2014 Aralık Anneleri

sağlıkla kucağına al inşallah rabbim bize de nasip etsin :)

Eşinle kn uyuşmazlığı problemi varsa yapılır canım..

:nazar::nazar: Hadi gözün aydın canım..

Ben de daha gitmedim 8. hafta gidicem aynen..

ne güzel bi haber yaa nasıl rahatlamışsındır şimdi dimi :KK16::KK16: sağlıkla doğar inşallahh :emir_bebek:

saolun kizlar.uyuzcam hemde nasıl oglum o kadar sasirdiki elini ultrasyon ekranina koyup bumu diye doktora soruyordu :KK16::KK16: insallah sorunsuz devam eder. iki hafta sonra yine gideceğim hayirli haberler alalim insallah 9ay boyunca :KK16::21::KK16::KK49::KK49::nazar::nazar:

Ben kızıma 7 aya kadar söylemeyi düşünmüyorum 4. yaşındayken bir kaybımız oldu çok üzülmüştü. Bu sefer daha temkinli olacağız.... Ne yapalım herkese sağlıkla zamanında versin evlatlarını

7ay cok uzun ama :KK43: o kadar sabredemedik biz gordu benim oglusum bugun hem gördü hemde sesini duydu :nazar: insallah sorunsuz gecer aklıma kötü seyler getirmek istemiyorum kalp atisini duyduk gerisi Allah büyük insallah olumlu olur.

benimde 8 yaşında kızım allah sağlık versin... Duygularım çok gidip geliyor bir sinirli gerginim bir inalnılmaz mutlu ve heyecanlı ne oluyor bana yaaa kızımda hiç böyle olmamıştım uzun bir aradan sonra sanırım böyle oluyor

öyle canım gel gitler oluyor toparlamaya çalışıyorum akışına bırak diyorum ... Geçecek ve vücut alışacak birde birden kilo aldım ona sinir oluyorum ben çok zor kilo vermiştim yemicem diyorum bir bakıyorum götürüyorum bu sefer hiç iradem yok diyorum geçen canım çam fıstığı çekti. 1 paketi götürüm pis boğazım valla....

canım henüz 6+5 demşsin zaten duyulması çok zor.. Duyanlar da var tabii ki de ,az. 8. Haftada duyulur kalp atışı.

dis agrisina karanfil yagi iyi geliyor uyusturuyor disi. Antibiyotikten iyidir. Bizim bir tanidigimiz 9 ay boyunca agri cekmis ilacta kullanamadim dedi karanfik yagi kullanmis.

internetten baktım gebelikte önerilmiyor bu tür bitkisel yağlar. Bence doktora görün. Benim kan testimde çıktı dişimin enfeksiyonu. Allah korusun bebeğe falan geçer diye kullanıyorum ben. Kafana göre kullanma bence bir görün doktora mutlaka.

ne güzel bi haber yaa nasıl rahatlamışsındır şimdi dimi :KK16::KK16: Sağlıkla doğar inşallahh :emir_bebek:

canım bizim de kan uyuşmazlığı var kaçıncı haftan daha doktora gitmedim ben :KK43: yapılacaksa umarım kaçırmam

kızlar bu arada ıkı kılo vermısım ama bundan sonra alırsın dedı doktorun yanındakı hemsıre

kizlarr yaklasik 6 haftalik hamileyim. Bugun kahverengi lekelenmem oldu.daha once bi dusuk yasamistim. Doktor bulamadik ebe bakti. Kesem 23mm olmus 10gun once 7.8mm di. Progestan igne yaptilar. Ctesi kendi doktorum cagirdi. Yatiyorum artik hep. Lekesi olan oldu mu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben yıllardır kabızlık çeken bir insan olarak hiç içmedim ilaç. bir tarifim var istersen onu vereyim?

Benim normldede boyle sorunum vardi karnima masaj yaparak yapabiliodum. Simdi bebek olunca masajda yapamiorum ikinmada yasak dedi doktor. Dusuk tehlikesi var bende . olur ver bakalim iyi gelir.

kizlarr yaklasik 6 haftalik hamileyim. Bugun kahverengi lekelenmem oldu.daha once bi dusuk yasamistim. Doktor bulamadik ebe bakti. Kesem 23mm olmus 10gun once 7.8mm di. Progestan igne yaptilar. Ctesi kendi doktorum cagirdi. Yatiyorum artik hep. Lekesi olan oldu mu.

Benimde oluyor kahverengi leke surekli yatiyorum dinlenmek gerekiyor. Progestan hap ve ignesini kullaniyorum. Bide bizde kan uyusmazligi var bugun onun icin ignede yspildi kanama devam ettigi icin. Bol bol dinlnmk gerek. İnsallah bisey olmaz bnmki 9 haftalik.

Benimde oluyor kahverengi leke surekli yatiyorum dinlenmek gerekiyor. Progestan hap ve ignesini kullaniyorum. Bide bizde kan uyusmazligi var bugun onun icin ignede yspildi kanama devam ettigi icin. Bol bol dinlnmk gerek. İnsallah bisey olmaz bnmki 9 haftalik.

Sagol cevap yazdigin icin. Igneyi ne kadar zamanda vuruluyosun. Bugun 2tane vuruldu bide cuma dedi doktorum. igne daha etkili ilaca gerek yok dedi ama bilemedim bende.ne kadar zamandir oluyo lekelerin.

Kizlar, dr lar ultrason goruntularini cd ye cekiyor mu? Aranizda alan var mi?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X