2014 Aralık Anneleri

Sağ kasigimin orasi hergun agrirdi bbebeklerim burdayim diyo derdim bugün hic sızlamadi korkuyorum yaaa heran kaybetme korkusu sarıyo beni

Ben hamile pantalonu giyiniyorum canim lastikli pantalonum bile sıkıyo ama hamile ustu giymiyorum onu giymeye utaniyorum henüz 1.5 aylikken giymeye...yoksa çok güzel oluyor gobegim 5 aylik gibi
aynen canım bende utanıyorum hamile kiyafeti giymeye:KK1:
benimde beli lastikli eşofmanlarim dar geliyor...
acayip rahatsız oluyorum.

birde bir tek benmi öyleyim bilmiyorum
ben bebisin varlığını hissediyorum.henüz küçük ama:nazar:
sanki karnimda küçük bir balık var.:KK1:

Canım bende göbek bir büyüyor bir kayboluyor ama belim kalınlaştı toto biraz büyüdü :KK1: allah sonumuzu hayır etsin evet bana da kıyafetlerim dar geliyor:KK5:

amin canım...
benim normalde de göbek vardı.ama bir iki gündür biraz şiş gibi.

aynen canım bende utanıyorum hamile kiyafeti giymeye:KK1:
benimde beli lastikli eşofmanlarim dar geliyor...
acayip rahatsız oluyorum.

birde bir tek benmi öyleyim bilmiyorum
ben bebisin varlığını hissediyorum.henüz küçük ama:nazar:
sanki karnimda küçük bir balık var.:KK1:

bende kasığıma doğru sol tarafta seğirme hissediyorum bazen. acaba bebeğin etkisi mi diyorum :)

saolun kizlar yalnız devlete gittim ya doktor gıcık biseydi ekranı bana cevirip gostermedi bile ya kalp atışı var dedi ilacinda varmış bisey kullanma jstirat et dedi.cnn kimse yok ama eşim var o yapiyor herşeyi tabii insan dayanamiyor yemek yapıyodum artık yapabilir miyim yoksa hep dışarıdan mı isteriz bilmiyom ama hâlâ inanamiyorum kalp atisinin olduguna :KK16: 6+1cikti doktorun hesabi dogru bende 6+1diye hesapliyodum.cok şükür rabbime :)))
Ahh canm cok sukur ya sevndm valla:) parmagını bile kımıldatma kim varsa gelsin seferber olsun yardm etsnler sana. Cok cok gecms olsun dikkat et kendine..

aynen canım bende utanıyorum hamile kiyafeti giymeye:KK1:benimde beli lastikli eşofmanlarim dar geliyor...acayip rahatsız oluyorum.birde bir tek benmi öyleyim bilmiyorum ben bebisin varlığını hissediyorum.henüz küçük ama:nazar:sanki karnimda küçük bir balık var.:KK1:
Aynen esofmanlar bile dar....Bende hissediyordum sağ tarafimda ama bugün hissetmedim kuzularimi

Yok yok merak etme canim karnima koymam dusta 10dk kaliyorum ılık suyla hemen cikiyorum ve haftada iki gün yeter diyorum..

Hah iyi canim cok sevindim.
Rabbim korusun meleklerimizi önce.
Sonra da bize emanet. Elimizden gelen dikkati gosterelim gerisi allaha kalmis.

Kaynima bu hastaneyide soyliyeyim...fatih hastanesi dediler yarini bi atlatayim yine Dr hic bir şey soylemezse secicez birini

Fatih eski adi fatih olan mi canim ?
Yeni adi turgut ozal Ünv hastanesi. Oraya da gidebilirsin dogru.
Haa bir de başkent Ünv hast. De de tüp bebekci hulusi bey var.
Onu da ovmuslerdi bana tedavi icin.
Yine baskentte goğşen diye bir hoca varmış onu da duymustum.

caniim seninkiler ikizmi :KK8:
Fatih eski adi fatih olan mi canim ?Yeni adi turgut ozal Ünv hastanesi. Oraya da gidebilirsin dogru.Haa bir de başkent Ünv hast. De de tüp bebekci hulusi bey var.Onu da ovmuslerdi bana tedavi icin.Yine baskentte goğşen diye bir hoca varmış onu da duymustum.
Herhalde canim bilmiyorum ki buradaki hastaneleri bir zekai tahir . Zübeyde hanim. Ve gatayi biliyorum.....Tamam gidersem oraya isimleri not edeyim cok sagol

