan etki yokmuş hiç bebeğe ama gaz sorunum geçti içmiyorum, bazı yiyeceklere dikkat et onlar yapabiliyor bende soğan falan çok yapıyo

soğanın kokusu burnuma gelse midem alt üst oluyor zaten :18: bulgurun rahatsız ettiğini fark ettim, onu da yemiyorum, baharatlı şeylerden uzak duruyorum ama yok yine aynı :KK43:
senin kullandığın şurup neydi canım doktoruma sorayım ben de

Kızlarrr şimdi geldim doktordan iyiler bebişler çok şükür diğeride büyümüş baya yaklaşmışlar birbirlerine içim baya rahatladı gebelik riskli dedi 12.hafta dolana kadar ağır iş ve ilişki yasak dedi plesantaları bir olduğu için çok dikkatli olmak gerekiyormuş

birsürü tahlil istedi 1 hafta sonra çıkacak hepsi 90 tl ödedim tahlillere kontrol olduğu için muayene parası vermedim

soğanın kokusu burnuma gelse midem alt üst oluyor zaten :18: bulgurun rahatsız ettiğini fark ettim, onu da yemiyorum, baharatlı şeylerden uzak duruyorum ama yok yine aynı :KK43:
senin kullandığın şurup neydi canım doktoruma sorayım ben de
Hamilelik reflusu canim bendede ayni.sogan kavrulurken cikan o koku beni cok kotu yapiyo.ben cikolata yiyemiyorum mesela tatli seylerde yiyemiyorum.aci baharat rahatsiz ediyo.hamile kalmadan once sevdigim herseyden uzak duruyorum nerdeyse..
Meyve yemeye bile yeni yeni basladim..

Kızlarrr şimdi geldim doktordan iyiler bebişler çok şükür diğeride büyümüş baya yaklaşmışlar birbirlerine içim baya rahatladı gebelik riskli dedi 12.hafta dolana kadar ağır iş ve ilişki yasak dedi plesantaları bir olduğu için çok dikkatli olmak gerekiyormuş

birsürü tahlil istedi 1 hafta sonra çıkacak hepsi 90 tl ödedim tahlillere kontrol olduğu için muayene parası vermedim

Canim cok sevindim.Allah bagislasin ikisinide sana cok seviyorum ikiz bebekleri..

hamilelik reflusu canim bendede ayni.sogan kavrulurken cikan o koku beni cok kotu yapiyo.ben cikolata yiyemiyorum mesela tatli seylerde yiyemiyorum.aci baharat rahatsiz ediyo.hamile kalmadan once sevdigim herseyden uzak duruyorum nerdeyse..
Meyve yemeye bile yeni yeni basladim..

şuruplar çözüm oluyo genellikle canım

canim cok sevindim.allah bagislasin ikisinide sana cok seviyorum ikiz bebekleri..

teşekkür ederim canım inşallah hep böyle iyi gider

Esim bana surup almiyo durmadan icersin diyo.ama zarari yoksa niye eziyet cekeyim ki! Anlatamiyorum bi turlu..

X