2014 Aralık Anneleri

Evet haklısın ama ben cok fazla giremiyorum girdikcede cvp yazmaya calisiyorum.ama butopikte girmedigin zaman kimse merak edip yazmiyor.halbuki hamile kalmak istedigim de bir topikteydjm ve orda yazmasan ozel msj bile atip soruyirlardi
Haklisin tatlim.ama benim sitemim kimsenin sahsina degil tabikide.ben uzun zamandir biseyler yaziyorum ama bi turlu donus alamiyorum.illaki sorunlarimizimi yazicaz buraya sonucta paylasimda bulunmaya calisiyoruz hepimiz iyi yada kotu.bir cogumuzun ilk hamileligi o yuzden bilgisiziz ve bazilarina sacma gelen sorular soruyo olabiliriz..
Daha henüz cok yeniyiz yeni tanıyrz birbirimizi kızlar bence biraz anlayıslı olmamız gerek 9ay beraberz sonucta güzel haberlermizi kucagımıza ılk aldıgımız anlarıda yazıcaz inşallah bence henüz yeni alısıyrz diğer topiklerdede hep bu şekilde oluyodu zaten benim acımdan en azından..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben daha once bu tarz paylasimlarda bulunmadim hic o yuzden yukarda dedigim gibi sacma olsada cevap almak istiyo insan..

meryem süresını okudum 41 gün bıttı şimdide tefrıcıye okuyacagım ..mutlaka demıyecegım bunlarıda rabbım kucagına hayırlısıyla almayı nasıp etsın...banada dua et arkadaşım ...hamılelerın duaları kabul olurmuş allaha emanet ol inşşş......

İnsallah Allah nasip eder arkadasim sana ve anne olmak isteyen herkese..

Haklisin tatlim.ama benim sitemim kimsenin sahsina degil tabikide.ben uzun zamandir biseyler yaziyorum ama bi turlu donus alamiyorum.illaki sorunlarimizimi yazicaz buraya sonucta paylasimda bulunmaya calisiyoruz hepimiz iyi yada kotu.bir cogumuzun ilk hamileligi o yuzden bilgisiziz ve bazilarina sacma gelen sorular soruyo olabiliriz..

Ben daha once bu tarz paylasimlarda bulunmadim hic o yuzden yukarda dedigim gibi sacma olsada cevap almak istiyo insan..

Seni cok iyi anlıyrm ama mesela bana sadece alıntı yapıldıgında mesaj bildrm geliyo tlfndan takip edyrm oyuzden cok göremyrm yoksa herzaman destek olalım birbirimize bende en cok bunu istyrm.. Midesi geceleri daha cok bulanan bi anne adayıgım ben😩 :KK43: ve bu durum cok etkiliyo beni tüm düzenim kactı senin nasıl geciyo kac haftalık canım?

Kesinlikle o yuzden serzeniste bulundum zaten :)

Daha henüz cok yeniyiz yeni tanıyrz birbirimizi kızlar bence biraz anlayıslı olmamız gerek 9ay beraberz sonucta güzel haberlermizi kucagımıza ılk aldıgımız anlarıda yazıcaz inşallah bence henüz yeni alısıyrz diğer topiklerdede hep bu şekilde oluyodu zaten benim acımdan en azından..

evet hakli olabilirsin Cnmmm

Seni cok iyi anlıyrm ama mesela bana sadece alıntı yapıldıgında mesaj bildrm geliyo tlfndan takip edyrm oyuzden cok göremyrm yoksa herzaman destek olalım birbirimize bende en cok bunu istyrm.. Midesi geceleri daha cok bulanan bi anne adayıgım ben😩 :KK43: ve bu durum cok etkiliyo beni tüm düzenim kactı senin nasıl geciyo kac haftalık canım?