Bende hiç kilo almadım bayanlar. Normal pantolonlarım geliyor fakat bazen ufaklık sıkışmasin diye düğmeyi açıyorum:))

Bende ayni durum var canim. Pantolun düğmesini açınca rahatliyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ankarada gazi üniversitesinde dr mehmet erdem var hatta özelde de kliniği var aynı zamanda tüp bebek babası die geçio ismi çok iyi bi doktor.ben ilk gebeliğimde gitmiştim bebeğim riskli gebelikti ve tam 300 km yol kat edip o doktora ulaştım istersen bi araştır derim

canım bende Mehmet erdem'in ikiz kardeşi Ahmet erdem'e başladım... bende cok memnunum ikiside başarılı doktorlar hele ki tüp bebek konusunda. doğru kişiye doğru doktor tavsiye etmişsin söylemeden geçemedim:))

Kizlar bisey sorcam . bende kabizlik sorunu basladi cok katida beslenmiyorum. Dusuk tehlikesi oldugu icin ikinmada yasak dedi doktor. Napcagimi sasiriorum. Bulanti ilaci kullaniyorum istahimda iyi kabizliga ragmen yemekten 1 saat sonra acikiorum midemi kemiriyor bisiler. Buna ragmen kilomdada artis yok nereye gidiyor yediklerim normlde hmn kilo alan bir yapim var. :KK43: ayni sorunu yasayan var mi ?

Kizlar bisey sorcam . bende kabizlik sorunu basladi cok katida beslenmiyorum. Dusuk tehlikesi oldugu icin ikinmada yasak dedi doktor. Napcagimi sasiriorum. Bulanti ilaci kullaniyorum istahimda iyi kabizliga ragmen yemekten 1 saat sonra acikiorum midemi kemiriyor bisiler. Buna ragmen kilomdada artis yok nereye gidiyor yediklerim normlde hmn kilo alan bir yapim var. :KK43: ayni sorunu yasayan var mi ?

mrb kabızlık deılde o mıde kazınmasını anlayamadım ben bendede var sureklı yemek yıyorum bıraz sonra bırısı mıdemı delıyor gıbı bu gebelıktenmı kaynaklanıor yoksa baska mıde rahatsızlıgımı anlamadım pekı mıdende gaz bole gegırtı falan oluormu?

Hamdolsun canim kalça agrim dun gece çoktu simdi eltim sağolsun sicak havlu koydu utu bastirdi battaniyeylede sardi beni şifa olur inşallah....sen nasilsin

Benim de kalçam ve bacaklarım da ağrı var.. Çok şükür dayanılmayacak kadar değil şimdilik... Midem kötü, kusma yok geri kalan herşey var :)

mrb kabızlık deılde o mıde kazınmasını anlayamadım ben bendede var sureklı yemek yıyorum bıraz sonra bırısı mıdemı delıyor gıbı bu gebelıktenmı kaynaklanıor yoksa baska mıde rahatsızlıgımı anlamadım pekı mıdende gaz bole gegırtı falan oluormu?

O kazıntı geçmiyor cnm... Ben kilo almiyim diye elimde salatalıkla hıyarlı baba gibi dolanıyorum :KK1:

Cok nadir oluyor bikac hafta once daha yogundu gaz ve gegirme simdi 8 haftam doldu cok yok yani. Ac olmam imkansiz yemegi yiorum sanki ac kalkiorum masadan canim biseyler istiyor ne istediginide bilemiorum. Yedigim yemekleride eskisi gibi agiz tadiyla yiyemiyorum farkli geliyor.

evet kuzum esim herseye bedel evi toplayıp kahvalti hazirladi bulasik makinesini yerleştirdi yemek yaptik beraber ben oturdum o kizartti simdide mutfağı topluyo ben de uzaniyorum
Maşallah. Allah razı olsun eşinden...
kızlar birşey soracağım.
sizinde kıyafetler dar gelmeye başladımı :44:

Benimkiler büyük bile. Kemer taklyorum.hem ben daha 6 haftadayim.ama zaten benim göbişler hep 6 aydan sonra çıkar..
Çok endişeliyim kızlar.günler geçmiyorki..ayın 6 sı gelmiyor. .bazen kendime gülüyo rum. Diyorum ilk çocuğun deyil 3 bu rahat ol.:KK37::KK37:..ama olamıyorum.:KK30::KK30:

X