2014 Aralık Anneleri

Kizlar sizdede oluyomu surekli aclik hissi gibi midede kazinma ezilme yanma sadece bendemi oluyo anlamadim.yemek yiyorum az yiyebiliyorum zaten 1 saat sonra tekrar o bosluk duygusu biseyler daha yiyorum geciyo yine basliyo

bende öyleyim canım çok yesemde oluyo ki hatta geçen gece yattım başladı midem kazınmaya kendi kendime dedim yatmadan önce yemiyeyim zaten gaz oluyo rahatsız ediyo sonra.ammaaaa ne mümkün sonraa kalktım yedim uyutmuyo ki o kazınma

bu arada arkadaşlar hamilelerin duası kabul olur derler genelde dua edelimde madende mahsur kalan işçilerimiz sağ salim çıksınlar inşallah ...

Merhaba arkadaslar ben katılmak istedim konuya.sat 24 şubatt.şuan 11+2 yiz.1 aralıkda doğum bakalım allah hepımıze hayırla saglıkla dogum yapıp miniklerimizi kucagınıza almayı nasıp etsin.isteyenlerede bi an önce nasip etsin inş

Burada arkadaşlar guatr çıktı bende maxımum olması gereken 3.5 benımkı 4.3 doktorum hemen hapa başlattı 3 hafta oldu hapa baslayalı bugun aıle hekımımde kan verdım kontrol amaclı bakalım inş düşüp düzene girmiştir.aranızda hamılelıkte guatr cıkan var mı ???

bu arada arkadaşlar hamilelerin duası kabul olur derler genelde dua edelimde madende mahsur kalan işçilerimiz sağ salim çıksınlar inşallah ...

evet canım katılıyorum sana tek yürek olalım. hamilelik duygusallığı da çok etkiliyor beni o kadar etkilendim ki sabaha kadar uyuyamadım ağladım.allah ailelerine sabırlar versin. hala mahsur kalanlar var. inş sağ salim kurtarılırlar. yaralılara da allah acil şifalar versin. çok çok üzücüüüüü

bende öyleyim canım şuan doğmamış yavrularımıza nasıl endişeleniyoruz en küçük bişeyde endişe edip doktora koşuyoruz.o kalanlarda ana kuzuları 15-18 yaşında olanlar bile varmış.bende gece çok uyuyamadım düşündükçe.onlar altta karanlıkta havasızz ..yatakta rahat yatmak vicdanıma sığmadı dua ettim onlara kabul olsun inşallah.ALLAH yardımcıları olsun RABBim ne derse o!!! korusun onları ailelerine çoluk çocuklarına bağışlasın.o annelerin kardeşlerin hayrıkırışları varya yaktı içimi ama benimki ne kalır onların yanında.haneye düşen acı apayrı olur.benim babamda madende çalıştı bikaç yıl önce kapalı ocakken açık ocağa çevirdiler orayı ve bigün kemikler bulmuşlar fotograflarını görmüştüm kafatası kalmış içinde otlar yetişmiş çok etkilenmiştim ondan.kim bilir o hangi kazadan kalmaydı kazdıkça alttan çıktı.maden dedikçe aklıma gelir..ammaaaa kızgınlığımda yok değil hayatını kaybedenlere öldüler ama güzel öldüler diyenler, onların kaderinde bu var diyenler.. böyle mi olmalıydı şili kadar olamadık mı onlar 68 sonra canlı çıkardılar bizz sabahına 201 hayat kaybıyla

çok güzel yazmışsın canım... allah dualarını kabul etsin..bi kız vardı babam babam diye ağlayıp bekliyordu orda koptum zaten. malesef ülkemizde insan hayatı bu kadar ucuz. daha içerde kaç kişi var bilinmiyor.. sorma ne yorumlar yapıyolar sosyal medyada. yok okusalardı böyle olmazdı bilmem nee.. utanıyorum sadece işçilerimiz için..

günaydın kızlar maden işçilerimize bende çok üzüldüm Rabbim ailelerine sabırlar versin...
aranızda açlık kan şekeri ölçtüren var mı?

bide o nankörlük var evet... okusalardı madene girmeyebilirlerdi doğru.keşke okumuş olanlarda gerekli güvenlik önlemlerini alsalarmışta oturdukları koltukların hakkını verselermiş...aileleride yakmasalarmış... azönce haberlerde gördüm ki taşeronlaşmaya başladıktan sonra sayı o kadar artmış ki.. ve almanyayla kıyasladılar http://i.posta.com.tr/editor/ER/2014/05/14/fft31_mf4937350.Jpeg o kaybedilen ÜÇ İŞÇİden sonra almanya 2018 itibariyle ocaklarını tamamen kapatmaya karar vermiş.ya bizim gidenlerimiz.. giden gidiyor kalan sağlarla devam ...evlatlarımızı okutalım hakkını verebilecekleri yüksek mevkilere getirelim.okumadıda madende öldü diye sakız etmeyelim daha şimdiden kıyamadığımız yavrularımızı ... çok doluyum ya geçmiyo ne desem ne yazsam .. üzülerek söylüyorum kalanlarında bu saatten sonra sağ çıkacağını sanmıyorum ne yazık ki... yangında hala devam ediyomuş zaten ..

soran arkadaşlar olmuş benim açlık kan şekerim 95.diğer arkadaşta tiroidi sormuş : benimde tsh yüksek çıktı maksimum 3.5 değil 2.5 olması gerekiyomuş onun.benim 3.59 çıktığı için ilaç kullanıyorum

teşekkür ederim canım cevabın için kaç saat açlıktan sonra ölçtürdün

o kadar haklısınki bizim ciğerimiz böle yandı ailelerini düşünemiyorum bile

ben ölçtürmedim canım. dr um istemedi şimdilik.
benden istedi canım ve birazda yüksek çıktı o nedenle endişeleniyorum dün 5 saat açlığın üzerine yaptırmıştım yüksek çıkınca tekrar etmemi istedi bugün şu an öyle açım ki sanki bayılıcam birde dün gece 12 den sonra sakız çiğnedim 1 yudumda su aldım sıkıntı yaratır mı acaba

teşekkür ederim canım cevabın için kaç saat açlıktan sonra ölçtürdün

ne demek canım biribirimize yardımcı olabileceksek ne mutlu. açıkçası kaç saat aç kaldım net bilmiyrum şöyle diyeyim.sabah bişey yemeden 9 10 gibi hastaneye gittim.midem kazınıncada bi tane tatlı sakız atmıştım ağzıma.

kan alınmadan önce mi tatlı sakız çiğnedin canım

kaç çıktı? kaç saat aç kalmak yeterli hiç bilmiyorum ki canım. ama ilerleyen haftalarda şeker yüklemesi yapılacak. o zaman gece 12 den sonra bişey yemeyin diyolardı. 12 yi biraz geçtiyse bişey olmaz heralde..

162 çıktı canım referans aralığına göre 115 olmalıymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…