2014 Aralık Anneleri

Ben recetesiz aliyorum ilaci devlet odemedigi icin alabilirsin aslinda. Bugun cok bulntim olmadi mesela icmedim. Duramayacagim zmnlarda iciyorum hemen geciriyor.

Ben Almanyada yaşıyorum. Burda vermiyorlar işte reçetesiz.o kötü.ne gerekirse yapıcam.yazdiricam o ilacı in şa Allah:KK1:

aynen bıseyı ıstıorum bole yedıkten sonra mıdem bulanıo bıdaha onu ıstemıorum bazen agzıma gelıo tadı sen kac haftalıksın bayagı gecmıs senın bulantın benımkı daha baslamadı bıle 5 haftayı gecıor

Benim 8 haftam bitti yarin doktora gtcem. Bakalim ne dicek. Dusuk tehlikesi oldugu icin korka korka gidiyorum. İnsallah bisey olmaz. Benimde 5 haftalikta sadece bulntim vardi istifar yoktu. 6 . haftada bulanti ve istifar bir haftada 4 kilo verdim hastanede yattim oyle iyilestim.

Maşallah. Allah razı olsun eşinden...

Benimkiler büyük bile. Kemer taklyorum.hem ben daha 6 haftadayim.ama zaten benim göbişler hep 6 aydan sonra çıkar..
Çok endişeliyim kızlar.günler geçmiyorki..ayın 6 sı gelmiyor. .bazen kendime gülüyo rum. Diyorum ilk çocuğun deyil 3 bu rahat ol.:KK37::KK37:..ama olamıyorum.:KK30::KK30:

Ahh canm cok sukur ya sevndm valla:) parmagını bile kımıldatma kim varsa gelsin seferber olsun yardm etsnler sana. Cok cok gecms olsun dikkat et kendine..

Esimden baska kimse yok ki :KK43: bu yüzden mecbur olunca kalkiyorum ayağa inşallah bisey olmaz yavruma

Kızlar 8+4 hamileyim ama hic belirtim yok benim gibi olan varmı korkuyorum
bebisi dun gordk iyiydi surekli doktora gitmek istiyorum bişey oldu diye korkudan. Ilk haftalar hafiden vardi gibi ama bu hafta hic yok

Benim de kalçam ve bacaklarım da ağrı var.. Çok şükür dayanılmayacak kadar değil şimdilik... Midem kötü, kusma yok geri kalan herşey var :)
Benimde simdilik iyi canim gece nazil olacak bakalim...bende simdi balkona ciktim abarttim sanirim yemeği midem kotu oldu

canım sen Sivas'ta yaşıyordun değil mi? ama takip için Ankaradasın bende Sivaslıyım ve Ankara'da yaşıyorum.Ailem ve eşim sağlıkçı canım iki şehir içinde doktor önerebilirim sana. beklentilerini bilirsem:)Bu arada Fatih ünv. düşündüğünü söylemişsin şimdiki adıyla Turgut özal ünv. eşimde orada hekim. oradaki kadım doğum uzmanları da iyidir ama 1 kişi hariç hepsi bayan:)
Evet canim sivasta oturuyorum...sivasta ada hastanesi var orda bi Dr gitmistim memnun kalmistim ama evim erzincana daha yakin oradada bi hastane var iyi...hala kararsizim hangisine gitsem diye...benim bebisler ikiz inşallah ikiside bana sıkısıkı tutunursa doğum yaptigim hastanenin kuvezi falan olması falan öncelikli benim için eve gittiğimde ariycam iki hastaneyi de kuvez bilgilerini alip öyle gidicem inşallah....oooo tüp bebek tedavisi sırasında astim erkek doktor fobimi çok şükür iyi doktor olsun da beni dinlesin bana anlatsin herşeyi yeter bana

Evet canim sivasta oturuyorum...sivasta ada hastanesi var orda bi Dr gitmistim memnun kalmistim ama evim erzincana daha yakin oradada bi hastane var iyi...hala kararsizim hangisine gitsem diye...benim bebisler ikiz inşallah ikiside bana sıkısıkı tutunursa doğum yaptigim hastanenin kuvezi falan olması falan öncelikli benim için eve gittiğimde ariycam iki hastaneyi de kuvez bilgilerini alip öyle gidicem inşallah....oooo tüp bebek tedavisi sırasında astim erkek doktor fobimi çok şükür iyi doktor olsun da beni dinlesin bana anlatsin herşeyi yeter bana

canım sivasta ada değilde Anadolu hastanesi var. iki ablamda orada doğum yaptılar.
tek özel hastane orası zaten. Doktorları Gültekin Beydi. çok memnun kaldık. yeni doğan yoğun bakımı da mevcut.
Turgut özalda doktorların hepsinin bayan olması beni biraz uzak tuttu. hiçbir ücret ödemediğimiz halde devam etmek istemedim.
ben şahsen doğum gibi sıkıntılı bir süreçde erkek doktor önceliği olanlardanım.
Turgut Özalda tüp bebek takibi için Zehra Candan'ın iyi olduğunu biliyorum.

