2014 Aralık Anneleri

kizlar cok ama cok kotuyum sorunlarin biri bitmeden biri basliyor iki gunudr kahverengi pembe karisik kan geliyor benden kasik ve bel agri var be vitamini filan ignesi verdi doktor yatiyorum... cok korkuyorum lutfen bana dua edin bebegim benimle kalsin...

Rabbim yar ve yardimiz olsun canim sakin olmaya calis rabbimden hayirlisini iste

Tesekkur ederim canim evet ikiz olacak insallah saglicakla hepimiz kavusuruz kuzularimiza

Amiin hepimizin isteğide bu kalp atısı heycanını yasayanlar şimdide cinsiyeti merak edicez ondan sonra isimler vs derken bi bakmışınız kucaklarımızda bebişler❤️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Amiin hepimizin isteğide bu kalp atısı heycanını yasayanlar şimdide cinsiyeti merak edicez ondan sonra isimler vs derken bi bakmışınız kucaklarımızda bebişler❤️

Kizimda dr kontrolerini iple cekerdim gorebilmek icin kuzumu

ayni heyecani tekrar nasip etti rabbim

selamlar.. nasılsınz bakalım?? minnoşlar nasıl? bulantınız var mı nasıl gidiyor hamişlik?? ben 10.hafamdayım (her ne kadar burda 9.hafta yazsa da:)) bugün 9+1 olduk. 4 gün geriden gidiyorduk ama çok şükür şimdi haftamızla uyumluyuz. büyümüş minnoşum :KK66: yumoş yumoş olmuş=)(= ultrasonda çok güzel gözüktü. bu arada cinsiyet öğrenen var mı acaba?? 11 haftasında olanlara erkekse erkeğe benziyo diyebiliyolar çünkü. ama kzlar erken belli etmiyomuşşş..

Selam kızlar, ben hiç iyi değilim ya...
Gece boyu midem bulandı, uyuyamadım.. Sabah da korkunç bi bulantıyla uyandım, kustum rahatladım, 2-3 kez daha tekrarladı bu durum.. Halsizim.. Hiç bir şey yemek istemiyorum.. 1 bardak ayranla duruyorum... Umarım uzun sürmez ya.. 2-3 ay nasıl katlanılır bu duruma..

Gece boyu midem bulandı, uyuyamadım.. Sabah da korkunç bi bulantıyla uyandım, kustum rahatladım, 2-3 kez daha tekrarladı bu durum.. Halsizim.. Hiç bir şey yemek istemiyorum.. 1 bardak ayranla duruyorum... Umarım uzun sürmez ya.. 2-3 ay nasıl katlanılır bu duruma..

Geçmiş olsun canim inşallah uzun surmez ....
Benimde gece boyunca karnim kasiklarim agridi inledim durdum dun gece bebeklerim ilk defa babalarini gördü oyuzden uyutmadilar sanirim :)

Merhaba :)9+5im 7.haftadan sonra bulantılarınız başladı ama bu haftadaha ıyı gıbıyım kalabalık alanlarda kötü oluyorum yorgunluğa gelmemiyorum karın ağrım cok oluyor onun dışında bende dar pantolona şimdiden gıyemıyorum sankı acıtyr belkıde ılk aylarda böyle bır hoş var sonra genısledıkce geçler belki bılmıyorum:)bende şimdiden hamıle pantolonu aksamı dıye düşündüm ama sonra utandım çıktım:))

Geçmiş olsun canim inşallah uzun surmez ....
Benimde gece boyunca karnim kasiklarim agridi inledim durdum dun gece bebeklerim ilk defa babalarini gördü oyuzden uyutmadilar sanirim :)