Benim 8+4 haftalik canim.bende telefondan giriyorum ayni sekilde bildirim geliyo.vede gectigimiz hafta tasinma telasim vardi o yuzden yazamadim ama doktorumdan ogrendigim her seyi paylasmaya calisiyorum.bende bulanti fazla degil ama kokulara asiri duyarliyim ve mide yanmam var surekli o gecmiyo

Benim 8+4 haftalik canim.bende telefondan giriyorum ayni sekilde bildirim geliyo.vede gectigimiz hafta tasinma telasim vardi o yuzden yazamadim ama doktorumdan ogrendigim her seyi paylasmaya calisiyorum.bende bulanti fazla degil ama kokulara asiri duyarliyim ve mide yanmam var surekli o gecmiyo

Benim de mide yanmalarım çok bulantım yok gibi bir şey

Ya Settar

kızlaaaaaarrrr ben her gün yarım saat yürüyorum siz spor olarak neler yapıyorsunuz :KK34: bir de bende şişkinlik çok oluyor gün içinde sanki 5 aylık hamile gibi göbiş çıkıyor eğer biraz da yürümesem toto alıp başını gidecek 166 cm boy 58 kiloyum

Aclik sekerime bakildi canim sonuclarin iyi dedi...ama benimde insulin direncim var ama ilaç vermemişti doktorum...söylerim canim bende

Aclik sekerin iyiyse sorun yok canim.
Zaten ilac veremiyorlarmis gebelere.
Insulin ignesi kullaniliyormus.

kızlaaaaaarrrr ben her gün yarım saat yürüyorum siz spor olarak neler yapıyorsunuz :KK34: bir de bende şişkinlik çok oluyor gün içinde sanki 5 aylık hamile gibi göbiş çıkıyor eğer biraz da yürümesem toto alıp başını gidecek 166 cm boy 58 kiloyum

Canim ben de yürüyüş yapmayi düşünüyorum ama biraz daha büyüyünce bebek.
Iyice yerlessin yeri saglamlassin soyle 4. Ayda falan baslayayim diyorum.
Diyetisyene gidicem. Çünkü ben 93 kg ile gebe kaldim. 1 kg aldim bile.
Diyetisyen ne derse size de yazarım.

merhaba günaydın
kim ilgileniyorsa acaba listeye eklenebilirmisiniz?
2.çocugum tahmini dogum tarihi 30 aralık< tşkler

Gunaydin hanimlar... biz bugun 7+2 olduk.. cuma gunu minik pitpit atan kalbimizi gorduk cok sukur .. bu heyecani ikinci kez yasamama ragmen sanki ilk kez yasiyor gibiyim..

benim de mide bulantim cok fazla.. genelde sabah uyaninca ve aksam yemegi vaktinde oluyor.. :KK43: bir aya kadar gecer diye dusunuyorum

Gunaydin hanimlar... biz bugun 7+2 olduk.. cuma gunu minik pitpit atan kalbimizi gorduk cok sukur .. bu heyecani ikinci kez yasamama ragmen sanki ilk kez yasiyor gibiyim..

benim de mide bulantim cok fazla.. genelde sabah uyaninca ve aksam yemegi vaktinde oluyor.. :KK43: bir aya kadar gecer diye dusunuyorum

yaa evet bnmde ikinci ama ilki kadar heycanlıyım....:KK52:bide ömürü daha yeni 10 aylık olacak :S

Son düzenleme:
kuzu senle ayni degil miydik? Ben 7+0oldum. bak sana tavsiyem google play store dan bebeğim programını indir cok iyi en azindan gunlerin belli orda

ya meleğim öyleydi gecen ultrasyonda öyle cıkmıstı doğum tarihi de 20 aralık cıkmıstı. bende anlamadım ki dünde böyle cıktı doğm tarhi de 21 aralık cıktı bi problemmi var acaba

Bana doktorum uc aya kadar yürüme dedı ...bende gunluk yuruyus yapıyordum bıraktım 12 haftadan sonra baslarız yuruyuse dedı cnm..

Ay ben nerde yazıyo ultrason kagıdında bulamadmki :KK43: hangisi size:2.0 mm yazıyo ama cok fazla hangisine bakıyrz bılemedm &#128522;

bebeğin kac haftalıktı canım senin. 2 mm küçük o değildir bende m1 yazıyo iyice bak .

bebeğin kac haftalıktı canım senin. 2 mm küçük o değildir bende m1 yazıyo iyice bak .

Ayy bende senin gibi kilolu hamile kalnlardanım zaten kilom vardı ama evlenince daha cok aldım hamilelikte alacagım kadar hatta suan ondan stres yapıorum ama doktrm daha ne kilolar var ikinizde saglıklısınız suan oyuzden telas yapma dedi bakalım artık 12haftadan sonrada yürüyüş vericek bakalım canım 22sinde gittim ben en son kagıtta bide şu var:KK66: 3.3/8.1cm/54hz

X