2014 Aralık Anneleri

Tamam teşekkürlere öğrenmiş oldum aslında karıştı benım yurt dışında gelip getmiştim o tarıhlerde hatrladgım kadarıyla 25 veya 28subat de dım doktora 25olarak yazdığında doğruladı bu arada sızın ıkız dıye okudum hayırlısı olsun:)))degısık bır hoş heyecanlı

Ayy canım benim ikiz değil tekiz biz:KK66: ama olsun isterdim belki sonradan söyler doktr bazen arksına saklanma oluyomus ama bilemyrm zor ihtimal hic ikiz yok bizde:KK70:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tamam teşekkürlere öğrenmiş oldum aslında karıştı benım yurt dışında gelip getmiştim o tarıhlerde hatrladgım kadarıyla 25 veya 28subat de dım doktora 25olarak yazdığında doğruladı bu arada sızın ıkız dıye okudum hayırlısı olsun:)))degısık bır hoş heyecanlı

Hmm benimde 3 mart 7aralk gözüktü tahmini doum önce ondan sonra 11aralık bakalım bu gittiğimde kac gözükcek:)

Ayy canım benim ikiz değil tekiz biz:KK66: ama olsun isterdim belki sonradan söyler doktr bazen arksına saklanma oluyomus ama bilemyrm zor ihtimal hic ikiz yok bizde:KK70:

Ay cnm kusura bakma yanlış kısıyıde sen sanmıştım kısmet aman sağlıklı olsunda çatlak keremleri ıle ılgılı nedusunuyrsun ne zaman başlanıyor sıkayetlerın nelere şimdi sen ne kadarlıksın

Yok canım suan folık asit alıyrm sadece herkes kullanıyomu acaba?

Ben 9+5 te yım bende sadece folık astı kullanıyorum ama bılmıyorum belkı sonra başlatacak veya tahlılıllwrıme sonuclarına goremı degerlendırıyrlar sımdıden kullanan varmı baskan seyleri acaba

Ay cnm kusura bakma yanlış kısıyıde sen sanmıştım kısmet aman sağlıklı olsunda çatlak keremleri ıle ılgılı nedusunuyrsun ne zaman başlanıyor sıkayetlerın nelere şimdi sen ne kadarlıksın

Ben 8haftalıgım canım catlak kremi henuz daha erken diye hic arastrmadm ama artık zamanı geliyo sanrm aldıgımda şu diye haber verrm mutlaka.. Bulantım var midem yanıyo ve bir cok şey her zaman değişiyo halsızlık uykusuzluk zaten alıstım artık

Hmm benimde 3 mart 7aralk gözüktü tahmini doum önce ondan sonra 11aralık bakalım bu gittiğimde kac gözükcek:)

Bana hıc doktor tahmını döngüm süresini söylen edı ben netten kendıma tahmini Aralık dıye baktım ama net tarıh yone kısmet o zamanlara denk gelmiyor kısmet Aralık annesıyle oluruz on günleri gör elım ınsallah benım doktorum bıraz sert görünümlü pek bır şey soramıyorum da sen baya şey sorabılıyormusun

Bana hıc doktor tahmını döngüm süresini söylen edı ben netten kendıma tahmini Aralık dıye baktım ama net tarıh yone kısmet o zamanlara denk gelmiyor kısmet Aralık annesıyle oluruz on günleri gör elım ınsallah benım doktorum bıraz sert görünümlü pek bır şey soramıyorum da sen baya şey sorabılıyormusun

İstediğini sor diyo ama aklıma pek bişey gelmiyo sorayım dediğim şeyleride unutyrm gidince bu sefer aklıma geldikce not alıcam artık bakalım:)

Ben 8haftalıgım canım catlak kremi henuz daha erken diye hic arastrmadm ama artık zamanı geliyo sanrm aldıgımda şu diye haber verrm mutlaka.. Bulantım var midem yanıyo ve bir cok şey her zaman değişiyo halsızlık uykusuzluk zaten alıstım artık

