2014 Aralık Anneleri

Canim yarin kalp atislari için gidicem kalcamida soyliycem...devlet hastanesine gidiyorum Dr inan hiçbirşey söylemedi gecen hafta bakalim bu haftada aynimi olucak...ben ANKARA dayim iyi bi Dr bulsam Dr degiatircem

ankarada gazi üniversitesinde dr mehmet erdem var hatta özelde de kliniği var aynı zamanda tüp bebek babası die geçio ismi çok iyi bi doktor.ben ilk gebeliğimde gitmiştim bebeğim riskli gebelikti ve tam 300 km yol kat edip o doktora ulaştım istersen bi araştır derim

Çok şükür canım...eşin var o yeter sana...beraber gelirsiniz üstesinden in şa Allah. .bebeğiniz sağ salim doğar..Allah Allah bir şey dememesi tuhaf..doktor bulmak kolay ama insan kendi istediyi gibisini zor buluyor..ben ilk kızımda gittiğim doktor iyiydi ama yanında çalışanlar qıcık tiplerdi.ikinci kızımda dok.değiştim.başta çok iyilerdi.sonradan çok değişdiler.doktor desen hiç bir şeyle ilgilenmiyor.yanındakiler bir şey sorsan pişman olursun....bu Sefer şaştım kaldım.bizim şehirdede iki kadın dk.var diğerleri erkek.bende çok çekingenim...yakın şehirlerede gidememki araba Yok. Kızlar küçük daha..bende mecbur ilk kızımdaki doktordan randyevu aldım.Bende çok heyecanlıyım.ilk başta istememişdim.malum 2 küçük kız olunca..sonradan çok pişman oldum..in şa Allah bir şey olmaz bebeğime.vicdan azabı çekerim sonraBende 16 mart sat..bana 6 slna verdi randyevu yu. İdrar tahlilinden başka bir şey de yapmadım...10 gün nasıl dayanacam bilmiyorum..in şa Allah heöimiz duyarız kalp atışlarını..Endişelenme tatlım...geç döllenmedir muhtemelen. Benim ilk kızımda BDT 22 kasımd ama kızım 10 aralıkda doğdu..
Canim Ankaradayim simdi tedavi için evime dönmeden önce şöyle adim akilli bana herşeyiyek tek anlatacak birini istiyorum kesin olarak bana sseyahatin yasakmi degilmi diye soylemesi lazim guvenmem lazim doktora...evime dönünce artik orda ayarliycan bi doktor

ankarada gazi üniversitesinde dr mehmet erdem var hatta özelde de kliniği var aynı zamanda tüp bebek babası die geçio ismi çok iyi bi doktor.ben ilk gebeliğimde gitmiştim bebeğim riskli gebelikti ve tam 300 km yol kat edip o doktora ulaştım istersen bi araştır derim

Tamam canim arastircam çok tesekkur ederim...

Evet canim bende hatirliyorum seni wawın topiginde....Evet canim pkoluyum tüp bebek yaptim....Nasil Dr memnunmusun koru hastanesi hangi semtte

az önce size bi doktor tavsiyesinde bulunmuştum ama şunlarıda eklemek isterim herkesin görüşü farklıdır kiminin beğendiğini kimi beğenmezz birine iyi gelen diğerine iyi gelmez benim kişisel bi önerim sadece değerlendirmek size kalmış.mehmet bey gerçekten çok iyi bi doktor ama özeline git derim ben hastanede fazla zaman olmuyo ve bide ben gazi hastenesini beğenmedim birsürü aksaklıklar oldu detaya inmek istemiyorum.velhasıl o bebeğimide kaybettim zaten:KK43:5 aylıktı.

Tamam canim arastircam çok tesekkur ederim...

rica ederim canım inşllah iyi bi doktor bulursun kendine sen yinede bi soruşturr mehmet beyi kafana yatarsa gidersin.koru hastanesinin arkasında özelide var ben oraya gitmiştim ve öyleki ben istesem şimdi ble arayıp bi problem varsa soru sorabiliyorum yani ulaşması mümkün ve kesin geri dönüş sağlıyo buda çok öenmli bence.aslında nekdr şanslısınız büyükşehirde birsürü iyi doktor var bizler ilçedeyiz ve çok fazla seçeneğimiz yok ancak şuan ki doktorum çok iyi ve ilçe hastanesine ilk defa suda doğum ünitesi getirdi ve nasip se bende suda doğurmak istiyorumm:KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49:

rica ederim canım inşllah iyi bi doktor bulursun kendine sen yinede bi soruşturr mehmet beyi kafana yatarsa gidersin.koru hastanesinin arkasında özelide var ben oraya gitmiştim ve öyleki ben istesem şimdi ble arayıp bi problem varsa soru sorabiliyorum yani ulaşması mümkün ve kesin geri dönüş sağlıyo buda çok öenmli bence.aslında nekdr şanslısınız büyükşehirde birsürü iyi doktor var bizler ilçedeyiz ve çok fazla seçeneğimiz yok ancak şuan ki doktorum çok iyi ve ilçe hastanesine ilk defa suda doğum ünitesi getirdi ve nasip se bende suda doğurmak istiyorumm:KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49:
Canim bende küçük bi ilçede oturuyorum bildiğin koy simdi tedavi için buradayim.... Döndüğümde arkadasimin gittiği bi hastane var oraya gidicem iinşallah sivasta oturuyorum ama erzincana daha yakinim mecbur oraya gidicem...tüp bebek yaparken ddoktor krizim vardi simdi yi e yasamak istemiyorum