canım sivasta ada değilde Anadolu hastanesi var. iki ablamda orada doğum yaptılar.tek özel hastane orası zaten. Doktorları Gültekin Beydi. çok memnun kaldık. yeni doğan yoğun bakımı da mevcut.Turgut özalda doktorların hepsinin bayan olması beni biraz uzak tuttu. hiçbir ücret ödemediğimiz halde devam etmek istemedim. ben şahsen doğum gibi sıkıntılı bir süreçde erkek doktor önceliği olanlardanım. Turgut Özalda tüp bebek takibi için Zehra Candan'ın iyi olduğunu biliyorum.
Ada hastanesi giresundaydi pardon...bende gultekin beye gittim sanirim...simdi nereye gidiyorsun

Ada hastanesi giresundaydi pardon...bende gultekin beye gittim sanirim...simdi nereye gidiyorsun

olabilir Sivas'ta kime sorsan onu önerirler:))
ben önce eşimin hastanesine gidiyordum ücretsiz olduğu için. kimyasal gebeliğimde gitmiştim bayandı doktor.
sonra nasıl olduysa takip takibi getirdi baktım ki gebeliğim ilerliyor ve ben aynı doktorla devam ediyorum:))
doğum için erkek doktor takıntım olduğundan daha yeni bıraktım hastanedeki doktoru. ve Ahmet Erdem'in muayenehanesine devam ediyoruz.

Arkadaşlar size altın tavsiyem; ne yapın edin, hamilelikte moralinizi hiçbir şey için bozmayın. Asla.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hamileligimin basindan beri hic istahli olmadim ama surekli midem kazindigindan yemek zorunda kaliyodum ama iki gundur hic bir sekilde ne kazinma var ne bisey, su bile icemiyorum dogru duzgun 4-5 bardak anca o da zoraki..Her sey yolundadir dimi :KK43:

Kizlar yarin kismetse keseyi gormeye gitcezde. Bir sorum var .ultrasyonda idrara sikisikmi olmak gerek????

Canim ben cok skisik deildim gittigimde..ne cok vardi idrarim ne de az..hem kesede hem de kalp atisinda..ikisinde de bi sorun cikmadi..Rabbim sana da yasatsin o guzel duygulari hayirlisiyla.. :)

Canim ben cok skisik deildim gittigimde..ne cok vardi idrarim ne de az..hem kesede hem de kalp atisinda..ikisinde de bi sorun cikmadi..Rabbim sana da yasatsin o guzel duygulari hayirlisiyla.. :)

Inşallah cok heycanliyim. Hemen yarin olsun:) gecen pzt kanda cikti. Bu pzt gel bakalim dedi:))

Kizlar yarin kismetse keseyi gormeye gitcezde. Bir sorum var .ultrasyonda idrara sikisikmi olmak gerek????

ultrasound adından anlanılacağı üzere ses dalgaları gönderimi ile dönen sinyallerin şeklinin çıkarılmasıdır.
İdrar olması demek içeride daha pürüzsüz bir iletim yolu ve dalgaların gönderimi için daha uygun bir ortamın sağlanmasını sağlanır.

Dolayısıyla evet idrarının olması daha iyi sonuç alınmasını sağlayacaktır.

Hadi hayırlısı bakalım.

bebisi dun gordk iyiydi surekli doktora gitmek istiyorum bişey oldu diye korkudan. Ilk haftalar hafiden vardi gibi ama bu hafta hic yok

Canım dertsiz başına dertmi arıyorsun :)... Bırak ne güzel derdin yok bulantı yok, kusma yok bakma bu kusma bebeğin sağlıklı olmasını sağlar diyorlar ama hiç bir alakası yok tamamen hurafe ve hiç bir dayanağı yok.

Doktorlar kusmayan gebeye bir şey demezler, kusanada aman iyi iyi sağlıklı olacak diye avuturlar:)....

İnşallah hep böyle olur da rahat bir hamilelik geçirirsin...

hayır canım. bende doktorda sıramı beklerken vc ye girdim. sonra çıkarken sekreter gördü ve sıkışık olman gerekiyo girmemn gerekirdi dedi. doktora söyledi. alttan bakmamız gerek lavabodan yeni çıktı dedi. doktor önce karından bakalım göremezsek ozman alttan bakrz dedi. ve karından göründü minişim:) zayıf olmanın faydaları dedi doktorum. bende benmi zayıfım die şaşırdım hatta :) 69 kiloyum:) 10 kilo fazlalığm var öyle söyleyim:)
inşallah sende hayrlısıyla görürsün canım.:nazar:

Canım ben de tam bundan bahsedecektim ki yazını gordum 7+1 im carsamba gidicem dr a. Bende bulantı kusma falan yok sadece midem kazınıyo arada hatta bazen unutuyorum hamile olduğumu korkuyorum birden.. En azından sen iyi oldugunu ogrenmssn belki de bazılarında boyle oluyodur ya tecrubelilerden cevap almak lazımm..

X