Evet kremı araştıralım ya doğal kremler var ama doğal zeytın yagı hındıstan yagınıda önermiyorlar Ama bakalım sısmeye başlayınca anlayıp hemen başlamak lazım ne kadar erken kadar ınyi ilaç araştırması yapınca bende sana söylerim ilaç alırım ben olmadı bır tane prosedüründe yazar zamanları hem ordan haberlesı rız...benımde 7 8 9.haftalar baya zorlu geçti amaz şimdi daha ıyıyım sendinde öyle olur umarım bıraz bıraz yemek yemeye su ımeye başladım yavaş yavaş daha ıyıye gıder ınsallah sadece cok yorula mıyorum kötü oluyorum kalabalık alanlarda kötü oluyorum sıcak ta durmuyorum hep themiz hava almaya çalışıyorum evde hep camlar açık sıcak suylandus almıyorum cokcok sıcak ınyi değilmiş onları arkadasıma söyleyince daha rahat geçit sende dene ıstersen anlarsın ne ıyı gelıyor dıye kendınde ama hatasız alanlarda yıne durma

Netten araştırdım 4.aydan ıtıbaren baslayına yazıyordu bır dahakı ay başlarız artık:)

Ben kızımda çatlak kremi kullanmadım onun yerine büyük şişe tatlı badem yağı ve küçük şişelerlede buğday ve avokado yağını bi şişeye karıştırdım onu kullandım ama çatlak işi biraz cilt yapısı ve daha çok da kilo alımıyla ilgili

Evet kizlar catlak olmasi tamamen cilt yapisina bagli diyorlar. Bana arkadaslarim hamile kaldigini ogrendiginde duslardan sonra bebe yagi kullanmaya basla dediler. sonra sonra hergun surersin bide karin bolgesi icin vazelin cok iyi dediler. Pahali kremlere hic bakma catlayacaksa catliyor zaten dediler..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar nasilsiniz?benim bulantilar artti..bi de kayinvalidemle kayinpederim bizdeler bi haftadir..delirmek uzereyim..kayinpederim surekli yemek istio cildiricam..tamam kayinvalidem yapio yemekleri ama ben kokuya bile tahammul edemiorum yaaa...surekli gezmek istiolar benim halim yok kimildamaya..az once ciktilat gittiler gezmeye yine..esime benim midem kotu gidemicem die soledim sen git istiosan dedim o da beni yalniz birakmak istemedi kaldi evde onlar gittiler..esimle kotu olucam onlarin derdine..bi haftadit burdalar gitmeye de niyetleri yok gibi..kafayi yemek uzereyim..tavir yapiomusm gibi hissediolar biliorum ama bole bi donemde elimden gelen de bu yani fazlasini yapamiorummm :KK43:

Merhaba cnm çatlak karemi ıcın net dedi doktor daha etkenim yoksa ne zaman başlamalıyız benım gebelık9+5te

benim bilgim yok canım arkadaş yazmış birşeyler de ne zaman kullanacağımızı yazmamış ben daha yarın doktora gideceğim sorarım inşallah :)

Kizlar nasilsiniz?benim bulantilar artti..bi de kayinvalidemle kayinpederim bizdeler bi haftadir..delirmek uzereyim..kayinpederim surekli yemek istio cildiricam..tamam kayinvalidem yapio yemekleri ama ben kokuya bile tahammul edemiorum yaaa...surekli gezmek istiolar benim halim yok kimildamaya..az once ciktilat gittiler gezmeye yine..esime benim midem kotu gidemicem die soledim sen git istiosan dedim o da beni yalniz birakmak istemedi kaldi evde onlar gittiler..esimle kotu olucam onlarin derdine..bi haftadit burdalar gitmeye de niyetleri yok gibi..kafayi yemek uzereyim..tavir yapiomusm gibi hissediolar biliorum ama bole bi donemde elimden gelen de bu yani fazlasini yapamiorummm :KK43:

Sikma canini benimde yanimdalar 1 aydir ama cok kotuydum bu yuzden burdalar. Anlayis gosteriyolar. Bazen ters dusuyoruz ama cok nadir. Benimde bulantim kusmam coktu simdi iyiyim kayinvalidem her istedigimi yapio ben yiyorum. Onlar olmasa daha kotu olurdum. İlk zamnlar haslama seyler bile igrenc geliyordu yiyemiyordum. Hastanede kaldim ilac verdi doktorum gecti bulantilarim. Bide dusme tehlikesi var bende surekli yatiyorum. Duymamazliktan gel isine gelmeyenleri ewet de bildigini yap :) stres yaparak uzme kendini.

Ben yaklaşık 2 haftadır sürekli bulantı ve yemek sonrası hazımsızlık çekiyorum üstelik bende kusma da yok bazen çok halsiz oluyorum en iyisi az az sık sık ve kuru şeyler yemek kızımda da böyle olmuştu evde idare ediyorum ama çalışırken sıkıntı allah kolaylık versin hepimize[/QUOTE .!.:
Mide bulantısı gecer gibi oldu yanması basladı ne olcaz böyle bilemedm inanki 3aydan sonra rahatlayacagımıxı söyluyolar ma inşallah dedikleri gibi olur...

Ayy bilmiyorum yaa..

Kızlar aranızda magnezyum kullanmaya başlayan varmı ne zaman başlanıyor

Son aylarda kullanmıştım kızımda. Ama herkese verilmiyor.. Kasılmaların ya da krampların olursa veriliyor..

Ben kızımda çatlak kremi kullanmadım onun yerine büyük şişe tatlı badem yağı ve küçük şişelerlede buğday ve avokado yağını bi şişeye karıştırdım onu kullandım ama çatlak işi biraz cilt yapısı ve daha çok da kilo alımıyla ilgili

Valla istediğimizi sürelim edelim, çatlamaya müsaitse cilt, son aylar çatır çatır çatlanıyor, o yüzden fahiş fiyatlara o kremlere para bayılmayın derim..

Ben 9+5 te yım bende sadece folık astı kullanıyorum ama bılmıyorum belkı sonra başlatacak veya tahlılıllwrıme sonuclarına goremı degerlendırıyrlar sımdıden kullanan varmı baskan seyleri acaba

Benim 7 . Haftada Dr umun istemiş oldugu kan testlerinde hipo troidçıktı oyuzden euthyrox alıyorum..ilk 3 ay folikait asit ve bu ilacı alıyorum sonra Demir başlayabiliriz dedi ki ilaç konusunda içim cok rahat Çünki Dr um kesinlikle ilaç sevmiyor ve mümkün oldugunda vermiyor o öneriyorsa bi bildiği var diyorum :) buarda 8+4 um..

Kizlar kacinci haftada bulantilariniz gecti daha 6+1 deyim 4 gundur cok bulantilarim var bide bu bulanti haplarini kullanan var mi arkadaslar

Benim 7 . Haftada Dr umun istemiş oldugu kan testlerinde hipo troidçıktı oyuzden euthyrox alıyorum..ilk 3 ay folikait asit ve bu ilacı alıyorum sonra Demir başlayabiliriz dedi ki ilaç konusunda içim cok rahat Çünki Dr um kesinlikle ilaç sevmiyor ve mümkün oldugunda vermiyor o öneriyorsa bi bildiği var diyorum :) buarda 8+4 um..

canım senin tsh kaç çıkmıştı.bende aynı ilacı kullanıyorumda merak ettim .

Kizlar kacinci haftada bulantilariniz gecti daha 6+1 deyim 4 gundur cok bulantilarim var bide bu bulanti haplarini kullanan var mi arkadaslar

Bulanti ilacini icmedigim surece oluyor 9. Haftaya giriyorum. Zofran 8 mg iciyorum. Onun sayesinde ayaktayim. Bulanti kusma mahvetmisti.

X