2014 Aralık Anneleri

Çok şükür canım...eşin var o yeter sana...beraber gelirsiniz üstesinden in şa Allah. .bebeğiniz sağ salim doğar..

Allah Allah bir şey dememesi tuhaf..doktor bulmak kolay ama insan kendi istediyi gibisini zor buluyor..ben ilk kızımda gittiğim doktor iyiydi ama yanında çalışanlar qıcık tiplerdi.ikinci kızımda dok.değiştim.başta çok iyilerdi.sonradan çok değişdiler.doktor desen hiç bir şeyle ilgilenmiyor.yanındakiler bir şey sorsan pişman olursun....bu Sefer şaştım kaldım.bizim şehirdede iki kadın dk.var diğerleri erkek.bende çok çekingenim...yakın şehirlerede gidememki araba Yok. Kızlar küçük daha..bende mecbur ilk kızımdaki doktordan randyevu aldım.

Bende çok heyecanlıyım.ilk başta istememişdim.malum 2 küçük kız olunca..sonradan çok pişman oldum..in şa Allah bir şey olmaz bebeğime.vicdan azabı çekerim sonra
Bende 16 mart sat..bana 6 slna verdi randyevu yu. İdrar tahlilinden başka bir şey de yapmadım...10 gün nasıl dayanacam bilmiyorum..in şa Allah heöimiz duyarız kalp atışlarını..

Endişelenme tatlım...geç döllenmedir muhtemelen. Benim ilk kızımda BDT 22 kasımd ama kızım 10 aralıkda doğdu..

evet kuzum esim herseye bedel evi toplayıp kahvalti hazirladi bulasik makinesini yerleştirdi yemek yaptik beraber ben oturdum o kizartti simdide mutfağı topluyo ben de uzaniyorum

Yok kuzum henüz erken değil mi onun icin, tabii kisiden kisiye değişebilir. bugun hastanede bir kadin hamile elbisesi giymisti 2.5 ayligim dedi ben oglumda cok gec giymistim hamilelik

bebekle alakasi yok bence.
yoksa ben mi kilo aldım:KK19:bilmiyorum ki.

birde karnınizda hareketlenneler yada karıncalanma falan oluyormu:)

Canim bende küçük bi ilçede oturuyorum bildiğin koy simdi tedavi için buradayim.... Döndüğümde arkadasimin gittiği bi hastane var oraya gidicem iinşallah sivasta oturuyorum ama erzincana daha yakinim mecbur oraya gidicem...tüp bebek yaparken ddoktor krizim vardi simdi yi e yasamak istemiyorum

Elocan suşehrinde yada imranlida falanmi oturuyosun, erzincana yakinsan refahiye devlet hastanesine gidebilirsin.

Evet canim bende hatirliyorum seni wawın topiginde....Evet canim pkoluyum tüp bebek yaptim....Nasil Dr memnunmusun koru hastanesi hangi semtte

Balgatta var bir de sincan da var canim.
Sincan bana yakin oraya gidiyorum.
Bir arkadasim orda dogum yapti cok memnun kaldi.
Ben de evime yakin olsun diye oraya gidiyorum.
Doktorum cok şeker. Anlayisli. Rahatlatıcı. Memnunum.
Balgat koruda da bir.prof varmis ona da iyi dediler.

Elocan suşehrinde yada imranlida falanmi oturuyosun, erzincana yakinsan refahiye devlet hastanesine gidebilirsin.
Yok canim su şehrinden daha ilerde akincilarda oturuyorum...orayi biliyorsan neon hastanesi var Erzincanin girişinde evime dondugumde oraya gitmeyi düşünüyorum arkadasim orda doğum yapti memnun kalmisti

Hamdolsun canim kalça agrim dun gece çoktu simdi eltim sağolsun sicak havlu koydu utu bastirdi battaniyeylede sardi beni şifa olur inşallah....sen nasilsin

Canim bildigim kadariyla sicak pek iyi degil.
Dus alirken bile sıcak suyla almayin ilik su ile 5 dk demislerdi bana.
Karnina falan sakin koyma utuyu.

Yok canim su şehrinden daha ilerde akincilarda oturuyorum...orayi biliyorsan neon hastanesi var Erzincanin girişinde evime dondugumde oraya gitmeyi düşünüyorum arkadasim orda doğum yapti memnun kalmisti

Anladim cnm. Evt biliyorum bende erzincanliyim.

kızlar birşey soracağım.sizinde kıyafetler dar gelmeye başladımı :44:
Ben hamile pantalonu giyiniyorum canim lastikli pantalonum bile sıkıyo ama hamile ustu giymiyorum onu giymeye utaniyorum henüz 1.5 aylikken giymeye...yoksa çok güzel oluyor gobegim 5 aylik gibi

Balgatta var bir de sincan da var canim.Sincan bana yakin oraya gidiyorum.Bir arkadasim orda dogum yapti cok memnun kaldi.Ben de evime yakin olsun diye oraya gidiyorum.Doktorum cok şeker. Anlayisli. Rahatlatıcı. Memnunum. Balgat koruda da bir.prof varmis ona da iyi dediler.
Kaynima bu hastaneyide soyliyeyim...fatih hastanesi dediler yarini bi atlatayim yine Dr hic bir şey soylemezse secicez birini

Canim bildigim kadariyla sicak pek iyi degil.Dus alirken bile sıcak suyla almayin ilik su ile 5 dk demislerdi bana.Karnina falan sakin koyma utuyu.
Yok yok merak etme canim karnima koymam dusta 10dk kaliyorum ılık suyla hemen cikiyorum ve haftada iki gün yeter diyorum..

kiyafetlerim benim normalde dardi. su anda gaz probleminden dolayi siskinligim cok oluyor. ben hamile reyonundan rahat bi pantolon aldim. butun gun oturarak calisiyorum problem olmasin diye.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kiyafetlerim benim normalde dardi. su anda gaz probleminden dolayi siskinligim cok oluyor. ben hamile reyonundan rahat bi pantolon aldim. butun gun oturarak calisiyorum problem olmasin diye.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım bende göbek bir büyüyor bir kayboluyor ama belim kalınlaştı toto biraz büyüdü :KK1: allah sonumuzu hayır etsin evet bana da kıyafetlerim dar geliyor:KK5:

Kizlar ben hala kot pantolonlarimi giyiyorum.acaba erken mi kg aldınız yoksa ben de kalinlastimda haberim mi yok

Bende hiç kilo almadım bayanlar. Normal pantolonlarım geliyor fakat bazen ufaklık sıkışmasin diye düğmeyi açıyorum:))

aynı dertten muzdaribim.sadece 2 pantolonum oluyor. bi onu bi onu giymekten sıkıldım. hamile kıyafeti almak için de erken gibi geliyor. 9 haftalık olduk biz ama 1 hafta daha idare edip sonra alışverişe çıkmayı düşünüyorum :) bu arada ben bulantıdan,mide yanmasından ölüyorum kızlar 1 aydır Allah yardımcımız osun :emir_bebek::nazar:

Son düzenleme:
X