Geçerse canm inşallah bende 7.haftadan sonra 8 ve 9.haftalarda oyleydım hıc uyuyamıyrdum smdı 10.haftaya gırdımbıraz rahataladım yandı eskiye göre daha ıyıyım bendede karın ağrısı cok ölüye geceleri uyanıyorum amaz şimdi azaldı canm inşallah sendinde azalır amaz geciyormuş ne kadarkık bebek bılmıyorum ama ılk aylar zor az kaldı

selamlar.. nasılsınz bakalım?? minnoşlar nasıl? bulantınız var mı nasıl gidiyor hamişlik?? ben 10.hafamdayım (her ne kadar burda 9.hafta yazsa da:)) bugün 9+1 olduk. 4 gün geriden gidiyorduk ama çok şükür şimdi haftamızla uyumluyuz. büyümüş minnoşum :KK66: yumoş yumoş olmuş=)(= ultrasonda çok güzel gözüktü. bu arada cinsiyet öğrenen var mı acaba?? 11 haftasında olanlara erkekse erkeğe benziyo diyebiliyolar çünkü. ama kzlar erken belli etmiyomuşşş..

Merhaba hayırlısı olsun benımle senın yakın cnm 9+5 teayım ben dün doktordayım 23une randevum verdi ıkılı test ıcın aslında bılıyrlardır ama yanlış olmasın dıye soylemıyrlarmıs benım doktoruma gıdenler 16 haftadan önce soylemıyrlarmıs dmıyorlar ama 23unde belkı sorarım doktorum ınsinde cokcok ıyı Prof. Ama soğuk bıraz her seyı sormamıştım karşısında kalıverıyrum:)

Gece boyu midem bulandı, uyuyamadım.. Sabah da korkunç bi bulantıyla uyandım, kustum rahatladım, 2-3 kez daha tekrarladı bu durum.. Halsizim.. Hiç bir şey yemek istemiyorum.. 1 bardak ayranla duruyorum... Umarım uzun sürmez ya.. 2-3 ay nasıl katlanılır bu duruma.
Ben yaklaşık 2 haftadır sürekli bulantı ve yemek sonrası hazımsızlık çekiyorum üstelik bende kusma da yok bazen çok halsiz oluyorum en iyisi az az sık sık ve kuru şeyler yemek kızımda da böyle olmuştu evde idare ediyorum ama çalışırken sıkıntı allah kolaylık versin hepimize

Merhaba hayırlısı olsun benımle senın yakın cnm 9+5 teayım ben dün doktordayım 23une randevum verdi ıkılı test ıcın aslında bılıyrlardır ama yanlış olmasın dıye soylemıyrlarmıs benım doktoruma gıdenler 16 haftadan önce soylemıyrlarmıs dmıyorlar ama 23unde belkı sorarım doktorum ınsinde cokcok ıyı Prof. Ama soğuk bıraz her seyı sormamıştım karşısında kalıverıyrum:)

Sat tarihiniz ne acaba sizin?

Gece boyu midem bulandı, uyuyamadım.. Sabah da korkunç bi bulantıyla uyandım, kustum rahatladım, 2-3 kez daha tekrarladı bu durum.. Halsizim.. Hiç bir şey yemek istemiyorum.. 1 bardak ayranla duruyorum... Umarım uzun sürmezya.. 2-3 ay nasıl katlanılır bu duruma.
Ben yaklaşık 2 haftadır sürekli bulantı ve yemek sonrası hazımsızlık çekiyorum üstelik bende kusma da yok bazen çok halsiz oluyorum en iyisi az az sık sık ve kuru şeyler yemek kızımda da böyle olmuştu evde idare ediyorum ama çalışırken sıkıntı allah kolaylık versin hepimize

Mide bulantısı gecer gibi oldu yanması basladı ne olcaz böyle bilemedm inanki 3aydan sonra rahatlayacagımıxı söyluyolar ma inşallah dedikleri gibi olur...

Geriden gidiyrm bende suan sonra haftayla uyumlu olabliyolar yani cok sevindim inaşllah öyle olur benimkide:KK66:

Son adet canım :KK66:

Tamam teşekkürlere öğrenmiş oldum aslında karıştı benım yurt dışında gelip getmiştim o tarıhlerde hatrladgım kadarıyla 25 veya 28subat de dım doktora 25olarak yazdığında doğruladı bu arada sızın ıkız dıye okudum hayırlısı olsun:)))degısık bır hoş heyecanlı

X