2014 Aralık Anneleri

Canım senın ne kadarlık bende aynı sekılde dusunuyorum yuruyuse gec baslamayı benım tam 6hafta ıkı hafta sonra bende dıyetısyene gıdıcem 91 kılo ıle hamıle kaldım ...doktor max 7/10 kılo arası ıle doguma gırıcez dedı .

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayy bende senin gibi kilolu hamile kalnlardanım zaten kilom vardı ama evlenince daha cok aldım hamilelikte alacagım kadar hatta suan ondan stres yapıorum ama doktrm daha ne kilolar var ikinizde saglıklısınız suan oyuzden telas yapma dedi bakalım artık 12haftadan sonrada yürüyüş vericek bakalım canım 22sinde gittim ben en son kagıtta bide şu var:KK66: 3.3/8.1cm/54hz

alıntıyı yanlışmı yaptın kız ben 56 ile hamile kaldım 57 olmuşum. anlamadım bende hangisi acaba 8.1 cmde büyük olur heralde bidaha gidince sor haftan küçükse 2 li yazan olabilir

Canım senın ne kadarlık bende aynı sekılde dusunuyorum yuruyuse gec baslamayı benım tam 6hafta ıkı hafta sonra bende dıyetısyene gıdıcem 91 kılo ıle hamıle kaldım ...doktor max 7/10 kılo arası ıle doguma gırıcez dedı .

Aynen benim doktrmda 8kilo cok iyi dedi ama etrafımdaki hamilelere bakıyrmda 15 20 30 ve bunlar aşırı zayıf insanlarda oyuzden korkularm cok aslında ama yuruyusle kurtarcaz inşallah benim 8haftalık canım suan

Canim bana sordun herhalde dimi ? :)
Sata göre 9. Haftaya girdim bugün.
Ama bebek 7+4 ULTRASON da.
Gec döllenme benimki.
Doktorum bütün hastalarimi diyetisyene yollarim saglikli gebelik icin dedi.
Ben de gitmeyi istiyordum zaten.
Yarin gidicem ben.
Benimki zayiflamani istemiyorum ama ne kadar az kilo ile doguma gidersek o kadar iyi dedi.

alıntıyı yanlışmı yaptın kız ben 56 ile hamile kaldım 57 olmuşum. anlamadım bende hangisi acaba 8.1 cmde büyük olur heralde bidaha gidince sor haftan küçükse 2 li yazan olabilir

Ayy karıstın heralde canım:)))) 93le kalana yazmıstım sanada cmleri yazmıstım aman neyse alısana kadar idare edelim :p ozman 6+5tim suan 8haftayım carsambayada tekrar randevm var doktra

Canim bana sordun herhalde dimi ? :)
Sata göre 9. Haftaya girdim bugün.
Ama bebek 7+4 ULTRASON da.
Gec döllenme benimki.
Doktorum bütün hastalarimi diyetisyene yollarim saglikli gebelik icin dedi.
Ben de gitmeyi istiyordum zaten.
Yarin gidicem ben.
Benimki zayiflamani istemiyorum ama ne kadar az kilo ile doguma gidersek o kadar iyi dedi.

Evet evet bende sana demiştim aslı sen ve ben kilolu kalanlar kilo kntrllerimizide cok iyi yapalım inşallah:KK66:

Ayy karıstın heralde canım:)))) 93le kalana yazmıstım sanada cmleri yazmıstım aman neyse alısana kadar idare edelim :p ozman 6+5tim suan 8haftayım carsambayada tekrar randevm var doktra

Benim o ben :))
Yarin diyetisyene gidicem canim.
Ne kadar erken baslarsam o kadar iyi olur.
Doktorum 120 kg olan bir hastasinin 121 kg ile doguma girdiginden bahsetti.
O da diyetisyen kontrolunde beslenmis.
Vay bee dedim. Darisi bize inşallah en az kilo kapatiriz gebeliği.

