2014 Aralık Anneleri

aaaaa nazlma hamile misin :KK52::KK52::KK52::KK52: çooook sevindiiiim mutlu oldum. Allah tamamına erdirsin. kızlar nasıl?

Evet canım arkadaşım. Hamileyim..8 gün geçti adetten sonra dank etti.aklıma gelmezdi korunuyorduk çünki. Kısmet..kızlar iyi çok şükür. Oynuyurlar.arkadaş oldular biri birilerine.çok güzel anlayışıyorlar maşallah. .
Sen nasılsın Ahmet oğlan nasıl:KK16::KK16:

Evet canım arkadaşım. Hamileyim..8 gün geçti adetten sonra dank etti.aklıma gelmezdi korunuyorduk çünki. Kısmet..kızlar iyi çok şükür. Oynuyurlar.arkadaş oldular biri birilerine.çok güzel anlayışıyorlar maşallah. .
Sen nasılsın Ahmet oğlan nasıl:KK16::KK16:

ben de iyiyim çok şükür. Ahmet oğlan nerdeyse 5 aylık oldu bile. o da minicikti anca büyüyo işte :KK16:

Merhaba kızlar, ben de Aralık annesi olacağım inşallah :) Allah hepimize sağlıklı bir hamilelik nasip etsin :nazar: benim sat 17 marttı. en son dün kan testi yaptırdığımda b.hcg değerim 668di. yarın doktora gitmeyi planlıyorum. iki gün geçmiş olacak ve iki katına çıktığında 1300lere ulaşır sanırım yarın. kesenin görünmesi için yeterlidir değil mi? bir yerde b.hcg 1000e ulaştıktan sonra kese görülür diye bir şey okuduğumu hatırlıyorum da. boşa gitmiş olmam değil mi?

ben cuma günü kan testi yaptırdım 14829 çıktı. ama kadın doğumcudan randdevu alamadım 12 mayısta inşallahç ilk olarak kalp atışlarını duyacağım anlaşılan. Meraktan çatlıyorum.

Dis agrisina karanfil yagi iyi geliyor uyusturuyor disi. Antibiyotikten iyidir. Bizim bir tanidigimiz 9 ay boyunca agri cekmis ilacta kullanamadim dedi karanfik yagi kullanmis.

Son düzenleme:
Dis agrisina karanfil yagi iyi geliyor uyusturuyor disi. Antibiyotikten iyidir. Bizim bir tanidigimiz 9 ay boyunca agri cekmis ilacta kullanamadim dedi karanfik yagi kullanmis.

internetten baktım gebelikte önerilmiyor bu tür bitkisel yağlar. bence doktora görün. benim kan testimde çıktı dişimin enfeksiyonu. Allah korusun bebeğe falan geçer diye kullanıyorum ben. kafana göre kullanma bence bir görün doktora mutlaka.

internetten baktım gebelikte önerilmiyor bu tür bitkisel yağlar. bence doktora görün. benim kan testimde çıktı dişimin enfeksiyonu. Allah korusun bebeğe falan geçer diye kullanıyorum ben. kafana göre kullanma bence bir görün doktora mutlaka.

Tabikide gene doktoruna sorsun ama zaten yutmuo o yagi disin cevresine suruosun tukurecek sonrasinda. Ben hamilelikte genlde bu yontemin kullanildigini biliyorum. İlk 3 ayda antibiyotik verilmez zaten.

Tabikide gene doktoruna sorsun ama zaten yutmuo o yagi disin cevresine suruosun tukurecek sonrasinda. Ben hamilelikte genlde bu yontemin kullanildigini biliyorum. İlk 3 ayda antibiyotik verilmez zaten.

ben 6. haftamdayım birkaç doktora sordum hamileler için kullanılan antibiyotiği iç dediler. yağlar tükrükle ister istemez yutuluyor. ve sadece ağrıyan bölgeyi uyuşturuyor. ama enfeksiyonu tedavi etmiyor. Bir arkadaşımın bebeği anne karnında enfeksiyon kapıp öldü doğumdan 9 gün sonra. o yüzden korkuyorum enfeksiyondan. Allah korusun hepimizin bebeğini.

Kizlar bugun kan uyusmazligi ignesi yapildi bana sizede yapildimi ilk bebegim ?

Eşinle kn uyuşmazlığı problemi varsa yapılır canım..

doktordan ciktim kalp atislarini duydum cok sukur :nazar::nazar: darısı sizlere insallah

:nazar::nazar: Hadi gözün aydın canım..

ben cuma günü kan testi yaptırdım 14829 çıktı. ama kadın doğumcudan randdevu alamadım 12 mayısta inşallahç ilk olarak kalp atışlarını duyacağım anlaşılan. Meraktan çatlıyorum.

Ben de daha gitmedim 8. hafta gidicem aynen..

Kizlar bugun kan uyusmazligi ignesi yapildi bana sizede yapildimi ilk bebegim ?

canım bizim de kan uyuşmazlığı var kaçıncı haftan daha doktora gitmedim ben :KK43: yapılacaksa umarım kaçırmam

Ben 9 haftaya girdim cnm. Kahverengi akintim oluyordu ondan erken yapildi sanirim.. biraz arastrma yaptim normlde 28. Haftada yapuliyormus.

teşekkür ederim canım bilgilendirdiğin için :)

X