2014 Aralık Anneleri

Yok canım onu değiştiremedm bi türlü yanlıs olmus evlide yapamadm bilgilerimin hepsi yalan yanlıs

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Anladim ben aslen nevsehirliyim ama evlenince rizeye yerlestim hemseri buldum diyecektim

Son düzenleme:
[QeUOTE=bitter53;35146238]Sendemi karadeniz bolgesinde yasiyosun yoksa ???[/QUOTE]

Özelden yazdım canım

yarın doktora gideceğiz bizz kendi doktorumuza umarım iyi bir doktordur bizimle ilgilenir soracak sorularımı yazacağım ya sonra canım sıkılıyor eve gelince şunu bunu demedi diye :))

Aslında hepimiz öyle ypmalıyız gidince unutuluyo ne sorcaktım diyrm bende hep

yarın doktora gideceğiz bizz kendi doktorumuza umarım iyi bir doktordur bizimle ilgilenir soracak sorularımı yazacağım ya sonra canım sıkılıyor eve gelince şunu bunu demedi diye :))

Bence yaz ben oyle yaptim son kontrolumde sonra cikardim listemi sordum hic bisey unutmadim boylece

Aslında hepimiz öyle ypmalıyız gidince unutuluyo ne sorcaktım diyrm bende hep

kendi doktorumuza 10 gün sonraya randevu alabilmiştik özel hastaneye gittim geçen gün doktor hiç bişey söylemedi sonra eve gelince dedim neden gittim ki sinirlerim gerildi tecrübe oldu kendi doktorumuza gitmeden yazacağım hepsini :))

Bence yaz ben oyle yaptim son kontrolumde sonra cikardim listemi sordum hic bisey unutmadim boylece

:) tamam canım şimdi sat 19 mart bebek yarın 6+5 olmalı onu soracağım uyumlu mu diye başka ne soracağım başladım not almaya :))

:) tamam canım şimdi sat 19 mart bebek yarın 6+5 olmalı onu soracağım uyumlu mu diye başka ne soracağım başladım not almaya :))

Ben mide yanmami, catlak kremi, nasil beslenmem gerektigini hatta iliski sakincalimi hepsini sordum.gittigimde 6+3 tum ben sormadan 6+4 dedi doktorum 10 mayista randevum var tekrar soracak biseyim kalmadi :)

kizlar cok ama cok kotuyum sorunlarin biri bitmeden biri basliyor iki gunudr kahverengi pembe karisik kan geliyor benden kasik ve bel agri var be vitamini filan ignesi verdi doktor yatiyorum... cok korkuyorum lutfen bana dua edin bebegim benimle kalsin...

Allahım yardımcın olsun canım stres yapma kendini Rabbim isterse hic bişey olmaz bebegıne inşallah güzel haberler alırsın sorun cıkmaz yatmamdaki sebep ne ki onu anlamadm ama? Yani yormamk için olablr tabi ama özel bi sebep varmı?

Ben mide yanmami, catlak kremi, nasil beslenmem gerektigini hatta iliski sakincalimi hepsini sordum.gittigimde 6+3 tum ben sormadan 6+4 dedi doktorum 10 mayista randevum var tekrar soracak biseyim kalmadi :)

Süpermiş inşallah bizimde hemen söyler beni yormadan

Ya Settar

ya meleğim öyleydi gecen ultrasyonda öyle cıkmıstı doğum tarihi de 20 aralık cıkmıstı. bende anlamadım ki dünde böyle cıktı doğm tarhi de 21 aralık cıktı bi problemmi var acaba

yok ya kötü düşünme ultrasyondanda kaynaklanabilir.bende 13unde gidecem bakalim biz ne durumdayız.ilk gittigimde gunumu demisti bende ona gore hesap yapiyom hep hayirlisi olsun kuzum ya

inşallah canım.zaten önemli olan bütünüyle gelişim yoksa bi sıkıntı olmaz bi kaç hafta geriden gelsede...

Yok canım onu değiştiremedm bi türlü yanlıs olmus evlide yapamadm bilgilerimin hepsi yalan yanlıs

Yarın diyetisyene gidicem sizlere de öğrendiklerimi yazarım.

ocean diyetisyenden sonra bizede edindigin bilgilerden bahseder misin? Hatta sana zahmet benim yazdiklarimdan alinti yaparak yazsan cok sevinirim çünkü alinti yaomadan yazarsan belki goremeyebilirim.en azjndan nelerden uzak durup neleri yemem gerektiğini bilirim çünkü bende düzenli beslemiyorum en aazından dikkat ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…