Evet evet bende sana demiştim aslı sen ve ben kilolu kalanlar kilo kntrllerimizide cok iyi yapalım inşallah:KK66:

Yarın diyetisyene gidicem sizlere de öğrendiklerimi yazarım. :KK66:

Kızlar ben daha dun uye oldum alıntı yapmayı öğrendım ama yanlış kısıye mı yapmısım😂😂 ben dıyetısyene baslıcam stres yapma senın dedıgın o 15 20 30 kılo alanlar hamılelıkte herseyı yıyenler hamıleyım dıye 😂bizim öyle bır luksumuz yok...biz sadece bebişimize gereklı seylerı yıcez....ya bende boyda var az alıp verecem sonra kararlıyım 😀dıyet lıstelerımızı paylaşırız

Benim o ben :))
Yarin diyetisyene gidicem canim.
Ne kadar erken baslarsam o kadar iyi olur.
Doktorum 120 kg olan bir hastasinin 121 kg ile doguma girdiginden bahsetti.
O da diyetisyen kontrolunde beslenmis.
Vay bee dedim. Darisi bize inşallah en az kilo kapatiriz gebeliği.

Ayy verenlerde oluyomus dur bakalım biz nasıl olcaz hic kilo aldınmı şimdi canım? Ben almadm yarm kiloda verdim hatta şimdilk bu şekilde ama sonra ne olcam merakla beklyrm bizede haber ver ama 12haftadan sonra diyatisyene git istersen şimdi kendin dkkat et hem ozman sporada baslıycaz yütüyüşler vs vs hamile platesi bulursam onada gidicem ben

:nazar::nazar:ortalığı duman ettin:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: canım gidince muhakkak sor bebek kac mm falan diye.ben dün gittim bidaha ki randevum 3 hafta sonra ondan sonrada ayda bi gidecekmişim .

:nazar::nazar:ortalığı duman ettin:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: canım gidince muhakkak sor bebek kac mm falan diye.ben dün gittim bidaha ki randevum 3 hafta sonra ondan sonrada ayda bi gidecekmişim .

Ayy canm pardon yaa ne güzel inan senin kilonda olup hamile kalmak isterdim ama:KK66: sorcam inan bende anlamadmki neresinde ne yazıyo bana sadece saglıklı dedi kalp atısını dinledim ve hic sormadm nekadar :KK70:

Bu arada senin tahmini doumun ne zaman? Gözdeme yazdım:))))

Ayy canm pardon yaa ne güzel inan senin kilonda olup hamile kalmak isterdim ama:KK66: sorcam inan bende anlamadmki neresinde ne yazıyo bana sadece saglıklı dedi kalp atısını dinledim ve hic sormadm nekadar :KK70:

sorun yapma bence hiçç verirsin ne olacak bebeğini kucağına al sağlıkla onlar halledilir

sorun yapma bence hiçç verirsin ne olacak bebeğini kucağına al sağlıkla onlar halledilir

İnşallah dediğin gibi olur ama dogumuda bebegıde etkilermiki diye aklıma takılıyo işte bazen hayrlısıyla kucagımıza alalımda gerisini unutrz zaten:KK66:

İnşallah dediğin gibi olur ama dogumuda bebegıde etkilermiki diye aklıma takılıyo işte bazen hayrlısıyla kucagımıza alalımda gerisini unutrz zaten:KK66:

yani canım olmadı doğumdan sora verirsin

Ayy verenlerde oluyomus dur bakalım biz nasıl olcaz hic kilo aldınmı şimdi canım? Ben almadm yarm kiloda verdim hatta şimdilk bu şekilde ama sonra ne olcam merakla beklyrm bizede haber ver ama 12haftadan sonra diyatisyene git istersen şimdi kendin dkkat et hem ozman sporada baslıycaz yütüyüşler vs vs hamile platesi bulursam onada gidicem ben

Ben 1kg almisim bile 94 um suan.
Istah yerinde. Kusma bulanti da yok.
O yüzden hemen gidicem canim.
Bu gidisle cok alirim allah korusun.
Spor yapmasam bile yediklerime dikkat ederim en azindan dedim.

Ben 1kg almisim bile 94 um suan.
Istah yerinde. Kusma bulanti da yok.
O yüzden hemen gidicem canim.
Bu gidisle cok alirim allah korusun.
Spor yapmasam bile yediklerime dikkat ederim en azindan dedim.

Canım zaten doumuda kolaylastryomus hareket yuruyus spor ondn dolayı cok istyrm bende inşallah doktrn dediği gibi 8 10kiloyla kapatrz hamileliği:KK66:

Ayni sekilde canim bana dr gaviscon onermisti ama esim almadi durmadan icersin sen diye boyle giderse alicam hamilelik reflusuymus ogrendigim kadariyla

yarın doktora gideceğiz bizz kendi doktorumuza umarım iyi bir doktordur bizimle ilgilenir soracak sorularımı yazacağım ya sonra canım sıkılıyor eve gelince şunu bunu demedi diye :))

X