2014 Aralık Anneleri

oo, biz bile deneyimli olduk desene, zaman çabuk geçiyo :) inşallah hepiniz pıtı pıtı atan kalpleri duyarsınız

ayy süper, Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin :) bizde de öyle keseleri gördük kalp atışlarını duyduk çoğumuz, önümüzde 2li tarama ve cinsiyet heyecanları var inşallah :)

bu heyecan 9 ay geçmeyecek o zaman:)))ah ah sizin haftalara gelmek bize de nasip olur inşallah.
sorunsuz gebelikler yaşayalım her birimiz inşallah:)

ben lierac aldım ama dr um 3 aydan önce onu kullanma dedi. badem yağı tüylenme yapıyor diye duyduğum için ben kakao yağı aldım. 2 günde 1 duştan sonra onu kullanıyorum. sadece göbek ve göğüse değil kalça ve üst bacaklara da uygula çünkü oralarda çatlıyormuş :13:

neee bacaklar ve kalçada mı :KK43: acaba sıkı ten mi yoksa gevşek ten mi daha cabuk çatlıyor. benim hiç sıkı değil tenim

alışveriş çok çekici ama bana öyle geliyor ki alışverişe çıksam yine kendi bedenimi alır çıkarım bu huysuzlukla :KK9: göğüs büyümesini hiç sorma, benim göğüslerim büyük değildir normalde ama tabi şuan aldı başını gidiyor. geçen gün anneme de dedim hatta baya güldük, hayatımda ilk defa göğüslerim birbirine değiyor :KK66:

Bende gittim kendi bedenimi aldım yanlışlıkla :KK1: Benim göğüsler zaten büyüktü ben hamilelik sonuna kadar 100 olurum böyle giderse:KK9:

İyiyiz canim yarin Dr gidicem inşallahbu sefer kalp atislarini duyariz...
Kayinpederim hasta canim bütün aile olarak onun uzuntusundeyiz göremiyorum oyuzden azcik okuyup cikiyorim

elocan ne yaptın canım en son 9 unda falan gidecektin dr a, meleklerinin pıt pıt larını duydun mu

arkadaşlar benimde pantolonlarım sıkmaya başladı ama hamile pantolonu için erken gibi geliyo.3 ay dolsa diyorum .. Ya bisey olursa bebeğime diyorum pantolona bile baktıkça üzülürüm sonra diyorum.. Diyorumda diyorum acaba hiç bunları düşünmeden gidip almak mı lazım anlamdım ki :44: Geçende mağazann birinde eşimle tulum beğendik sonra ben üzülürüm falan deyince eşim almayalım o zman dedi.adamında sevincini yarım bırakıyorum sankii :KK17:

Bi ben mi böyleyim canlar :KK50:

aynıyız canım daha erken bence almaya tunıklerim vardı sadece altına tayt alacam rahat oluyo işyerinde

GÖZDE, sen kalp atış sayısıyla ilgili bi soru sormuştun ama ben ultrason kağıdımı bulamadığım için bakamadım.kusura bakma..

ikinci bebekte böyle bi rahatlık oluyo işte :) ultrason kağıdımı bile kaybetmişim :) gerçi birincide de rahattım ben

Kizlar bu cuma degil bidaki cuma kontrolum var ama ben bebisi gormek istiyorum. Her hafta aklima bisey takiliodu gidip goruyordum. 10+2 oldu bugunn buyumustur baya cok merak icindeyim :)) bikac gundur karnim biraz daha buyudu sanki kilo almadim ama baya belli oluyo gibi :))) yirim ben onu :)) Allah tum kadinlara yasatsin bu duyguyu :KK66:)

Bende gittim kendi bedenimi aldım yanlışlıkla :KK1: Benim göğüsler zaten büyüktü ben hamilelik sonuna kadar 100 olurum böyle giderse:KK9:

aaaahhhhhh bi yüzlükte benden çıkar heee bu gidişle :KK9::KK9: şuan 90 bedenim dokuz aya ALLAH kerim :KK15::KK15: önceden büyük diye çok takardımda barıştım kendimle çok şükür.. bu arada bana cevap veren arkadaşlara teşekkur ederim ben bu forumdaki mesajları fln daha yeni kavradım okunmuş mesajları okunmamış işareti var diye tekrar tekrar açıp duruyoyodum.o yüzden çoğu kişiye cevap yazamış olabilirim ..yeni çözdüm :KK42:

merhaba kızlar muhtemel doğum tarihim 31-12-2014.sanırım 7.haftanın içindeyim.bebeğin kalp atışlarını duymak için cumartesi doktora gidicem.aynı hafta içinde olup duyan var mı.geçen hafta salı gittim sadece keseyi gördü doktor.haftaya cumartesi gel dedi.endişelenmeye gerek yoktur umarım :KK43:
merhaba cnm. senle satımız aynı gibi. benim 25 mart. şuan 7. haftaya girdik sayılır. ben 6+6 da duydum. doktorum bebeğin gelişimi 6+1 lik dedi.
1 hafta sonra büyüdüğünü daha net görecekmişiz. yani sen inş c.tesi duyarsın. ki bence duyarsın :)

aaaahhhhhh bi yüzlükte benden çıkar heee bu gidişle :KK9::KK9: şuan 90 bedenim dokuz aya ALLAH kerim :KK15::KK15: önceden büyük diye çok takardımda barıştım kendimle çok şükür.. bu arada bana cevap veren arkadaşlara teşekkur ederim ben bu forumdaki mesajları fln daha yeni kavradım okunmuş mesajları okunmamış işareti var diye tekrar tekrar açıp duruyoyodum.o yüzden çoğu kişiye cevap yazamış olabilirim ..yeni çözdüm :KK42:

Benimki 90 oldu şu anda valla :KK9: eskilerim olmuyo onları kaldırdım kilolu zamanlarımdan kalan bi kaç tane vardı saklamıştım yeni olanları onlarla idare edicem yine büyürse 95 beden alırım.durum vahim :KK17:

X