özelden msj atamıyorum yaa:KK43:( 350 die hatırlıoyum ama tam emin değilim sen bi sorr yinede ben o zamanlarda ruh bigiydim dünyadan bi haberr:KK43:((kaçıncı haftandsın cnm
50 mesajdan sonra ozelden yollaniyo sanirim...350 çokmuş yaaa kaynim fatih hastanesi iyi tanidikta var diyo birde onu arastirayim....6+5 teyim sanirim yarin kalp atislari için gidicem

Canim bende küçük bi ilçede oturuyorum bildiğin koy simdi tedavi için buradayim.... Döndüğümde arkadasimin gittiği bi hastane var oraya gidicem iinşallah sivasta oturuyorum ama erzincana daha yakinim mecbur oraya gidicem...tüp bebek yaparken ddoktor krizim vardi simdi yi e yasamak istemiyorum

anlıyorum canım hayırlısı olsun rabbimin izniyle herşey yoluna girer inşllhh ankara da gerçekten güzel doktorlar var ama inşllh bi aksilik çıkmaz da buralarda doğururuzz kendi memleketlerimizde:)

50 mesajdan sonra ozelden yollaniyo sanirim...350 çokmuş yaaa kaynim fatih hastanesi iyi tanidikta var diyo birde onu arastirayim....6+5 teyim sanirim yarin kalp atislari için gidicem

bana görede çok tu 350 sıkıntılar olmadı değil ama mecburduk. bende 7+3 deyim aramızda fazla bişey yok tanıştığımıza memnun oldum :KK1:

canlar ya kafama takılıp duruyor daha doktora gitmedim ben istediğim doktora da haftaya pazartesi sıra bulduk herhangi bir doktordan baktırsa mıydım yaa daha bir hafta var :KK43: düşünüp dururum bel ağrım dışında pekte beni rahatsz etmiyor endişeliyim

anlıyorum canım hayırlısı olsun rabbimin izniyle herşey yoluna girer inşllhh ankara da gerçekten güzel doktorlar var ama inşllh bi aksilik çıkmaz da buralarda doğururuzz kendi memleketlerimizde:)
Aynen kendi evime dönmek istiyorum artik düzenini oturtmak iatiyorum

kızlar yaa bu mide ağrısı ve sırt ağrısı beni mahfetti bugün,otursam oturamıyorum yatsam daha berbat oluyo ne yapabilirimm?

cok saol cnmmmmm ben de hala inanamiyorum alttan bakti kal atışını görüyom dedi bana gistermedi ama gıcık doktor galiba carsamba gununu bekleyemiyecem kendine doktorum için esimde bekleyip oyle gidelim diyo

Evet canim cuma günü duyduk kalp atisini. Çok güzel bir duygu esim bile heyecanlandi kıpır kıpır oluyor insanın Ici. İki gündür yediklerimi çıkarıyorum iyi mi kötü mü bilemedim. Sabah da bulantim var.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gözdem acile gittim doktor kalp atışını var dedi ama dinletmedi gıcık oldum ekranı bilr cevirmedi bana ama bunada şükür :KK16: 6+1 dedi hesap dogru benim de hesabimla ayni çünkü :KK16: doktorumu aradim tamam carsamba gelirsin kontrole dedi ben carsambayi beklesemmi bilemiyorum

doktor tehdit falan var dedimi kesenin etrafında kan var dedimi , ine verdimi, ahh cannım ya keşke gitmeseydin sırf içini rahatlatmak adına kendini yoruyosun , kalp atışına sevindim çok alttan mı baktı hadi gözün aydın . bak beni dinle sadece yataktan tuvalete kalk ne yemek yap ne başka bişe lütfen sakında banyo yapma. doktorun istrat dediği bu sadece yatcan meleğin için tamam mı:21::21::21:

doktor tehdit falan var dedimi kesenin etrafında kan var dedimi , ine verdimi, ahh cannım ya keşke gitmeseydin sırf içini rahatlatmak adına kendini yoruyosun , kalp atışına sevindim çok alttan mı baktı hadi gözün aydın . bak beni dinle sadece yataktan tuvalete kalk ne yemek yap ne başka bişe lütfen sakında banyo yapma. doktorun istrat dediği bu sadece yatcan meleğin için tamam mı:21::21::21:

Kuzummm benim :KK16: canim dışarıdan yemek istemedi eşimle beraber yemek yaptik ben masada oturdum o bana hazirladi kizartti ben sadece oturdugum yerden sogan dogradim kofte yaptim o kadar cnm.doktorda dedigim gibi gıcık bir tipti ama hersey normal dedi kanama yok kalp atışını goruyorum dedi.bu bana mujde gibi geldi cnm iki kaybimda kalp seslerinin oluşması nasip olmamıştı şimdi yemegim pisiyor ben yine uzaniyorum esim mutfagi topluyor

Evet canim cuma günü duyduk kalp atisini. Çok güzel bir duygu esim bile heyecanlandi kıpır kıpır oluyor insanın Ici. İki gündür yediklerimi çıkarıyorum iyi mi kötü mü bilemedim. Sabah da bulantim var.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bulanti kendimizi kötü hissetme adina kötü ama bence bebis icin iyiye isaret buyudugune isaret bence

X